Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

mikypol
17. kvě 2015

@malinka_02 závidím Ti ty stehna. Já je mám pořád tlusté. A na břichu mám taky pneumatiku 😠 . Nedokážu ale cvičit každý den. Buď nestíhám, mám dvě děti. Nebo jsem tak unavená, že už se mi cvičit nechce ☹ . No snad to bude lepší a lepší, je třeba vytrvat 🙂 .

malinka_02
17. kvě 2015

@mikypol já mám teda jen jedno, snažím se večer.. ráno to jsem pak byla taj unavená přes den že to fakt nešlo.. ale večer se přemůžu i když jsem unavená a pak to prostě jde. Musím..

mikypol
17. kvě 2015

Mám asi slabou vůli 😖

kaatulka
18. kvě 2015

@mikypol : ahoj...taky mám dvě 😉...ale vždycky se dokopu..možná je to i tím, že cvičíme s manželem spolu, večer, když jdou děti spát, takže kolikrát než docvičíme a vykoupeme se, tak je devět hodin a padáme na hubu, ale vždycky jsem nakonec ráda, že jsme to dali 🙂...Už máme za sebou shred, ripped a ode dneška six week a výsledky hlavně u manžela fantastický...
Doporučuju se tzv. vnitřně ´nas..t´ 😀...děláš to pro sebe a ta půlhodinka za to určitě stojí, tak držím palce 🙂

mikypol
18. kvě 2015

@kaatulka Kaatulko, děkuji za podporu. To je super, že cvičíte s manželem spolu. Navzájem se tak podporujete 🙂. Jen tak dál. Pokusím se být taky důslednější, protože výsledky cvičení jsou patrné... Cvičím měsíc, to je ještě hodně krátká doba.
Tak holky do toho...do toho 😀

malinka_02
18. kvě 2015

@kaatulka tak presne takhle jedu ja - shred, ripped a ted vcera sem skoncila 6w6p a dnes chci killer qbs a pak cele znovu..ono to vyjde s prestavkou na nemoc pomalu na pul roku 😀
A jake mas vysledky ty? Ja stehna a ruce super bricho furt nic moc, manzel rika i zadek ale ten ja moc neresim tak nevim. Ale vaha se nehla :'(

malinka_02
18. kvě 2015

@mikypol ja taky vzdy mam roupy ale proste chci vypadat dobre! Jak zacnu uz je to ok 😉

kaatulka
18. kvě 2015

@malinka_02: já mám na váze asi 3,5 kg, v pase 2 cm, přes břicho
5 cm, přes boky 6 cm, přes prsa 3 cm (k nelibosti manžela 😀) a stehno asi 2 cm, zbytek jsem neměřila....My měli po shredu 10 dní volno (dovolená) pak jsme měli ripped, minulý týden volno (akorát jsme si dvakrát zkusili 6 week) no a ten teď začínáme...pak máme zase 14 dní dovolenou, tak mezitím si dáme nějaké levely co nás bavily a od září do vánoc chceme body revolution 😀...Manžel ten má teda dole 7 kg a přes břicho 9 cm a v pase 8 i zbytek má super 🙂, ale on má trochu víc upravený jídelníček, já se tolik neomezuju....Taky je ale fakt, že nechci už hubnout, jen trochu to břicho vyrýsovat a celkově zpevnit...Už to bylo po dětech potřeba....Mám teď 63 kg na 174 cm, takže jsem spokojená 😉...

kaatulka
18. kvě 2015

@malinka_02 : jinak ruce ty mám teda super, ty ramena hlavně...to je bobma 🙂....váhu až tak neřeš, hlavní jsou ty cenťáky....jak chce člověk hubnout i na kg, tak tam fakt musí být redukce v tom jídle...bez toho to nejde, cvičení samotný je dobrý pro fyzičku, ale je to jen 30% hubnutí...

mikypol
18. kvě 2015

Teda Kaatulko, nádherné výsledky. Gratuluji. A jak dlouho už cvičíš?

kaatulka
19. kvě 2015

@mikypol: díky 🙂...
No já jsem začala asi tak v půlce února 30 day shred, a když jsem byla asi v půlce druhého levelu, tak se ke mě přidal manžel a začali jsme od začátku...

mikypol
19. kvě 2015

@kaatulka Tak za necelé tři měsíce tak skvěle výsledky. To je bomba. 🙂 . Cvičíš denně? A jak to vyřešit na dovolené 😅 ?

kaatulka
19. kvě 2015

@mikypol: jj normálně denně tak jak je to vždy u těch jednotlivých cvičení, např. u 30 day se cvičí furt, u ripped je jeden den volno, a teď u 6 week dva dny...no jinak se to snažíme naplánovat, aby jsme měli dovolenou po docvičení a pak máme prostě volno, a když chceme, jako třeba min. týden, tak si něco zacvičíme, třeba jen dvakrát v tom týdnu, aby tělo nepolevilo 😉...

malinka_02
19. kvě 2015

@kaatulka jo tak to máš super váhu, já mám právě při 168cm pořád 60 ☹ A body revolution to je na všechno? A jede se tak dlouho? Já cvičím od konce ledna a jedinou pauzu nemoc. Právě mě to manžel hatí, snažím se jíst dobře a on pak udělá palačinky 😀 😀
Myslíš že ty pauze se musí dělat? Když pojedu 7 dní v týdnu že to může být na škodu? Nebo když si místo toho zaběhám?

kaatulka
19. kvě 2015

@malinka_02: to body revolution je na tři měsíce střídá se to tak různě, že třeba cvičíš jen kardio, mrkni na net....Jinak já nevím no...ta pauza tam asi má svůj význam, musí se ty svaly trochu zregenerovat, tak třeba běhání je asi v pohodě, ale obecně břišní svaly by měly mít odpočinek...Já si teda vždycky odpočinu ráda 😀...ale jestli to zvládneš bez většího vyčerpání, tak jí zkus vynechat...tělo si řekne 😉...

garbage
22. kvě 2015

@pajoslava mohla bych také poprosit do soukromé... Dekuji

leg
5. čer 2015

@pajoslava můžu také poprosit do soukromé diskuse? Díky

malinka_02
5. čer 2015

@pajoslava také bych požádala do soukromé diskuse. Díky.

palosek
5. čer 2015

@pajoslava opět začinam s Jill...cca po roce...ze zdráv.důvodů. Mohla bych do soukromé diskuze? Vice info a hlavně motivace 😉

jija
10. čer 2015

Jake dalsi cviceni byste mi doporucili po 30 days shred? Uz jsem jednou cvicila, ale pri poslednim levlu jsem dostala chripku tak jsem skoncila a zacinam znova tak co si dat pak, po prvnim mesici vaha dolu nesla, ale bricho zacalo mizet coz jsem chtela🙂

malinka_02
11. čer 2015

@jija já pokračovala Ripped in 30

katkapokorna
16. čer 2015

Holky, co to cvičíte? Přidám se!!!

katkapokorna
16. čer 2015

AAAAAAAA, už jsem to našla. Vypadá to zajímavě, koukám že vám to pomáhá, jdu na to. Jsem sama zvědavá jak dlouho mě to vydrží.

nevestapetulka
17. čer 2015

Ahoj holky, prosím kde seženu Jillian 30ti denní výzvu level 3? Mám 1 a 2 a trojku nemůžu sehnat. Díky moc

olusenka
17. čer 2015

@nevestapetulka na youtube.com už není, ale na ulozto.cz je volně ke stažení.

nevestapetulka
17. čer 2015

Super, díky. Já jí právě před rokem cvičila z youtube a teď koukám že není

jija
17. čer 2015

@nevestapetulka uz neni? Ja ji tam cvicila pred asi 3 tydny a pristi tyden chci zase. Akorat to melo napis v arabstine

motina
7. črc 2015

Já jsem Jillian cvičila tak půl roku pravidelně a bohužel jsem na sobě moc výsledky neviděla - a to jsem makala jako divá 😀 zjistila jsem, že nejvíc hubnu a zpevňuju při kardiu - takže jsem začla pravidelně běhat a kila jdou konečně dolů!!! 🙂

jija
14. črc 2015

Dneska jsem poprve cvicila killer abs a bavi me to min nez 30 days shred, ale treba se to zlepsi, minule me to taky zacalo bavit az kdyz jsem pochopila system🙂

malinka_02
15. črc 2015

@jija ale zabírá to 🙂 mě nebaví furt cvičit to samé, jedu od ledna a ještě že jich je víc 🙂 ještě točím se 6W6P