Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

lvicek2000
30. bře 2013

@myspule1 Já stále zapřená o skříň a už to lehce dávám 🙂

aneriska
30. bře 2013

Ahoj, vyměňuji zkušenost. Jsem polo-profi cvičitelka (powerjoga a další) a dlouholetá amatér sportovkyně 🙂. Zatím jsem vyzkoušela ten 30ti denní program a zatím první level, bohužel jsem teď po operaci a musím ještě tak 3 týdny počkat.. Program je fajn hlavně tím, že zapojuje i horní polovinu těla. Bohužel většina "ženských" skupinových lekcí se trošku klikům vyhýbá, nechce klientky odradit. Já jsem na svých hodinách hodně kliky využívala. Vezměte si, že 90% času používáte v běžném životě hlavně nohy, ruce hlavně na nošení nákupů. Takže svaly na nohou máme používané, i když často jednostranně zatížené a je potřeba zapojit všechny svaly (zadní stehno atd.). Ale horní polovina těla (ramena, ruce prsní svaly) zahálí, snad jen nošení nákupů 🙂. Když máte miminko a pořád ho nosíte, určitě jste zaznamenaly, jak vám hezky zesílily a zpevnily ramena, snad tricepsy. Pokud si vybudujete svaly paží, tricepsy, zádové svaly, budete daleko lépe ovládat a procvičovat i ostatní svaly. Často se ženy vyhýbají klikům, bojí se jich a přitom na to máme 🙂. Doporučuju jako přípravné a posilovací cvičení jen výchozí pozici klasického kliku. Zpevněte břišní svaly, nevystrkujte zadek, neprohýbejte se, přeneste váhu rovnoměrně na ruce i nohy, ty jsou napnuté. Jsou zapojeny svaly téměř celého těla. Hlava je v prodloužení těla. Tak setrvejte za přirozeného dýchání minimálně 10 - 20 sekund, postupně prodlužujte. Zkoušejte různé rozpětí rukou, polohu dlaní - prsty ven, rovnoběžně, dlaně na šíři ramen. Pokud vás budou bolet záda, zkuste začít v pozici dámského kliku. Za krátkou dobu se vám zpevní svalový korzet a budete schopny udělat bez problému pár kliků a pak už máte vyhráno. Stojí to za to 🙂. Další varianta je více na břišní svaly a svaly tzv. core a to je pozice prkna z jógy - je to pozice kliku a rukama na předloktí. Na cvičení se mi taky zdají problematické ty poskoky. Jumping Jack. Můžeme nahradit step touch se zapojením paží, veškeré poskoky vždy s jednou končetinou na zemi. A ještě tu vidím problém, ostatně jako u většiny lekcí v nedostatku strečingu. Pokud začnete s tímto cvičením po delší pauze v pohybové aktivitě, doporučuju zařadit minimálně 10 minut strečingu. Svaly se lépe regenerují a více zpevní. Stračing je základ. Samozřejmě ten bez hmitání. Při protažení cítit jen příjemný tah, klidně dýchat, po cca deseti nádeších zkusit jít při výdechu nepatrně dále/níže a setrvat v jedné pozici minimálně 20 sekund. Taaak omlouvám se za chytré řeči, snad to někumu pomůže 🙂 hezký den a hodně zdaru do cvičení

pajusa
30. bře 2013

jako přestup v 30DS z levelu 1 na level 2 je masakr...u jedničky mě sice na začátku bolely svaly, ale dalo se to, ale tu dvojku prostě dávám strašně blbě, ke konci skoro nic nezvládám dělat bez mini přestávek...

misanydrl
31. bře 2013

Tak dnes pátý den, poprvé jsem dala všechny série bez odpočinku (i kliky), tak mám radost...dokonce mám o čtvrt kila těžší činky (1kg), tak jsem fakt spokojená...a musím říct, že bolesti jsou pryč🙂...jupííííí!!!!!

indriela
1. dub 2013

Ahoj vsem, tak jsem se na aprila do toho taky dala 🙂 Mam za sebou 1.den Jill 30SD a jsem zvedava, jestli to na mne bude taky fungovat tak pekne jako na nektere z vas - jste pro mne velka motivace! Potrebuju po porodu zhubnout jeste asi 8-9 kg, tak doufam, ze to do leta dam. Preju vsem hodne uspechu a doufam, ze za mesic budu hlasit i ten svuj 😵

misanydrl
2. dub 2013

Dnes sedmý den...nějak mi to dneska nešlo🙂...

dagina
2. dub 2013

@indriela Také jsem včera začla, jen ty cviky se mi zdají málo náročné na to, aby to mělo takové zázračné účinky jak tady maminy popisují. Zatím jedu bez úpravy stravy, ale i na tom se postupně pracuje 🙂. Cvičení s Jill zdar!!!!!

dagina
2. dub 2013

holky, co jste trochu víc oplácané, kde jste si měřily pas?? Na obvyklém místě ho pro špeky nemám, nejužší místo mám těsně pod prsama....tak jsem to změřila přes pupík......

chrobacek
2. dub 2013

@dagina já mám dva dny do konce a žádné zázračné účinky toto cvičení nemá to tu asi nikdo ani nepíše....je to o úpravě jídelníčku a pravidelném cvičení, já mám dole 4 kg a celkově jsem v mnohem lepší formě, centimetry mizí, pokud se ti zdá cvičení lehké tak dělej vše v těžké variantě a myslím, že už tak lehké nebude 😉

jinak já měřím ten největší špek na břiše protože ten chci zhubnout

asus
2. dub 2013

ahojik všem tak ja tyden -Jillian-Michaels---No-More-Trouble-Zones za sebou foto v albu manžel tvrdi že je vidět změna ja nevim no asi ju protože kalhoty sou zase volnějši 😅

dagina
2. dub 2013

@chrobacek možná to někdo psal ve krátkých zprávách, asi né přímo zde a bylo to i bez úpravy jídelníčku, ale už přesně nevím kolik cm dotyčná psala....no uvidíme na výsledek, třeba to nějaké bude....

memollka
2. dub 2013

@dagina jojo, některé holky ani nemusely upravovat jídelníček, aby se u nich projevily výsledky..
@chrobacek jen chtěla říct, že se nejdná o žádný zázrak..ty holky na sobě prostě makaly a měly vůli dotáhnout to do konce..😉

memollka
2. dub 2013

@asus tak jsem byla na kukandě ve tvém albu a je to fakt paráda 🙂

asus
2. dub 2013

@memollka děkuji 😵 😉

cuci25
2. dub 2013

@asus taky jsem to zkoukla a výsledky jsou fakt bomba 🙂 Možná už bys měla pomalu zvolňovat, abys nebyla hubená zas až moc 🙂 Jinak kdy cvičíš tyhle dlouhý programy? Já už s Jill cvičím tři měsíce, zatím mám za sebou Shred, Ripped in 30, a pak na střídačku Killer Buns&Tighs, 6W6P...takže samý ty kratší cvičení kolem 30 minut... Na ty delší si moc netroufám, bojim se že se mi malá vzbudí a nebudu mít odcvičeno 😀

asus
2. dub 2013

@cuci25 je myslim že tolik hubena snad nejsem. je fakt že cvičim deně a ještě sem nevynechala ani jednou : 😉 ale pravě některe cvičeni mě fakt nebavi to je připad toho _Rip_30_W_1 vubec mě to nezavařilo ani sem se nezapotila takže budu cvičit jak sem psala na střidačku -Jillian-Michaels---No-More-Trouble-Zones a druhý den dam .6.Weeks.Six.Pack 😉 cvičim to vždy rano kolem 10 hodiny odpolo už bych se nedonutila

dagina
2. dub 2013

@memollka jj, já třeba 4cm v pase za 10 dní ať už s úpravou jídelníčku nebo bez považuji za zázrak a skvělý, když budu cvičit jiné cviky a zhubnu cca 1-2 měsíčně, třebas s úpravou stravy, tak to prostě 4 cm v pase nebudou....asi tak.
@asus jdu juknout též, ať mám motivaci 🙂

asus
2. dub 2013

@dagina 😀

cuci25
2. dub 2013

@asus a malá ti vydrží, když cvičíš? Já někdy cvičím i večer, když jsem třeba přes den mimo domov. A to si nedáš ani jeden den v týdnu pauzu? Prý je to zas na druhou stranu dobrý, když si svaly odpočinou...

asus
2. dub 2013

@cuci25 ne ne ještě sem pauzu neměla žadnou 😉 vydrži mala, někdy si hraje nebo kouka ma telku na pohadku 😉 a někdy cviči semnou 🙂

dagina
2. dub 2013

@asus no krása 🙂, a bez úpravy stravy?????

asus
2. dub 2013

@dagina na začatku uprava jidelničku 😉 pak cvičo 😉

chrobacek
2. dub 2013

@dagina
@memollka jo přesně tak, asi každý víme kde je chyba, já vím, že musím upravit jídelníček jinak samotné cvičení nebude mít extra efekt, navíc když už cvičím tak si to nechci kazit jídlem, což neznamená, že jsem nehřešila za těch 30 dní

jinak výsledky záleží na tom kdo má jakou startovací váhu, jestli už předtím cvičil atd atd. ale za sebe můžu říct, že mě to cvičení díky Jill fakt chytlo

nektarine
2. dub 2013

prosím poraďte, kde stáhnout level3 z 30 DS, z uložto se mi to nějak začne sekat kolem 17 min.??

memollka
2. dub 2013

@chrobacek no právě..já bych potřebovala dát dolu cca 5kg a strašně moc centimetrů 😀, ale jak už jsem psala někde výš..chodim průběžně na zumbu, spinning a plavat...takže mému tělu neni pohyb uplně cizí a myslim, že moje úbýtky nebudou tak krásný jako holek tady...Před pár lety jsem zhubla tim, že jsem začala jíst - pravidelně a málo a jednou týdně jsem plavala a jednou spinningovala..během zhruba šesti týdnů jsem měla dole 8kg ani jsem nevěděla jak..od té doby jsem plus minus dvě kg, ale už se to nechce moc hýbat..někdy to jde líp (když mě uchvátila zumba), jindy hůř ..je třeba přitvrdit..😀 dneska mě čeká 9.den 1levelu 30DS a už se těšim, až se konečně dostanu do 2. levelu. 😀

asus
2. dub 2013

tak ženy od zitřka jdu na toto http://www.menworld.cz/clanek/insanity-cviceni-... stahuju všechny dilky 😀

simour1
2. dub 2013

@asus Super fotky,největší motivace pro mě jsou ty džíny...naprosto perfektní foto 😉 🙂

simour1
2. dub 2013

@asus To cvičko bude asi brutus,ale uvažuju,že ho taky zkusím.Jen nechápu ten systém. 😕

backurka22
2. dub 2013

Tak dneska prvni cvíčo za mnou,už jen vytrvat 🙂 sem zvědavá sem nafocená,změřená...no 172/75..fuj,fuj

memollka
2. dub 2013

@simour1 co nechápeš? ptej se, poradíme? 😉