Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

asus
4. dub 2013

@mufinka2 to je na prvni den a cviči se 😉

mufinka2
4. dub 2013

@asus A další den už se cvičí dvojka?Já myslela,že každý level 10x,takže jednička jen jednou,jestli jsem Tě dobře pochopila

asus
4. dub 2013

@mufinka2 na začatku je tabulka co se cviči který den 😉

mufinka2
4. dub 2013

@asus Už jsem ji našla 😉

misanydrl
4. dub 2013

@ander1 cetla jsem,ze je nejhorsi,ale snad to zvladnu🙂.Taky si uz chytnu spicku😉

misanydrl
4. dub 2013

@gable jsem na tom stejne,dnes teda uz 9.den a muzu te uklidnit,ze 3.den je nejhorsi,jeste 4.neni nic moc a 5.den me uz nic nebolelo a kondicka se den ode dne zlepsuje.Takze vydrz,nejsi v tom sama🙂

memollka
4. dub 2013

@anoli85 já se taky dneska chystám prvně na level 2, tak jsem na sebe zvědavá...jsem ale odhodlaná, nenechat se odradit krytikou ostatních 😀

simour1
4. dub 2013

@asus Tak já poprosím taky o přidání,i když asi teď ještě nezačnu.Dokončím Ripped,a pak bych to zkusila.Každopádně mě ale zajímají vaše výsledky,kdo se na tohle dal. 🙂 😉

asus
4. dub 2013

@simour1 ok přidano

indriela
4. dub 2013

Ahoj cvicenky, tak se taky hlasim. Dnes mam za sebou 4.den 1.levelu 30 DS. Moc me to bavi, protoze to fakt rychle utece. U mne byl nejhorsi 2. a hlavne 3. den - to me vsechno bolelo, dnes uz to bylo o poznani lepsi. 2.den jsem nemohla dosednout na WC prkenko - to jsem si myslela, ze hur uz nebude. No a 3.den jsem si nejdriv musela pridrzet prkynko rukou, abych si odlehcila, a pak jsem teprve mohla dosednout - jsem se celkem pobavila. Jeste ze me u toho nikdo nevidel 😀 Tak cviceni zdar a VYDERZAJTE, PIONERI 😉

jajulin
4. dub 2013

@gable @indriela ahoj holky, tak jsem konečně našla někoho, kdo právě začíná s Jill 🙂. Já dnes potřetí a teda sotva žiju. Tak sháním zkušenosti, kdy si svaly zvyknou a zase se budu pohybovat normálně 🙂. Dosud jsem jakýmkoli sportem netknutá, takže se asi nemůžu divit, že mě to tak odrovnalo. Jsem hrozně zvědavá na výsledek a snad mě to bude motivovat pro pokračování.

gable
4. dub 2013

@jajulin no,jsme na tom uplne stejne,dneska treti den a umiram,jsem typicky gaucovy typ 😀 ted vecer uz to neni tak hrozne,ale cely den mam problem dosednout na wc,jak me boli stehna. Snad to bude jen a jen lepsi,me telo je v soku,co mu to jako delam 😀

gable
4. dub 2013

@indriela s tim dosednutim na wc presne vim,o cem pises 😀

jajulin
4. dub 2013

@gable mám to úplně stejně, moje tělo taky nechápe, co to vyvádím 😀 . Někdo tady ze začátku psal, že nejvíc bolely lýtka - to mně teda vůbec, ale stehna - to je síla. Chůze do schodů a hlavně ze schodů - připadám si jak 80leta stařena. A dosednutí na židli nebo WC - však víte, o čem mluvím 😀 .

indriela
4. dub 2013

@jajulin
@gable Ahoj spolubojovnice, tak to jsem taky rada, ze mam partacky, kdyz jsem na zacatku. Jsem o 1 den napred, tak vas budu informovat o pripadnych nastrahach 😀 Kazdopadne zitra bude lip, uvidite 🙂 Musime se ridit heslem, co uz tu nekdo napsal: CO TE NEZABIJE, TO TE ZESTIHLI 😵 Drzim nam palce - nam vsem tady!!!

misanydrl
5. dub 2013

Paty den bude po bolestech,tedy u me to tak bylo🙂.Takze jen zatnout zuby a vydrzet😀.Co boli,to sili😀 PS: problem s dosednutim na WC jsem mela taky😉.. Ja dnes koncim prvni level a druheho se obavam.No uvidime🙂

simour1
5. dub 2013

Holky,vydržte! Za pár dnů to bude OK.Mně se vždycky líbilo,jakjsem první 2 dny byla KO,a pak jsem ty cviky začala dávat s větší a větší pohodou. 🙂 Tělo si potřebuje zvyknout na změnu. 🙂

jajulda
5. dub 2013

Přesně tak holky, dneska končím 1 level a nic mě nebolí. První 3 dny byly katastrofa, ale pak už super. Ikdyž se mi nechce někdy cvičit, jakmile začnu tak chuť hned přijde.
Jinak co jsem četla reference na to cvičení insanity, tak nic moc. Stále vyhrává Jill. Tak nevím.

lucie650
5. dub 2013

@jajulin jste mě pobavila cvičím 3den 1levlu a jsem na tom stejně 😀 snad bude lépe...doma se mi smějou 🙂

asus
5. dub 2013

ahojik ženy tak dneska to moje cvičo zase odcvičene Insanity fakt super cviči se cele tělo i břicho rano sem měla břicho jak strunu a spocena sem jak vrata to cvičo nema chybu a normalně když sem vlezla na vahu tak sem měla min po včerejšku asi jak sem vypotila ty litry vody

janule8
5. dub 2013

Holky, nevíte kde mohu stáhnout ty videa?Na ulozto sem našla jen 1level. Díky za tipy.

lucie650
5. dub 2013

@janule8 před týdnem to tam ještě bylo měla jsem si to stáhnou 😒 ted už to tam neí a taky nevím,co ted poradte prosíém někdo 😉

sipkovarose
5. dub 2013

je důležité dodržovat ty cviky myslím jako ty urovně cviku nebo můžu začít třeba hned tím cvičením na břicho jak to je těch 6 týdnu? nevíte někdo jak je správný ten postup začínáme 30 day shred a potom????

misanydrl
5. dub 2013

@lucie650 na youtubu jsou všechna videa..

lucie650
5. dub 2013

jo jo ted jsem je našla díky 😉

ander1
5. dub 2013

@asus.....myslíš že to Insanity je lepší jak Jill? porovnávala jsem fotky po 30 dnech cvičení a po 45 dnech u sebe a zatím teda nic moc.......jsem zklamaná ☹, ale budu se to snažit vydržet a doufat, že se tělo začne tvarovat. Je fakt, že můj věk asi tomu taky moc nepřispívá ☹

asus
5. dub 2013

@ander1 ja myslim že Insanity je lepši vic na sobě makaš a procvičuješ cele tělo 😉 každy den cvičiš něco jineho a to je bezva.Ja třeba u Jill na sobě pozorovala že tělo po týdnu už nereagovalo na cvičeni ani potem ani bolesti nijakeho svalstva tak prostě mě to nenaplnilo 😒 proto sem šla do tohoto cvičeni jineho tohle je plne energie a to mě bavi na vic, po cvičeni druhý den jsem měla břicho krasně napnute rano takže je vidět že maká cele tělo.když budeš chtit mame soukromku a mužeš se přidat stači jen napsat už tam mam par holek co to cviči a sou nadšený 😉 a co řešiš věk?kolik mysliš že je mě? 😀

ander1
5. dub 2013

@asus...no docvičím jill a uvidím, každopádně mám aspon přehled co dělat dále 🙂 Zatím mi to nepřijde, že bych to zvládala tak dobře, že by mi to nic nedělalo. Mám opravdu problémy s výskoky, šíleně mě bolí kolena a proto některé cviky musím dělat jako začátečník ☹ třeba skoky s podřepy ve 3, nebo jak si klekneš a pak přeskočíš, tak vidím všechny svaté. Takže pár cviků dám jako profík a pak pokračuji v tom co dělá začátečník a takhle to kombinuji. Dělala jsi taky některé cviky jako začátečník? a přesto se ti tělo zformovalo hezky.......a nebo jsi jela všechny cviky profesionálně?

gable
5. dub 2013

@indriela
@jajulin Holky, tak čtvrtý den mám za sebou. Nejvíc mě bolí lýtka 😀 jak jste na tom?