Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

pavlinaoo
21. únor 2013

@ratatooy a jak to jde to P90X je to někde jednoduše a logicky popsané co a jak? Moc by mě to lákalo, ale nenašla jsem, moc jsem teda nehledala 🙂 pěkně, jednoduše popsané co a jak. Seš s tím cvičením spokojená? Jak jsi daleko? A stáhla jsi to na ulozto? To je otázek, ale fakt jsem z těch výsledku na youtube nadšená 😉 😀 Poděl se o zkušenosti...

pavlinaoo
21. únor 2013

@mina_ neboooooj do léta jsme laňky a ne hroši!!!!!!!!! Depka odešla, už zase myslim pozitivně 😀 😀 😀

ined77
21. únor 2013
uteska
22. únor 2013

Ahoj Holky, tak už jsem na 2. levlu v půlce...je to záhl, ale zvykám si, ale jak tady čtu taky 2. level ještě nic není oproti 3. levlu 😀 tak jsem na to zvědavá.
Jinak váha mi stagnuje, někdy i jde nahoru a pak zase na tu stále stejnou váhu..takže se už vůbec nevážím a jen se měřím..je to lepší 😀 ( zatím: pas - 3cm, boky -4cm, stehno -3 cm, lýtko -2 cm, paže -2 cm, pod prsy -2 cm a přes prsa -2 cm) Takže cvičím dál...motivace je svatba kamarádky a můj dobrý pocit, že se líbím sama sobě a manželovi 🙂 (ikdyž manželovi se líbím už teď 😀)

pavlinaoo
22. únor 2013

@uteska no ty jo! To jsou výsledky. To já nemám na konci celého cvičení 🙄 super a gratuluju 😉 3.level je zase živější a bude tě bavit.
@ined77 děkuju, pročtu a nastuduju. A ty máš ty jejich pomůcky atd. Kolikátý týden to jedeš?

ined77
22. únor 2013

@pavlinaoo ..není zač 🙂 . kdepak, já se pinožím zatím ve shredu u 2. levelu 😀 . to mám přichystané do budoucna 😀

ined77
22. únor 2013

holky, prosím vás, vy které si sledujete i jídelníček, kolik gramů tuků denně přijmete?

hypo
22. únor 2013

ahoj, muzu se taky pridat do diskuze? jsem ve cviceni zacatecnik 🙂 cvicim teprve 2 dny a uz toho mam tak nejak plne zuby ...... ale vydrzim a vydrzim, horsi to bude ted o vikendu protoze jezdime k dedovi a to nevim kde a jak si tam zacvicim... ale neco vymyslim.... zalozila jsem si fotodokumentaci, napsaly si plany co chi vse delat (krome cviceni) a skutecnost jak zatim postupuji a uvidim jak na tom budu 🙂 motivaci mam odlet na dovolenou v cervnu tak snad do te doby neco pujde dolu.... jak uz vim tak radeji se nevazit ale merit
jinak nevim jak vam bylo na zacatku ale me je ouvej, boli snad uplne vse ani mimino nemuzu zvednout aniz bych u toho nevydavala desive zvuky bolesti....

hlavinka
22. únor 2013

@uteska Ty jo, to je super ten ubytek 🙂 Gratuluju!
@hypo Ahoj, vitej mezi nas 🙂
Ono se to prelomi, uvidis. Tak 4. 5. den. Uz to budes znat zpameti a telo uz nebude tolik bolet 🙂
Tak doufam, ze se nam taky pochlubis, jak Ti centaky ubyvaji 🙂 Drzim palce, at sji do dovolene stihla kocka 🙂

hlavinka
22. únor 2013

Holky, chtela jsem se zeptat . kdo jste byly baculatejsi a mely jste i trochu podbradek, povedlo se vam ho shodit? ja prave nevim, zda pod bradou mam tuk nebo jen vytahlou kuzi....tak pevne doufam, ze kdyz by to byl tuk, ze by to dolu s tim, ja zhubnu.
DIKY

hypo
22. únor 2013

@hlavinka mno to tise doufam, protoze se mi zda ze delam vse spatne, krome svalu me boli i kolena apod... a to jako napr. uplne nedat to klikovani, to jsem sidila ☹ neudrim se na rukach

tichackova
22. únor 2013

Ahoj holky, můžu se taky přidat? Dneska jsem teprve 5/1 shredu, už jsem si celkem zvykla, sjedu to i celý bez přestávky, jsem na sebe pyšná😀 😀 Ty první dva dny to byl fakt mazec, myslela jsem, že vypustím duši🙂
Už jsem to jednou cvičila, ale přestala jsem po 16ti dnech, přišlo mi, že přicházím o mlíko. Byla jsem tak 4 měsíce po porodu. Teď sice ještě pořád kojím, ale kdyby už nebylo co, tak už mi to ani tak nevadí.
Zatím mám motivaci takovou, že za měsíc se jedu podívat do práce, po půl roce, tak nechci, aby mě pomluvili🙂

hlavinka
22. únor 2013

cvicim nekdy jen ve spodnim pradle a to clovek pak vidi, jak mu zcervenaji stehna a nohy vubec 🙂

hlavinka
22. únor 2013

@tichackova Ahoj, vitej tady 🙂
To je dobry, ze uz to hezky zvladas cely, mas byt na co pysna 🙂
Tak drzim palce, at to das cely a v praci Te budou obdivovat 😵 😉

tichackova
22. únor 2013

@hlavinka No od vánoc jsem 2 kila přibrala a je to tedy sakra znát😝
Cvičíš jen ve spodním prádle? To jsi odvaha, já bych na sebe nemohla koukat😀 😀

hlavinka
22. únor 2013

@hypo taky se na rukach moc neudrzim, ale bude se to zlepsovat, neboj 🙂 Urcite to nedelas spatne, jen si asi ty kolena vic hlidej, abys mela spravny uhel 🙂

hlavinka
22. únor 2013

@tichackova 2 kila je malicko, ale chapu, ze kdyz jsi na neco zvykla, tak Ti dve kila vadi. Ja potrebuju shodit vic nez 2 kila ☹
No jo, protoze za 1) je mi vedro a za 2) jsem stejne cela mokra, tak at nemusim kazdy den prat cvicebni ubor. doma je mi to fuk, nikdo mne nevidi. Ale je fakt, ze treba v te pozici u levelu 2, jak je clovek ve vzperu na rukach a ma neco delat nohama, to je nechutny - pupek mi visi, celulitida je neskutecne videt, no proste desivy!"!!!! 😝 😖 🙄 😅 😀

hypo
22. únor 2013

@tichackova rada slyslim ze 5-ty den je to lepsi protoze ja jsem dnes teprve druhy den a je to mazec.....holky je lepsi cvicit nalehko jako oni nebo v teplakach a triku at se clovek vic poti? ja jsem porad nabalena protoze se na sebe nechci koukat ale jsem hned jak vodnik 🙂

tichackova
22. únor 2013

@hlavinka No já potřebuju dát dolů 5, nejlépe 7😝

@hypo Podle mě když budeš víc nabalená, zbavíš se jen vody, ne tuků. Ale nevím, no🙂

amallie
22. únor 2013

@hypo ahojky, já cvičím taky a normálně v pyžamu 😀 ráno vstanem, vypravím školku, nakrmím zbytek, dám si lehkou snídani a ještě v pyžamu to odcvičím, pak ho mokrý hodím do prádla a jdu do sprchy
to mi tak zabere nejméně času a mám nejvíc energie 😉

hlavinka
22. únor 2013

@tichackova no jo, Tys byla (podle fotky) daleko stihlejsi nez kdy ja, takze chapu, ze jsi zvykla na jiny miry 🙂 Tak good luck 🙂

Jinak teda jsem castecne presla k holkam do soukrome diskuze, kam se daji davat fotky, aby na nas necucel kazdej.... tam je teprve motivace 🙂

ratatooy
22. únor 2013

@pavlinaoo tady je rozpis co kdy cvičit sem teprve u 4tého dnu ale dobry bych řekla http://www.p90xmomma.com/p90x-lean-schedule.php a videa sem stáhla celej komplet na uložto ale stahovalo se to 14hodin

hypo
22. únor 2013

@amallie nazdarek evi a taky jillian... ja teda zacinam ale uz ted se modlim ze to doklepu do zdarneho konce 😉 taky cvicim rano, teda dopo kdyz mi rozinka usne.... a amalka je bud ve skolce nebo si hraje

@tichackova asi mas pravdu asi to bude o vode....
holky a mate i ty podlozky na cviceni, me desne chytli zada jak a mam nejak otlacenou kost nad zadkem jak cvicim jen na linu, asi budu muset neco poridit....

uteska
22. únor 2013

@hlavinka
@tichackova já taky civičím ve spodním prádle, vše propotím 😀 a díky bohu se nevidím..nemohla bych se koukat na sebe, stačí se koukat na ty nohy :( brrr

uteska
22. únor 2013

@hlavinka soukromá diskuze? Můžu se přidat?

ratatooy
22. únor 2013

ja bych ještě u toho potřebovala pořadne dodržet jidelníček,zrovna se mi nechce vždycky týden jím předpisově a pak už me to neba tak si dám par dni pauzu a pak zase tyden super a je to furt dokola

amallie
22. únor 2013

@hypo hele já nemám nic, vždycky si dám kolena na kobereček, nebo tak, cvičím i bosa, prostě, aby mě to nestálo čas navíc, jen zapnu a jedu zrovna tam, kde se nacházím, děti mi lezou po hlavě, tak to mám občas i se závažím
místo činek jsem chytla dětský přesnídávky, jsou sice lehčí, než půl kg, ale mně to stačí
některý cviky mi připadnou tak easy, že je určo nedělám dobře, nebo je závada v těch čínkách, např. chest flyes necejtím nic, naopak ten konec tu minutu nedám ty ruce nohy břicho
a taky první kardio nezvládám celé
ale už mě nic nebolí, končím level 1 a nejcejtím nic, první dva dny mě bolelo všechno

hlavinka
22. únor 2013

@uteska ma ji na starost fassy, zkus si napsat o pristup 🙂

hypo
22. únor 2013

@amallie tak ja mam zas asi zbytecne tezke cinky, vzala jsem si 1 1/2 litrovky vody, myslim ze 1kg by mi bohate stacilo ☹ no boli me vsechno a fest...a samozrejme v planu bylo i dodrzovani jidelnicku omezeni sladkosti a dodrzovani pitneho rezimu a z toho teda nedam skoro nic.... ☹ aspon to piti pro zacatek bych mohla dat 🙂

amallie
22. únor 2013

@hypo 😲 😲 😲 já jsem zvážila ty přesnídávky a mají asi 300g 😀 na začátek by to podle mě chtělo 0,5kg-1kg čínky, víc ne, je to akorát mordování a větší efekt to mít nebude