Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

andela01
12. led 2016

@jija jsem ti psala, že lýtka? Odvolávám !!! 😀 Teď jsem šla do sklepa zatopit a ouvej ouvej po schodech, moje stehýnka 😀 😀

jija
12. led 2016

@andela01 😀 😀😀

crriss
12. led 2016

kuna pes holkyy.ja dala dnes hodku zumby a pulhodky tabaky....a jsem hotovka 😃

lenakal
13. led 2016

No me potom vcerejsku všechno boli😕@crriss ty tedy tomu davas😆to jabych to uz neprezila

kesurka
13. led 2016

Dneska pátý den levelu 2 a konečně se to zlomilo!! dřív jsem sledovala čas už od -11. minuty a proklínala Jill, teď jsem to dala celé a přišlo mi že to celé uteklo jaksi rychlejc🙂 takže holky nevzdávejte to i když se budete cítit, že umíráte🙂

crriss
13. led 2016

holkyy dneska citim každý kousek tela, hahahahaha :D v 6 jdu na masaz, potom se nesmí cvicit...takze Jill musim stihnout nekde mezi koncem práce-skolkou a odchodem na masaz :D :D

kesurka
13. led 2016

@crriss ahoj pak dej vědět, jak zvládneš cvičit den po masáži, to bývám uplně rozsekaná 😀

crriss
13. led 2016

@kesurka mno prave to chci zvladnout před..po masazi to nemá smysl...bud jedno nebo druhé 🙂

jija
13. led 2016

já nevím jestli je náročnější cvičení nebo to najít na něho čas
dneska jsme ráno musela uvařit brambory, pak s mladší do školky, se starším na logopedii, pak ho vrazit do školky k mladší, na poštu, do obchodu, domů cvičit, umýt nádobí ohřát oběd a pro děti do školky (vše v průběhu 4 hodin 😀) a jako bonus po návratu domů s dětmi znovu uvařit brambory, protože jsem zapomněla vypnout plyn tak se mi po ohřívání připálily 😢 no zítra snad lépe

lenakal
13. led 2016

No právě jsem to musela odložit na vecer,protoze rano to taky nejde😕

jija
14. led 2016

dneska den 4 a pomalu mě přestává tělo bolet, ale od začátku cvičení mám +1kg 😠

crriss
14. led 2016

@jija ja si to nechala na vecer, az malého ulozim..přes den nemam sanci a vstavat dřív s emi fakt nechce :D uz chodim do práce, takze vse hrnu az vecer 🙂

@jija vahu doma nemame, pozname to na obleceni 🙂 ja ještě zadne znamky :D

jija
14. led 2016

@crriss no já když večer cvičím po 7 h tak jsem pak vzhůru do 1 ráno ☹ takže využívám toho, že je starší ve školce a mám doma jenom mladší, odpoledne je už u nás blázinec

lenakal
14. led 2016

Tak dnes 3 den a uz to začíná byt trošičku lepsi☺,ale to skakani mi dava poradne zabrat....

misule55
18. led 2016

Náhodou jsem na diskuzi narazila. Já už jednou odcvičila celých 30 dní a bylo to supr, ačkoliv cvičení nepatří mezi nejzábavnější. teď jsem se vrhla znovu a končím první level, mám jen problém, že mě docela bolí po cvičení kolena, máte to taky tak? Asi dělám některé cviky špatně nebo nevím, přitom se snažím koleno nevytáčet 🙄

krejci1510
18. led 2016

@misule55 a cvicis v botách? Jestli ne, tak to muže byt z toho. Nebo ze koleno se dává při cvikach přes špičku nohy, to je taky špatně na kolena.

lenakal
19. led 2016

Ahoj holky, tak jak to jde?me porad vsech boli☺

jija
19. led 2016

začala jsem druhý týden cvičení a musím říct, že se na něho vůbec netěším ☹ a to cvičím ráda a loni se mi Jill libíla, ale asi to bude tím, že celý den hledám chvilku kdy cvičit, včera jsem musela ráno než jsme vyrazili pryč a s dvěmi dětmi jsem místo půl hodiny cvičila hodinu, teď zase sotva odcvičím tak mladší vstává a já nemám chvilku klidu, loni to bylo lepší malá spala 2 hodiny a starší koukala na pohádku a byl klid

misule55
19. led 2016

@krejci1510 Ne ne cvičím boso, zítra vyzkouším v teniskách, díky za radu, to mě vůbec nenapadlo. O tom, že ho mám držet před špičkou vím, i když ne vždy se mi to podaří.

krejci1510
19. led 2016

@misule55 mě by to taky nenapadlo 😀 ale už jsem v diskuzích a skupinách o cvičení a zdravém životním stylu nějaký ten pátek, tak vím, že se to už několikrát řešilo 🙂

moniinka
20. led 2016

Holky a prosím dá se to někde stáhnout? A je to v češtině? Děkuji

lenakal
20. led 2016

Na uloz to.cz,je to v anglictine,ale to pochopis☺

jija
20. led 2016

@moniinka dá se to stáhnout třeba na ulozto.cz je to v angličtině, ale cviky pochopíš, všechno ukazuje

moniinka
20. led 2016

Děkuji, už se mi to stáhlo. Je to na ty etapy level 1,2,3. Ale všude se píše, že to má být na 20 minut a celé to video Level 1 je dlouhé 45 minut to asi nezvládnu :D

lenakal
20. led 2016

Ale zvladnes☺akorat prvni tri dny se nebudes moci hybat😆

jija
20. led 2016

@moniinka ony tam jsou i minuty, kdy vysvětluje jak cvičit, že podle jedné z těch jejich pomocnic cvičí pokročilí, podle druhé začátečníci a tak, taky rozhýbání a protažení po cvičení

jinak já jsem dneska nevěděla, jestli moje malé zabít nebo pochválit, mladší vylezla z postele, že dneska se nespí, takže mě celou dobu otravovali oba, ale chvilkama podle mě i oba cvičili a byli hrozně roztomilí 🙂

misule55
22. led 2016

Holky mám dotaz, cvičíte nebo cvičila jste některá Shauna T25? Chtěla bych to zkusit, Jil už mě nebaví, nevíte kde to stáhnout nebo kde je to k online shlédnutí, dívala jsem se youtube a tam to nenašla.
Díky moc

jija
25. led 2016

tak Jill Rib in 30 week 3 je asi o 3 levely jinde než byl week 2 😀 jestli jsem si do teď myslela, že mi to dává zabrat na stehna tak nevím co budu říkat zítra 😀

lenakal
26. led 2016

Tak ten level 2 je tedy pekny zahul😕snad to dam

kesurka
29. led 2016

@lenakal taky si myslím.. v poho to pro mě bylo až pátý den..jenže pak přišla dovolená a pauza a po ní jsem málem v půlce omdlela..včera už do konce.. ale nemůžu se dočkat, až tento level skončí, nějak mi nesedí