Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

zjano
29. čer 2014

rada bych se zeptala kdy bych mohla začít s cvičením když kojím?

pavlina05
29. čer 2014

@luckyhoney ripped je na co prosím? Já mám za sebou 6 week 6 p a šla bych do něčeho dalšího.
Co má ještě Jill za programy?

tulikiss
30. čer 2014

@pavlina05 ripped je na cele telo, pokud by si chtela zase neco na bricho tak jill ma jeste killer abs... jinak nektere programy nejenom od jill jsou popsane hezky tady... http://mojetelo.blogspot.cz/search/label/recenze

pavlina05
6. črc 2014

@tulikiss já se v tom nějak neorientuju,...To killer abs se cvičí jak dlouho? A kolik je tam levelů?

tulikiss
6. črc 2014

@pavlina05 ma 3 levely a neni tam doporuceni jak cvicit, muzes dat obcas, nebo jill pise, ze se cvici tak dlouho dokud nemas pocit, ze davas snadno tak jdes na dalsi level, ale pozor je doporuceno cvicit 5-6x tydne ne casteji ,aby svaly mely cas se zregenerovat.

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavlina05
9. črc 2014

@ann_87 Tak jak cvičení?
Pro mě to byl první týden dost záhul.Teď už je to tak perfektní, kažý den se těším na cvičení.To mě dobíjí neskutečnou energií a ještě ty změny k lepšímu.
Na kila nic moc,ale to zpevnění a vytvarování postavy 😉
Já cvičiala 6week a teď 30sh.

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavlina05
10. črc 2014

@ann_87 perfektní nakopnutí i motivace. Mě právě zase vadilo břicho a ty boky. Jak doončím 30ti denní výzvu tak se vrhnu na to Killer abs.

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
gerberabom
17. črc 2014

@ann_87 Tak jak držíš Jill? Cvičíš poctivě?.Já ne a jídlo patlala matlala. Mám palec dolu.

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
gerberabom
18. črc 2014

@ann_87 milka je moooc dobrá 🙂 , taky jsem na ní jednu dobu jela..... TO už cvičíš tu 2?

luckyhoney
18. črc 2014

Holky a fotíte si pokroky nebo se jen měříte? Mě už to nejde moc dolů na cm ale musím říct že postava je čím dál víc zpevněná, přestávám se za sebe stydět :D Stáhla jsem si i jeden workout s Bobem Harperem a to je teprve něco 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=kbxAYBH8ZTE
ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavlina05
24. črc 2014

Ahoj holky!
Tak já na dovči vypla, ale zase jsem dost plavala-cca 1,5km denně. A teď znova valím s Jill.
Celkově se cítím super a hlavně zpevněná, už je to i dost vidět, slyším to i z okolí což mě těší a víc motivuje.
Dnes jsem dala po 14 dnech 30day I a od zítřka už jdu na lev.II.

bledulinka
25. črc 2014

Ahojky holky,prosím poraďte mi,chci začít cvičit s Jill,ale nevím čím začít,jak dlouho mám jeden level cvičit,kolikrát týdně cvičit,prostě nevím nic..Je možný,že se už se to tady psalo,ale mám tak akční miminko,že nemám čas to vše pročíst.Moc Vám děkuji za rady.A pěkný večer všem 🙂

sametacek
25. črc 2014

Ahoj holky,Jill cvičím teprve týden,dnes mě po cvičení bolí kolena. Nevíte,co bych mohLa dělat špatně? 😅

sametacek
26. črc 2014

cvičím 30denní výzvu

lukaskovamamka
27. črc 2014

cavky holky... asi sa dam aj ja na Jill cvičenie vidim ze si v diskusiach pochvaluju tak idem do toho 🙂) videla som aj fotky zmien tak ma to motivuje tak asi si dnes dam prvy trening...bojim sa svalovice tu mam aj po 5 hodinovej vychadzke 😨D..tak ale myslim ze sa tu nakopneme nejak navzajom... kedy to cvicite ?? ja rozmyslam ze budem cvicit navečer...čo vy kedy cvičite ?

kachidlo
27. črc 2014

Tak já už týden necvičím. Nějak se po dovolené ne a ne vrátit do navyklého tempa. Jinak jsem cvičila od konce května 30DS a částečně 30 ripped. Potřebovala bych zhubnout asi "jen" 6 kilo, ale dolů krom 1 cm přes zadek nešlo nic, ale cítím se teda báječně. Dost jsem makala a úbytky žádné. Asi potřebuju víc času.?Taky mně teda dost bolely nohy a kolena. Zlepšilo se to, když jsem si koupila boty a taky ve 3.levlu nedělám 2 skákací cviky, ale něco jiného.

mesic
29. črc 2014

Ahoj holky,
chci Vás poprosit o radu - našly jste někde 2 lvl. 6 week 6 pack ??? Já to bohužel nemůžu nikde najít...na ulozto.cz je jen level 1. Děkuji moc

sametacek
29. črc 2014

@lukaskovamamka já cvičím výzvu 9 den a cvičím buď kolem druhý, pokud obě děti spí. Pokud jedno z nich nespí, tak až v 8 večer. Ale v ty 2 je to teda lepší, mám víc energie 🙂

lukaskovamamka
31. črc 2014

ahoj tak ja to mam dnes 4tý den,.,.úprave sa chystam cvicit...ale po prvých dnoch som mala hroznu svalovicu dnes rano som s azobudila a nič :-O divne tak sa tešim na cvičenie...ptm napiste nejake vysylseky 😎

bbn
31. črc 2014

@mesic mám doma na pc, ale netuším, jak předat

rada26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myspule1
23. srp 2014

@mesic mrkni na edisk 😅

kolibrikjari
24. srp 2014

Ahojky, tak se přidávám. Včera jsem si objednala dvd, takže odhaduju , že od úterka začínám. Mám 9 měsíčního rošťáka a 25 kg navrh. Tak mi držte palce. Rozhodla jsem se, že do příštího léta to bude dole 🙂