Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

ined77
22. únor 2013

@hypo ..já cvičím na dětské dece s kuřátkama a dobrý 😀

tichackova
22. únor 2013

Já cvičím na Eliščiných puzzlích😀 A jsem tedy sportovně oblečená - legíny, triko a pevný boty. To skákání bych bez bot nedala, bych měla brzy chodidla v háji😝 A činky mám kilovky, ještě po babičce, když cvičila, když byla mladá - je jí 82 😀 😀

pavlinaoo
22. únor 2013

@ratatooy super, děkuju. Asi se do toho vrhnu. Jillian je super,ale výsledky teda mic moc. K tomu jsem denně chodila kolem 5km. Nejedla jsem sice nějaký sestavený jídelníček, ale ani jsem se nepřejídala, nepila sladký atd...no a přes břicho 3cm, stehno 1cm...☹ přesně to sem hodím v neděli. Tak asi potřebuju těžší kalibr či co ☹ Máš na to nějaký ty pomůcky? Vím, že se tam střídají činky, nějaká guma, hrazda...atd...nic takového nemám.

trexx25
23. únor 2013

@pajoslava ahoj, já bych prosila taky přidat do soukromé, o Jill už vím déle a mám ji i pár týdnů staženou, ale čekala jsem až budu po šestinedělí, ale cvičím zlehka už od porodu, tak jak jsem včera narazila na vaši diskuzi, už jsem nemohla odolat a před chvílí jsem odcvičila svých prvních 27 minut 30 DS a musím říct, že teda svaly se třepou, stále se ještě potím a jsem udýchaná, ale čekala jsem to horší. Ale asi tím, že už mám ty svaly trochu posílený, tak mi nejvíc dalo zabrat to kardio, tudíž poskoky, to jsem málem vypustila duši a musím se přiznat, že po 15 min jsem měla 2 minuty pauzu, i když ne úplně svou vinou, vzbudila se mi malá, tak jsem si ji přenesla k sobě a po chvíli koukání na moje hopsání zase naštěstí usla. Ale myslím, že bych to bez té pauzy asi neudýchala a možná i vzdala. Ale i tak jsem na sebe pyšná a těším se na zítřejší cvičení a snad i brzké výsledky, jinak já mám 85 kg při výšce 160cm, takže obr koule, v těhu jsem nabrala 15kg a teď mi zbývá ještě jedno do své váhy před druhým těhu, další metu mám 76kg, to je váha před prvním těhu, tj. 8kg a ty doufám, že s Jill dám dolů a pak se uvidí jestli se mi zadaří jít níž... Jinak všem přeji ať u cvičení vydrží a daří se jim vylepšovat se, ty videa a fotky jsou úžasně motivační 🙂 Tak a teď mažu do sprchy 😀

ined77
23. únor 2013

@fassy ahoj, můžu taky poprosit přidat do soukromé? 🙂

ined77
23. únor 2013

@trexx25 ...ahoj 🙂 , i tak jsi dobrá, já při prvním cvičení umírala už kolem sedmé minuty 😀 .
výsledky určitě budou 😉 .

zato mě dnes chytá nějaká krize 😝 . cvičila jsem ráno s oběma dětmi, to nebyl dobrý nápad, neboť starší snědl mladší všechny křupky a ta pak měla touhu cvičit se mnou. jinak by vydržela u pohádky, to je vyzkoušené 😀 . ale tak, docvičila jsem celkem zdárně. akorát mám nějak dojem, že na sobě nic moc nepozoruju (v pondělí začínám level3) 😒 a z toho ozdraveného jídelníčku už taky nejsem až tak nadšená, ne že bych trpěla hlady, ale chybí mi něco opravdu nezdravého 😅 .
ale doufám, že to je jen chvilkové a elán se zase vrátí brzy zpět 🙂 .

kurimka
23. únor 2013

@ined77 je to jsme na tom stejne, ja v pondeli taky zacinam treti level ;o) tak doufam, ze to uz dotahnem do konce ;o) me dycky vyrusi manzel kdyz prijde do obyvaku a kouka jak lapu po dechu ;o)) dycky ho vyhanim a on mi to snad dela naschval, kdyz vi, ze se u toho nesmi prestat ;o)) ja sama na sobe nic nepozorovala, jak se vidim kazdej den, ale vyfotila jsem se na zacatku a pak po 13 dnech a nestacila jsem se divit ;o) ted uz ty zmeny vidi i okoli a to je motivace ;o) dneska snad vecer dokopu manzela na ples, jelikoz se cejtim po dlouhy dobe lip a nebudu si muset upravovat kazdej spek ;o)))

petrushka32
23. únor 2013

Ahoj holky může se přidat do klubu cvičících?🙂 Díky vám na Mk, jsem se hecla, že musím začít cvičit, zpěvnit tělo, protože v 25 letech,po porodu, s nadváhou, celý život nedělající žáden sport, vypadám a cítím se hrozně. Za rok kojení jsem přibrala krásných 10 kilo. Od ledna jsem zhodila nějakých 6-7kg a ještě dalších min. 10kg chci dát dolů. Snažím se dodržovat zdravou stravu, a ted jsem k tomu přidala " paní zázračnou " Jill. Mám za sebou sice "pouze" 5 dní, ale konečně se citím nabuzená ,je mi fajn, váhu už nehlídám a chtěla bych mít hezké pevné tělo. Pokroky 5 den už jsou patrné, zvednu se ze dřepu bez pomoci druhého, ze záchodu také a už nevzdychám bolestí ze spaní😀

ined77
23. únor 2013

@kurimka ..já jsem se zařekla, že se znovu změřím, zvážím a vyfotím až po...ale tak jo, něco je určitě dole...člověk nemůže chtít zázraky, že jo 😉 . tak si pak písnem v pondělí jak to šlo 😉.
MM je naštěstí uvědomělý a drží za dveřmi sebe i děti 😀
ples si užijte!! 🙂

@petrushka32 ...ahoj 🙂 , hm 7 kg od ledna, gratuluju 🙂 !
u mě byly tragické první tři dny, to jsem měla namále, ale pak najednou super, bolest pryč 🙂 .

lollaj
23. únor 2013

ahojky,tak mam uz bohuzel diky 14-ti denni chripce,ktera me ne a ne pustit,pauzu.Do toho oslava dvojich narozenin a obavam se, ze vesktera moje velka snaha a drina,kterou jsem vynalozila pri celem Shredu je fuc ☹ Je mi z toho smutno.Je hrozne lehke nabrat,ale shodit ci zpevnit,to tak jednoduche neni.

Aspon,ze mam fotky,pred a po Shredu,ze se budu motivovat,ale zacit znova bude pro me asi tezke ☹

tichackova
23. únor 2013

Ahoj holky, tak dneska mám za sebou 6/1 shredu a musím říct, už to byla celkem nuda...😀 😀

kurimka
23. únor 2013

@ined77 tak to jo.. no ja jsem si rikala, ze nevidim zadnou zmenu, tak jsem se vyfotila po 13 dnech a koukala jsem, ;o) bylo to pro me velky nakopnuti ;o)

kurimka
23. únor 2013

@lollaj zdravi je zaprvy prednejsi a narozeniny se preci musi oslavit ;o) tak udelej nejaky dobroty, co te nezabijou ;o) trebas nejaky syrovy jednohubky, celerovomrkvovou pomazanku s jogurtem a tak.. a ve finale budes jeste za hvezdu, co nema obycejny chlebicky ;o)) neboj jakmile jsi to uz jednou cvicila, tak myslim, ze ti to pak uz pujde snaz, ze vis, co od toho mas cekat ;o) nehazej hned flintu do zita ;o)

kurimka
23. únor 2013

@tichackova 😀 tak to teda zavist .. ja funim stale stejne ... ale uz davam vetsinu v tech tezsich verzich. ale holt jsem hrosice, tak to u me asi chvili potrva 😎

tichackova
23. únor 2013

@kurimka No já kromě těch kliků dělám všechno v těžší verzi a dneska fakt pohoda, jen to jedno kardio jsem "lehce" nedávala😀

kurimka
23. únor 2013

@tichackova tak to ses borec ;o) ja jsem u ty dvojky a proste ty poskoky v pozici na kliky nedavam :o/ ale je fakt, ze jsem opravdu nekolik let nedelala lautr nic.. tak prave doufam, ze az dokoncim 30 day shred a pustim se do neceho dalsiho a nebo do toho samyho znovu tak uz dam to tezsi vsecko.. hehe keeez by ;o)

tichackova
23. únor 2013

@kurimka No tak dvojka je záhul! Tu si pamatuju ještě z minula (dál jsem nedošla) a byl to tedy mazec!! A hlavně mě ta dvojka vůbec nebavila..😝

kurimka
23. únor 2013

@tichackova no mne ze zacatku nebavila, pac jsem byla z ni uplne mrtva a ted me nebavi, ze je takova nudna.. rytmictejsi hudba by k tomu neuskodila ;o)

marcelkap
23. únor 2013

Ahoj , zdravím všechny. Začala jsem s hubnutím a chci začít cvičit, teda zatím asi ne Jillian, ale třeba jednou jo 🙂
Chci se zeptat jestli byste neměly tip na nějaké dobré boty. Chci si koupit nové a přijde mi to všechno stejný, tak jestli máte někdo nějakou dobrou radu.
Moc děkuju

petrushka32
23. únor 2013

@ined77 první 4 kila sletěla sama, skončila jsem kojit a tělo je pustilo, fakt,takže jsem ukátkový případ ,jak při kojení se mít dobře a hezky kynout🙂

mina_
23. únor 2013

@petrushka32 tak to jsem ráda,že je tu někdo,kdo při kojení nehubne... každý mi říkal, že všechno shodím a pošlu prckovi do mlíka... ha ha ha, jako vtip je to dobrý...

@pavlinaoo jinak dnes jsem docvičila poslední den 30 SD... zítra si dám buď volno a nebo jen tak z hecu level 1, třeba poznám nějaký rozdíl.. Jinak jsem si dnes ráno před cvičením stoupla na váhu a málem mě porazilo... nic, nic a nic... takže to zmatení "chytré" přítelovy váhy minule mě jen namlsalo.. žádná 2 kg dolů... nic a velké H 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😒 Ty půjdeš do P90X ? tak to si dobrá, pokud budu pokračovat, tak asi zase jill, nebo se uhoním na orbitreku..
Přesná čísla a míry dodám kdyžtak v pondělí, až se i vyfotím po 30 dnech dřiny.. ale už dopředu vím, že to bude katastrofa a ne nějaký úspěch..

Od pondělka bych chtěla jet ripped, ale nevím, jestli to rovnou celé neodpískám... kolena mě bolí tak, že už sotva vylezu schody o zvedání se z podlahy od prcka či z wc nemluvě.... jediné pozitivum které je citelné je to, že díky "pekáči" - Jill to nazývá superman - 2. cvik level 3 mám celkem posílená záda a nebolí mě, když manipuluju s naším drobečkem, který má cca 8 kg - v necelých 7 měsících dobrý, ne?

Takže uvidím, jak moc budu ochotná snášet tu bolest...

hlavinka
24. únor 2013

@marcelkap Ahoj.
Ja mam teda z vyprodeje Nike na behani. Staly mne asi 800, coz byla super cena. Jsou lehky, coz fakt ocenuju. Ale jaky je to typ, to netusim.
Jinak treba Oasics neni tak znama znacka, ale dela dobry boty a ne tak drahy. Taky zalezi, jaky chces delat cviceni. Pokud aerobik nebo neco skakavyho a behavyho, pak jedine boty na beh.
Pokud to mas jen na chozeni do posilovny ci jogu a tak, tak staci nejake salove boty. Ale v tech by se nemelo behat a skakat.
Jedina mala nevyhoda je, ze nevypadaji tak hezky jako nebezecka obuv, jsou jakoby mohutnejsi. Ale zas zdravii je prednejsi.
Napr http://www.outletexpert.cz/obuv/damska/bezecka/... nebo http://www.jascentrum.cz/new-balance-wr-431-wsb... a http://www.sportisimo.cz/nike/revolution/33390/... a http://www.mega-sport-outlet.cz/detail/nike-air...

hlavinka
24. únor 2013

@mina_ to jsi dobra, ze uz to mas za sebou 🙂 Hele, ale vaha neni smerodatna, dulezity jsou centaky a zpevneni.
Je fakt, ze kolena mne taky pobolivaji z te dvojky, tezko rict, zda to u trojky bude lepsi.
A ten superman je vazne vyzivnej 😀 docela mne z toho bolely ramena 😝

krejci1510
24. únor 2013

@tichackova tak počkej na trojku 🙂 Ta je pro milovnice kliků 😀

krejci1510
24. únor 2013

@mina_ já jsem cvičila Shred v lednu a dolů mi šli jen cm a byla jsem pevnější. Kila začala jít dolů až od února, kdy jsem ke cvičení ještě přidala dodržování jídelníčku.

trexx25
24. únor 2013

@mina_ 8 kg v 7.měsících,....moje Viktorka má v 7.týdnech 6 kg, malej Otesánek 😀 😀 😀

Jinak já mám za sebou 2.den z 1. 30ds a maso... třas, svaly bolí, no asi se zítra nehnu, no ale pocit opět super, dokonce mi přišlo, že jsem vydržela víc než včera, což teda je asi jen můj pocit, protože tak rychle to asi na sobě poznat nemůžu. No zítra už mám zpátky starší dceru, tak jsem zvědavá, jak to dám s ní 😠

ined77
24. únor 2013

ahoj,

@kurimka
@tichackova ...tak to jsem asi divná, ale mě ta dvojka celkem bavila 😅 , přišlo mi, že nějak nemám čas sledovat čas a utíkalo mi to hrozně rychle 😉 .

@petrushka32 ...ani já jsem při kojení nehubla 😝 . hubnout jsem začala až tehdy, kdy jsem kvůli malého prdíkům jedla tak megazdravě, že to mělo prd energie 😝 ...vařené kuřecí, suchý brambor, rýži, týden staré pečivo...a beztak to bylo houbelec platné 😝 .
ale co, důležité je, že teď to dolů jde a půjde 😉 😵 .

@mina_ ...váha opravdu není až tak důležitá, i když jasně...taky bych ráda za tu dřinu viděla nějaký úbytek 😝 .
vsadím, že na cm bude úbytek pěkný 😉 .
já mám taky takovou "super" váhu, jak jsem včera zjistila 🙄.

@trexx25 ...ještě zítra a pak už nebudeš vědět, že jsi pomalu cvičila 😉 . tělo si zvykne 🙂 .

já dnes docvičila level 2, takže zítra hurá na trojku 🙂 .

tichackova
24. únor 2013

@ined77 Tak to závidím, mě to právě neutíkalo vůbec😝 Možná proto, že jsem byla totálně ko😀 😀

@krejci1510 Nééé, já nechci klikyyyy...😀 😀 😀

tichackova
24. únor 2013

@trexx25 Já dneska 7. den z jedničky a fakt už celkem nuda, skoro jsem se nezadýchala😀 A to jsem ten první den myslela, že vypustím duši🙂 Tak vydrž, tělo se s tím vypořádává celkem rychle😉

ined77
24. únor 2013

@tichackova ...já si to myslím stejně...protože jsem byla totál k.o., tak jsem úspěšně ztrácela pojem o čase a ve chvilce, kdy jsem si řekla, že už fakt nemůžu přišlo protahování 😀 .
to jsi teda dobrá, dám ruku do ohně za to, že bych funěla pořád i u jedničky 😀