Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

riska23
22. led 2013

Ahoj holky, moc se mi to cvičení líbí - tedy spíš ty slibované výsledky 😀 , ale nejsem si jistá, jestli je to dobré cvičení při kojení (mám 5-ti měsíční holčičku). Máte s tím některá zkušenost? Děkuji

petoska
22. led 2013

tak hlásím výsledky po 20 dnech 🙂 v pase -5 cm, boky , zadek a stehna po 2cm, takže jsem spokojená, na váze - 2 kg, takže jedu dááál :D

johnatanka
22. led 2013

@petoska a co přesně cvičíš? Cvičíš shred??

petoska
22. led 2013

@johnatanka jojo, shred, teď jsem 3 level

evlyn
22. led 2013

@riska23 začala jsem cvičit, když byly malé 4 měsíce, plně kojená - nebyl žádný problém. Snažila jsem se cvičit spíš po kojení, hodně jsem pila - během cvičení ale i během dne - minimálně ty dva litry denně.
Na kojení se to nijak neprojevilo, normálně jsem po půl roce začala zavádět příkrmy a ještě teď částečně kojím.

riska23
23. led 2013

@evlyn díky, tak se na to vrhnu taky 😀

marky0503
23. led 2013

ahoj holky, můžu taky k vám do soukromé skupiny? dneska mám 3.den s jill, tak doufám, že neumřu, protože mě vše bolí 😀

mina_
23. led 2013

@riska23 já jedu dnes druhý den a taky plně kojím, Tomíkovi je za chviličku 6 měsíců. Když budeme hodně pít, tak se není čeho bát, jen je třeba hlídat, aby váhový úbytek nebyl přiliž rychlý, protože jak známo ze s tuku uvolňují škodlivé látky, které pak rovnou prckovi posílám do mlíka

Jinak k Jill, je to super, před cvíčkem si dám ještě 10 min na orbitreku na pořádné rozehřátí a pak ještě 10-15 min s obručí hula hop. Jsem zvědavá jestli to vydržím. Ztím je pro mě největší fiasko ty kliky na začátku a ke konci jsem pomalá u vstávání z podlahy, svaly trochu táhnout, ale už jsem zažila horší stav🙂
Jo a při hopsání na kardio jsem si málem vyrazila zuby prsama, takže musím mít pořádnou podprdu 😎

monka1987
24. led 2013

Holky tak ja mam za sebou dnes prvni cviceni a malem jsem zdechla 😝
ale jedu dal tesim se na vysledky 🙂

breberka
24. led 2013

Ahoj, taky se přidávám, dneska jsem začala 🙂.....po prvních 5 min jsem myslela, že je po mě, ale zmákla jsem to a na zítra už se těšim 🙂

janicka1983
25. led 2013

Ahoj holky myslíte, že hodně vadí, když nebudu cvičit 10 dní vkuse. Třeba 3dny a pak 1den pauza?

janicka1983
25. led 2013

@petoska ty brďo tak to je krásný výsledek. Já už taky cvičím, ale neúplně každý den. Stane se že jeden až dva dny v týdnu vynechám. Ty jsi cvičila opravdu v kuse?

petoska
25. led 2013

@janicka1983 děkuju, no snad to tak půjde i dál 🙂 jojo, cvičím každý den, nikdy jsem neměla takovou vůli, ale teď jo, když vidím, že to má rychle výsledky 🙂

petoska
25. led 2013

@janicka1983 a myslím, že to nevadí, ale třeba to půjde pomaleji dolů, ty CM 🙂

mosvo
27. led 2013

Ahoj, tak mě taky pohltilo cvičení s Jill, mám za sebou 7 dní levelu 2 z 30day shred. Na váhu tam nejsou moc výsledky, ale pár cm mám dole. Můžete mě prosím přidat k vám do soukromé. Díky

bride_lucie
27. led 2013

Pomoooooc! Třetí den za mnou, ale já trpím jako zvíře. Mám namožený lýtka takovým způsobem, že nemůžu skoro chodit! Ostatní svaly bolí taky, ale tak nějak v mezích, že to prostě táhne, ale ty lýtka jsou jakoby je někdo natáhl až moc a já tu chodím jako blbec 🙄 Trochu se bojím, že zítra nedojdu do práce, protože jenom chůze doma mě stojí skoro i slzy! Co s tím? Masírovat a nechat odpočívat nebo se naopak snažit to rozhýbat? (při cvičení to je kupodivu zvládnutelný, ale jenom obyčejná chůze je peklo 😕

badrick
27. led 2013

@lencza a můžu se zeptat? já jsem začala cvičit včera první level.....trvá asi 26 min připadá mi, že je ten level zaměřený spíše na nohy...je tam i břicho ale nohy jsou daleko více...tak mě zajmá jestli mám správný level....cvičí tam blondýnka, černoška a jillian...je to ono?

michaelarackova
27. led 2013

@bride_lucie Více protahuj svaly po cvičení. Delší výdrž při protahování, ale to až pro příště! 🙂 Dej den voraz, ať si odpočinou, nebo jiný pohyb! 🙂

michaelarackova
27. led 2013

@badrick je to ono. Břicho se zapojuje celou dobu, měj ho zatažené od začátku až do konce! 🙂 posiluje se celý vnitřní krunýř, tudíž i břišáky! 🙂

tulikiss
27. led 2013

@bride_lucie vydrz po 5 dnech to vetsinou prejde

nasekuratko
27. led 2013

holky, ja jsem ted uz treti den necvicila a mam hrozny vycitky. strasne me to mrzi, ze jsem to musela takhle utnout, ale boli me brutalne zub a zitra me ceka zubar. Nejaky poskakovani si nedokazu vubec predstavit. ☹

bride_lucie
27. led 2013

@michaelarackova To jo, snad si po pár dnech fakt zvyknu - si myslím, že to mám po tom skákání hlavně 😀 Jinak mamka mi nedávno poslala konopný mazání - chladivý gel - právě na namožený svaly atp., takže si to aspoň masíruju tím a doufám, že zítra do tý práce dojdu 😀

michaelarackova
27. led 2013

@pajoslava Můžu se přidat soukromě? 🙂

klosky
27. led 2013

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala... od zítřka začínám, tak bych byla ráda, kdybych měla podporu tady u vás, nějáké nápdy a rady.. Díky...

badrick
27. led 2013

@michaelarackova jeva děkuji.....a nejsi náhodou v soukromé skupině u snažilek 2013 🙂? zdá se mi, že ano....takže taky chces ještě něco málo zhodit do otěhotnění 🙂?

ficekova
29. led 2013

Ahoj holky, muzu se k Vam pridat? Mam dva dny za sebou a je to uzasne. Nikdy jsem si nemyslela, ze moje telo neco tak dokaze vystavit 🙂 . Boli to, ale jdeme dal...

hanickaa.d
30. led 2013

holky každý level se cvičí po deseti dnech? a to se pořád opakuje? jak dlouho prosím?

jasminecek
30. led 2013

@hanickaa.d Jestli myslíš 30 day shred, tak každý level deset dní...já měla super výsledky už po týdnu.

cuci25
30. led 2013

@hanickaa.d jsou tři levely a každý se cvičí 10 dní, dohromady tedy měsíc 🙂

hanickaa.d
30. led 2013

@jasminecek
@cuci25 aha aha děkuji a co po měsíci? 🙂 je něco udržovací nebo si má člověk dát pauzu a pak zase?