Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

majule_j
6. led 2013

@ivetinka takovej dotázek, ještě kojíš? cvičíš dlouho? jsem na sebe zvědavá,kdy budu schopná k nějakýmu "cvičení" po porodu 😀 a jsem též pro uzavřenou diskuzi. Sice vám zatím nic neukážu, max.svoji vyžranou předporodní postavičku 😀 nechtěla jsem se začít "ničit" hned po prvním kousku, řekla jsem si, že se do toho opřu až po prvním porodu.Tak uvidíme. Chtěla bych se vrátit na svoji předporodní váhu s jedničkou (67kg),ale kdybych to dala i víc, tak bylo to bylo parádní.Startovací váha před dvojkou 77kg 🙄

copa
6. led 2013

jé, tak to je teď diskuze přímo pro mě 😉 už loni jsem s Jill koketovala, ale nikdy to nemělo dlouhého trvání, teď u toho snad vydržím 😉
dneska jdu na 4.den 1.levelu 30days shred 🙂 a doufám, že mě konečně manžel nafotí, ať taky pak vidím - doufám - nějaké výsledky

pajinka85
6. led 2013

@devendra a měla jsi celulitidu hodně? Já mám hodně😢

pajinka85
6. led 2013

Taky bych brala uzavřenou diskuzi,taky bych nechtěla ukazovat špeky všem. Nevíme kdo nás může sledovat,

piskle89
6. led 2013

@johnatanka no to věřím :D ale ono, když si zadáš do stobu 1h žehlení, nebo 1h intenzivní péče o dítě, tak ono to dá dost KJ dolů..je to tam napsaný, jako že nesedím doma na netu, že ta spotřeba energie je pořád..všechno se počítá 🙂 jinak příloha je už v uvařeném stavu..většinou dávám cca 60g syrových těstovin nebo rýže, brambor myslím to je stejně takže nějak cca 120g.

piskle89
6. led 2013

@johnatanka ale jinak oproti vám, maminkám, mám lítání kolem dětí minimum, to je jasný...počítala jsem si to jen když mám dvojčata 2-letý, kdy se oba učí na nočník a já nedělám nic jiného než že lítám z jedné místnosti do druhé, převlíkám atd. :D klasické hraní s dětmi jsem si nepočítala do stobklubu...co se týče toho úklidu, tak já chodím uklízet k jedné paní, kde se fakt tři h nezastavím, teď už chodím 2x týdně a to je výdej jako blázen..ale zase už nežehlím

ivetinka
6. led 2013

@majule_j ne už nekojím.začala jsem právě až teď když jsem s kojením přestala...cvičím 6 den.nic moc zatím nevidím,podle fotek,ale všude mám zatím o 2-3cm míň....ale cítím se dost dobře...já mám z mých 55-58kg co jsem měla předtím 77kg,což je zatím nejvíc co jsem kdy měla.v těhu jsem nabrala 23kg 😅

copa
6. led 2013

holky, prosím poraďte
já doma cvičím s Jill bosa, teda v ponožkách, ale prostě bez bot - asi blbě, co?
a ještě při cardiu a skákání - jumping jack, jump rope apod. - tak já většinou skáču jen s dopadem na špičky, asi taky chyba... 😒

ivetinka
6. led 2013

@copa to jsem taky zvědavá,co holky odpoví.mám to stejně 😨

copa
6. led 2013

@ivetinka 6.den cvičení a už úbytky cm, to je super 🙂

ivetinka
6. led 2013

@copa to jo,ale kila mi jdou nahoru...ale hlavně ,že se tělo zpevňuje🙂

jakoubka
6. led 2013

uf ,tak za chvíli na 5 .den 🙂
zatím dole:
pas :-1cm
boky:-1,5cm
stehno:- 1cm

no,doufám,že se to hne víc 🙂))
a váha šla nahoru

nasekuratko
6. led 2013

taky bych brala soukromou diskuzi, nechci, aby kazdy videl, kolik meri muj zadek apod. 😀

Tak mam za sebou 2.den cviceni a teprve ted me zacina bolet cele telo. I kdyz se priznam, ze jsem to cekala horsi. 🙂

Dneska jsem se vyfotila a i se zmerim a uvidime.

devendra
6. led 2013

@copa jj je to blbě, bez bot si ničíš kolena a kotníky a jeden blbý pohyb tě může odrovnat na hodně dlouho. S těma špičkama je to taky naprd, protože v tom případě zapojuješ lýtka a ne stehna, bys potom měla lýtka jak vrcholový cyklista 😀

devendra
6. led 2013

@pajinka85 Já nevím, co je to hodně, asi to nějak úděsný nebylo ale minisukni bych si tehdy nevzala. Po porodu to bylo horší, protože jak jsem rychle shodila (nechala jsem v porodnici téměř vše a pak ještě hubla díky kojení), tak ta celulka vyskákala jak blázen.

devendra
6. led 2013

Jinak zde je moje malá motivace, že to fakticky funguje 😉

jakoubka
6. led 2013

@devendra -wau,postavička k nakousnutí 🙂 smekám !!! 🙂
To vše jen po 30days shred?

miriska
6. led 2013

ahoj, přidám se k vám, od dneška kdy mě váha skočila na rovných 70kg jsem se rozhodla začít cvičit podle jillian tak snad budu uspěšná jako vy a budu mít pevnou vůli to nevzdat 🙂

ametob
6. led 2013

Ahoj holky, prosím, jak je to s kojením, ráda bych se přidala, ale kojím, tak mám strach ☹

devendra
6. led 2013

@jakoubka Děkuju, je za tím spousta dřiny 😀 Nee není to jen Shred. Se Shredem jsem začínala, pak přešla na Ripped in 30 a pak začala kombinovat No more trouble zone, Six week six pack a Banish fat. Teď začínám s dvoukilovkama, takže si dávám zase Shred, aby si ruce zvykly 😀

devendra
6. led 2013

@ametob kojit můžeš co hrdlo ráčí 😉 Já kojím ještě teď. Jediné riziko je, že se kyselina mléčná může dostat do mléka a to změní svoji chuť, ale nijak to neovlivní množství mléka. Ale to bys ještě navíc musela hooooodně cvičit, tak nějak vrcholově, aby to mlíko bylo fakt nepitelný 🙂

johnatanka
6. led 2013

@devendra supéééééééééééér, díky za fotky, to mně fakt nakopává 😵

johnatanka
6. led 2013

Jdu na Jill, byli jsme plavat, ta¨k jsem dala 3/4km, příště dám celej, pak nákup, tak až teď, musím makat!!!! 😵

jakoubka
6. led 2013

@devendra -ale je vidět,mže dřina stála za to !! 🙂 😉
ten Ripped 30 na youtube není...nebo jen kousek :(
Já si to teda stáhla z uložto,ale nevím,kde se to uložilo 😠 😀

nasekuratko
6. led 2013

@devendra a ty dodrzujes i zdravou stravu nebo beres L-carnitin nebo neco, co podporuje spalovani?

lamarika
6. led 2013

@ametob pokud nekojíš každou hodinu, nebudeš kojit shruba do hodinky po cvičení a nebudeš cvičit X hodin denne, tak je to v pohodě a prcek nic nepozná 😉

lamarika
6. led 2013

@devendra wau!!! Tak to je úžasná změna!

ivetinka
6. led 2013

@johnatanka můžu poprosit ještě radu ohledně té syrovátky??koupila jsem v bille tuhle,jinou neměli
http://www.sedlakcz.cz/susena-syrovatka
a teď jsem se na netu dočetla,že po syrovátce která má hodně sacharidů a tím pádem míň bílkovin nezhubnu...tak nevím ...vůbec se v tomhle nevyznám.-(a tahle má 65% sacharidů...a asi 11,5%bílkovin

ametob
6. led 2013

@devendra
@lamarika Super, tak to bych mohla začít, paráda 😉

devendra
6. led 2013

@nasekuratko Jím normálně, vynechávám sladké typu čokoláda (ale na svačinu mám třeba tyčinky Maxi Nuta, což jsou oříšky, ovoce a malilinko čokolády 😀) Jinak neberu nic. Spíš jím tolik, kolik tělo potřebuje a nešidím ho, ono to ví a proto si nic neukládá 😉 Před spaním si dám ještě něco malého typu rajče apod, aby tělo nemělo v noci hlad. Fakt je to o pravidelné stravě. Na jednom blogu jsem četla, že poměr jídla x cvičení je 70% ku 30%. Takže fakt se vyplatí jíst (ne přejídat) 😉 Když budu v jídle prasit a do toho vehementně cvičit, tak sice tělo zpevním, ale nezhubnu 😒 Je to prostě věda ☹