Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

luciebx
11. kvě 2013

ahoj holky.. tak ja ted byla vic jak tyden nemocna tak sem necvicila..uz sem mela jit na 2 level Jill.. tak sem si vcera zacvicila ten prvni zase.. a musim rict ze dobry.. dneska zkusim ten druhy level.. se tesim... 😵

luciebx
11. kvě 2013

@jajulda ted koukam na tu Zuzku.. no tak to asi neeee.. bych se z ty podlahy uz nezvedla 😅 😅 😀 😀 😀

luciebx
11. kvě 2013

holky cvici nektera z vas i neco jinyho od Jill?
ted koukam na ten 6pack na bricho.. a to na zadek a stehna.. nevim zda poridit.. n/

simongap
11. kvě 2013

Ahoj holky, ráda bych se přidala k vám do diskuze 🙂 ale teda, opravdu jsem nečetla všem 71 stran :...takže se předem omlouvám, pokud se budu opakovat
Já taky cvičím Jill...spíš pro zpevnění, jsem dost hubená, ale po dítěti to není žádnej pevnej šlágr 🙂 takže jsem teď cvičila 5 dní 1.level 30days shred, pak 2 dny 6packs a teď jsem se na to 2 dny vybodla, což není dobře, ale prostě jsem to absolutně nestihla...ale Jill mě hodně baví 🙂

luciebx
12. kvě 2013

@simongap ja taky cvicim spis kvuli zpevneni.. na hubnuti seru.. na vahu mi nikdo necumi 😀 😀 ja taky necvicim kazdy den.. ja ted byla vic jak tyden nemocna.. vcera dojela vecer necekana navsteva takze opet nic.. ale jak pujde malej v poledne spat .. chci se vrhnout na ten 6 pack... asi to budu stridat.. ja pondelky a uterky delam blby hodiny v praci.. dojdu dom v pul 9 vecer a to fakt uz cvicit nehodlam. to padnu na hubu a spim 🙄

luciebx
12. kvě 2013

holky tak ja zkusila to killer na zadek a stehna.. no booze to je makacka.. a kdyz kolem me poletoval malej to mi moc nepridalo.. jako fuj 10 min a konec.. je to namahavy jako svina.. no zkusim jeste 6 pack odpoledne.. uvidime

mates22
12. kvě 2013

ahojky, tak já scičím jill 2 měsíce a k tomu mám teda jídelníček upravený a dole je devět kilo a nějaké cm, ale tam bohužel až tak moc ne, což je nepříjemný ☹. Zpevněná ale jsem, to cítím, hlavně břicho a taky ruce, ty sem měla chybrus. Cvičila sem první měsíc 30ds, teď cvičím ABS a na střídačku s kickboxem (ten mě teda baví nejvíc). Jedu teda 6 dní a jeden volno. Tak doufám, že to stále poleze dolů a snad i ty cenťáky, ještě deset kilo a hlavně dvě konfekční velikosti bych chtěla, prosím prosím jill 🙂. Držím palce všem

ander1
12. kvě 2013

chci se zeptat zda někdo nemá odkaz na 6 week six pack? našla jsme na youtube pouze 1. level ☹

martinka9053
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aneriska
13. kvě 2013

@mates22 že není 9 cm moc? 9 kilo? To je bomba.. A hlavně to, že tě to cvičení chytlo a vytrvala jsi. To zaslouží obrovskou pochvalu. Nejdou zázraky do zítra. Věř, že se ti tvoje tělo odvděčí v podobě dobré kondice, nálady. Přeju hodně chuti do jakéhokoli pohybu i nadále... Pro udržení kondice, kdy člověk nemá čas/ náladu/ nejsou vhodné okolnosti stačí aspoň 3x týdně nějaká ta půlhoďka a 3x týdně nějaký aerobní pohyb nebo aspoň rychlá chůze 40 min. Omlouvám se za nevyžádanou radu, ale často mi to nedá 😉

aneriska
13. kvě 2013

@simongap Pokud nechceš zhubnout podle mě a mých zkušeností je posilování pro ženu dostačující 3x týdně, Navíc ona tam má kombinace velkých svalových skupin, cílem spálit hodně kalorií. Je to zábava, ale pro posílení bych možná vynechala ty dynamické pasáže a místo toho protahovala svaly. Mohlo by to mít lepší efekt, abys nespotřebovala tvé drahocené jouly 🙂.

jajulda
13. kvě 2013

@luciebx @palosek taky když jsem viděla Zuzku poprvé, tak jsem si řekla, že to nedám. 😝 A už to cvičím 3 týden a můžu říct, že lepší cvičení není. Ani Jill se mi tak moc nelíbila. A co se mi na ní líbí, že cvičí všechno sama až to odcvičí. 🙂

simongap
14. kvě 2013

@aneriska díky za typ 🙂 denně to nestíhám stejně - když jsem v práci, tak nedělám vlastně nic (3x týdně) a ostatní dny se snažím alespoň něco...ta Jill mě baví, ale času tolik není...

luciebx
15. kvě 2013

holky tak sem ted docvicila Jill 2 level.. no ja myslela ze umru.. a to sem to cvicila u zrcadla a ten muj rudej ksicht rikal vse za sebe.. ty blaho.. to je ulet.. uteklo mi to teda jako blazen.. ale zpocena sem jako svina.. ale zvladla sem to.. takze jde videt ze fyzicka z prvniho levelu se osvedcuje 😵
zitra patek to cvicim znovu.. ja fakt vic jak 3x tydne to nedavam.. casove..

luciebx
16. kvě 2013

ted sem zkoukla 6pack na youtube.. a asi objednam dvd.. ja fat potrebuju hlavne to pupendo zpevnit haha

kofik.h
16. kvě 2013

ahoj holky, předem se omlouvám za blbý dotaz, chtěla bych též cvičit Jill, protože vidím, jak máte velké úspěchy a jak to funguje! 🙂 ale trošku to nechápu, kdybych začala to 30 days, tak je to 30 videí na každý den? a nebo jak? poradíte mi? předem děkuji za informace a předem se omlouvám za blbý dotaz 😝 😅

jajulda
17. kvě 2013

@kofik.h Jill má 3 levely a každý cvičíš 10 dní. Taky jsem se nechala navnadit když jsem viděla výsledky, ale u mě to absolutně nefungovalo a ještě 3 kila navíc. 😖 Ale fyzička se mnohem zlepšila.

kofik.h
17. kvě 2013

@jajulda super, děkuji za radu....právě, že mě to taky navnadilo, jak tady vidím ty výsledky. Potřebuji právě fyzičku a taky zpevnit tak snad to pomůže 🙂 a ty 3 kila? to jsou svaly...má se spíš měřit podle metru než podle váhy...já třeba podle váhy jsem na hranici pod váhy a normoš váhy, ale dle oblečení jsem oplácanější...takže vzhůru do boje 🙂

aneriska
18. kvě 2013

Krásně zpracované cvičeníčko v duchu Jill, resp. intenzivní intervalový tréning má paní Maruška na svých stránkách www.rutina.cz - jsou to nekomerční stránky, tak doufám, že je tu smím uvést. Její tělo je důkaz! Pokud je Jill váš typ a baví vás, tohle vás bude bavit taky..

jajulda
20. kvě 2013

@aneriska to cvičení je stejné jako zuzka light, řekla bych, že to přecvičila a převedla na český jazyk.

aneriska
20. kvě 2013

@jajulda No jasně, není to nic objevného, je to podobné, možná místy stejné. Je to motivační, když se podíváš, že je to máma dvou dětí a že cvičí takto teprve třetím rokem. V tom je to fajn.

jajulda
20. kvě 2013

@aneriska Jo je to fajn. Já už jedu Zuzku 3 nebo 4 týden (předtím měsíc Jill)a cítím se super. Na postavě to vidím jen malinko, ale co by jsem chtěla po dvou měsících. Myslím, že nějaké výsledky budou tak za půl roku. Můžu říct, že jsem nevěřila, co dokážu ve svých 38 letech. Fyzicky úplně super. Pravda po některé cvičení (jako třeba dneska) jsem myslela že umřu, ale stále žiju 😀 😀 😀 😀 , takže jak říkám, já jsem živý důkaz toho, že i těžké cvičení jde v starším věku. 😀 😀

aneriska
20. kvě 2013

@jajulda a stačí těch zhruba 15 minut intenzivního cvičení? Ty intervaly? Já to prokládám běháním. Nejdřív jsem začla s Jill, ale nezvládám každý den, tak jsem to jela asi 3x týdně. A teď jsem narazila na tyhle intenzivní tréningy, hrozně mě baví.. Ale spíš mám pocit, že jsem se zvětšila, zavodnila.. Zatím po 4 tréninzích. Vynecháváš nějaký den nebo každý den? Věk je v pohodě, jsi šikulka. Ono totiž tohle cvičení není pro každýho, jen pro "tvrdý" holky, co vydrží, když to bolí 🙂). Já jsem v tom sadomasochistka 😀.

jajulda
20. kvě 2013

@aneriska délka cvičení je různá, ale zhruba to dělá 25 - 30 min. Já mezi tím vydýchávám. Jedu po - pá a víkendy ne. Teda pokud nevynechám přes týden. Mělo by to stačit. Je to hodně inzentivní a ještě kolikrát 1-2 hod. to cítím . Musím se přiznat, že mě ta nárazovka taky dost baví. Nechtělo by se mě cvičit hodinu nebo déle.

aneriska
20. kvě 2013

@jajulda díky. Tahle Rutina.cz má některé cvičení jen 14 minut, ale když se k tomu přičte zahřátí a pak strečing, snad je to OK.. Tak mi drž palce, jdu do toho a doufám, že výsledky budou do půl roku vidět..

liss_durman
20. kvě 2013

Holky, teď zpětně bych měla jen malinkatou radu. Já jako většina z vás jsem začínala s 30DS. Vlastně ani nevím, co nás všechny právě k tomuhle programu táhne, ale prostě to tak je. Pak jsem cvičila 6w6p, který jsem nedokončila, moc náročné a u mě žádné výsledky a nakonec nechuť ke cvičení. Začala jsem shánět cardio cvičení, takže jsem vyzkoušela Cardio Kickbox, Banish fat boost metabolism a cardia z Body revolution. Už asi 3. týden si dávám takovouto "cardio pauzičku" a musím říct, že se to konečně začalo hýbat! Po skoro 4 měsících! Jak váha, tak cm. Hodně tady čtu, že některé holky jsou demotivované tím, že když začnou s 30DS, přibývají na váze i na cm. Je to dost posilovací cvičení, takže to přibývání může nastat, a když člověk chce nejdřív JEN zhubnout (myšleno zbavit se tuku), je lepší se věnovat nějakému cardio cvičení a pak teprve zapojovat to posilovací. Můžu doporučit Cardio kickbox, je to prostě pecka, vždycky se kompletně zpotim a děsně mě to baví 🙂 Už se těším, až se vrhnu na Ripped in 30 a po dlouhé době se zase budu držet nějakého plánu. Cvíču zdar!

ined77
20. kvě 2013

@liss_durman ...ahoj, můžu se zeptat k tomu cardio kickboxu....já našla od jill jen jedno ☹ , máš toho víc??
taky mě to hodně a baví a dávám si to občas pro zpestření 😉

@aneriska ...hned se mrknu, díky za tip 😉

liss_durman
21. kvě 2013

@ined77 Ne, je jen jedno. Já si jednou omylem stáhla nějakej fitbox od ní a to jsem nezkoušela, ale vypadalo to šíleně 😀 To bylo na levely. Jinak kdyžtak zkus ten Banish fat boost metabolism, to je teda na 50 minut a je to fakt síla, ale taky tam jsou prvky kickboxu a docela to uteče 🙂

ined77
21. kvě 2013

@liss_durman ....díky 🙂 , banish... mám připravený v záloze 😉 .
já si včera našla právě ten fitbox a zrovna to jdu zkusit 😅 . tak pokud přežiju, podám recenzi 😀

ined77
21. kvě 2013

@liss_durman ..tak podávám hlášení 😉 . dalo se to, je to i zábavné, ale je potřeba dopředu nacvičit nějaké ty cviky ať to člověk neokoukává až přímo u cvičení. jinak ale super, lilo ze mě pěkně 😉 .
přesně se to jmenuje kickbox fastfix 😉