Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

sarpie
10. led 2013

Ahoj ráda bych se k vám přidala, už jsem jednou odcvičila 30 days a zhubla 3 kg a 6 cm přes břicho. Pak zkusila 6 weeks, ale to vydržela jen týden a opět 30 days ale jen polovinu, začala mě pak hrozně bolet kolena. A včera jsem začala s Ripped, kolena zase trochu bolí, ale zatím se to dá.
Máte taky někdo potíže s koleny? Cvičím v teniskách.

@pajoslava mohu také poprosit přidat do soukromé diskuze? Děkuji

cuci25
10. led 2013

@sarpie Mě taky bolí kolena ☹ ale ty mě bolí už od doby co jsem přestala kojit a to už je skoro třičtvrtě roku, takže to nepřisuzuju cvičení. Doktor mi řekl, že je to hlavně o tekutinách a je pravda, že od té doby, co se můj den točí kolem malé, si na napití moc nevzpomenu 😀

sarpie
10. led 2013

@cuci25 mě začali už při prvním cvičení, ale teďka to trvalo víc než měsíc než to přešlo, vzdala jsem cvičení ještě než začali bolet úplně a pak to bylo týden co týden horší, tak taky nevím jestli to mohlo být cvičením. No a teďka začínají zase, ale zatím je to dobrý, předtím jsem nemohla mít chvilku skrčenou nohu protože pak jsem jí nemohla narovnat jak to bolelo.

cuci25
10. led 2013

@sarpie koukám, že máš taky malou holčičku 🙂 Ono je to opravdu možná tím, že se třeba hůř stravujeme než dřív (já jsem jako bezdětná stravu i pitnej režim hodně dodržovala), teď na to prostě není čas. Navíc si myslim, že naše tělo ztratilo porodem a kojením hodně vitamínů a třeba se to od toho fakt odráží na těch kolenou...

sarpie
10. led 2013

@cuci25 jj mám a stále kojím. Je to možné, protože mě od porodu občas pobolívají zuby a zubařka říkala, že to je prostě horomony, porodem a nedostatkem vitamínů, takže to bude asi stejný případ jak s koleny. Snažím se jíst pravidelně, ale je fakt, že to prostě moc nejde, no a pití taky moc nedám.

ocelotka
10. led 2013

@sarpie no ty kolena mě taky štvou, dneska už jsem si vzala tenisky - konečně mě to přinutilo, ale skoro jsem nemohla dělat ty výpady.

Jinak ten level 2 mě teda nějak nebaví a cviky mi moc nesedí 😒 , koukala jsem na trojku a už se těším spíš na ní.

@pajoslava můžu taky poprosit přidat do soukromé?

sarpie
10. led 2013

@ocelotka zazačátku jsem taky cvičila bez tenisek, ale po necelém týdnu jsem si je už vzala.
A co cvičíš, nestíhala jsem to celé pročíst, 30 days? U toho mě dvojka taky hrozně nebavila, teďka cvičím Ripped a zatím mě baví víc.

ocelotka
10. led 2013

@sarpie cvičím shred a jsem odhodlaná to vydržet i když teda ta dvojka fakt nic moc 😒 Ripped chci zkusit potom 🙂

holubice.petra
11. led 2013

Ahojky holky když jsem tady pořád četla o té "slavné Jill" tak jsem to nakonec zkusila taky 😀 dnes jdu na pátý den level 1...musím říct že první dva dny jsem měla pocit že umřu a nemohla jsem sejít ani schody 😎 ale třetí den se to celkem zlomilo...doufám že vydržím celých 3dní 🙂
@pajoslava můžu taky poprosit do skupiny? 😉

usounek25
11. led 2013

ahojky, chtěla jsem se zeptat vás zkušených co už Jill cvičíte - stáhla jsem si její video dle odkazu který jsem tu též našla v jiné diskuzi - dneska jsem se na to dívala - celé to video má cca 1 hodinu a 24 minut. Četla jsem tu, že se cvičí vždy 30 minut, takže je to video rozděleno na určité ty levely a ten level se vždy cvičí těch 30 dní anebo si to můžu střídat a cvičit libovolnou část? Sorry za možná debilní dotaz 😝 . Děkuji.

cuci25
11. led 2013

@usounek25 já to cvičím podle videa na youtube.com. Tam jsou všechny tři levely rozdělený cca po 27 minutách. Každý level se cvičí 10 dní, jsou tři, takže celkem to dá těch třicet dní 🙂

usounek25
11. led 2013

@cuci25 děkuji, už jsem to pochopila nebo spíš vyčetla 🙂

mosvo
11. led 2013

Ahoj, nevíte někdo jak je to s pokračováním cvičení, když je nutné na pár dní přerušit? Včera jsem docvičila level1 a moc se těšila na dvojku, protože mě tohle cvičení fakt baví. Ale mám nějakou chřipajznu a horečku, takžebudu mít na pár dní smůlu. Mám pak pokračovat tam kde jsem skončila nebo si to dát od začátku? Díky

aaandrejka0
11. led 2013

Zdravím Vás děvčata 🙂 Taky jsem se k vám přidala s cvičení. Cvičím 2 den a věřím, že vydržím až do konce 🙂 Hubnout jsem začla hned po šestinedělí takže už to bude 5 měsíc a zhubla jsem 16kg a to jen úpravou jídelníčku. Ted už to jde dolů pomaleji, tak jsem si řekla, že musím přidat i nějaké cvíčo 🙂

@pajoslava Můžu taky poprosit do soukromé diskuze? Děkuji.

sabinecka
12. led 2013

@pajoslava Můžu taky poprosit do soukromé diskuze? Děkuji.

tina1506
12. led 2013

včera docvičen level 1,dneska se jede na dvojku...

chlap se mi smál,že to je cvičení pro baby, začal cvičit se mnou a v polovině začal nadávat, že je to jako cvičení SEALS 😀 v listopadu to teda se mnou vydržel, teď to po 5 cvičeních vzdal, ale já makám dál...

devendra
12. led 2013

@sarpie a cvičíš v botách? To dělá taky hodně. Měla jsem velké bolesti kolenou, když jsem cvičila ze začátku a bylo to špatným prováděním cviků. Nemohla jsem pomalu ani chodit. Když děláš cokoliv v podřepu, tak musíš maximálně vystrčit zadek dozadu, abys přenesla váhu na stehna a nedržela to všechno kolenama. Bacha na to, ať si je zbytečně neodrovnáš.

ebsian
12. led 2013

@andelka Odkazy paráda, ale tak mě napadá, když vidím level 1, jak mám skákat s prsama vel.G? 😀 😀

andelka
12. led 2013

@ebsian já to teĎ řeším tak, že mám podprdy dvě 😀 jednu s kosticí aby to bylo podpořené a na to natáhnu elastickou a ta to zpevní a prsa se hýbou fakt minimálně. Než se někam dostanu koupit sporotvní a ještě aby byla na mě...

Já jsme první den cvičila v ponožkách a mazec..od té doby v teniskách a taky si dávám pozor na provedení.

sarpie
12. led 2013

@devendra jj cvičím a cviky se snažím dělat správně, zatím je to dobrý, trošku je cítím, ale není to nějak hodně bolestivé

maxi.smile
12. led 2013

Ahoj holky, tak já teda s manželem jsme další, kdo objevil tento typ cvičení..i včetně již zmíněné Marušky...tak mám radost, že na MK je tady diskuze, prostě paráda!!!! Držím palce všem!

copa
12. led 2013

ahoj holky,
prosím o radu - Killer ABS - jak dlouho cvičit jednotlivé levely?

aaandrejka0
13. led 2013

Holky kdy jste si začli všímat zpevnění těla?

cuci25
13. led 2013

@aaandrejka0 já dnes budu cvičit osmý den a určitě mám pevnější stehna i břicho. Zkusila jsem si kalhoty, do kterých jsem se před tím musela doslova narvat a oblékla jsem je v pohodě, dokonce když je zapnu, nepřetýká mi přes ně takový ten špek jako před tím 😀

aaandrejka0
13. led 2013

@cuci25 Já cvičím teprve 4 den a přijde mi taky že už pocituji zpevnění, ale jestli to není brzy a nevnucuju si to 🙂

boban
13. led 2013

Ahoj holky..já si půjdu zachvíli dát můj 6tý den s Jill 😉 ktomu jsem přidala zdravější stravu,tak snad nějaké výsledky budou 😅

janulazaynab
13. led 2013

Ahoj holky,
tak jm včera byla na kontrole u svého obezitologa. Přes vánoční svátky mi šla váha nahoru o 2kg, tak se mě ptal, jak to míním změnit - zmínila jm se, že jm si teď našla Jill a popsala mu, oč se jedná. Cituji: "Napište těm maminkám, že jm velice skeptický. Cvičit 30min je málo. Spalovat tuky se začíná nejdříve po půl hodině, takže když skončí, teprve jim to začne odbourávat tukové polštářky. A o to, že jdou dolů centimetry, nikoliv kila, je naprostá hloupost - kila musí jít dolů, jinak je to pouze voda, která se jim ztrácí!"
Domluvili jsme se, že před samotným cvičením Jill, budu jezdit min. 15min na rotopedu a pak teprve cvičit, aby to mělo nějaký účinek. Můžu ale říct, že jm zatím cvičila dvakrát a mám v prčičích koleno, jak mě neskutečně bolí.. Snad to dnes bude lepší 🙂

lollaj
13. led 2013

ahojky,
holky,prosim vas,co je pravdy na tom,ze kdyz jeden den vynecham,musim zacit cvicit od zacatku?Dneska mam 10ty den.Leze na me chripka a obavam se,ze bych to dneska nezmakla.Dekuji.

lollaj
13. led 2013

@ebsian ja skacu s velikosti F.Ve finale jsem zjistila,ze mi vic skace pupek nezli prsa 😀

tital
13. led 2013

Holky, co by jste doporucily za konkretni boty na takove hopsani/aerobik/beh. Proste na cviceni s Jillian. Zacaly mne ted bolet vnejsi strany chodidel a tusim, ze je to ne z uplne ok kecek. Tak si asi budu prat nove k narozkam... jen nevim, jakou znacku, jaky typ ?
Mate nekdo zkusenost treba s tema botkama co od tusim NIKE na ne delala reklamu Lucka Vondrackova ?