Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

myspule1
21. dub 2013

@lvicek2000 No tak hele super s džínama - je vidět, že se "v tobě něco hnulo" 😀 , parádička!!! My jsme měli včera oslavu a neodolala jsem mírné žranici, tak jsem dneska u cvíča fakt dřela co nejpoctivěji. Budu v tom pokračovat, myslím 6W6P a pak si dám Ripped jako ty, hodně lidí to chválí, že je to baví, tak to asi tak bude. Jinak zadek a nohy cítím pořádně, nevím, proč je to tak nevyvážený, že Level 1 byl na břicho a tohle zase na ty nohy že.. Bývalo by bylo asi ideální střídat ty Levely ob den že? Tak pá a hezký den 🙂.

indriela
21. dub 2013

@marcelkap Holky uz do prvni a druhe soukrome skupiny nepribiraji, ale jestli chces, pridam Te k nam do treti - je nas tam uz kolem 10 kousku 🙂 Tak dej vedet...

marcelkap
21. dub 2013

@indriela Ahoj, děkuju za zprávu, moc ráda bych se přidala.

hayete
22. dub 2013

Ahoj holky, zhubla jsem cca 17kg a chtěla bych ještě malinko a zpevnit, tak bych se ráda přidala 🙂 našla jsem též blog na fb MOJE TĚLO a jsou tam docela prima články a recepty 🙂

jika10
22. dub 2013

Tak pomalu budu koncit Level 1 a ozejva se mi levy koleno. Takze to skakani trochu sidim, ale posilovani a ostatni delam poctive 😉 Koleno zitra zkusim na cvico stahnout obvazem a uvidime zda to pomuze, prinejhorsim vezmu na cvico malou koleni ortezu 😒 Ale chci vydrzet, vzdycky me to cvico tak nejak nakopne na celej den 😉

nae
22. dub 2013

@jika10 Ja som mala po prvých dňoch 1. levelu odvarené kotníky... ale pomohol správny strečing a postupne mi to prešlo. Držím palce aj tebe, nech sa ti dobre cvičí. Je to pre telo šok 😉 (teda pre moje určite 😀 )

indriela
22. dub 2013

@jika10 Nevim, cim to je, ale je nas s tim kolenem vic 🙂

indriela
22. dub 2013

@marcelkap Tak pridano 🙂

jahudka.1
23. dub 2013

Ahoj holky, mozna se to tady nekde pise, ale bohuzel nemam cas procitat celou diskuzi;) jsem skoro 4 mesice po cisari, cvicim tak zlehka- panevni dno, celkove malinko posiluju, ale do leta bych chtela vic zpevnit telo a shodit alespon 4 kila! Myslite si, ze je to cviceni vhodne i po sekci?

monikask
23. dub 2013

Dobrý večer, od zítra bych chtěla začít s Jill. Teď jsem si stáhnula 30 Day Shred, a koukala jsem, že ještě hodně doporučujete 6 week six pack. Nevíte prosím, kde by se 6 week dal stáhnout? Děkuji moc Monika

foriska
25. dub 2013

Zdravím 🙂 Dneska mám za sebou od Jillian první workut Body revolution a baví mě to mnohem víc, než Shred nebo Ripped. Je to sice spíš pro začátečníky (já už mám za sebou Shred i Ripped), ale fakt mě to chytlo. Je tam víc lidí, dobrá muzika a fakt to utíká 🙂 Nezapotila jsem se tak jak u ostatních workoutů, ale pěkně jsem se protáhla 🙂

zvalentova
27. dub 2013

Ahoj vespolek, chtěla jsem se zeptat zkušenějších. Pokud cvicite Jill, nepřišlo vám že někdy jede sérii jen na jednu stranu? Když skončí, koncité take nebo si ještě dotahnete některé partie?

elana
27. dub 2013

@foriska můžu se zeptat, odkud máš tu Body revolution? My to teď hledáme, ale nenašli jsme...30days Shred atd. tam je, ale tohle ne.

foriska
28. dub 2013

@elana Stahovala jsem to přes torrenty.

jitie
29. dub 2013

ahojky holky,
prosím potřebuju poradit, stáhla jsem si 1lekci 30 days shred, ale další už sem nikde nenašla, na uložto další lekce nejsou a nebou jsem tupá a nenašla jsem je..ještě jsem zkoušela nějaké odkazy co jste sem dřív dávaly a nic mi nešlo stáhnout :-/ vím, že je to na youtube, ale já bych to chtěla mít radši puštěné přes telku..díky za rady kde to sehnat 🙂

elana
29. dub 2013

@ined77 díky moc 😵

jajulda
30. dub 2013

Tak ukončila jsem 30 day. Výsledky? Nic moc. 2 kila nahoře a úbytek taky nic moc. Jediné co je pozitivní, tak že se mi zlepšila fyzička. Jelikož ještě nemám stažené další cvičení, začala jsem cvičit Zuzana light. A musím říct, že je to pěkná makačka. A na všechny partie. Mnohem větší než Jill. A taky zábavnější. Tak teď zkusím tohle cvičení a uvidíme.

terka_85
30. dub 2013

Holky prosím poraďte. Hodně cvičím a jím i zdravě, ale nejdou mi shodit stehna. V neděli jsem docvičila 30 day shred od Jill. Včera dopo jsem byla na ruční lymfodrenáži a paní mi říkala, že mám svalnatá stehna... To bude asi od Jill, že?
Nevíte někdo jak se mám tedy zbavit silnějších stehen, kdy jsou spíše svalnatá? Mám doma ještě eliptický trenažer. Tak mě napadlo třeba 45 minut jezdit na něm? A mám pak dát ještě nějaké posilování (třeba 2x týdně) na ty nohy? Díky za jakoukoliv radu 🙂

indriela
30. dub 2013

@terka_85 Terko, me na nohy eliptical pomahal skvele - idealne denne 40 minut, kdyz nestihas - tak aspon 3-4 tydne, ale je potreba v tepove frekvenci pro spalovani (vypocet spravne tepovky napr. tady: http://www.jakzdravezhubnout.cz/tepova-frekvenc... ). I kamaradka mela vysledky, dupaly jsme teda kazdy den, tak snad to pomuze i Tobe 🙂

jitie
1. kvě 2013

@indriela moc díky, to jsem si stáhla a nejde mi to přehrát ani v pc :-/ budu si muset stáhnout na to program

marcelkap
1. kvě 2013

@terka_85 Jojo, orbitrek je super. Já jezdim hodinu. A je potřeb ject v dobrý tepový frekvenci, jak píše @indriela

terka_85
1. kvě 2013

Díky holky. Tak moje tepovka pro spalování tuků podle toho odkazu je 135. Dnes dopo jsem jezdila, opravdu jsem makala až ze mě lilo, ale víc jak 100 jsem tepovku neměla. Jak je to možný?

jajinka27
1. kvě 2013

ahoj holky,
tak jsem začla taky s Jill a teda po 10 dnech zatím žádné cm dolů :( tak nevím zda to je normální :( docela mě to demotivuje

indriela
1. kvě 2013

@terka_85 Teri, to je divny... Ja teda radsi dupu vecer, protoze se tolik nenadru, skoro bych rekla, ze je to v pohode - a tepovka se drzi, kde ma. Dopoledne je to horsi, to musim makat vic, abych se na tu tepovku dostala, ale urco to nikdy nebylo tak, ze bych se na ni vubec nedostala, natoz byla pod stovkou. Zkus cvicit jeste vecer, uvidis, jesti bude nejaka zmena...

indriela
1. kvě 2013

@jitie Aha, v cem to prehravas?

indriela
1. kvě 2013

@jajinka27 Nekdo tu mel taky takovou demotivaci a musel prejit na jine cviceni, akorat si nevzpomenu kdo. Zkus par stranek dozadu. Stat se to tedy asi muze, ale zkusila bych vydrzet jeste aspon 10 dnu...

jajulda
2. kvě 2013

@jajinka27 Já se nedivím, Odvičila jsem celých 30 days a nic ☹ ☹ , vlastně jo, 2 kila nahoru na váze a snad jen 1 cm úbytek v měření. Ale postava (teda horní část těla) se trošku vytvarovala. Teď cvičím Zuzana light a je to mnohem větší makačka a taky mě to víc baví. Uvidíme co z toho bude. Ale chce to vydržet, tělo si určitě zpevníš.

jajinka27
2. kvě 2013

@jajulda a po tý Zuzaně to dolů jde? jako zatím to nevzdávám, dám tomu ještě těch 19 dní a uvidím, snažím se jíst zdravě ale asi špatně :/