Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

zvirka
18. kvě 2014

@pavlina05 Já to stáhla na ulozto jako zazipovaný soubor, jsou tam oba levely.

pavlina05
18. kvě 2014

@zvirka díky,kouknu na to 😉

pettule
18. kvě 2014

@pavlina05 mě tedy taky ten level 1 bavil hodně. Zítra začínám level 2 a už jsem ho dokonce i našla 🙂, tak mohu případně poslat odkaz, ale když jsem si zadala do googlu 6 week.... level 2 tak mi to našlo 🙂.

pavlina05
18. kvě 2014

@pettule budu ráda za odkaz,díky moc. A nějaké pozitivní výsledky za ty 3 týdny? 😉

pettule
20. kvě 2014

@pavlina05 Pavlí tak dneska jsem poprvé cvičila ten level 2 a nějak jsem to vůbec nedala :(. Nevím, zda je to tím, že jsem nějak unavená, ale prostě jsem vůbec neměla sílu a fakt mi to nešlo :(. A už jsem toho cvičila celkem dost, ale tohle mě nějak dostalo 😒 Ještě to zkusím zítra a uvidím 😉 Level 1 mě bavil děsně a v pohodě jsem ho dala 😵 , tedy samo v rámci možností v pohodě. Ale level 2 vůbec. Uvidím zítra a kdyžtak písnu. Jinak výsledky docela dobré, super bříško a připadá mi, že se vytvarovává pas. Ale kila tedy žádná. Ale já normálně jím, žádné omezení, nemám totiž vůbec vůli ☹ .

pavlina05
20. kvě 2014

@pettule moc díky! držím palce! Třeba jen letní únava...? Mě čeká teprve 6.den Jill. Zatím jsem nabuzená a chci to dotáhnout do konce, léto klepe na dveře. O kila mi moc nejde, ale zbavit se špeků na břiše a bocích.
Držím palce, napiš jak to jde 😉

pettule
20. kvě 2014

@pavlina05 Já už mám právě za sebou 30 DS, Ripped in a level 1 od 6 Weeks 🙂 😉

pavlina05
26. kvě 2014

@pettule tak jak? už baví?

pettule
26. kvě 2014

@pavlina05 nene 😒 Nějak jsem tomu nepřišla na chuť. Ještě jsem to zkoušela 2x. Už to bylo sice lepší, ale stejně jsem to nedala celé. Sice jsem byla spocená, ale přitom jsem to nějak nedávala. Teď jsem se ještě vrátila k levelu 1 a hledám co bych cvičila jiného. Ale jsem zvědavá, jestli budeš level 2 cvičit, jaký z něho budeš mít pocit ty 🙂

vendyca
28. kvě 2014

Ahoj holky, jdu se přidat do klubu. Kdy jste s Jill začaly? Včera mi skončilo 6ti nedělí. Před těhotenstvím jsem byla zvyklá pravidelně cvičit, v thotneství jsem toho trošku nechala. Oproti prvnímu jsem si i hlídala, co jím a hlavně lítala kolem 1,5 starého dítěte. No a světe div se, nabrala jsem stejně jako při prvním a teď, na konci 6ti nedělí mám stále 8 kg navrch, do ničeho se nevejdu a jsemo totálně zoufalá. Kojím, už 14 dní si fakt hlídám jídelníček podle stobu, chodím na vycházky, když to jde (přes den nemají vycházky smysl, mám namysli na hubnutí, ve sprvném tempu, 2 letý se courá). Za těch 14 dní jsem neubrala ani deko, ani cm a děsně mě to štve. Tak chci začít s Jill, ale mám strach, jeslti to na ty otřesy není brzy. Je tu některá, která začala hned po 6 ti nedělí. Nečekám zázraky a nechci hubnout rychle, tak do 6 měsíců bych chtěla být na své váze a hlavně se vejít do oblečení!!!

pavlina05
29. kvě 2014

@pettule taky jsem zvědavá tedy, ještě týden jedničku.

pavlina05
12. čer 2014

@pettule ahoj! tak já jedu tento týden dvojku, první dva dny jsem se do toho musela vyloženě nutit, dnes už mě to i bavilo. Jen mi přijde, že ta jednička byla fakt dost na to břicho a madla a tohle je spíš o posilování stehen a rukou a hopsání. No chci dolů hlavně břicho, o svaly mi na rukách nejde. Stále mne motivuje léto a plavky,...
No ještě necelé tři týdny a jdu se měřit 😀

danka2013
12. čer 2014

Začala jsem 1. level a chci to dotáhnout do konce. První dny šílený všechno mě bolelo, ale zhruba po 5 dnech už zvládám to co jsem na začátku nedávala. 🙂 Mám z toho dobrý pocit. Po 30 day napíšu zda to funguje 😎

zvirka
12. čer 2014

Chtěla jsem se zeptat, kdo cvičil 6 week 6 pack, jak jste to měli s cm. Já mám za sebou 2 týdny level 1 a pas i břicho šly dolů, ale stehna a boky ani cm. Tak nevím, jestli to nezačít kombinovat s Killer-Buns-&-Thighs. Budu ráda za zprávu, jak jste na tom byly po docvičení obou levelů 🙂

janesafari
14. čer 2014

Ahoj holky-po delší době se konečně ozývám a jdu se vám svěřit-cvičila sem víc a víc,a žádný ubytek už delší dobu...Dopoledne cvičím 11-minutovku na břicho s Bobem a odpoledne s Jill celé tělo !!!K tomu denně procházky nebo běhání kolem domu apod...neustále v pohybu a váha ani tuk,před obědem jím lžičku skořice na spalování,dodržuju pitný režim...a stále nic-nějaké cm zmizely,ale váha ani tuk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pak sem narazila na konzulate s dietoložkou-ZDARMA,PLATÍ SE JEN DOPLNKY STRAVY- a konečně vím proč ta váha nejde dolů...Udělala se mnou ,,rozhovor" a změřila a hlavně zvážila si mě na té jejich spešl váze... 😉
VÝSLEDEK ??? Tuky mám v mínusu,ale 7 kg navíc DÍKY ZADRŽOVANÉ VODĚ ! Tak bych mohla cvičit jak vzteklá a nic by se asi s váhou nedělo !Tak mám napsaný jídelníček a každý druhý týden půjdu na konzultačku a přeměření...tak pevně doufám že se pohnu s místa... 😠
Jinak dál cvičím a běhám kolem dětí a domu 😅

ali34
19. čer 2014

@badik ano, hlavně na stehnech to je znát, cvičím pravidelně denně, je super 😉

hojda
19. čer 2014

@janesafari A jak se zbavit té vody v organismu? Mám to třeba před ms, tak jak na to?

janesafari
19. čer 2014

Sepsala mě jídelníček a jen potraviny-co nezadržují vodu, a kupovala sem si nějaký prípravek-asi na způsob vlákniny...Vím že sem jedla špatně,ale snažila sem se...Jídelníček se hemží hlavně zeleninou-tu stále během dne,ovoce ve velikosti hrsti,tvarohy a jogurty,lučina,ryby a maso jen bílé a nepřehánět to s pitným režimem-já mám 2 až max 2,5 l denně,pokud možno čistou vodu,ale to mě nedělá moc dobře na žaludek,tak ochucuju citronem nebo nechám ve vodě máčet kousek skořice 😉 ...Je to o jídelníčku
Ale taky dle člověka-chce to podstoupit tu konzultaci a podle toho se řídí rady...
Ted se snažím dodržovat vše co mám a uvidím 1.7. jdu na převáží a krátkou konzultaci-tak určo písnu jak sem dopadla
pokud je to jen před MS,tak je to zas o něčem jiném-sama sem zvědavá-co ukáže ta spešl váha příště 😉
Jinak pohybu mám dost tak sem fakt zvědavá 😅

pavlina05
23. čer 2014

Ahoj!
Já mám za sebou 6 week 6 pack a boky, stehna, břicho,prsa-úbytek na cm. Cítím se o dost lépe e jde to ividět. Ale chci aby to bylo ještě lepší a taky mě to cvičení dost baví.
S čím začít teď? Poradíte?

verunka_korunka
23. čer 2014

Holky s cim mam radeji zacit? 6week 6pack nebo Jill? Dala jsem si od ni level 1 minuly tyden a myslela jsem ze zdechnu dalsi 2 dny potom... Jako kdyz se hecnu tak to dam, ale teda neprijde mi to zrovna nejlehci cviceni na zacatek...

pavlina05
25. čer 2014

@verunka_korunka já cvičila hned na začátku 6 week 6 p, potřebuju shodit ty "špíčky lásky", takže jedu 6.týden tohle. Je to makačka, první týden jsem byla slitá děsně, pak už je to docela v pohodě 😉 mohu říci, že na cm to šlo parádně dolů. Cítím se skvěle i v plavkách 😉
Klidně bych jela další Jill, jen nevím jak moc mi děti přes prázdniny dovolí.

reill
25. čer 2014

Holky a kdy cvičíte? Já mám dvě děti a najít čas je problém... Díky za zkušenosti.

tulikiss
25. čer 2014

@reill ja cvicim v 10, mala bud spi nebo se na me kreni z postylky a starsi ma bud pustenou pohadku, nebo cvici se mnou, tech 25 minut proste maji smulu, resim pouze zivot ohrozujici situace 😀

reill
25. čer 2014

Já mám právě starší dva a čtvrt roku a pořád mi bere činky a něco potřebuje, něco mi ukazuje atd. Puštěná pohádka nepomáhá. Spí po obědě a to jsem po jídle a přijde mi to jako špatný čas. To ráno je lepší...

nellisek
25. čer 2014

Holky prosím jak se cvičí ten 6week 6 pak? Je to jeden level?

kajulenka
25. čer 2014

Dobrý večer všem,mám jen takový dotaz,cvičím 30ti denní výzvu -stehna ,zadek,cvičím 14dní .Chci se zeptat tedy vás na nějaký zaručený cvik na stehna na zúžení stehnen a zmenšení zadku ??? 🙂 cvičím denně a bojím se abych naopak ještě na těch stehnech nenabrala. Děkuju za vaše rady.

tulikiss
26. čer 2014

@nellisek 2 levely kazdy 3 tydny

luckyhoney
26. čer 2014

Zdravím, jsem ráda že jsem narazila na toto fórum, já jsem 4 a půl měsíce od porodu. Od 11. dubna cvičím s Jill. Necvičím úplně přesně na dny jak doporučuje Jill, ale jak zvládnu level tak potom teprve jdu na další. Teď jedu ripped in level 2. Dost mě to baví a na cm jsem dala dolů fakt hodně, hlavně přes pupík už mám dole cca 7 cm 😀 a celkově se cítím dobře. Po porodu jsem měla hodně problémy se zády ale od té doby co cvičím mám klid, asi se posílilo i zádové svalstvo. Cvičení zdar 🙂

gerberabom
29. čer 2014

Holky nezačínáte některá s cvičením? Potřebovala bych se s někým nakopnout.