Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

asus
27. únor 2013

@adisek to by nebylo špatný 😀

abcdef22
27. únor 2013

@petrushka32 děkuji, jediné opatření co se týká jídla, že nejím po 18 hodině, ale chodím spát kolem 21, takže ten rozestup 3 hodin dodržím. Taky jsem tomu nevěřila, jelikož si nepřijdu, že bych se spevnila až tak a rychle, ale fotka mi to ukázala no .-) což jsem ráda, měla jsem to břicho hooodně nezpevněné ...

tina1506
27. únor 2013

@trexx25 můžu poprosit taky do soukromé...? díky moc

mina_
27. únor 2013

@ined77 činky jsou super, daleko lépe se drží 🙂 a v levelu 3 u 30 Shred na nich stojíš a posiluješ, to by s petkama nešlo 🙂
@trexx25 hodíš mě taky pls do soukromky? i když já už tady teda ty svý špeky vystavila 😝 😝 😝 😝

ined77
27. únor 2013

@mina_ ...no však právě jsem u trojky a na těch petkách se to dělalo vážně na prd 😉 😝

mina_
27. únor 2013

@ined77 já je mám kulaty, i když hranatý by byly super, ale jde to i na nich moc dobře, spíš teď uvažuju nad těžšíma, cca 2 kg nebo rovnou 2,5 😎 Teď mám z bazaru 1,5 kg, vypadají strašně, divně v nich cinká, ale drží a fungují, tak co. A cvičím na snad 20 let staré karimace, co jsme měli s bráchou u babičky, když jsme "stanovali" na zahradě 🙂 ta se mi bohužel začíná drolit a párkrát se mi po ní prošel pes... takže je značně díratá.. uvidím, jak dlouho ještě vydrží, potřebovala bych ji umýt, ale bojím se, že se začne rozpadat pak rychleji...

hlavinka
27. únor 2013

@mina_
@ined77 ja mam pulkilovky, to je sice malo, ale ja s nima skacu nebo delam kardio. a nektery vypady. pak mam 3 kilovky a tema ted delam vetsinu. Kilovky bohuzel nemeli, skoda, protoze to by bylo lepsi na nejaky cviky....

ined77
27. únor 2013

@hlavinka
@mina_ ...jéje, tříkilovky nebo i jen dvoukilovky, to by mě myslím zničilo 😀 . mně (zatím) ty kilovky stačí 😎

hlavinka
27. únor 2013

@ined77 ono se to da a ja na sobe vidim vetsi fyzickou silu v rukach. Ale taky asi porad vic poponasim dite nez Ty, prece jen uz 2 lety je samostatnejsi.....

ined77
27. únor 2013

@hlavinka ... 😉 , to jo, tuhle posilovnu už mám za sebou 😀

foriska
27. únor 2013

Mám za sebou poprvé level 3 (Shred) a bombááá 🙂 Akorát dělám tu lehčí variantu u cviku, kde se stojí na činkách a zvedá se ruka a poté noha... Těžší varianta neprošla. Rozbila bych si asi ústa. Endorfiny se dostavily a já mám super pocit 😎

liss_durman
27. únor 2013

Holky, hodně jsem tu četla, že jste byly otrávené z Levelu 2 (v Shredu), ale já dnes začala Level 3 a musím říct, že vůbec nevím, jestli ho budu schopná cvičit. Ty těžké verze cviků někdy neudělám a ta lehká verze mi přijde k ničemu (asi to dělám nějak špatně, ale nevím...), taky jak už tu zaznělo, vzhledem k tomu, že cvičím s petkama místo činek, ani nemůžu dělat ten cvik, jak se to o ně opírá. No a pak ty skákací kardia... I tak mě z předchozích levelů bolej kolena z toho skákání na podlaze a tady v té poslední části, jak je kardio s tím zákopem... No prostě z toho nějak nemám moc dobrý pocit. Máte to některá stejně?

trexx25
27. únor 2013

@liss_durman já jsem teď 5/1 a to kardio mě zabijí, abych odlehčila kolenům, cvičím na složené dece, je ten dopad měkčí. Jako pokud je ve trojce (raději jsem se nedívala, by mě to demotivovalo) toho skákání o moc víc, tak to asi taky nedám ☹

trexx25
27. únor 2013

@mina_
@tina1506 jste přidané, tak to pak testněte, jestli se tam dostanete... tady je odkaz :https://https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

denulag
28. únor 2013

Ahoj holky 🙂. Malá má 16 týdnů a já jsem se rozhodla se sebou něco dělat 🙂. Mám za sebou třetí den cvičení 🙂. Včera to byla krizovka, nemohla jsem se hýbat, ale věděla jsem,že to musím rozcvičit 🙂. A dneska se probudím a cítím se skvěle 🙂 teď už jen, aby i ty výsledky stály za to :D. Vždycky když cvičím, tak malá se na mě směje z autosedačky, a pak se na mě směje, jak se sprchuju :D. Přeju Vám hodně sil a pevnou vůli, kterou snad taky budu mít 🙂. Dietu moc držet nemůžu, jelikož plně kojím, ale uvidíme 🙂.

hlavinka
28. únor 2013

@denulag Ahoj a vitej 🙂 To je parada, ze uz jedes nekolikaty den a ze uz je Ti lepe 🙂 Tak drzim palce, aby to slo podle predstav. 😉

pavlinaoo
28. únor 2013

@mina_ tak do čeho ses vrhla? Do toho rippedu? Já se až stydím, odjela jsem na tokovou mini dovolenou a necvičím 😒 jiný režim a vše a nedokopu se. Tak od zítra doma no...

@trexx25 můžu taky poprosit o přístup do soukromé? děkuji

pavlinaoo
28. únor 2013

@asus musím ti pogratulovat k super zhubnutí. Už jsme se potkaly v hubnoucí dizkuzi loni a to jsi začínala s tou dietou, která mi přišla šílená 😀 a říkala jsem si, že musí nastat jojo efekt. Je super, že jsem se mýlila a povedlo se to tak krásně udržet... 😉 🙂

myskyva
28. únor 2013

ahoj,prosím mám otázku....
Těch 30dní každého levelu je myšleno 30 po sobě jdoucích dnů nebo 30x cvičení? Kombinuji cvičení s během a kvůli 2 malým dětem 2 fázový tréning nemám šanci zvládnout takže zatím to vypadá tak,že jeden až 2 dny běžím,pak jeden až dva dny cvičím....podle času a hlídání

pavlinaoo
28. únor 2013

@myskyva ano je myšleno 30 dni po sobě jdoucích. 1.level 10 dní, 2. level 10 dni...ale pokud ještě takhle běháš, tak rozhodně výsledný budou, i když nepojedeš každý den jill, ale budeš si to střídat...

asus
28. únor 2013

@pavlinaoo jj pamatuju si děkuji 😉

myskyva
28. únor 2013

@pavlinaoo děkuju

mina_
28. únor 2013

@pavlinaoo ahoj, taky bych se klidně někde dovolovala 🙂
jo jo, začala jsem ripped a celkem dobrý, přidávám si supermana z levelu 3 30 SD a 2-3 cviky na břicho, samozřejmě zůstává 10 min orbitrek na zahřátí a po cvíčku kroucení zadkem obručí u toho je znád, že mám silnější břišáky, lépe se mi vrti a už to umím na obě strany stejně, dřív jsem měla jednu stranu šikovnější, takže super 🙂
Měřit se budu až po 14 dnech a vážit asi až po odcvičeném měsící, abych se zbytečně netrápila, že výsledky nejsou..

Já nevím, jak to udělám další týden... příští víkend mám jet s otcem za babkou, bo má operaci oka a mám tam i s prcekm být 9 dní... a nevím, kde budu cvičit... můžu zi to přehrávat na notiku, ale nevím, kde budu hopkat...a hlavně poslouchat chytrácké otcovy kecy fakt nechci... a zároveň nechci přerušit šňůru cvičení... fakt nevím.. ☹

trexx25
28. únor 2013

@pavlinaoo přidána 😉

trexx25
28. únor 2013

@mina_ a to budete mít s tátou i stejný pokoj na spaní? A malé ti chodí spát jak (nevím jak je staré) že bys třeba řekla, že si chvilku lehneš s ním a šla si zacvičit 😅

pavlinaoo
28. únor 2013

@trexx25 děkuji
@mina_ no tak to nějak vymysli, jinak tě to bude děsně štvát. Říkám si, ať už jsem doma a "můžu" cvičit 😖 Prostě jsem vypadla ze zaběhnutých kolejí a problém...ale já to doženu 🙂 Výsledky fakt budou, neboj. Na fotce to vidět je a když takhle makáš, tak to bude ok. Já se pořád měřím jednou týdně, ale myslím, že až se změřím v pondělí, tak padnu 🙄 😀 aspoň mě to kopne...

uteska
28. únor 2013

Tak 2. level 30 days shred docvičen dnes ráno..odpoledne kouknu na 3. level, jen zhruba, ať nejsem zítra ráno překvapená ..zítra se taky poměřím a uvidím jak jsem na sobě makala..pak přidám výsledky 🙂 😎

uteska
28. únor 2013

@trexx25 mohu taky do soukroma prosím 🙂 ?

mina_
28. únor 2013

@trexx25
@pavlinaoo problém je v tom, že u babky je to všude zaskládané nábytkem a jediné místo na hopsání je jak spi babka a když je nás tam víc, tak je to jako obývák... a přes den tam bude Tomík na dece - je mu 7 měsíců... je to starej barák, takže kdybych začala hopsat kdekoli, tak je to slyšet všude a honem se budou pídit, proč jim málem barák padá na hlavu... 😀 😀 😀 😀 Takže se to pokusím udělat tak, že prostě oznámí, že po snídani a obhospodaření mimíska se tam zavřu a pokusím se cvičit...ale jaká bude realita nevím....

Nejpozději na začátku příštího týdne bych měla mít zpracovaný jídelníček, tak jsem zvědavá...

hypo
1. bře 2013

ahoj holky, tak zitra koncim 1. level a vysledky teda zatim nic...jen skoro 3kg dole ale to je jen voda to se nepocita... objem je stejny pokud merim dobre... jako citim se mnohem lepe, mam i lepsi kondicku ale ty cm dolu proste nejdou ☹ a to jsem si jeste dneska stahovala 2.level a kdyz jsem to videla tak pochybuju ze to dam.... se mi do toho nejak nechce, ale snad to prekonam jako zacatek 1.levelu 🙂