Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

byra
24. led 2014

@pajuli tak dnes den 6. a bolí mě stehna - teda spíš svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám (někde vevnitř), jinak pohoda. Ale včera jsem se neudržela a měla čokotyčinku ☹

tulik1
28. led 2014

Ahoj holky, mohla bych se k vám taky přidat? Cvičím Jill sice teprve čtvrtý den první level, ale jsem nadšená ... Doufám, že elán vydrží a mé tělo se změní 😉

vajenka
1. únor 2014

@byra
@tulik1 Ahoj holky, tak jsem na tom stejně, dnes pátý den a už je to lepší. Třetí den jsem měla hroznou krizovku, vše mě boelo, ale začíná se to lepšit. Dokonce mám pocit, že ani ty kliky mi už nedávají tolik zabrat 😀

vajenka
1. únor 2014

@tulikiss Ráda bych se taky přidala 🙂

byra
3. únor 2014

@vajenka tak já si level 1 protáhla na 12 dní a od pátku jedu level 2. Ještě dnes mě bolí ramena a ruce - hnusné kliky 🤐 musím se přemáhat, ale ubíhá to. Zatím nějakou extra změnu nepociťuju ☹

byra
5. únor 2014

Hej tak mě ten level 2 těžce nebaví - samé kliky. Co mě baví jjsou sklapovačky na různé způsoby, ale ty kliky.... navíc mě od včerejška bolí kotník, nevím

tulik1
6. únor 2014

tak já mám odcvičený level jedna, ale teď musím na pár dní vynechat, padla na mě chřipka, doufám, že v pondělí už budu ok a začnu level dva, ale včera jsem si ho prohlížela a bude to pro mě děsná makačka, ruce mám marný a kliky nesnášíííím

ebra01
7. únor 2014

Tak jsem včera konečně dokončila 3. level. Zdál se mi ze všech nejméně náročný. Tedy musím se přiznat, že jsem od druhého levelu (to byla vážně prasárna 😀 ) cvičila začátečnické cviky dle Anity, protože mě začalo dost bolet koleno a kotník. Ještě jsem vylepšila jídelníček a dnes jsem rekapitulovala míry a váhu. Úbytky mám všude (bohužel i na prsou 😖 ). Jsem o 5 kg lehčí a potěšilo mě -5 cm přes zadek a -6cm přes "madla" pod pupíkem. Snad to bude tímto tempem pokračovat i nadále. Cítím se i taková pevnější, i když ty znovuzrozené svaly jsou pořád ještě schované pod tukovým obalem. Ještě by to chtělo něco dolů. Každopádně mi to dodalo optimismus do dalších dní a hlavně nepolevit. Ačkoli, mlsná mě stále honí každý večer a snažím se odolat. Přes den si občas zahřeším 🙂.
Hlavně se nebojte, že třeba nestíháte držet krok nebo nezvládáte cvičit tu obtížnější verzi. I ta začátečnická je efektivní 😉 . Doufám, že budete také spokojené s konečnými výsledky. Vydržte, ten level 2 se dá přežít (sice se zatnutými zuby, ale dá). Dnes jsem si dala pauzu a pak se asi vrhnu na Ripped in 30 🙂

zuzanka26
8. únor 2014

Ahoj, tak přidám svůj příspěvek. začala jsem 9. ledna, ale obdivuju všechny zatvrzelé vytrvalce. já cvičím tak 5x týdně, někdy prostě vynechám, protože se mi nechce. Horší je to s jídlem, vysadila jsem veškeré sladkosti, cukry, bílé pečivo, ale jsou věci, co jsem neodolala- třeba domácí párečky nebo těstoviny. Snažím se nejíst fakt takové ty prasárničky, ale mlsná mě honí pořád.
I tak aspoň po měsíci - váha klesla ze 60.4 na 58.8 kg a v pase cca o 4-5 cm méně, ostatní partie nezměněny ( mám poměrně malý zadek a velká prsa, problém byl vždy pas).
Mám radost, že jsem trochu zhubla, hlídám si jídlo každé 3 hodiny, ale nedonutím se na tu úplně zdravou stravu. :(

byra
10. únor 2014

Já jsem teď pátek a sobota necvičila, protože jsem měla zimnici, bolest hlavy a krku, tak jsem se kurýrovala. Navíc mám asi nataženou šlachu na levé noze ☹ ale v neděli jsem už cvičila ( a to Level 1, abych se do toho dostala), dnes opět Level 2 tak uvidíme. Už mi chybí jen 4 dny a půjdu na Level 3). Změny zatím nepozoruju, nevím, neměřila jsem se na začátku, spíš jsem zvědavá, jestli mi budou volnější kalhoty. Mám jedny upnuté do kterých jsem se už nevlezla tak do těch se chci dostat 😀

janesafari
10. únor 2014

Ahoj holky,tak další co cvičí s Jill... 😅 Můžete sem hodit odkaz na to cvičení?Taky potřebuju začít...Sem už 6,5 měsíce po porodu a je nutné se sebou začít něco dělat...Chtěla sem už dřív,ale neměla sem odvahu-druhý porod se zkomplikoval a prcek šel akutním císařem a po problémech s jizvou,která začala škaredě hnisat a šla sem znova pod kudlu-se mé léčení po porodu poněkud protáhlo !!! 😖
potřebuju shodit nějakých 6 kg (max 8 kg)....a zpevnit kompletně celé tělo-Největší problém je břicho-stále vypadám jako těhule ve 4.měcíci...

ebra01
11. únor 2014

@janesafari Ahoj. Cvičení si musíš stáhnout. Třeba tady: http://ulozto.cz/hledej/?q=jillian michaels 30 ... 😉

eveluska
11. únor 2014

@janesafari ja si to vzdycky najdu na youtube a cvicim podle toho 🙂

janesafari
11. únor 2014

@ebra01
@eveluska Díky holky...ještě se zeptám-ve kterou dobu cvičite?Dumám,jestli se mám ,,zničit" hned dopoledne 😀 nebo až během odpoledne...Nebo se cvičíte,když máte zrovna čas?Já to mám na střídačku to volno 😝

eveluska
11. únor 2014

@janesafari pro me je dopoledne ideal, ale to mi prakticky nikdy nevyjde (co malej nespi dopoledne), takze ho dam po obede spat, hned letim cvicit a az pak teprv jim ja, vecer uz nemam moral 😅

baara27
11. únor 2014

Ahoj..rak som sa na to dala aj ja som v prvom leveli 6 den...konecne mi ustupila svalovica....drzte palce 🙂)))

janesafari
11. únor 2014

Tááák holky-zrovna mám za sebou první cvičné cvičení...Přiznávám se -NEDALA SEM TO ZDALEKA NA 100 %...Rýma už sice ustupuje,ale ještě sem to teda neudýchala a přítom CVIČENÍ VYPADÁ STRAŠNĚ JEDNODUŠE !!!A prcek nechtěl být v sedačce sám,tak sem odskakovala i k němu... 😅
Než budu fit,budu asi pomalá a zničená,ale už budu pokračovat-ještě si vzít míry a nafotit se aj jedééééém....I dcera se ke mě přidá 😀

zuzka84
11. únor 2014

holky, mohu se zeptat jak dlouho se cvičí ten level 1 ? mám to tu stažené už dlouho v počítači, ale až dnes jsem začala cvičit a nevím kolik dní je ta jednička.
Předem děkuji za info 🙂

eveluska
11. únor 2014

@zuzka84 kazdy level 10dni

ebra01
11. únor 2014

@janesafari Já se snažím cvičit pravidelně dopoledne po 10. hodině, když šoupnu malou spát. Vždycky se modlím, aby jí to ještě vydrželo. Odpoledne už jsem na takové aktivity moc líná. I když - partner se hecnul, že se sebou taky něco udělá a když dorazí večer z práce, tak jde na chvilku běhat. A pokud to dosud nebylo kvůli počasí možné, tak párkrát také Jillian zkusil. Vždycky si pak říkám, že se v tuhle denní dobu k něčemu dokope. Já bych asi zhebla 😀

byra
12. únor 2014

já cvičím až večer kolem 20h. Domů dojdu kolem 17h, pak se navečeřím a než mi to slehne je večer. Ráno bych musela vstávat kolem 4, abych odcvičila a ještě si dala sprchu 🙂 O víkendu ale cvičím dopoledne - jak se vyspím, zacvičím si, dám sprchu a nabije mě to na celý den. Jinak jedu už 21 den 🙂 level 1 jsem si protáhla, protože jsem marodila a teď jedu 7. den level 2

byra
12. únor 2014

jinak začínám pozorovat první změny 🙂 přijde mi, že pneumatika kolem břicha už není tak "visící" a při cvičení se rýsují svaly na stehnech. Taky se víc rovnám v zádech (to ty balanční cviky)

surinka
12. únor 2014

Ahoj holky, tak jsem se do toho taky dala. Dneska 2 den level 2. Doufám, že vydržím, musím. Dlouho mi trvalo než jsem se k něčemu dokopala a v létě se už nechci stydět vylézt ven 🙂 Já cvičím většinou před obědem když dám malou spát. Tak snad se tady trošku namotivujeme .... hodně úspěchů všem

petule12
12. únor 2014

Ahoj holky, tak jsem dnes taky zkusila cvičení dle Jillian. Teda jako vypadá to nevinně, ale už mě začíná bolet tělo. Doufám, že to vydržím a bude nějaký ten výsledek. 🙂

Chtěla jsem se zeptat - 10 dní cvičím level 1, pak 10 dní level 2 a 10 dní level 3. A pak zase od začátku? Nebo jak to přesně má být? Omlouvám se, asi se to tady už řešilo, ale nemám moc času to celé pročítat, tak děkuji za radu. Nebo jestli je někde nějaký podrobnější popis jak se to přesně cvičí.
Moc děkuji

petule12
12. únor 2014

aaaa už koukám, že je toho více 🙂 Já jsem začala ten shred a jestli teda má někdo manuál jak pokračovat pak dále 🙂 😉

ebra01
13. únor 2014

@petule12 Ahoj. Neexistuje žádný návod, co cvičit po Shredu. Někdo to jede od začátku, jiní si dávají další z jejích programů. Co jsem tak slyšela, tak obvykle pokračují buď "Ripped in 30" nebo "6 weeks six pack". Je toho samozřejmě mnohem víc. Já teď pokračuji Ripped in 30. Kdyžtak mrkni sem: http://mojetelo.blogspot.cz/search/label/recenze . Tahle paní má úžasný blog, kde má i popis DVD s Jillian a dalšími trenéry. Jsou to úžasně motivační stránky 😉 .

petule12
13. únor 2014

@ebra01 díky moc 😉

janesafari
13. únor 2014

Tak mám za sebou třetí den a navíc x km v nohách...Až na dvě zajíždky na jídlo doma-od 8:30 do ted 16:40 jen kočárkujem...Dopo jsme museli a odpo taky a když se tak vyjasnilo počasí,tak jsme si to protáhli s maličkým 😀
A zítra mě čeká pracovní volno doma-na baráčku se zase splnil další ukol-domalována technická místnost(prádelna),tak ji budu uklízet a už si ji nachystám k obrazu svému 😀 a můžem vesele dál prát a žehlit 😒 (žehlení mě hrozně neba 😲 )...

byra
14. únor 2014

já jsem si včera mákla level 2, takové to klesání-klik-stoupnout už začínám dávat, ale co nedám je úplně poslední ABS - to mě zabíjí

surinka
16. únor 2014

Ahoj holky, tak jak jste na tom? Je tu někdo kdo už má odcvičeno a má dobré výsledky? Pro motivaci 🙂 Já jedu level 2 šestý den. Připadá mi, že břicho je o něco lepší, každopádně už si nepřipadám tak "nažraná" a mám dobrý pocit, že něco dělám. Zpocená jsem vždycky jako kůň. Je to celkem záhul.