Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

beatta
12. bře 2013

Druhý den odcvičeno tak sem zvědavá jestli se zítra ráno zvednu z postele 😀
Holky můžu jít k vám do soukromé diskuze?

hlavinka
12. bře 2013

@kurimka vis co, vstavat se svetlem ma vyhodu, ze jsi proste rano hned funkcni. Vzbudis se sama a stihnes toho vic 🙂 Mnazel je taky sova, jako Ty. Takze vikendy jsou dost na nic. Deti vstavaji taky brzy a musime cekat na nej, nez se vyspi. Takze nez nekam vyjedeme na vylet, uz je zase cas k obedu. Kdyby vstaval s nama, tak bychóm dopoledne uz nekde mohli byt....

asus
12. bře 2013

@lvicek2000 neboj taky se dočkaš

johanka33
12. bře 2013

@johnatanka ...já kojila do tří let a jelikož se ze zásady nevážím, ale podle oblečení jsem to také poznala....šlo něco nahoru....takže změna jídelníčku a začala jsem cvičit....no, uvidíme 😨

johanka33
12. bře 2013

@beatta ...také druhý den za sebou...tak snad nepadneme 🙂

kurimka
12. bře 2013

@hlavinka jako ja kdyz mame nekam jet tak to vstanu to jo, ale takhle stokrat radsi budu delat pres noc no .. pro me je horsi jit spat v 8 a vstavat v 6 nez jit spat ve tri a vstavat v 9 to pak vstanu spis v tech 9 a jsem v pohode

beatta
12. bře 2013

@johanka33 akorát dneska mě šíleně bolí stehna 😀
Musíme vydržet 🙂

johanka33
12. bře 2013

@beatta ...tak to jsem na tom stejně....doslova mi hoří, ale je to příjemná bolest...snad to po pár dnech nevzdám....baterie mám vyndané z váhy....jsem věčná dietářka a jakmile nevidím úspěch hned tak propadám panice...tohle je jiný level...a myslím, že pokud to vydržím tak se úspěch dostaví na oblečení...pak si tam pro zajímavost vlezu 🙂

beatta
12. bře 2013

@johanka33 já to nevzdám ani kdybych měla po čtyřech lozit 😀 protože to co vidím v zrcadle není vůbec hezký 🙂

anomis7
12. bře 2013

Ahoj holky,
začala jsem s Jill cvičit 1.3.2013 měla jsem váhu 76 kg za týden na to jsem se vážila opět a váha byla na 74 kg.Další vážení mě čeká koncem tohoto týdne.Tak uvidíme.I přesto,že jsem nemocná s chřipkou a bolí mě každý sval tak pořád pokračuji ale jen po 15 MIN.. 🙂 😉

asus
12. bře 2013

@beatta držim pěsti 😵

johanka33
12. bře 2013

@beatta ...to znám, to je nejlepší motivace....snad to dotáhnu do konce také 😵

hlavinka
12. bře 2013

@kurimka tak aspon ze vstanes 🙂

trexx25
12. bře 2013

@beatta přidána, odkaz jsem tu nedávno dávala... 😉

kurimka
12. bře 2013

@hlavinka presne tak ;o) zitra mam pauzu, tak snad se to da poradne dokupy ;o))

evik19
12. bře 2013

Ahoj holky,myslite,ze je ok cvicit s jill,i kdyz jeste plne kojim a malemu je 10 tydnu? Zkousela jsem to dva dny,ale zacala jsem krvacet a maly se u kojeni hrozne vztekal,myslite,ze to muze byt tim?mate nektera podobnou zkusenost?

ined77
12. bře 2013

@evik19 ..ahoj, tak pokud jsi dostala ms, tak to vztekání u kojení by tomu odpovídalo, mléčko prý změní chuť.
osobně bych chvilku počkala, přeci jen jsi čerstvě po porodu a tělo se potřebuje zotavit. asi to bude indi vindi, ale já bych tomu dala pár měsíců čas.

evik19
12. bře 2013

@ined77 ahoj, no mně to právě moc jako MS nepřišlo, spíš jako bych si to břicho nějak namohla...ale nevím, jestli je to možný...Každopádně asi ještě s tímhle typem cvičení přece jen počkám...

ined77
12. bře 2013

@evik19 ..nevím v jaké jsi fyz. kondici, ale tohle cvičení mi přijde dost náročné, já bych to po porodu určitě nedala, se přiznám 😎 .
buď začít s něčím lehčím a nebo počkat. ale opravdu záleží nejvíc na tom, jak se cítíš a jak to citíš ty 😉

karrison
12. bře 2013

po fyzicky narocnem cviceni miva nekdy mleko kyselou chut...pri kojeni bych takovyto typ cviceni nedelala..

beatta
13. bře 2013

@trexx25 děkuji 🙂 .projedu diskuzi a najdu to 😉

asus
13. bře 2013

ahojik všem jinak všem dobre ranko ja se taky měřila 🙂 JIll je šikulka dokazala nemožne pohnou smojim tělem
pas 66cm
boky 89cm
zadek 90cm
stehno 49,5 cm

chrobacek
13. bře 2013

@asus jsi dobrá !!! a Jill taky sice jsem fakt v začátku, ale hrozně mě to baví a hlavně vidím výsledky už po pár dnech cvičení už jenom v tom, že zvládám víc jak na začátku ! tak doufám, že se dopracuju taky na nějaké lepší míry 😀

jinak fandím všem co začali 🙂

nerreidda
13. bře 2013

@asus tak takové míry mít já,tak ani necvičím 😀

nerreidda
13. bře 2013

Takže...dneska opět 1/1 ... a to proto,že nánm shořel monitor u pc...takže nebylo podle čeho cvičit a taky mi konečně dneska přišla ta sportovní podrda 🙂 Sice to pořád není ono,ale aspoň mě ty prsiska nefackují 😀

asus
13. bře 2013

@nerreidda nopravě chci aby takove byly tak raděj cvičim 😀

trexx25
13. bře 2013

@chrobacek hotovo 🙂

trexx25
13. bře 2013

@evik19 já mám taky 10 týdnů dceru, cvičit jsem začala 23.2, tj. necelých 6-ti týdnech. Cvičila jsem 11dní, než jsem dostala zánět do prsu (mojí chybou) Problém jsem neměla ani když jsem kojila po cvičení, dcera mlíčko neodmítala, spíš během toho minulého týdne, když jsem brala ATB tak mi prso se zánětem docela bojkotovala a po odsavačce, když se mi ty prsa hodně nalily, tak jí to taky asi moc sosat nešlo, tak se u toho vztekala, takže bych to tipovala spíš na tu MS, to prý dětem vadí. Já zatím MS neměla. Piješ hodně? Ono to myslím dost pomůže, protože jak pak chodíš častěji na WC, tak ty škodliviny líp z těla odchází. Já piji 2-3l 😉

myspule1
14. bře 2013

Ahojky, začala jsem Jill cvičit před 16-ti dny, hrozně mě to baví 🙂. Tak jen vydržet 🙂

lvicek2000
14. bře 2013

@myspule1 Tak tak, to dame, vzajemne se podporime a ty speky zmizi jak para nad hrncem 🙂