Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

simour1
2. dub 2013

@memollka Jelikož neumím ani ň anglicky,tak nevím,jak cvičit dlouho ty díly z článku z odkazu od @asus.zatím jsem si stáhla jen to první,který je jen testovací.Ještě jsem teda neměla čas na to mrknout.Jinak jsem se nedozvěděla,jak dlouho který cvičit.Pokud je jich 6 a jedná se o cvičko na 60 dní,tak chápu dobře,že každý je na 10 dnů? Jinak Jillian cvičím už delší dobu a tam v poho všechno. 😉

simour1
2. dub 2013

Tak to testovací kolo Insanity mi nejede 😝

cuci25
3. dub 2013

@asus teda to seš drsná, já se na to insanity moc nevěřím ☹ Nevím, jestli bych to zvládla. Jinak jsem si prošla No more trouble zones a vypadá to dobře, všechny cviky, který už proběhly ve cvičeních, který mám za sebou, tak dneska to zkusím a uvidíme, jeslti to docvičím nebo se malá vzbudí dřív...

aajina
3. dub 2013

@simour1 je jich 10 a střídají se a každý den se cvičí jiný, je na to rozpis co kdy 🙂 Není to jako u Jill že jedeš to samé x dní. Odkaz na tabulku je zde snad to to půjde otevřít http://www.facebook.com/photo.php?fbid=38850994...

asus
3. dub 2013

@cuci25 ja to cvičo dneska testnu dost sem pročitala 😉 na netu ,pak uvidim jak to bude vypadat pak pisnu 😉 ,neboj cvičo daš v pohodě 😉

asus
3. dub 2013

@aajina otevřit to jde 😉 mam tu tabulku taky,a ty tajy cvičiš nebo budeš cvičit

aajina
3. dub 2013

už cvičím, dnes mě čeká 3den 😉

asus
3. dub 2013

tak ženy odcvičeno nove cvičo Isanity je to masakr kam se hrabe Jill spocena sem jak vrata od stodoly a zjištuji že Jill byla na mě slaba 😅 sem byla docela v haji a to sem myslela že už mam dobrou prupravu 😅 zitra pokračuji mam staženej i cvičebni plan jupiiiiii manžel prohlasil prej no ty v.................. kam až to chceš dotahnout do legie nebo co? 😀

martuli
3. dub 2013

Prosim poradite kde najit level 3 30 day shred? Na Ulozto ho nemohu najit ☹

memollka
3. dub 2013

@simour1 aha, ja myslela, že se ptáš na Jill, jsem tu tvou otázku přečetla jen na půl oka...

memollka
3. dub 2013

@asus už jen ten název cvičení mě děsí, nevim, jestli to chci zkoumat dál 😀

asus
3. dub 2013

@memollka 😀 😀 😀 😀 zkoumej

simour1
3. dub 2013

@asus Nemůžeš sem hodit ty kola Insanity?mně to vůbec nejde stáhnout 😒 Docela mě to zajímá.
@aajina Díky za odkaz.Tohle by mi přesně vyhovovalo,že nejedu dlouhodobě jedno a to samý-začne mě to po nějaké době vždycky nudit. 🙂 Tabulka mi zobrazit jde.Děkuji.

cuci25
3. dub 2013

@asus mám za sebou ten trouble zones a je to super 🙂 Moc mě to bavilo, akorát ruce z toho nebudou asi zítra tak nadšený 😀 Jinak cítim, že dostaly zabrat přesně ty místa, který to potřebujou...

cuci25
3. dub 2013

@martuli tak jedině na hellspy, ale je to placený... a nebo přes youtube.com si to jen zacvičit

asus
3. dub 2013

@simour1 hodit to sem nejde stahuju to na ulož to http://www.menworld.cz/clanek/insanity-cviceni-... tady odsud každej dil jinak je to na facebooku taky jak sem dala odkaz aajina @ 😉 tak se tam mrkni 😉

asus
3. dub 2013

@simour1 http://uloz.to/xiJyrvP/insanity-workout-01-fit-...
http://uloz.to/xa5UkvS/insanity-workout-02-plyo... je jich celkem 10 tak se mrkni zda ti tohle pujde stahnout tady odsud 😉

simour1
3. dub 2013

@asus Díky moc,už se mi podařilo stáhnout 1,2.Ale řeknu Ti,že to je teda masaker!Jako to nemám šanci zvládnout.Ty máš už postavičku jako lusk-i před hubnutím jsi byla v pohodě.Já bych z tohodle dostala infarkt.A to si myslím,že Jillian taky zvládám v pohodě už.Ale na tohle ještě pořád nemám.Takže asi budu zatím pokračovat s Jill a až nabudu lepší kondice,dám se do tohoto.Mrzí mě to ale,protože každý den cvičit něco jinýho,jak jsem psala výš,tak to by mě bavilo víc. 🙂

misanydrl
3. dub 2013

8. den, dneska fajn🙂

ander1
4. dub 2013

tak holky po dlouhé odmlce a nestíhám všechny tyhle komenty 😀 včera jsme začla 3.level 30 shred a je fakticky lepší než 2. Sice jsem si taky občas zahekala/ hlavně u těch výskoků/, ale je to moc, moc lepší 😀. Level 2 jsem cvičila 15 dní a ted level 3. taky budu cvičit 15 dní. Akorát mi přijde, že to nic se mnou nedělá ☹ Nějak nevidím výsledky ☹ dneska kouknu na fotky jak mě dvera fotila po 45 dnech cvičení a jsme zvědavá!!!
Cvičení zdar a vydržte všechny 😀

misanydrl
4. dub 2013

@ander1 ty jo, držím pěsti..věřím že výsleky tam budou, minimálně v té kondici🙂... já pomalu kočím první level, jsem zvědavá na ten druhý🙂

ander1
4. dub 2013

@misanydrl nechci tě odradit, ale level 2 byl hnusnýýýýýýýý 😀 jsem ráda, že ho mám za sebou, uffffffff.......a jak píšeš o kondici, tak je fakt, že u protahování už si chytnu špičku nohy a klidně si lehnu na stehno 😀 😀 - tak aspon něco

asus
4. dub 2013

ahojik všem tak 2 den s inanity zamnou je to absolutni masakr sem myslela že umřu 😝 ale dojela sem to do konce 😀 😝 litry potu to sem nenapotila ani s jill je to ale bezva zitra bude trojka tak se těšim myslim že s timto c vičenim mužu jist co chi protože co spalim je mazec 😕 😅
@simour1 ja taky nejsem moc vycvičena cvičim teprve tři měsice 😉 je to ale super masaker až budeš chtit jdi do toho 😉

ava
4. dub 2013

holky, jak zvládáte ty jumping jacky a podobné lahůdky? Někdy mám pocit, že bych potřebovala pampersku 😉 Je tu někdo, kdo cvičí poctivě, ale ne každý den a vidí výsledek? Mě se většinou podaří cvičit tak 4-5x týdně.

asus
4. dub 2013

holky kdo by chtěl cvičit insanity tak se přidejte na společnou debatu k nam 😉 https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

anoli85
4. dub 2013

Ahoj 🙂 Všechny vás tu obdivuju. Já jsem strašnej lenoch, ale včera jsem dokončila první level 30 day shred a dnes mám za sebou první cvičení 2. levelu. Na mě je to úspěch, tak mám ze sebe radost 😀 Musím říct, že mě dvojka baví možná i víc, ale jsem z toho docela vyšťavená 😝 Na konci jedničky už jsem dávala celkem v pohodě všechno (ale jela jsem v té lehčí verzi - dámské kliky apod. - pánské kliky by mě zabily) a dneska jsem musela něco malinko vynechat, abych nevypařila duši, ale čekala jsem to horší. Snad to mé snažení bude vidět, potřebuju sundat tak 6 kilo, teď mám 74 kg na 177cm 😝 Snažím se nejíst sladké a jíst méně, tak snad to pomalinku půjde..

mismar
4. dub 2013

@asus ahoj, ja jsem takovy smirak, ve verejnych diskuzich se moc neprojevuju, mam za sebou 30day shred, Ripped, a pak ruzne na preskacku ruzne workouty od Jill, minuly tyden jsem zacala stahovat Insanity, mam za sebou jen tak na zkousku 2workouty, ale dnes bych chtela zacit Fit testem a pokracovat, nebot je to vazne super cviceni .... byla bych rada za pridani do soukrome skupiny Insanity, tam se budu i angazovat 😀

asus
4. dub 2013

@mismar přidano 🙂 budu rada 😵

gable
4. dub 2013

Ahoj holky, tak mám za sebou třetí den s Jill. Po roce a půl nicnedělání cítím každý sval na hlavě a řekla bych,že mě bolí i kořínky vlasů 😀 Začala jsem klasikou 30 day shred. Najde se tu ještě nějaká naprostá začátečnice? Jo a zajímalo by mě, kdy se tělo vzpamatuje z toho šoku? 😀

mufinka2
4. dub 2013

@asus Takže ta 1 je jen test,podle toho se necvičí,nebo jak? Už jsem si ji stáhla a stahuji 2