Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

hlavinka
4. bře 2013

@mishuge ahoj! A preju pevnou vuli 🙂
Ja asi nebudu dobry priklad, ja bohuzel na stehnech a bocich nemam zadne vysledky ☹ Jsem v pulce 3L Shredu a snad mam dole jen 1 cm pres boky. Jinak nic.
Ale jsou tu holky, co maji dole treba 4 cm. Moje kamoska v druhem levelu mela - 5 cm pres zadek a samozrejme mensi kalhoty a to jedla uplne normalne, zadny omezeni.
Takze na kazdeho to funguje jinak 😒 Ja jsem byla nadsena a namotivovana, ze kdyz kazdy ma nejake ubytky, ze budu mit i ja. Ale bohuzel. Nicmene chci cvicit stale, nebot na sobe citim, ze jsem pevnejsi a treba se tolik nezadycham na schodech a podbne.

uteska
4. bře 2013

@kurimka přesně vím o čem mluvíš 🙂 mě zase stehna 😀 😀 😀

kurimka
4. bře 2013

@uteska ;o)) a pritom to vypada na jednoduchy skakani co? ona proste vi, co dela.. ja ted koukala na youtube na dily loosing with jillian a masakr jak se lidi zmenili za 6 tydnu.. doporucuju se na to kouknout.. je to motivace, proc to nevzdavat..

nerreidda
4. bře 2013

Tak jsem dostala ten skvělý nápad a po vzoru tady všech ostatních jsem si nechala dvd Jillian vypálit.S velkým nasazením jsem ho pustila a po asi 10ti minutách jsem šahala po telefonu a přemýšlela,jestli si mám či nemám volat záchranku!!! Navíc to kardio s poskokama je super...prsa mě liskala až na čele a megabřicho mě prozměnu mlátilo do kolen....No nevím,zda najdu odvahu a pustím si to znovu :( Ach jo,zase butu tlouštík :(

uteska
4. bře 2013

@kurimka já viděla jen první díl a je to hustý, jak ty lidi padají a omdlévají a ona na ně řičí, pak to vzdají a pak ji zase prosí ať se vrátí..to bylo v prvním dílu..fakt drsný ani člověk nemusí ovládat dobře jazyk a je mu hned jasné o co jde 🙂

uteska
4. bře 2013

@nerreidda určitě..nevzdávej to..já u toho funěla a dupala jak stádo, dělala jsem si pauzy, pila atd.. a pak, jak se člověk trochu hodí do formy tak to jde líp a líp..

kurimka
4. bře 2013

@nerreidda nene to je spatn yuvazovani.. kup si poradnou sportovni podprdu a jsi do toho znovu.. me nejvic motivuje prave to, jak mi to bricho skace, coz se mi nelibi a tak skacu jeste vic.. a muzu ti rict, ze kdyby behem cviceni u nas zazvonila znama doktorka, tak pri pohledu na mne me zacne ozivovat sama ;o) dycky jsem uplne fialova a leje ze mne ;o) ted na tebe koukam na tech profi fotkach s rodinkou a ja jsem proti tobe vetsi kus a zatla jsem zuby a sla do toho.. ono je to zahul, jak clovek nema fyzicku, ale uvidis, ze po tydnu uz nebudes tak vyflusla na infarkt a hlavne ty rany brichem do nohou budou mensi ;o) pac svete div se, ale to cviceni vazne funguje! drzim pesti a nevzdavej to predem. klido delej min cviku nez oni, ale nezasatvuj se.. o tom to je.. ja taky nedam tolik cviku co oni, ale jedu furt ve svym tempu a poradne.. neboj das to, verim ti ;o)

kurimka
4. bře 2013

@uteska jo presne tak.. ale pak kdyz vidi clovek ty vysledky, tak to sakra stoji za to.. a ona presne chce cloveku dokazat, ze i kdyz uz mysli, ze nemuze, tak ma porad ejste silu a jakmile to zjisti i clovek sam, tak je na sebe pysnej a zacne drit i bez toho jejiho rvani ;o)

m.r.
4. bře 2013

Ahoj holky ,chtěla bych taky začít cvičit.Můžu se zeptat ,kde si to stahujete.Díky 😉

nerreidda
4. bře 2013

@kurimka s tím oživováním ...to jsi napsala super 😀 Chca nechca budu muset koupit tu podprdu nebo aspoň v lékárně pružné obinadlo 😀 Chtěla bych aspoň u něčeho vydržet...tak snad s podporou tady odstatních bojovnic ...to zvládnu aspoň jednou odcvičit 😀

ladida.l
4. bře 2013

@nerreidda zkus si vzít dvě podprsenky na sebe. Já si beru stále dvě sportovní, mám opravdu velká prsa (měla jsme košíček H, teď se mi prsa trochu zmenšily - o 6 cm) a fakt mi vadilo, jak vlály.

kurimka
4. bře 2013

@nerreidda urcite to das.. a budes z toho mit neuveritelne dobrej pocit ;o) ja si na zacatku koupila leginy a dneska jsem si je chtela vzita a ejhle ta guma mi visi pres boky, pac v pase je uplne volna.. ;o) no neni to dobra motivace? ze to fakt funguje? ;o) drzim pesti .. s tema prsama to je boj no.. ale ver, ze i ty hrozne rychle zhubnou ...uz koukam po novy mensi podprsence a to jak na obvod tak i na objem

uteska
4. bře 2013

@m.r. na ulozto.cz zadej jillian michaels, 30 day shred, stáhnout, opiš kod a tradá 🙂 a určitě hned dnes po hlavě do toho...výsledky stojí za to!!!

m.r.
4. bře 2013

@uteska stačí stáhnout jen jedno cvičení a cvičit každý den to samý? Nebo si toho stahujete víc?

nerreidda
4. bře 2013

Holky a cvičíte ráno,dopo,odpo nebo večer???

uteska
4. bře 2013

@m.r. jsou to 3. části (level 1,2,3) a každá část se cvičí 10 dní..

mishuge
4. bře 2013

@hlavinka tak ale když třeba cm u tebe nejdou dolů, tak cítíš na sobě nějakou změnu??? chci samozřejmě i jídelníček změnit.. bříško mám taky,ale to mi tak nevadí jak ty stehna a zadek 😀 😀 prsa asi půjdou dolů jako první s tím počítám 🙂 Holky nemáte nějakou skupinku kde si píšete , i míry atd?? bych se ráda přidala pokud bych mohla 🙂

hlavinka
4. bře 2013

@mishuge jo, citim zlepseni, jsem pevnejsi, to jo. Ale proste to neni videt...
Soukroma skupina je tady Jillian Michaels - 30 Day Shred - napis trexx25, da Ti povoleni 🙂

hlavinka
4. bře 2013

@nerreidda vetsinou kolem poledne, kdyz mala spi

kurimka
5. bře 2013

holky od zitrka ma tchibo obleceni na sport a jsou tam i cinky a podprsenky ;o)

anomis7
5. bře 2013

Pomohlo to cvičení některé z vás?Zhubla jste? 🙂

beponka
5. bře 2013

Ahoj holky. tento článek je určitě zajímavý na přečtení.
http://mojetelo.blogspot.cz/2013/01/proc-nehubn...

já si včera dala od Boba Ulimate cardio a teda zničil mě ve třetině 😀

mlm69
5. bře 2013
mlm69
5. bře 2013

přidejte se všichni do skupiny Cvičení s Jillian, je nas tam přes 500, navzájem se podporujeme, super!!

hlavinka
5. bře 2013

@mlm69 jsem tam... 🙂

mishuge
5. bře 2013

@mlm69 taky jsem tam 🙂

pelenka
5. bře 2013

@kurimka prosím byl by odkaz na to tchibo? nikde tam sportovni nevidim:(

trexx25
5. bře 2013

@mlm69 taky jsem se přidala, dík za pozvání 😉

evelp
5. bře 2013

tak jsem dnes začla taky, tak jsem zvědavá, ale už ted mě všechno bolí 😀

abigail1
5. bře 2013

tak mám za sebou 1. cvičení 1. levelu toho 30 day shred a podle recenzí, kt. jsem četla na netu, jsem čekala, že to sotva odcvičím, odfuním a tak, ale nebylo to tak hrozný. asi ve 2 místech jsem se zadýchala. Doufám, že nepolevím a budu poctivě cvičit a doufám, že to na mě bude vidět! 🙂 Jo a ještě doplním, že na pohyb jsem přece jen zvyklá, běžně cvičím několikrát týdně, ale jiné cviky. Teď s Jill začínám.