Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

ander1
21. bře 2013

lvicek2000 ani nevíš jak jsi mě potěšila, že ten blbý level 2 nemusím cvičit 30 dní......to by mě asi odvezli!!!!!!!! 😀 😀
Moc děkuji za rady.
Já zatím šílené změny nepocituji, cítím vše, že mám volnější a cítím se lépe ve věcech, ale nevážím se. Změřit se mám strach, že jak nebudou nějaké centáky dole, tak s tím švihnu 😀 Takže jedu, cvičím každý den a čekám, až to bude vidět v zrcadle. Tak cvičení zdar a všem přeju at jsme krásné a sebejisté 😀

cadeau
21. bře 2013

@ivicek2000 aha, moc dik! Ja jsem cvicila dneska rano, nebylo to uplne tak hrozny, jak jsem cekala - telo si to jeste pamatovalo. A byla jsem hotova spis proto, ze jsem po nemoci, tak me vsechno vic unavi. Asi to udelam tak, jak pises - dam si level 2 jeste parkrat a potom pujdu na 3. Je fakt, ze ta dvojka je makacka a ne tak zabavna jako jednicka... Blby je, ze pristi stredu letime na tyden pryc a to taky cvicit nebudu, takze bude dalsi pauza. Tak premyslim, jestli zacit trojku pred odletem a nebo to nechat az po navratu..?..
a na ripped in 30 mrknu 🙂

cadeau
21. bře 2013

@ander1 ja se taky nemerim 🙂 ale zkus se vyfotit ve spodnim pradle a pak treba znovu za 14 dni (v tom samem pradle, ta sama pozice). Ja to udelala a fakt to bylo hodne videt - hubenejsi ruce, pas i boky, celkove pevnejsi postava. At me to prekvapilo!!! A to pritom jim normalne - neodpustim si sladky ani nejim min, proste stejne jak driv...

lvicek2000
21. bře 2013

@ander1 Máš stejnou taktiku jako já 😉 Neměřím, nevážim, každý den jedu a čekám, až to bude vidět v zrcadle. Můj cíl- do plavek k bazénu s radostí, ne se zatáhlým břichem a ručníkem přes zadek 😀

lvicek2000
21. bře 2013

@cadeau Ta 3 už mě celkem baví, dvojka pro mě byla za trest. Přišla mi i nejnáročnější, nevim no. Určitě je znát, že jsi po nemoci, já měla ted pár dní jen lehkou virozku, jeden den jsem vynechala a další den se potila dvakrát tolik, tělo je oslabený, tak opatrně. Já jsem po nemoci cvičila jen lehčí verze cviků a tak nějak se víc šetřila v rámci možnosti, nešla jsem prostě na krev....

ander1
21. bře 2013

@lvicek2000 a ten Ripped in 30 se cvičí potom 30 dní v kuse?

lvicek2000
21. bře 2013

@ander1 Ten má, myslím, 4 levely, každý se cvičí cca 6 dnů, pak jeden den pauza a pak další level. Vyjde to pak na 30 dní celkem

trexx25
21. bře 2013

@cadeau já měla odcvičeno 12 dní když jsem musela na 7 dní přestat kvůli ATB a jedu teď 30 DS od začátku, ale spíš proto, že jsem poprvé tu jedničku moc nedávala a skočit po 2 dnech cvičení dvojky a 7 dnech pauzy znova do dvojky mi přišlo šílený... (dnes jsem 9/1)... v tvým případě bych možná dojela ty 4 dny dvojky a pak už tu trojku a nebo pokud bys viděla, že ti to dává fakt zabrat, tak si to po těch 4 dnech můžeš klidně na těch 10 protáhnout, to už bys viděla sama, jak se budeš cítít 😅 Jo a holky většinou navazují tím Ripped in 30 jak psala lvicek2000 , vše o tom jak se který cvičení cvičí najdeš na stránce http://mojetelo.blogspot.cz/search/label/recenze 😉

trexx25
21. bře 2013

@ander1 jak píše lvicek2000, riped se cvičí 5-6 dní v týdnu, pak 1-2 dny pauza a zas další level...takto 4 týdny - celkem 30 dní vše najdeš taky tady http://mojetelo.blogspot.cz/search/label/recenze

milin
22. bře 2013

Ahoj ženy,
můžu se k Vám přidat?
Začala jsem cvičit tohle pondělí a dneska už je pátek, a za chvíli se chystám na další cvičení. Máte nějaký rady? Jak pořádně zhubnout? Mám stažený 1level a 2level. Ten první týden jsem moc nepochopila s tím cvičením. Tak cvičím 1level a večer si dávám 2level. Ale ta dvojka je makačka jako blázen. 1level už skoro dávám jen na začátku ty kliky mi moc nejdou, ale i tak jsem vždy zpocená 🙂 Měřily jste se hned od začátku? Nebo vážily? Dodržovaly i nějakou dietu? Poraďtě budu moc ráda.
Přeji hezký den. 🙂

asus
22. bře 2013

@milin ahojik vitam tě tak pevne svalstvo přeji 🙂

milin
22. bře 2013

@asus děkuji za přijetí, jen nevím jak s tím břichem. To mi teda visí. Ale snad to nějak půjde.

amallie
22. bře 2013

holky, chci se zeptat, zkoušel jste někdo ten 6 weeks pack? mám za sebiou shred a přemýšlím, co dál

asus
22. bře 2013

@amallie ja ho cvičim už druhej levl 6 weeks pack ,dos učine mrkej na fotky v albu jak to zabralo na mě 😉

lvicek2000
22. bře 2013

@amallie Chci na něj najet po dokončení shredu-za 5 dní. Právě album asus mě inspirovalo 😉

asus
22. bře 2013

@lvicek2000 😀 😀 😀 to je dobře

lvicek2000
22. bře 2013

@milin Ahoj, vítej, čím víc nás bude, tím lépe. Mám tušení, že tu fungujou už i dvě soukromé po cca 30 kouscích. Je nás hafo 😉 Ty cvičíš dva levely v jeden den? Jsi borec, to bych asi chcípla. Holky tu většinou měřej od počátku, váhu nevim, jestli má cenu, je to zkreslující. Jak nabíráš svalovou hmotu, zároveň nabíráš kila, ale na cm ubíráš. Já se neměřím, nemám čím, tak jen hypnotizuju zracadlo 🙂 Dietu nedávám, nemám na to buňky a ani nechci hubnout, cvičím kvůli zpevnění. Jediný co mě trochu trápí je trochu vytahanej pupík, ale už se to lepší. Holt ty bejváky našich dětí budeme upravovat krapet déle. Tak ať to jde!

lvicek2000
22. bře 2013

@asus Však víš, za chvíli nebudu cvičit s Jill, ale s Asus 😀

asus
22. bře 2013

jinak ženy mam poznatek po týdnu 6.Weeks.Six.Pack.Level.2. mě už nic neboli ani se moc nepotim stiham vše ale mylim že to budu cvičit jako jedničku tak 15 dni a přejdu na něco jineho protože to semnou pak už nic neděla 😅 😀

asus
22. bře 2013

@lvicek2000 😀 😀 😀 ale jo klidně když ti to pomuže 😉

cadeau
22. bře 2013

@asus teda klobouk dolu, koukala jsem do alba 🙂 ne ze bys to nejak dramaticky potrebovala - postavu jsi mela dobrou i predtim (kam ja se hrabu 😀 ) ale fakt je to videt!!! Tak kez by to bylo i u me 🙂

asus
22. bře 2013

@cadeau jeeeee děkuji 😵 😵 😵 😵 za chvalu- postava před tim taky hnus ble samej špek a ta šiřka brrrrrrrrrrrrr 🤐 už nikdy nechci 😀

cadeau
22. bře 2013

@asus a jis normalne? nebo se drzis nejaky zdravejsi stravy? mne to trochu motivuje tolik nezrat, kdyz uz teda cvicim 😀 ale zmrzliny, cokolady, to je moje, to musim mit kazdej den aspon kousek 😀

asus
22. bře 2013

@cadeau ja už ted jim normalně do 16 hodin pak už nic nejim,ale předtim sem dodržovala jidelniček a přidala cvičeni 😉

cadeau
22. bře 2013

@asus hmm, asi bych taky mela s tim sladkym neco delat 😝 ja si proste po obede potrebuju dat neco sladkyho... ale ode dneska ho vynecham po veceri a zadny uzdibovani mimo. JInak si myslim, ze jim celkem zdrave plus cviceni dopo a odpo 3 hodin venku s detma - to by mohlo jit 🙂

asus
22. bře 2013

@cadeau s tim sladkým sem to měla taky tak 😝 sem nemohla be toho vubec bejt bylo to šilený ale pak to přestalo a je klid občas hřešim ale myslim že se to taky musi 😉 😉 😉 cvičiš dvakrat za den?? 😕 ty jo by se mě nechtělo.a co fotky maš nijake album jak si začala??

kaaaczenka7
22. bře 2013

Ahojky, chci se zeptat, jelikož mám ještě před porodem, a jsem prvorodička... Od kdy se může po porodu zase cvičit?? Protože před těhu jsem byla zvyklá cvičit denně, hlavně posilovací cviky - břicho, zadek, nohy, ruce.... Takže bych se k tomu ráda, pak co nejdříve vrátila, a případně vyzkoušela i cvičení Jillian Michaels.... Předem díky za info 🙂

amallie
22. bře 2013

@kaaaczenka7 jillian až po ukončení kojení, či po půl roce kojení, kdy už dítko má nějaké příkrmy
taky se musíš aspoň trochu vyspat
lehčí posilování můžeš ihned po spontánním porodu, ale doporučuje se počkat po šestinedělí, nicméně si nemyslím, že bysis hned po příchodu z porodnice chtěla pustit dvd 😅

cadeau
22. bře 2013

@asus album mam v pc, radsi se nechci zverejnovat 😀 jedine az ze me bude krasna hubena modelina 😝 ba ne, zatim to neni tak videt, aby se bylo cim chlubit...

myspule1
23. bře 2013

Holky, tak jsem si chtěla stáhnout to Ripped in a ono to všude zmizelo z netu ☹ , mám jen Week 1 - to jsem si stáhla už dřív, ale ty další týdny mi chybí ☹ . Nedal by to někdo z vás pod heslem na Ulozto prosím?