Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

aronek
3. črc 2013

@mataharyy jj, pak si zvykneš na 1 level a dostane tě druhý 😀

ezenduska
3. črc 2013

já teda nevím, jak to děláte. ale po prvním dnu cvičení se z toho dávám 4 další dny dohromady, tak abych se dokázala zvednout ze záchodu bez pomocí dětí nebo manžela 😅 😕

aronek
3. črc 2013

@ezenduska já vždy nemohla do schodů 😀 Chce to ale překonat a druhý den do toho jít 😉

ezenduska
3. črc 2013

@aronek to fakt nejde 😀 jsem ráda že se můžu hýbat 😀

aronek
3. črc 2013

@ezenduska taky jsem si to myslela, ale nakonec to šlo a ještě jsem si přidávala Boba na břicho 😉 Tedy před Jill, jinak bych ho nedala 😀 Teď jsem najela znova na 30 day Shred a přijde mi jako bych ho nikdy necvičila. Tělo to snad zapomnělo 😨 , takže taky trpím a chápu tě 😵

mataharyy
3. črc 2013

@aronek A co něco povzbudivého, ne že chcípnu 😀 😀
@ezenduska Musíš se překonat, když jsem tyto stavy měla po karate, tak jediné co pak pomáhalo na svaly, bylo cvičení, i když to pálí jako svině 😀

aronek
3. črc 2013

@mataharyy Neznam nikoho, kdo by na to chcíp 🙂 jen se tak občas někdo cítí 😀

brisalek
3. črc 2013

Ahoj nemáte někdo na stažení cvičení Level 1-3, budu teď hodně na chatě , u rodičů, kde nemám internet, ale chtěla bych cvičit ne to nechat a ž po prázdninách. Na youtube to stáhnout nejde a když jsme našla stránku, kde to jde , tźase tam nebylotohle cvičení na začátek. Díky moc.

ined77
4. črc 2013

@brisalek ..na ulozto.cz jsi se nedívala?

ined77
4. črc 2013

@brisalek ...zkus to tady, ale jestli to nepojede, netuším 😉
http://www.uloz.to/hledej/?q=Jillian Michaels 3...
měly by to být všechny 3 levely 30DS 😉

pejsanek
4. črc 2013

Ahoj holky, taky chci zkusit cvičit podle Jill. Budu ráda za každou zkušenost.

brisalek
4. črc 2013

@ined77 díky už se to stahuje, nevím, jak to, že mi to tam nenašlo🙂. Díky díky

ined77
4. črc 2013

@brisalek ..není vůbec zač 🙂

yllakh
6. črc 2013

@maxinkaa souhlasím s holkama,co ti napsaly 🙂 jinak to odvodnění, pokud je to voda ve svalech, tak jedině přestat cvičit (protože svaly při cvičení nacucávají vodu..ale přestat je největší blbost, cvičíme kvůli tvaru postavy, ne kvůli váze 🙂 ) a pokud máš vodu celkově hodně v organismu, tak pozor na soli 🙂

magdalenaz
22. črc 2013

Ahoj, holky tak se hlásím do klubu 🙂 dneska mám 9. den lvl 1 🙂 co jsem koukala na video na ten druhý, dost se teda netěším :D
A zatím teda moc změny nepozoruju, jen mě první 3 dny hrozně boleli lýtka a stehna, teď už je to pohoda.

novalee
30. črc 2013

Navnadily jste mě... už jsem to odkládala příliš dlouho, "obyčejný" posilování po 8/16 cvicích mě moc nebaví. 1. den s JM, potím se jak p.... a přitom to vypadá tak jednodušše 🙂 Jestli tohle nezabere, tak už jedině liposukce...

magdalenaz
31. črc 2013

@novalee vydrž, zabere to 🙂 jinak mě právě taky nebaví "obyčejný" posilování a já u toho hlavně nerada počítám, takhle pustím video, vypnu mozek a půl hodka je za mnou ani nemrknu :D

andryskam
13. srp 2013

Zdravím holky, taky chci začít cvičit s Jill. Můžete mi někdo poradit postup? Vím, že jsou 3 levely na 30 dní. Ale co se cvičí potom? Opakovat zase ty 3 levely? Asi budu za tupce 😅 ale budu ráda, když mi někdo odpovíte. Díky moc 🙂

magdalenaz
16. srp 2013

@andryskam ahoj, no pak můžeš cvičit její další programy. Tenhle je aby tě za těch 30 dní dostal do formy 🙂
tady je přehled jejích dalších cvičení
http://mojetelo.blogspot.cz/p/jillian-michaels....

andryskam
16. srp 2013

@magdalenaz Díky, kouknu na to 😉

jenney
17. srp 2013

@magdalenaz
@andryskam
Holky a je to teda tak, že se každý level cvičí 10 dní?
Takže všechny tři levely jsou za 30 dní hotovo a pak můžeš přejít na jejích další cvičení?
Chápu to dobře? 🙂

myspule1
17. srp 2013

@jenney ano, každý Level z 30 Day Shred je na 10 dnů = celkem je to 30 dnů. Po skončení to můžeš buď opakovat a nebo zvolit další jiné cvičení - podobné je třeba Ripped in 30, ale to mě moc nebavilo 😀 . Lepší je 6 Weeks 6 Pack třeba.

hlavinka
24. zář 2013

Cau holky, zdravim po lete!
V lete nebyl na pravidelne cviceni cas, takze ted chci zase zacit. Navic kdyz byvaji holky nemocne, ani nemuzu chodit do fitka, jako to slo v lete pravidelne 2x tydne.
a jak vy? Nejake nove skvele vysledky?
Ja si to teda drzim jak na vahu tak na opbvod nohou a v pase, ale boky mi sly o 2-3 cm nahoru, cili musim, musim! 😀
Cviceni zdar 🙂

kikulka1
12. říj 2013

ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás začal s tímto cvičení dva měsíce po císaři?

aronek
14. říj 2013

@kikulka1 záleží na tom jak se cítíš. Po prvním císaři si to nedovedu představit ani za půl roku a po druhém jsem po dvou měsících byla s Jill spokojená a bez problémů 😉

vecernice
14. říj 2013

@kikulka1 já, po šestinedělí, ale jak píše @aronek po prvním císaři jsem byla ráda, že žiju, po druhým jsem byla dost v pohodě. ale zpočátku jsem neposilovala přímé břišní svaly, nahrazovala jsem si to cviky na šikmé ...

snehurka10
14. říj 2013

Taky bych ráda zkusila cvicení s Jill, ale také pravě nevím, kdy s tím začít po císaři. Je to můj první porod a mám trochu ztvrdlé hematomy kolem jizvy, tak nevím. Cïtím se tedy už dobře, narozdíl od prvních dní, kdy jsem měla i vysojé horečky. Poradíte? Ještě k tonu cvičení...ten level 1 se cviči každý den po dobu 10 dní pak druhý a třetí? Prostě děch 10 dní pořád dokola ten jeden level? Díky

aronek
15. říj 2013

@snehurka10 každý level se cvičí 10 dní. S tím kdy začít hodně záleží na tom jak se cítíš. Vynech na začátku přímé břišní svaly 😉 Taky záleží na toleranci dítka, aby mu chutnalo mlíčko. Mému to nevadilo, ale prý s tím může být problém 😉

myskaq
24. říj 2013

Ahoj holky ja bych se ráda pustila do cvicenicka prave s Jill, nejdrive jsem zkousela cvicit podle cardio a fitness cviku na youtubku ale nejak me to omrzelo.. no a slysela jsem ze Jill dava docela zahul vsem :D Tedy ra da bych vedela jak to funguje... nasla jsem jedno video na youtubku myslim ze je to ten 1 level ale ted nechapu jako ze to jedno video mam opakovat porad dokola 10 dni za sebou?? A pak se vrhnout na 2 level kde je zase dalsi video ktere zase opakuji 10 dni?? Nebo jak to je? :D jsem z toho zmatena.

myskaq
24. říj 2013

@myskaq jsem slepouš uz to tady ctu kousek nad mym komentarem ..🙂 takze 10 dni opakuju 1 level pak dalsich 10 dni opakuju 2 level a pak 3 dalsich 10 dnu.. ok 🙂 rozumim :D