Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

mina_
25. únor 2013

@smisek24 naprosto úžasný, škoda, že tu není tlekající smajlík, dala bych jich sem alespoň 2 řádky 🙂

ined77
25. únor 2013

@smisek24 ...a co jsi cvičila, jen shred?

maja.xx
25. únor 2013

@smisek24 super, jen nahusto taková fota, to přesně potřebuju, a nakonci dubna až se mi mužský vrátí, tak mu taky spadne čelist 😀
dnes už mám za sebou mou desetimunutovku na břicho a večer trochu 😀 poceníčka s Jill 🙂

ined77
25. únor 2013

tak jsem teď letmo zkoukla ripped a teda mám se na co těšit 😅 .
akorát to trvá skoro 40 minut, to s dětmi nedám ☹ . takže to budu muset nějak vykoumat 😔 .

handm
25. únor 2013

@ined77 taky jsem koukala, že to trvá tak dlouho a to mi děti nedaj šanci...😲 a i kdyby spaly, tak už je to na mě dost dlouho, jak si "ubírat" ze svého volna😉😀😀😀

hlavinka
25. únor 2013

@ined77 a co na dvakrat? no, ja jsem taky zvedava, jak to budu davat. Ted se stane ze vyjimecne dam dve za sebou, ale spis tak pulku toho dalsiho cviceni... tech 30 minut je jeste OK
no anebo u Kouzelny skolky a vecernicka, co?

hlavinka
25. únor 2013

@smisek24 Ty jo, krasna zmena, super. Gratuluju 🙂 😵 😵 😵

mi_rus
25. únor 2013

Tak jsem se dnes konečně odhodlala ke cvičení s Jill, motivovalo mě spoustu příspěvků tady na MK, holky vaše fotky před a po...luxusní, prostě klobouk dolů. Doufám,že to zvládnu, zatím mám za sebou jeden den :D, ale chci to dokázat, takže určitě bude taky fotodokumentace a měření 🙂
Jídelníček jste si nějak upravovali, zelenina mi nedělá problém,miluju ji...ale přece jen se nechci nějak výrazně omezovat v jídle 🙂

handm
25. únor 2013

@hlavinka no dvě za sebou?!😲 Mě tedy spí zatím obě děti po obědě a spí stejně, ale mám dost další práce, než abych hodinu cvičila. Na tohle je Shred super 25 minut se všim.. krása 🙂

ined77
25. únor 2013

@hlavinka ...nadvakrát člověče, to mi přijde ještě složitější 😅 ...jakože sprcha a tak 😀 .
asi buď když bude po o malá spát a když holt nebude, tak až večer. aspoń ve dny kdy není MM doma, není to ideální, ale jinak to nepůjde 😒 . pokud to teda vůbec dám...vypadá to naprosto šíleně! 😅 .

@handm ...já to asi jinak neudělám. čas volna mi nevadí, holt budu muset víc koníkovat večer 😀 . beztak..jestli budu cvičívat po večerech, to budu nabitá energií minimálně do 23h 😀 😀
jj, kde jsou ty časy, kdy mi chrupkali oba stejně😉

hlavinka
25. únor 2013

@handm vsak nerikam, ze pokazde. vyjde to tak jednou dvakrat do tydne.
@ined77 to je fakt, 2x sprcha :-/ no jo, ja bych vecer uz nebyla schopna cvicit 🙄 😅

ined77
25. únor 2013

@hlavinka ..no já z večerního cvičení taky nebudu moc nadšená, ale budu se muset přemoct 😝

handm
25. únor 2013

@ined77 tak ted máš asi staršího stejně ve školičce, ne?!😉🙂 No, já myslím jiné práce krom MK 😉😀😀😀Večer se mi cvičit moc nechce, už jsem po celém dni dost "ohnilá" 😀 Malá mi vstává mezi 4-5, takže taky dost kaput 😝 😠 😠

mina_
25. únor 2013

celý měsíc přemlouvám přítele,aby si alespon jednou se mnou zacvičil, bohužel marně a včera se přiznal, že by u toho chcípnul... že si dá max orbitrek nebo vesl. trenažer.... ale tohle at po něm nechci a jednim dechem dodal, že se teda mají s brachou na co těšit, až vyjedeme na kolech..... já si tedy do kopců jedu svoje tempo, ale ti dva za mnou vždycky prskají jako vzteklé kočky, že jim ujedu a čekám na vrchu... oni na mě zase čekají dole pod kopcem - bojím se dolů jezdit rychle a tak s úsměvem říkám, že do kopce jedu stejně rychle jako z kopce a je to skoro tak 🙂 Loni mi kolo stálo kvůli těhu, ale předloni jsme sjezdili Hřensko, občas jsem fakt chcípala, ale bylo to super 🙂

holky, nevíte, jak docílit toho, abych neklouzala při cviku, kdy se "leží" na boku, jedna ruka je v pravém úhlu dolu, druhá v bok a zvedá se tělo nahoru? Mě ty nohy strašně ujížděj a pak zkončím na papule... cvičím na prastaré karimatce, co jsme s bráchou používali na stanování u dědy na zahradě, je jí tak 17 let 😀 má smysl shánět něco jiného - což se mi nechce... ale už mi to párkrát pěkně ujelo a pak to bolí...

hlavinka
25. únor 2013

@handm
@ined77
ja chodim vecer celkem brzy spat, vetsinou tak v pul desaty. Rano vstavam vetsinou v sest. Takze vecer bych fakt asi nic moc nedala, jedine u ty Kouzelny skolky, ale pozdeji jak v osm nic :-/

ined77
25. únor 2013

@handm ...jj, do školky starší chodí, ale i tak je doma docela často...rýmičky, kašlíky ☹. teď mají jarní prázdniny, takže půjde ještě zítra a pak už ho nechám doma.
to byla legrace s MK 😉 😀 .
to mi povídej, jednu takovou sůvičku mám taky doma 😠 😀 , ale holt nebude zbytí 😝

hlavinka
25. únor 2013

@mina_ Tak to jsi dobra, ze ujedes takovy kopce 🙂 Ja mam taky kolo rada, ale posledni roky ho dost zanedbavam kvuli tehu a prckum. ale letos to snad vyjde na neco vetsiho.

Taky mi to klouze ☹ Zkousela jsem cvicit bez bot, bez ponozek, na koberci, na podlaze, na karimatce (nova), ale prd. Obcas mi to uklouzne. Nevim, jestli je to chyba v nas nebo co....

Jinak jsem teda koukala na to Killer Buns a Jill tam ma pekny vlasy, slusi ji to. A cernoska je tam s cernyma, rovnyma vlasama. Taky tam vypada lip, nez ve Shredu

mina_
25. únor 2013

@hlavinka tak to jsem ráda, že nejsem jediná, komu to klouže, taky jsem zkoušela vše možné, jediné co funguje je lehce se zapřít o nohu stolu, to mi to pak šlo..

Snad letos na kole vyjedu, tedy nejdřív ho musím pořádně odprášit, mám babičku kousek od ústí nad Labem, tak to do hřenska nemáme daleko, je to tak super i na pěší tůry. Příel chce pořídit nějaký starší vozík za kolo na prcka ale jsem proti, bojím se, aby to s ním moc netřáslo, to spíš vyjedeme někde v okolí babičiny chaty, tam terén taky stojí za to, třeba na milešovku, nebo do oparna, super na odrovnání se 😉

abcdef22
25. únor 2013

holky co si nejste jisté, nebojte se jděte do toho, stojí to za to a výsledek určitě bude dřív nebo později dostaví a hlavně budete mít dobrý pocit, že pro sebe něco děláte 🙂
taky nejsem blázen do cvičení, ale zkusila jsem si zacvičit a fajn i výsledky tu jsou, což jsem teda moooc ráda

hlavinka
25. únor 2013

@mina_ no vidis, zaprit se o neco, to je dobrej napada.
Mne to klouzalo i pri joze v mekterych pozicich....

Hele, vozik je dobra vec. Rekla bych ze lepsi, nez sedacka na kolo. Kolik je malymu? My jsme ho meli loni pujcenej, Majde bylo pul roku, mela jeste to vlozny luzko pro mimina, a zadny drncani nebylo, rozhodne ne vetsi, nez normalne v aute.... A starsimu diteti se tam taky libilo, ze bylo schovany a mohlo jist, cist si a tak, coz na sedacce nejde 🙂

handm
25. únor 2013

@ined77 JAsny, to já pochopila, že sranda, je fakt, že prostě MK je trošku úchylka😉😀 Ale máme barák a hlavně pak v létě nebudu v ědět, kde mi hlava stojí, že 😀 ted v zimě si ještě pískám..😀😀😀
A sůvičky jsou děsný... nejsem od staršího zvyklá, že by takhle málo spal.. ale slečna je prý po mě, tak holt si zvykám..😝 Už je vzhůru, tak padám..

mina_
25. únor 2013

@hlavinka sedačku jsme zavrhli oba, tu určo ne, Tomík je rozenej na konci července, takže mu kolem roka. Když je teplo ne v tom vozíku vedro? Zkusím zjistit, jestli to nepůjčuji, dobrej nápad 🙂

hlavinka
25. únor 2013

@mina_ Kdyz je vedro, tak je vedro i tam. ale ma to sitku a fouka tam, pres vrch te celni steny jsme kolickama pridelavali plenku, aby ji nesvitilo slunce do oci. My jsme jezdili v lete za tepla a slunce a nestezovala si 😀 😲
Za zeptani nic nedas a treba kdybyste jezdili lesem po pekne ceste, tak je i chladek a muze tam i spat, coz v sedacce nejde.
@abcdef22 pekna zmena, super! Gratuluju. 😵

kurimka
25. únor 2013

@abcdef22 paradni vysledky!!!!

@mina_ ja kdyz mi to klouze tak mam nohy u sedacky, aby kdyby mi ujely, tak jsem se o ni zaprel a a uz dvakrat me to zachranilo pred drzkopadem ;o) - ve druhym levelu u killera mi to klouzalo i na koberci, tak jsem to tak udelala

monasek84
25. únor 2013

tak prvni den prvni lekce za mnou 😎 rano asi nevylezu z postele 😀

@abcdef22 parada 😀

abcdef22
25. únor 2013

@monasek84 vylezeš, páč musíš 😀 neboj bude to lepší ještě tak 2 dny a děkuji 😉

kurimka
25. únor 2013

tak prave odcvicen prvni den z levelu 3 a: 1) je nejlepsi ;o) nejrychlejc to utika 2) hodne se v nem hopsa 3) poprvy jsem si musela u cviceni odpocnout a to sice hned ze zacatku u toho sumo skoku ( a to ne abych chytila dech, ale musela jsem protrepat nohy, jelikoz me silene tahaly lejtka) ale pak uz zbytek sel v pohode, teda jestli se to my zapoceny funeni da nazvat v pohode ;o) aneb motivace pro ty co jsou ve dvojce.. aneb kdyz date dvojku, date uz i trojku, jelikoz preci uz umite zatnout zuby ;o)

@monasek84 ja myslela mezi tretim a ctvrtym dnem se nezvednu ze zachodu ;o))

monasek84
25. únor 2013

@abcdef22 a kdyz musis, tak musis .... 😀

@kurimka tesiiiiiiiiiiiiiim 😀

abcdef22
25. únor 2013

@kurimka @monasek84 schody a záchod jsou velcí nepřátelé po prvních dnech 😀 😀

petrushka32
25. únor 2013

@abcdef22 no to je ale bomba pokrok, opravdu!!to se nechce ani věřit🙂 a držela jsi nějaké stravovací omezení?