Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

jajulda
2. kvě 2013

@jajinka27 zatím cvičím 5 den. Ale vzhledem k tomu, že ze mě leje mnohem víc než u Jill, tak snad to půjde dolů. Já se snažím taky moc nejíst a hlavně pravidelně.

wendulla
2. kvě 2013

ehm ehm, prosim, kde najdu cviky podle Jill? Diky

ined77
2. kvě 2013

@wendulla ..podívej se na www.ulozto.cz 😉

editah222
2. kvě 2013

@terka_85 To není možné? Jak tep měříte? Máte hrudní pás? Takovou tepovku snad nemá ani trénovaný sportovec 🙂

terka_85
2. kvě 2013

@editah222 Měřím tep přímo na elipticalu a půjčovala jsem si i od kamarádky sporttester... Na obou mi to vychází stejně. Je pravda, že celý život sportuju, ale extrémní sportovec nejsem, tak to nechápu. Dříve jsem chodila i na HEAT, odcházela jsem vždy úplně zpocená, ale při hodině tepovka nad 100 nikdy nešla. Fakt to nechápu. Jedině se zajít zeptat do fitka...

jahudka.1
6. kvě 2013

Ahojky holky, taky jsem zacala cvicit Jill, mam za sebou tri dny a teda krom toho, ze mi vaha vyskocila o skoro 2 kila nahoru, tak pozoruju, ze me skrti dziny pres stehna apod:( a to je teda to co fakt nepotrebuju:(

cuci25
6. kvě 2013

@jahudka.1 s tou váhou je to divný, ale pokud nemáš na stehnech žádný svalý, tak tuk, když se přeměňuje na svalovou hmotu, tak nejdřív zvětší svůj objem a pak když se svaly vytvoří, rychleji spaluje a na objemu by se mělo rychle zase ubývat, tak možná by to chtělo vydržet a na váhu tolik nechodit...

jajulda
6. kvě 2013

@jahudka.1 Jak jsem psala, já jsem odcvičila 30days a měla jsem 3 kila nahoru. Ceňťáky je mínus 1,5-2. Ale fyzička je úplně někde jinde a postava se vytvarovala. Teď cvičím Zuzana light (je to bývalá manželka chlapa co cvičí to insinity -nevím jak se to píše).

macinek
6. kvě 2013

Ahoj holky,

můžu poprosit o přidání do soukromé diskuze, konečně snad docvičím 30DS, poprvé jsem začala v listopadu, ale pokaždé do toho zasáhla nemoc a nejdál jsem se dostala ke 12 odcvičeným dnům a tentokrát to snad dotáhnu do konce

mismar
8. kvě 2013

@jajulda Zuzka Light rozhodne neni byvala manzelka Shauna T. - chlapek, co cvici Insanity 🙂

palosek
8. kvě 2013

Ahoj holky, úplnou náhodou jsem zahlédla nápis Jill 😀 Tohle cvičení mi doporučila sestra, která ted po třetím dítěti krásně zpevnila postavu a po úpravě jídelníčku i zhubla...... Můžu sem mezi vás občas zavítat? Snažila jsem se a odcvičila Level 1, ale pak mě po prvním dni L2 chytla záda, ted jsem nachlazená, tak je to zas někde.... Asi to chce začít zas od L1, že?
@simour1 A Insanity ...není to dost záhul na klouby? Nevím, co na to páteř....Jestli v tomhle pak třeba můžu pokračovat po JM.
Díky.... 😉

simour1
8. kvě 2013

@palosek Tak samozřejmě je lepší cvičit v botech,aby kotníky držely jak mají.No a záda bolí první 3-4 dny.Já na tohle cvičení nedám dopustit,mám skvělé výsledky.A to je mně po čtvrtém dítě kus ženské,zdrav. problémy nemám žádný. 😉

jajulda
8. kvě 2013

Já s Jill výsledky nic moc. Ale rozhodně od toho cvičení neodrazuji. Kondička se mi zlepšila až jsem sama překvapená. Teď cvičím tu zuzku (jak jsem psala) a k tomu jsem začala cvičit od Jill na břicho. Mě se nezdá, že Zuzka light je na zátěž na klouby. Já mám problémy se zádama a pravým kolenem a kyčlí, ale tohle cvičení mi nic nedělá. Takže ho můžu doporučit. Ale jak psala Simour určitě cvičit v botech!!!

nae
8. kvě 2013

@jajulda ahojky, na mňa Jill tiež nejako nezaberá. Trochu spevnenie, zlepšenie ohybnosti, to áno, ale nejaké úbytky váhy vobec, a čo sa týka výzoru tiež nič moc. Stravujem sa zdravo, večer nejedávam atď. Teraz ale nabieham na režim radšej cvičiť raz za 2 dni hodinu, ako každý deň polhodinku. Tak uvidím. Ešte dám Jill šancu, okrem tho cvičím na brucho z youtube.Držím palce aj tebe!

palosek
8. kvě 2013

@simour1 já neodolala a ikdyž ještě kašlu, tak jsem zas začala od Levlu 1. A je mi fajn. Cítím tzrochu stehna....Ale mám takový pocit, že jsem zas udělala aspon něco pro sebe 😀 😀 😀

simour1
8. kvě 2013

@palosek Tak to má být.Já začala s Insanity taky nachcípaná-teda už mi to odcházelo.Ale fakt nelituju.Mám za sebou 5 týdnů a dole prsa -12 cm,pas -14 cm,boky - 7 cm,stehna -4 cm,paže a lýtka - 2 cm. Což si myslím,že je krásný.Dieta absolutně žádná.Ale nepřejídám se.Snažím se hodně pít-jen u cvička vypiju skoro litr vody. 😉

palosek
8. kvě 2013

@simour1 Já koukala, že máš dětí ještě o jednoho víc 😀 To jsi začala tak brzy po por. se cvičením? Já kojila až do 1,5roku ...takže to byla váha v poho, šla sama krásně dolů, cvičení mě v té době dost zmáhalo, tak jsem jen něco málo posilovala břicho, spíš málo 😅 ale po odstavení bylo hned 5kg navrch, aniž bych přidala v jídle. A tak se to drží....ale ted už jsou pomalu zas 2kg dole.....ani mi tak nejde o tu váhu, jako o centimetry. Břicho se posilováním zpevní...ale problém jsou nohy 😠 😠 😠 😠 Tekutiny...já piju neslazené bylinkové čaje a vodu...a slazenou kávu 😅 😅 😅 Když si to hlídám, taky ty 2l za den 😅 😅 😅 (bez kávy). Koukám na ty tvé úbytky v cm 😨 😨 😨 Tak přes hrudník...bych radši nehubla 😅 😅 😅 , ale boky a stahna by se hodily 😉
@jajulda a Zuzka light je co? Můžeš, prosím tě, hodit odkaz?.... Asi nemáš nadváhu, když neshazuješ a cvičíš a navíc se zdravě stravuješ 😀 Můžu vědět poměr výška/váha (popř věk? Pokud nevadí 😉

simour1
8. kvě 2013

@palosek Já tentokrát neměla po porodu šestinedělí,ale tříměsíční rekonvalescenci.Dcera vážila 5 kg u porodu,rodila jsem bez nástřihu...no zkusila jsem jako pes!Můj poslední porod v životě opravdu stál za to!Bolela mě pánev,nemohla jsem ležet,sedět,jakejkoliv pohyb byl horor.Ale po 3 měsících jako zázrakem najednou bolest ustala,já se vrhla na Jillian a postupně se zlepšovala ve fyzičce.Pak jsem narazila v tomto tématu na Insanity a přešla na toto cvičko.Jill byla na počátku cvičení určitě důležitá pro zlepšení kondice,ale jinak na mě neměla efekt.za to Insanity je zázrak snad!Byla jsem celej život hubeňourek,ale teď teda mazec.V posledních dvou těhotenstvích jsem vždy přibrala 30 kg,což je na postavě znát jako blázen-mám jen 164 cm!!!No a ten cukr...já občas taky zhřeším a opravdu si dám klidně i čokoládu-samozřejmě ne celou.Dokonce i chleba se sádlem.Syn vždycky kroutí hlavou,jak to můžu jíst,když tak brutálně cvičím,a pak si dám takovej humus! 😀

palosek
8. kvě 2013

@simour1 Teda, to jsi zasloužilá matka 😀 😀 😀 Já měřím těch 169 (váha ted 68,5). Já doufám, že vydržím pro začátek JM 30days .... a pak...zkusím dál. Jen mi fakt přijde, že v L1 je málo cvičení na břicho.... 😉

simour1
8. kvě 2013

@palosek V kterým levelu myslíš? Jako u Jill v 30? To už si ani moc nepamatuju.Ale zase je fakt,že ta cvička jsou tak neskutečně dobře vymyšlená,že máš neustále v pohybu všechny svaly v těle.Takže třeba u Insanity vyloženě cviků na břicho je třeba taky minimum,je tam jen workout 6 břišní...teda zatím,od zítřka jdu na osmičku atd.,takže uvidím.Ale přesto,jak vidíš jdou ty cenťáky dolů u mě především v tom pase. Ale jinak váhu máš luxusní...asi chceš jen zpevnit svaly,viď?Takových máme pár taky ďáblic,který mě provokujou fotkama,jak jsou hubený. 😀 No a zasloužilá matka,to máš pravdu 😀 Kdyby mi ještě před pár lety někdo řekl,že budu mít 4 děti,tak se mu vysměju a poklepu si na čelo.Po dvou dětech přišel rozvod,druhá svatba,třetí dítě.Pak se něco odehrálo v mým životě nepěknýho a já si najednou uvědomila,že bych si ještě docela troufla na mimi.Nelituju,je to nádhera a zbožňuju je všechny.Jsem typická matka-přísavka! 😀

palosek
8. kvě 2013

@simour1 jj, já chtěla tak 2 kluky...mám tři holky, ale báječný a neměnila bych 😉 Váha...při 65 už bývám trochu nervní, tak proto mi nejde ani tak o zhubnutí, jako o zformování a zpevnění....jestli to vydržím. Já děsně ráda jezdila na in-linech a na kole, ale ted jsme limitovaní...tak snad časem Holky brusle taky ráda, i kolo, malou jsem loni vozila v sedačce, letos jsme ještě nevyjeli 😖 ...Tak snad. ...Asi potřebuji takovou tu diskuzní motivaci....k tomu cvičení....díky 😉

jajulda
9. kvě 2013

@palosek teda holky smekám 3 děti je dost a simour ty 4... 🙂 🙂 Já mám dva kluky a stačí mi to až až. Ptala ses na věk. Mám 38 a míry 165/68. Nic moc, že? Ale já jsem celý život taková, nikdy jsem nebyla štíhlá. Musím říct, že co jsem začala cvičit zuzku (už druhý týden) tak vidím už malé změny. Jill je fakt dobrá na fyzičku.

https://www.youtube.com/watch?v=69ol43VYgr8


Můžeš cvičit jaký zwood chceš. Já první začala 38, ale to jsem netušila. Vždycky cvičím 2 dny stejné a pak další a začala jsem jedničkou. Cvičím tak 6x týdně. Jídelníček neměním, ale nežeru. Ikdyž včera manžel dovezl trdelníky a já je papala. Ale na večeři. Nepřejídám se a jím zhruba po 3 hoďkách (jen odpoledne mi to nevychází, protože vyzvedávám ze školy a školky a pak úkoly...).

@simour1 jak dlouho trvá denně cvičení Insanity? Ona ta zuzka je vlastně prý něco podobného.

simour1
9. kvě 2013

@jajulda V průměru trvá cičko 35 minut.Já teda dneškem začínám 6-tý týden,a tam je to 1 hod.25 minut 😝 jdu hned na to,jinak zdechnu v tom počasí 😝 A taky dokud malá spí. pokud už vám nenapíšu,je po mně! 😀

jajulda
9. kvě 2013

Tak já už mám docvičeno a myslela jsem že padnu. Přežila jsem 😀 😀 😀 , hurá. Přiznám se, že 1hod 25 min by mě nebavilo cvičit. To je moc dlouho a na to nemám čas.

palosek
9. kvě 2013

@jajulda díky za odkaz 😉 Zkusím.... Míry máme skoro podobné i věk 😉 ..... Já cvičit můžu bud přes poledne, když malá spí a muž je v práci, nebo až večer, až všichni zalehnou. Je mi nepříjemné, když mě někdo pozoruje. A muž dělá na směny...takže pravidelnost veškerá žádná 😀 Mě ta půl hodina s Jill zpočátku přišla jako věčnost a ted to uteče jako nic 😀 😀 😀
@simour1 ...takže hodinka uteče taky..... 😀

jajulda
9. kvě 2013

@palosek ta zuzka se cvičí tak asi půl hoďky. Já cvičím ikdyž jsou kluci doma. Chodí se na mě dívat a ten menší jakože cvičí někdy taky. To se mi chce pak smát a né cvičít. 😀 😀

vendullka
9. kvě 2013

Tak odedneška cvíčím s váma🙂

indriela
9. kvě 2013

@macinek Pridano 🙂 Hodne uspechu preju!!!

jajulda
10. kvě 2013

Holky do jaké soukr.skupiny chodíte? A co cvičíte?

palosek
10. kvě 2013

@jajulda No, na tu zuzku jsem koukla...je to teda vyšší level 😀 😀 Dívala jsem se na 1, 2....a asi bych to nedala.... 😝