Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

mina_
6. únor 2013

@ficekova super, díky, které cvičíš na závěr Jill?

pavlinaoo
6. únor 2013

@mina_ no bob je Bob Harper. Tady jsou popsané "jeho základy" - http://dona-gisele.blog.cz/1301/bob-harper Na youtube je dost videí...Mě ten 2. level taky moc nebaví a máš pravdu, že je málo na břicho, které já potřebuji nejvíc...ale třeba budeme na konci překvapené. Protahování je opravdu krátké, já si na něm přidávám min. 5minut. Ta obruč by měla být asi účinná,viď? Já naposledy kroutila jako malá holka. Já to chci taky dokončit a pak uvidím na co se vrhnu dál. U Jill mi vyhovuje ta časová nenáročnost, protože vždy večer mám milion další práce...
@ficekova a ty s pilates máš zkušenosti?

ficekova
6. únor 2013

@pavlinaoo jo, cvicim pilates uz od zari. V cervenci jsem porodila a byla jsem strasne slaba na nejake silove cviceni. Nasla jsem videa na fithall.cz a zacinala jsem temi po sestinedeli a porodu. Ted uz jedu pro pokrocile ty 40min. Je to uzasne a nadherne mi to vytvarovalo postavu. Ted uz jedu Jill ale k pilates se porad vracim. Je to takova oddechovka. Hlavne je to strasne setrne na klouby kdyz mate nadvahu. A na protazeni je to bezva.

mina_
6. únor 2013

@ficekova bohužel u mě je to o vrozených vadách v obou kolenech, na které váha nemá vliv.....

spettra
6. únor 2013

ahoj holky, tak level 1 mám úspěšně za sebou, je fakt že druhý den jsem nemohla vůbec nic, cítila jsem snad úplně všechno svalstvo... 😀 byl to děs...pak už ok, i když u cvičení jsem ufuněná doteď 😅 teď cvičím 5den levelu 2 a mám problém s tím že mě při tom začne šíleně bolet koleno...po cvičení nemůžu skoro ani chodit...a druhý den si musím dát pauzu..takže cvičím obden což mě pěkně štve 😒 ...nikdy jsem problém s kolenama neměla tak nevíte čím by to mohlo být?? třeba tím že špatně cvičím?? Jinak změny na těle pozoruju, v pase mám po 15dnech cvičení -2cm...takže bych se cvičení nerada vzdala... 😉

pavlinaoo
6. únor 2013

tak dnes tedy děs! nebavilo mi to, nešlo mi to. Pustila jsem si k tomu blbou muziku...no už se těším na 3. level
@ficekova no já jsem právě taky o pilates slyšela, že pěkně formuje postavu. Na youtubu videa nic moc...tak na tohle mrknu a třeba bych vždy dopol dala pilates a večer jill... a ty máš tedy tvary ok a potřebuješ dát kila dolů? U mě to není nic dramatického...ale tak 4-5kg dolu a vytvarovat by to chtělo 😀

pavlinaoo
6. únor 2013

@spettra noo tak to může být tím, že kolena přetěžuješ, že cviky provádíš blbě. Tenhle level je na ně ale i náročný. Nikdy ti nesmí jít koleno před špičku chodila. Jestli mi rozumíš. U těch výpadů. Nebo jak se jde jako do podřepu + ruce s činkama, tak taky - tlačit dolů zadek, a kolena nesmí jít před ty špičky...

spettra
6. únor 2013

@pavlinaoo no říkala jsem si jestli to nedělám blbě ale je fakt že hned zezačátku jak se skáče ten jumper tak už mě v něm začne píchat ...ale může to být i tím že to mám namožený bo co...no dám si na to pozor a snad to bude ok...Zas když jsem začala první den levelu2 tak to bylo ok...až napodruhé to bylo ko :-/ zítra se budu soustředit na ty mé polohy a uvidím... 🙂

pavlinaoo
6. únor 2013

@spetta no tak třeba chce chvíli klid.,jestli je nějak namožený...těžko říct. Někdo psal, že mu pomohly ty sportovní bandáže.

pavlinaoo
6. únor 2013

@ficekova hele na tečh stránkách chtěji dost "osobní" registraci. "Neotravují" pak nabídkami, nebo tak něco podobného? 😕

zuzkka88
6. únor 2013

Ahoj. Tak jsem dnes začala, mám za sebou první lekci, tak snad to půjde dobře 🙂 Čekala jsem to horší. Zítra koupím metr a snad přijdou výsledky. Ať se nám daří!

helennaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ficekova
7. únor 2013

@pavlinaoo ne, pouze pokud si sestavis plan na cviceni, posilaji upozorneni, ze mas cvicit, ale jde to zrusit. Registrace neni osobni.

mina_
7. únor 2013

@pavlinaoo vždycky jsem byla špekáček a ve škole to nebylo lehký... děti dokážou být hodně kruté.. a obruč jsem jako malá nikdy neroztočila. Teď jsem s tím začala po porodu, objednala si fitness obruč a řekla si, že se to prostě naučím 🙂
Obruč mi spadla asi milionkrát, pak jsem si někde přečetla jak na tu mechaniku pohybu a hned to šlo líp. Teď už točím na obě strany, ale chce to pravidelnost, jinak pohyb lehce zapomeneš... ze začátku jsem měla boky samou modřinu, než si tělo zvyklo, stačí 14 dní vynechat a modráky Ti naskáčou znova. Nevím, jak moc je to účinné, říká se že ano, je fakt, že ze začátku jsem mohla svaly počítat, jak se ozývaly 😎 teď už ne.

jasminecek
7. únor 2013

Po 30day shred se doporučuje třeba Ripped in 30, to se cvičí každý týden jeden level. Je to hodně podobné tomu prvnímu, takže se to dobře zvládne. Jillian má videí hodně, stačí vybrat...

treperenda
7. únor 2013

@pavlinaoo já myslím, že si to člověk může nařídit podle sebe. Já jsem projela 1.level a v půlce 2. levelu mě začalo stávkovat pravé koleno, takže jsem musela celé cvičení na 9 dní přerušit a po té pauze jsem začala 2. level od začátku, ale je fakt, že už mě to tolik nebaví a těším se na změnu v podobě 3. levelu.

pavlinaoo
8. únor 2013

@helennaa hele a kolik ta krabičková dieta vyjde, třeba na měsíc? Věřím, že je to dobré..ale asi je to pálka, ne? a hlavně ja potřebuji zpevnit ten muj rosol, v tom krabicka nepomuze 😀 Já používám taky ten "stahovací" - neoprenový pás na cvičení...ale někde jsem četla, že se na tom míste člověk zpotí víc, ale valný účinek to nemá, tak nevím. Používám to, že by to mohlo pomoci na ty "bochany lásky" 😀

pavlinaoo
8. únor 2013

@ficekova tak to je fajn, že pak nic nechtěji. Pro mě je osobní už to, že se zadává celé jméno s adresou.. 😕 🙂 ale každý to vnímá jinak. Pokud je to v pohodě, jak říkáš, tak tam taky začnu cvičit.

pavlinaoo
8. únor 2013

@mina_ no vidíš, ani nevím, že se nějaká fitness dělá 🙂 Já právě vždy byla v normě a pohodě s postavou, tak se na to chci zase vrátit a ty naše děti jsou úžasná motivace. Říct si, že chci, aby moje dítě mělo pěknou mámu. Hlavně mě děsí, jak se k ni ohýbám na pískovišti a teče mi to břicho přes kalhoty 😀 Takže do léta půjde dolu, prostě! 🙂 Zbývají mi 3 dny z 2.levelu a už se těším na 3. Teď poslední dva dny jsem nestíhala, tak jsem se v jídle pěkně šidila... 😖 ale dnes už zase správně.

mina_
8. únor 2013

@pavlinaoo já to taky netušila, naposled jsem mela v ruce tu dětskou plastovou a dokonce jsem ji i našla u našich ve sklepě a tu jsem neroztočila a tak jsem se pídila a zjistila, že ty plastovky co se normálně prodávaj stojí za starou bačkoru... spoustu informaci jsem našlana hoopmania.cz, mají tam i obruče, ale jesti se pri ni rozhodneš, tak ji kup na aukru, já tam našla paní, který mi udělala barvy, které jsem chtěla a asi za polovinu cenu oproti hoopnanii 🙂

hlavinka
8. únor 2013

Ahoj holky,
sice jsem uz v tom druhem kecacim okenku https://www.modrykonik.cz/diskuse/volne-diskuze... ale to nevadi.

@pavlinaoo A jak se Ti libi level 2? Mne prijde uplne strasnej ☹ Ja teda zatim cvicim 1, ale vcera jsem si dala pro zabavu kousek 2 a netusim, jak to ucvicim 😲 jsem totiz chabrus na ruce.

A mate nejaky ubytky?

Ja zatim nic, mam za sebou teprve 6 dni 1. levelu.

mina_
8. únor 2013

@hlavinka ahoj, já mám dnes 5. den levelu 2 za sebou a bolí mě kolena.. ruce mám taky slabší, tak ten první vcik dělám prostě lehčí variantu 🙂 Level 2 mě nebaví, na 3 jsem ještě neměla odvahu kouknout. Úbytky bohužel nemám žádné a to jsem pokaždé zpocená jako myš a cvičím víc než jen Jill... tak se to snad trochu pohne.. Bohužel jsem ten typ, co se podívá na jídlo a přibere 2 kg.. 😖 😖

pavlinaoo
8. únor 2013

@mina_ no je to zajímavé i na aukro jsem koukala. Nikdy mi to extra nešlo, tak ji asi hned kupovat nebudu. U rodiču stoprocentně někde ještě je, tak já to vyzkouším🙂 jde asi o pohyb, i když říkáš, že s fitness je to jiné...uvidím 😉

pavlinaoo
8. únor 2013

@hlavinka nooo jak se mi líbí, nelíbí a dnes jem bohužel necvičila. Celý den jsem se nezastavila. V půl 9 jsem vycukrovala z kuchyně a nebyla jsem schopná jít cvičit, mám výčitky, ale už nejdu. Prostě to o jeden den prodloužím. 1.level mě bavil víc. No a malé ubýtky v cm někde mám, měřím se vždy v pondělí, tak pak napíšu. Na pohled změnu nevidím, ale když zatnu svaly, tak tam je posílení znát. Udělám asi 7pánských kliků, na začátku ani jeden.... už jsem tu psala, že nejsem magor, abych si myslela, že za měsíc budu modelka...takže jedu pomalu, ale jistě 😀 😉

ficekova
8. únor 2013

prave koleno je v haji, tak jsem si misto Jill dala 20km na orbitreku a Boba na bricho a jsem spokojena. Jen tech 6 muffinu k veceri si budu vycitat jeste hrozne dlouho. Mate taky nektera takovy ten psychicky hlad???

pavlinaoo
8. únor 2013

@mina_ hele a když takhle dřeš, tak musí být prostě problém v jídlu. Třeba jíš málo? a tělo ukládá, vždyť to jinak není možný... 😕

pavlinaoo
8. únor 2013

@ficekova hele a po tom se prý přibírá, když si člověk jídlo vyčítá. Já dnes pekla dort, tak jsem ten marcipán a krém taky musela ochutnat 😲 😀 a to si nevyčítám, ale že jsem se k tomu cvičení nedokopala, to jo. Ty potřebuješ dát dolů kolik kg?

pavlinaoo
8. únor 2013

@ficekova jooo jinak od psychického hladu jsem se po tom měsíci pěkně odpoutala....snažím se jíst pravidelně a když to na mě jde, sním 3 celozrný sušenky - dnes to byla opravdu vyjímka...

ficekova
8. únor 2013

@pavlinaoo deti rvali, tchyne otravovala, spala jsem jen 5 hodin....to neco sladkeho na nervy potrebovalo. Ja jsem dala 1 level Jill a z druheho jen prvni cviceni. Ted dam par dnu pauzu a zustanu u orbitreku. Jak se koleno trochu vzpamatuje, vratim se k Jill. Mam na cviceni uz asi zavislost. Proste si musim zacvicit!!! Doufam, ze mi to hlavne strasne dlouzho vydrzi. Mam 70 kg a 170 cm. Postava tvaru V, takze hubnu pekne soumerne. Bricho je ale kriticke. Potrebuju zhodit tak 10 kg tuku, nebo je alespon vymenit za svaly. Uspesne jsem uz 1kg svalu pribrala. A to za 10 dnu s Jill. Dnes jsem si rikala, ze kdyz budu mit TEN hlad, vemu si mrkev a vidis, vzala jsem si muffinky. 😨

pavlinaoo
8. únor 2013

@ficekova jj rodinné krizovky. Ani nevím, jestli nám ten rychlý cukr fakt pomůže, nebo je to jen sugesce. I když mozek to vnímá jako rychlou energii. Tak to máš dobré, že už mám závislot na cvičení. Já přes týden mám jiný režim než o víkendu a ty jsou horší. Orbitrek mám ten starší, nebaví mě, jak dělá hluk a nemůžu koukat na ty zprávy, aby to utíkalo 😀 , ale před x lety, když jsem na něm jezdila, tak pomohl, to zase jo! No a poměr váha výška je skoro stejná...ja jsem vždy byla ok souměrná, ale po porodu to břicho je znááát... a kupovat na léto tankiny jako některé moje kamarádky odmítam 😝 🙂

ficekova
8. únor 2013

@pavlinaoo taky mam bricho strasne. Jsem po 2 4-kilovych detech a vaha u porodu byla 106kg. To co mi zustalo na brichu je skoda mluvit. Ja mam vyhodu. Do plavek jsem se nenavlekla uz tak 5 let. Byla jsem jednak strasne tlusta a taky se zasadne neopaluju. Mam spoustu velkych znaminek. Toto leto si je uricte kupovat nebudu, ale protoze budu krasne hubena, nakoupim si hezke tricka a 3/4 kalhoty. Ty miluju.