Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

jaya
30. říj 2013

@vecernice
@aronek Holky a kojite? Muze se pri kojeni? Taky se do toho chci po sesti nedeli pustit...

aronek
30. říj 2013

@jaya jj, kojím pořád, nemělo to žádný vliv 😉

vecernice
30. říj 2013

@jaya kojím plně, a malá kyne víc než rychle. ale zpočátku jsem hodně sledovala, zda se jí něco nezačne nelíbit při kojení ...

nae
30. říj 2013

@jaya áno, ja som kojila a kojím a vobec žiadny problém som nemala.

jessic_a
31. říj 2013

Ahojky dámy, sice ještě nejsem maminka, ale snad brzo budu🙂 Do cvičení jsem se pustila dnes a upřímně ...připadám si jako největší "lemro" na světě 😉 . Jsem celkem akční člověk, chodím na squash, tenis, jezdím na kole, na in-linech. Ale tohle mě fakt dostalo...kliky mi nejdou ani dámský natož normální a u skákání jsem málem umřela 😝 🙂 ale dokončila jsem to....... tak doufám, že se to bude jenom zlepšovat a vydržím🙂 a díky, že jste založili tohlo forum a píšete sem, protože jinak bych se asi nedokopala si to zkusit 😝 😀

n20
5. lis 2013

Ahoj holky, tak včera sem zacla cvičit level 1 a jako po pul hodině sem malem umřela 🙂 dnes sme byli s malou na vyšetření a naprosto se nemohu ani sama posadit natoz zvednout nebo chodit do schodů 🙂🙂tohle nevím jestli preziju, holky upravili jste jídelníček a jak? A cvicili jste i pres bolest?

n20
5. lis 2013

Ještě moc prosim najdu někde vyloženě jidelnicky kde najdu co na snidani svacinky obedy a vecere??

marukm
5. lis 2013

@n20 To je naprosto normální. Když jsem začala já (a to si myslim, že jsem neměla úplně nulovou fyzičku, protože jsem chodila cvičit do fitka), po prvním dnu jsem se ani nehla. Musela jsem si dát pauzu. Pak jsem to rozjela znova a 30 Day mám za sebou.🙂 A teď ho cvičim pořád, i když už ne každej den, a střídám levely, podle toho, na kterej jsem zrovna naladěná.🙂 Musím uznat, že jsem nezhubla. Ale tělo se mi nádherně vypracovalo. Takže jsem fakt spokojená...ale někdy bych jí v tý televizi natáhla....:D

bumbum
5. lis 2013

@n20 občas běhám i cvičím přes bolest, ale jen svalů, nikdy bych nepřemáhala jakýkoli problém s klouby nebo vazy, já teda necvičím přesně podle toho návodu, střídám obden běhání a obden Jill + v neděli pauza, řekla bych, že to tomu mýmu starýmu tělu vyhovuje víc než jen dokola to samý.
a k tomu jídlu: ono si tělo samo časem řekne, že mu některý věci při sportování vadí, takže bych to nelámala přes koleno, už jen začít cvičit je pro organismus šok, a dorazit to nějakou zásadní změnou jídelníčku, to jsem sice taky párkrát dřív zkusila, ale nikdy jsem to nevydržela dlouho. menší a postupný změny jsou vždycky lepší.

lamarika
5. lis 2013

@n20 kup si knížku Domácí krabičková dieta. Je tam jídelníčků hafo 😉

n20
6. lis 2013

@lamarika super,v neděli jedeme do Brna tak se kuknu do knihkupectví 🙂
@marukm
@bumbum já právě taky chodim běhat a chci cvičit Jill, ale opravdu dnes se mi ženou slzy do očí, mám problém si sednout nazachod nebo se zohnout pro naši malou a vyjít schody s malým do školky ráno 😀 😀 sem si připadala jak po nějaké operaci 🙂🙂🙂🙂 no dávám se do kupy a pak na to vlitnu, zkusim se dnes protáhnout a nebo zaposilovat brisko 😵 holky moc děkuju

bumbum
6. lis 2013

@n20 když jsme u těch knížek, skvělá od Jillien Michaels je Ovládněte svůj metabollismus, co se týče stravování (a nejen toho, i vlivu hormonů atd na zdraví a výkon) jsem ještě nečetla nic lepšího. spousta věcí mi po přečtení došla a dost mě to ovlivnilo v celkovém pohledu na diety, cvičení, antikoncepci a způsob života vůbec. Hubnutí není jen o kilech, kilojoulech, příjmu a výdeji, protože se můžu snažit sebevíc a jestliže se zároveň budu stresovat nebo třeba špatně spát, pneumatiky na břiše se nemám šanci zbavit, protože stresové hormony to prostě nedovolí. 😉

palosek
6. lis 2013

@n20 Ahoj. Tak já s přestávkama cvičím od prázdnin, ale né teda denně. Chodím do práce , když jsem nachlazená, taky dávám pauzu.....ted jsem začala...jakože zas budu denně cvičit...né, že při svižné chůzi (chodím do práce 2,5km pěšky) jsem si potrhala vazy v kotníku 😠 😠 😠 A to jsem jásala, že už to zajdu za 35minut. 😢 Takže spíš jen lehce posiluji, ale bez toho skákání těžko dosáhnu tu správnou tepovou frekvenci 😖 Svaly mě úplně nejvíc bolely, když jsem si po Cardiu 2 dala ještě posilování zadek a stehna 😕 😕 😕 😕 Mě se zdálo, že to nic nedělá.....a druhý den jsem nemohla ani chodit, natož si sednout na záchod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takže už jen tak zlehýnka 😅 😅 😅 😅 Ale těším se, až kotník přestane bolet a pak teda fakt vytrvám 😀 😀 😀 Ted si aspon budu hlídat to jídlo.
@bumbum tu knížku od Jill si chci objednat....jen váhám....zda to nedat do záložek, at má muž pro mě na vánoce něco, co FAKT chci 😀 😀 😀 😀

Máte doma stopper? Jakou značku? Váhám, pro kterou se rozhodnout.
@jessic_a vydrž, časem tu kondičku získáš. Já taky kliky vůbec nedala a dělala jsem ženské, ted už zvládnu i mužské 🙂

kackaj
15. pro 2013

Ahoj cvičenky🙂, je tu mezi Váma některá, co začala cvičit při hooodně velké nadváze (asi už určitě obezitě?)? Mám po porodu 95kg!!! říkala jsem si, že začnu od novýho roku s Jill, ale teď si říkám, jestli je pro mě to pravé? Jestli bych prvně neměla dělat jen nějaký aerobično a pohubnout a potom teprve Jill na zpevnění? Nevíte, jestli to funguje i pro hubnutí. Jako mý tělo nemá velkej problém se zpevnit, akorát že jsem např. posilovala při 80kg, ty mi celkem tehdy zůstaly, ale tělo pevný...jenže člověk byl jak rambo. Takže mě zajímá, jestli když při takové mega váze začnu cvičit Jill, bude se mi dařit i hubnout a štíhlet, nebo jestli se jen přetransfomuju ve svaly??? Máte někdo radu? Díky za každou reakci🙂

terinda
15. pro 2013

@kackaj tohle cvičení je na hubnutí super. Když máš co hubnout, jde to zezačátku rychle a dobře, jen doporučuju 🙂
Program 30day shred je sestaven tak, aby zmátl tělo a zrychlil metabolismus. Kila a cm půjdou dolů, uvidíš.
Chce to jen vydržet 🙂

lvicek2000
15. pro 2013

@kackaj Určitě hubnout budeš, ale bude to chtít asi hlídat jídelníček. Mrkni na album @myspule1 , ta ti bude motivací 😉 Má 28kg dole 🙂

kackaj
15. pro 2013

@lvicek2000 @terinda no díky, díky...tak tím líp, aspoň nebudu muset vymýšlet jiná cvičení...na docházení někam nemám, ani love, ani čas, ani chuť, ráda cvičím na vlastní pěst...chodím, zaběhnu si občas, nejradši jezdím na kole...to ale až na jaře a teď už na mě teda čeká ta Jill🙂 Nechávám to teda po novém roce, ale už jsem fest naladěná, doufám, že mě to nepustí. Zatím těžko hledám čas, ale budu to muset udělat nějak rázně a striktně dodržovat, protože jak jednou povolím, tak se vezu. Taky jídlo bude jinak, ale to asi postupně. Tak moc díky a teda 28kg bych potřebovala dolů taky...klidně i víc🙂 To teda klobouk dolů a jdu se na tu přebornici podívat🙂

terinda
15. pro 2013

@kackaj Jen to zezačátku nevzdávej, ono je to dost fuška, než si tělo zvykne 😉
Ale je to necelá půlhodinka denně a za chvíli na tom budeš závislá 🙂

kackaj
15. pro 2013

@terinda no právě, půlhodina, co to je? To snad musím najít, to není tak strašnej čas🙂 Trošku blbý je, že manžel pracuje z domu a sedí s pc v obýváku (pracovně jako, prostě dělá přes pc), takže obývák jako cvičební zóna je pro mě asi pasé, v ložnici spí mimino (jakože asi budu cvičit, když bude malá spát), v dětském pokoji málo místa a je vedle ložnice, tak nechci dupat malé do spánku🙂 a tak to bude asi buď v kuchyni, nebo prostě před manžem...ale to je mi pořád takový nepříjemný, radši bych soukromí na to. Ale to dám snad. A co víkendy? To býváme věčně pryč, buď u našich nebo u tchánů...jako podepíše se to nějak na výsledcích, když prostě člověk bude cvičit jen 5dní v týdnu? U našich bych si ještě dokázala představit, že si tam pustím cvíčo...to se snad urvu, ale u tchánů? To těžko🙂 Ale tak hlavně něco, lepší než necvičit nic, ne?🙂

terinda
15. pro 2013

@kackaj Tak na to cvičení se může manžel přesunout do děcáku, ten snad nedupe 😀
A jinak je lepší si aspoň ten 30DS odcvičit v kuse, má to fakt smysl. I o víkendu se dá najít půlhodinka, nebo si ten celý program natáhni třeba na 40 dní.
Jillian má pak další cvičení a tam se právě doporučuje pauza 1-2 dny v týdnu.

kackaj
15. pro 2013

@terinda no jako budu se snažit🙂 To bude teď pěknej záhul po roce nicnedělání...já jsem si minulý rok tak krásně zhubla, cítila se svěže a krásně, no ale taky plodně, takže konečně přišla vytoužená holčička...ale taky kilečka, ne už tak vytoužená🙂 No a jsem teď shnilá a neudělám snad žádný úkon🙂 Jakože snažím se rychle chodit, kondičku jsem neztratila, ale cviky neprovozuju, takže to bude nářez🙂 Ale já to dám, mám k tomu tisíc důvodů...hlavně nechci být pro děti vyžraná nepohyblivá mamina, chci jim stačit a chci, aby se za mě třeba za pár let nemusely stydět🙂 A aby si moje malá neříkala, tak jako já, že nechci dopadnout jako moje mamka🙂 Páč já si to říkala celej život a teď jsem dokonce myslím těžší než mamka🙂 Ale jako beru to s nadhledem, já to totiž dám🙂

terinda
15. pro 2013

@kackaj tak hodně sil a motivace. Hele, jsi chvilku po porodu, nebuď na sebe přísná 😉

kackaj
15. pro 2013

@terinda no jako už musím, po novým roce to začne. Jsem už sama sobě nechutná a tak nějak zdravě naštvaná, pořád přeplněná ... no humus🙂 Ale to je dobře. Malá bude za chvilku na příkrmech a i kdyby nebyla, tak je to jedno, já myslím, že pořád bude mít z čeho brát a já taky...toto je moje maximální váha a tento rekord nehodlám držet moc dlouho😀

kackaj
15. pro 2013

@terinda a dík za podporu🙂

mangani
15. pro 2013

Zdravím,
mám dotaz.. Pochopila sem správně, že každý level - 1 až 3 se cvičí vždy 10 dní to stejné? Děkuji

fretecka
16. pro 2013

ahoj holky,tak já začala s jill před 5měsíci s váhou 122kg,teda už necvičím jen jill,pro mě je větší nářez bob harper,kupodivu ale sem tam se k jill vrátím.Po 5 měsících mám dole 21kgod porodu 35kg rodila jsem ze 136kg (v těhu navrh 36kg,prý metabolický rozzvrat)jinak objemově přes zadek 22cm,v pase 20,přes spodní břicho 18cm,stehna 15cm,ještě teď musim shodit alespoň 20 kg abych měla to co před kortikoidama a hormonama.poslední měsíc ale cvíčo flákám.to je jen na povzbuzení,že se dá začít cvičit s jakoukoliv váhou

fretecka
16. pro 2013

jinak kdyby někdo chtěl tu knihu mám ji v pdf tak pošlu,zajímavá,ale asi bych si ji nekupovala. 🙂

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terinda
16. pro 2013

@mangani Ano, každý level je na 10 dní, ale klidně si to můžeš protáhnout dle potřeby 😉

fretecka
16. pro 2013

jen mi pošlete mail do ip během dne to pošlu