Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

misanydrl
6. dub 2013

@jajulda napiš, jak jsi to zvládla, mě to čeká zítra🙂...

memollka
6. dub 2013

@jajulin mě taky bolela stehna a ze schodů jsem to málem brala hubou napřed, ale pak se to srovnalo 😉 Do lýtek mě spíš braly křeče přímo při cvičení, ale to jsem zažehnala hořčíkem..

memollka
6. dub 2013

@indriela můžu i já poprosit o přidání?

lucie650
6. dub 2013

Konečně ta příšerná bolest nohou je pryč 🙂 vzhůru do boje 😒

lucie650
6. dub 2013

@jajulin mě taky bolí stehna 🙂 a taky kliky nedávám snad ten 10den dám haha...ale včera 3den cvičení jsem už nebyla tak ufuněná a upocená...je to lepší... 😉

janule8
6. dub 2013

@indriela taky prosím o přidání do soukromé skupiny, cvičím od včera 😉

jajulin
6. dub 2013

@indriela super, zrovna jsem chtěla nadhodit, jestli nezaložit pro začátečnice novou soukromou. Takže prosím o přidání. Dík 🙂

lucie650
6. dub 2013

Prosím můžu taky k vám do soukromé??? 😉

michaelka83
6. dub 2013

@asus Můžu se zeptat na odkaz na Insanity? S Jill cvičím už delší dobu (s přestávkama), tak by to chtělo změnu 😀

asus
6. dub 2013
indriela
6. dub 2013

@jajulin, @lucie650, @janule8, @memollka - holky, jste vitany a pridany 🙂 Hodne uspechu preju 😵

jajulda
7. dub 2013

@misanydrl po 3-4 cvičení úplně v pohodě. Teda, jako že nic nebolí. Při cvičení cítím všechno to jo, ale pak dobrý. Včera jsem začala druhý level a dneska opět cítím celé tělíčko 😀 😀 😀 Jen jsem trošku rozmrzelá, protože ač moc nejím a snažím se o pravidelnost, tak mám 2-3 kila nahoru 😢 😖 . Tak nevím.

myspule1
7. dub 2013

@jajulda Záleží, jaká je výchozí váha, pokud jsi štíhlá, tak to bude asi nárust svalové hmoty. Co centimetry? Ty mizí?

memollka
7. dub 2013

@indriela děkujuu 🙂

pajusa
7. dub 2013

@jajulda taky může být zakopaný pes v tom "moc nejím" abys hubla tak musíš jíst MINIMÁLNĚ tolik kolik je tvůj bazální metabolismus+kolik spálíš za cvičení. když budeš jíst míň, budeš spíš přibírat...

pajusa
7. dub 2013

@indriela můžu poprosit taky o přídání? j akorát docvičila level 1 jestli nejsem moc dopředu... 😀

pehaka
7. dub 2013

ahoj holky můžu se přidat? taky jsem cvičenka 😀

indriela
7. dub 2013

@pajusa Hotovo - neva, ze jsi dopredu, aspon nas budes upozornovat na pripadne nastrahy 😀
@pehaka Taky pridana, vitej mezi nami 🙂

faflina
8. dub 2013

můžu se vás holky zeptat jak dlouhoi se má cvičit první level?? nebo jaké jsou pravidla??

memollka
8. dub 2013

@faflina každý level se cvičí 10dní, ale holky si to různě upravují podle potřeby..když se necítí na to přejít na další, tak cvičí třeba i dýl..tim se určitě nic nezkazí

faflina
8. dub 2013

@indriela mám zájem popřípadě informace jak nebo spíše kolik dní se cvičí ten první leveL?

faflina
8. dub 2013

@memollka jejda10 dní?? no moc děkuji takže dnes je první den 😀

memollka
8. dub 2013

@faflina jojo 10 krát 3 levely, tedy 30 days 😉 Tak s chutí do toho 🙂

map07
8. dub 2013

Tak a dnes začínám s vámi i já! A doufám,že to nevzdám, pevná vůle není mojí silnou stránkou, musím se sebou ale něco udělat, přišel zlom, kdy na sebe fakt už nemůžu koukat, je to hrůza děs ☹

ljonas
8. dub 2013

ahoj holky, včera jsem si pustila 1 díl a vydržela cca 13 minut ☹ fakt síla kde jsou ty časy kdy jsem byla fit 😒 😒 . už se těším až začnu - cca za 14 dní .
holky co se stane za 30 dní? je tam zlepšení fyzičky, nebo i nějaké úbytek na cm? co mám očekávat?
díky moc

memollka
8. dub 2013

@ljonas Určitě je tam zlepšení kondičky a u spousty holek i často velký úbytek na cm, kolikrát nestačim žasnout, když vidim ty fotky před a po..tady můžeš sama mrknout https://www.facebook.com/#!/pages/Diskuze-na-cv...

ljonas
8. dub 2013

@memollka díky taková motivace se vždy hodí 🙂 je to zadarmo, doma a jenom za 27 minut....

memollka
8. dub 2013

@ljonas přesně, stačí "jen" vyderžať 😀

faflina
8. dub 2013

miláčci poradíte mi ještě jestli se dá stáhnou level 2 a 3 na uložto??