Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

victress
9. říj 2015

@kristeenka88 no já při Level 1 první dny "umírala", pak už to bylo lepší, ale musela jsem toho nechat, protože mě nedělalo dobře to skákání na kotníky, přešla jsem na Tiffany a spol.

kristeenka88
9. říj 2015

@victress me boli silene kolena, ale to me boli u vseho...tiffany neznam...

werry
22. říj 2015

AHOJ holky, nevíte prosim nějaká kdes stáhnu workout 9 body revolution? nemůžu nikde najít, končím druhou fázi a nevím kde najít tu 9... 😒

leg
11. lis 2015

Ahoj, kde bych našla 3 level z 30 shred? Diky

zuz.ik
12. lis 2015

Tak dnes jsem začala s Jill, nejdřív jsem se koukla, co mě čeká, trocha hopsání a posilování, žádná hrůza... Pak jsem se do toho pustila, v 11té minutě, celá udýchaná, jsem začala zjišťovat, kolik času ještě zbývá 😀.
Do měsíce očekávám postavu modelky 😀

stuplakova
12. lis 2015

Ahoj holky tak já jsem začala 30 days tak doufám, že kila půjdou dolů rychle 🙂

karolakmn
21. lis 2015

Ahoj holky jake mate výsledky? Funguje to? Ja dnes začal delat něco s tou pneumatikou 🙂 zkouška jsem video plevel 1 30days shred a říkám si pohoda, tak jsem dala 20min na stepru na zahřátí a pustila jsem se do jill a malém jsem chcipla, ale chci vydržet

krejci1510
22. lis 2015

@karolakmn výsledky určitě jsou, ale pneumatika se dává dolu jídlem 😉 mne se třeba docela podařilo vymakat brisaky, ale nestihla jsem se projíst k břichu bez speku, tak nebyli vidět. Ale po druhem dítěti to dam 🙂

effka84
23. lis 2015

Muzu poprosit taky do soukromé skupinky? Předem diky @pajoslava

lexton
28. lis 2015

zdravím, mám za sebou 1 týden a kilo dole + úbytek 2 cm v pase.. tak doufám, že to půjde dolů, beru tipy na zrychlení 🙂 díky!

kesurka
30. pro 2015

Ahoj holky zkusím to tu oživit 🙂 holky
@stuplakova
@zuz.ik
@lexton jak jste na tom teď? funguje ještě tato skupinka? Já mám za sebou třetí den a milion otázek🙂

zuz.ik
30. pro 2015

@kesurka Já jsem se dopracovala jen do levelu 2, level 3 budu muset asi odložit o rok 🙂 Ale je to super cvičení a jen během 30ti minut se člověk krásně procvičí a podle fotek to přináší i super výsledky. Už se těším, až se do toho znovu pustím.

lexton
30. pro 2015

@kesurka já sice funguju, ale mám pauzu, jsem děsně nevyspalá, jak se malá budí blbě v noci.. jakmile zas bude líp, jedu znova, bylo to znát hned zas na síle svalů

kesurka
30. pro 2015

@zuz.ik tak to gratuluju🙂 jestli jsem to dobře pochopila🙂
@lexton s tím nespaním to máme taky tak, ale i přes den mi ti mí rošťáci dávají zabrat. To cvičení mě vždycky nabudí..no, snad mi to vydrží🙂

bartovaandrea
4. led 2016

Dobry den, prosim vas jsou stranky kde se o tom da dozvedet vice? Popripade i to cviceni tam rozepsany?

kesurka
5. led 2016

@bartovaandrea teď jsem něco našla: http://kulturistika.ronnie.cz/c-17952-radikalni...
případně stránka na fb Diskuze na cvičení s Jillian michaels

tulikiss
5. led 2016

@bartovaandrea tady je odkaz na stranky te slecny co je jeji pribeh v tom odkazu nademnou...
http://marrifit.blogspot.cz/p/blog-page.html

krejci1510
6. led 2016

@bartovaandrea zkus na FB skupinu Ovládněte svůj metabolismus s Jill je tam spoustu super rad jak o cvičení (nejen s Jill), ale i o jídle

bartovaandrea
6. led 2016

@krejci1510
@tulikiss
@kesurka
Moc vam dekuji, a jak jste to zvladaly?

granda
6. led 2016

Kde to stahujete?

kesurka
6. led 2016

@bartovaandrea zatím jedu teprve level 1 z 30 day shred (asi 9. den) ,takže teď už to pro mě není tak zabijácké jako prvních pár dnů, ale brzo začnu level 2 a jak jsem se dívala, asi u toho budu zase pěkně nadávat 😀

crriss
6. led 2016

@kesurka ja s Jill zacinam dneska 🙂 kdysi před tehot. jsem cvicila super pocit, ale i viditelne výsledky...nejsem posilovnovy typ, tak toto je fajn 🙂 muzem se povzbuzovat. plus ještě musim vyladit jídelníček, jsem zavisla na sladkem!

bartovaandrea
6. led 2016

@crriss sladky miluju, kor ted kdyz potrebuju energii na malou 😀 a nevadi ze ty videa jsou jen anglicky?

bartovaandrea
6. led 2016

@kesurka jak to tak ctu tak treba tu pul hodinku denne bych snad nasla 🙂 potrebuju se dostat do formy 😀 sice planujem za pul roku zkouset dalsi mimco, ale zase si rikam proc se dobre necitit

crriss
6. led 2016

@bartovaandrea no prave..maly doposud blbe spi v noci...budime se tak 3-5x, a to mel ted 4roky! a dohanim to sladkym... :(

bartovaandrea
6. led 2016

@crriss nestraste 😀 mam dceru 7 mesicu a do pul roku spala v noci 10h v kuse 😀 ted se budi po dvou hodkach 😀 bylo mi receno je to obdobi 😀

kesurka
6. led 2016

@crriss tak jo budeme se hecovat🙂 já jsem taky sladkomilná, teda aspon dokud budu kojit, tak to tak bude.. už máš dnes splněno? 🙂 já jo, heč! devátý den za mnou🙂
už pokukuju po levlu 2 a vypadá to, že na něm strávím víc než 10 dní.. který cvik ti dělá největší problémy? mně jednoznačně kliky.. mám co dělat, abych zvládla ty začátečnické

kesurka
6. led 2016

@bartovaandrea jj, to je přesně důvod, proč jsem začala.. potřebuju být trochu fit, abych těm třem drakům stíhala..navíc mě začaly bolet záda z kojení, malá už se dost pronese🙂 a krom toho vypadám jak velryba 🙂

granda
6. led 2016

@bartovaandrea nebo očkování? nám to udělala očkování.. spící dítě se proměnilo nespavce

bartovaandrea
6. led 2016

Taky je to mozny, mela hexu i prevenar 13 ockovani po 14 dnech jedno. Ale je ockovana od 3 mesice, a to zacala prave pekne spat v noci a o tri mesice pozdeji zase nespi 😀