Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

kurimka
18. únor 2013

@mina_ ono jak se clovek vidi kazdej den, tak mu to ani neprijde,.. ja sama koukala na tu fotku jak puk ;o)

mina_
18. únor 2013

@kurimka já mám fotku jen zpředu a zezadu, bohužel bůček mě nenapadl... ☹

kurimka
18. únor 2013

@mina_ 😀 prej bucek .. ono i zepredu a zezadu bude urcite videt rozdil ;o) minimalne na nohach ;o) zkus a uvidis ... ja vazne koukala jak pako ... hlavne za takovou chvili a s mym jidelnickem je to neco neskutecnyho

mina_
18. únor 2013

@kurimka jsem na to zvědavá, ale další fotku si udělám až po odcvičení všech 30 lekcí... ono je to už za rohem, pokud nevynechám, tak už tuhle neděli... na nohách to cítím už teď, vždycky jsem měla hodně silné nohy, žel bohu s tukem a teď při cvičení se my svaly začínají rýsovat, spíš se bojím, abych pak ty kejty neměla ještě větší.. uidíme.. každopádně jsem ráda, že jsem se dokopala cvičit 🙂

kurimka
18. únor 2013

@mina_ jeee tak to uz mas za par ;o) ja budu zitra presne v pulce ;o) doufam, ze uz konecne zitra zacnu zvladat tu dvojku bez takovyho silenho funeni ;o)) jo ja mam taky sileny stehna od malicka, ale zas si rikam, ze kdyz budou velky kvuli svalum tk furt lepsi nez velky kvuli sadlu ;o) tk to pak urco ukaz vysledky, at mi vydrzi motivace a jeste me to vic nakopne ;o)

hlavinka
18. únor 2013

@kurimka uzasna promena za pouhych 13 dni!!! Krasa, gratuluju 🙂

kurimka
19. únor 2013

holky tak dneska mi manzel na cviceni koupil misto petek s vodou zavazi na zapesti v tescu.. a muzu vrele doporucit, hned mi to jde snaz, kdyz mi nic neklouze z ruky ;o) tak ze by ta druha pulka 30 day shred sla s timdle sama? ;o)) to asi tezko co..

ined77
19. únor 2013

@kurimka ...kolik to váží, můžu se zeptat? 🙂

kurimka
19. únor 2013

@ined77 maji dvoukilovy a ja mam ty kilovy... ;o) rekla jsem si, ze to radsi nebudu prehanet, jelikoz me zacina chytat jak kdyby tenisovej loket .. ono je to zahul i s tema kilovkama ;o)

ined77
19. únor 2013

@kurimka ..tak to je paráda 😉 . jasně že kilovky stačí, bohatě! 😀
tak moc díky za tip, právě jsem chtěla pořídit tento týden činky, ale mrknu se i na tohle 😉 . jen si říkám, jestli při tom závaží "nepojede" míň svalů..přeci jen, činka je v ruce sevřená...i když to možná pořeší sevřená pěst 😉 .

tina1506
19. únor 2013
kurimka
19. únor 2013

@ined77 no ja si to nezapinam kolem zapesti, ale drzim to sevreny v pesti a ten pasek mam jakoze prez zapesti, aby mi to nepadalo... mne zacal bolet loket taks i myslim, ze to bylo z toho, jak mi to furt v ty ruce klouzalo ( ja mela ty petky prave)

ined77
19. únor 2013

@kurimka ..aha, jo takhle, tak to potom jo 😉 .
taky cvičím s petkama, zatím mi to nevadí, ale mám jen půllitrovky a to je málo.

kurimka
19. únor 2013

@ined77 no ja mam takovy litrovky, ale jsou rovny, tak klouzou. na sluzebce jsem mela litr a pul s prurezama a ty padly lip do ruky

ined77
19. únor 2013

@kurimka ..no teda mít v každé ruce 1,5l tak mě odvezou 😀 .

blizennec
19. únor 2013

@krejci1510
@kurimka
@mina_ díky holky! doma nemáme vypalovačku, takže musím počkat alespoň do víkendu, jedeme k našim, tak vypálím a konečně se na to vrhnu 🙂 jsem taky napůl slepoň, i když mám na dálku málo... takže ať na to pořádně vidím 😀

kurimka
19. únor 2013

@blizennec heled ja to udelala tak, ze jsem si to stahla na ulozto a poustim si to na pocitaci pres hdmi kabel na televizi tak to mam ve velkym ..

mina_
20. únor 2013

@ined77 já jsem začínala cvičit s 0,5 kg a teď jedu 1,5 kg a pokukuju že si koupím i 2 kg činky....
Záleží na cviku, některý dávám v pohodě a když jsem dělala level 2, tak tam by cvik, kde jsem si barala 1 kg a stejně jsem měla co dělat abych to dala, záleží na tom, jak které svaly máš kondici...

Nevíte někdo jak těžký činky mají ty holky na DVD s Jill?

hlavinka
20. únor 2013

@mina_ ja bych tipla, ze tak to kilo, ale tezko rict...

ined77
20. únor 2013

@mina_ ...já jsem v půlce levelu 2, tak si právě myslím, že teď je na ty kilovky tak akorát čas 😉 .
já bych tipla, že ty holky mají tak dvoukilovky, podle velikosti, ale je to fakt jen tip 😉 .

holky, dala by jste mi prosím některá odkaz na ripped? 🙂

pavlinaoo
20. únor 2013

@ined77 odkaz ti nedám, jelikož to není úplně legální 😅 ale na ulozto najdes vsechny 4 týdny... 😉

@mina_ čím budeš pokračovat? jsme na to stejně, ne? V so nám to končí, nebo ty v neděli?

mina_
20. únor 2013

@pavlinaoo sice jsem tuhle neděli vynechala, ale v pondělí jsem se zakousla a opravdu dala 2 lekce, ráno a večer.. byl to teda fičák... takže pokud nevynechám, končím v sobotu a v nedeli dám volno a pak nevím asi pipped...
Včera jsem byla po dlouhé době u našich a žádné změny si na mě nevšimli... takže to bude asi jen má sugesce, že se špeky hýbou... ☹

pavlinaoo
20. únor 2013

@mina_ jj tak jsme na tom stejně, taky asi pojedu ten ripped. Buď v klidu, na mně taky nikdo nic nepoznal...až budeme cvičit mesíce 3, tak už to vidět bude určitě 😉 😀

hlavinka
20. únor 2013

uf, tak jsem si dneska dala 2 a 3 po sobe🙂 Celkem se to dalo, nohy mi nevadily, ale cokoliv bylo na te zemi na rukach z cardia, tak teda nic moc :-/

ined77
20. únor 2013

@pavlinaoo ...jasně 😉 . jak se to jmenuje celé prosím?

@hlavinka ..to jsi dobrá 🙂 ! jak bylo na dovolené?
já dnes cvičila brzy ráno a za hodinku jdu na alpinning 🙂 . a pak už jen padnu doma za vlast a doufám, že malá dnes bude spát. dnes v noci měla od 1.30-4.30 tiskovku 🙄 😅 .

ined77
20. únor 2013

@pavlinaoo ...už jsem to našla, díky! 😉

hlavinka
20. únor 2013

@ined77 diky 🙂
na dovce dobry, cvicila jsem asi ob den a jen posilovani, ale aspon neco. Kardio jsem mela kazdej den se sanema a detma do kopce 😀
Tak drzim palce, at mala dneska spi jako, jako, no jako miminko 🙂

ined77
20. únor 2013

@hlavinka ...jj, kam se hrabe posilovna na zimní radovánky s prťatama 😀 .
ale jsi dobrá, že i tam ses donutila 😉 .
a děkuji, vyřídím jí to 😀 ...snad si to dcerka vezme k srdci 😀

hlavinka
20. únor 2013

@ined77 coz o to, ja vuli mam, kdyz se zabejcim. takze jsem se na to i tesila. Problem spis byl v tom kdy a kde, nebot nas tam bylo hodne a pokoje porad plny. Takze jsem to resila pri spani Majdy, kdy ostatni sli ven - vetsinou.

No to bych ji doporucila, aby si to vzala k srdci, jinak si tam pro ni prijdu 😀

kurimka
20. únor 2013

aaa tak holky uz vim o cem jste mluvily s tema kolenama. dneska me silene bolej.. uh snad to prejde ☹