Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

jasekd
7. led 2013

@foriska Ja v tom zacatku nejak verila teorii vsechno nebo nic, ze bud bude OK nebo se neudrzi tak jako tak. V den, kdy jsem objevila 2 carky, jsem jeste pak jela na kolo asi 50 km. Pak mi to Dr. zatrhla kvuli riziku padu, navic jsem i brala prvni 3 mesice Utrogestan, tak jsem byla silene unavena, + brzo nevolnosti, zvraceni cca 5 mesicu.

badik
autor
7. led 2013

@foriska neřeš to pohyb ti může i pomoct,mě pomohla zumba a burčák po 3 letech snažení 😀 myslím že v době kdy se vajíčko usídluje tak mu to neublíží a pak už to zjistíš naopak bych řekla že pokud by se to nusadilo tak je to slabej jedinec kterej by později možná stejně odešel (to je jen můj laickej názor doufám že se to někoho nedotkne )

sunysara
7. led 2013

@misicka455 ty bláho a jaký to je to další cvičení dá se to???

foriska
7. led 2013

@badik Ano, já jsem téhož názoru 🙂 Ale co se týče plození potomků, tak je to pro mě všechno nové a ještě jsem takový nadšený zapálený začátečník, co chce všechno vědět 😀

sysysy
7. led 2013

@pajoslava - taky prosim o presuniti do soukrome🙂 Dnes mam za sebou 6.den s Jill🙂 Prvni den jsem umirala, ale ted uz je to v pohode🙂 🙂 🙂

badik
autor
7. led 2013

@foriska jo já byla nejdřív v pohodě,ale pak jsem měla mimoděložní a pak jsem to začala moc řešit.takový to měření teploty hlídání plodných dnů hlídání sebe.blbla jsem tak že v době od ovulece po ms jsem raději nepila alko atd a jak jsem psala trvalo to skoro 3 roky.pak jsem se na vše vyprdla začala jsem si užívat zamilovala jsem se do zumby jela na vinobraní a našla 2 čárky 😀

krejci1510
8. led 2013

@pajoslava mohla bych taky poprosit o pridani do soukrome diskuze? Ja jsem zacala cvicit v sobotu a manzel me nafotil a kdyz jsem ty fotky videla, tak mi byla normalne hanba ☹

helulicek
8. led 2013

@pajoslava mohla bych taky poprosit do soukromé diskuse?? Mám odcvičeno 30DS a najíždím na Ripped 🙂

krejci1510
8. led 2013

@hudala ja mam rozhodne vic jak 70kg a maminka jeste ani nejsem ☹ Leta jsem mela tech 70 a porad jsem nadavala, jak jsem tlusta. A posledni rok jsem opravdu moc pribrala, ze si rikam, co bych ted dala za tech 70 ☹

kolca
8. led 2013

@pajoslava prosím prosím můžu taky do soukromé?
Já mám po Vánocích 2 kg na hoře, ale celkově jsem byla dycky oblácaná, mám 165 cm a 67 kg ☹ , cvičím druhý den, tak snad mi to vydrží.

maxinkaa
8. led 2013

@pajoslava prosím taky přidat 🙂

ajriska
8. led 2013

aj já prosím o zařazení do soukromé diskuze - děkuji

misicka455
8. led 2013

@sunysara no mě se právě zdá tá jednička toho ripeedu až moc v pohodě 🙂) sice je to 35 min 🙂)ale je to v kldku uvidíme co dvojka. Denska jdu na druhej den , Cvičí se to jen 5 až 6 v týdnu . Já si to dám 5x a o víku i dám more trable zone a jeden den pauzu 🙂))

jessi13
8. led 2013

@pajinka85 A kterou sekci cvičíte ?? 30 days ? muzu poprosit o odkaz

framboise
8. led 2013

Ahojte holky. Já cvičím dnes 8. den 30 day shred. Chtěla jsem k tomu ještě něco přidat, ale zkusila jsem dnes Six weeks 6pack (na břicho), ale přišlo mi to docela náročné, rychlé, tak asi až docvičím 30 day sher. Cvičíte některá Six weeks 6pack? A ještě by mě zajímalo Body revolution. Nebo které je ještě dobré? Dívala jsem se i na tu její jógu, ale to se mi vůbec nelíbilo. Mám ráda jógu z té kolekce DVD co byly k Elle. U toho mám i ty pocity zklidnění, protažení, uvolnění, čistá hlava apod. To Jillian mi tak teda ani omylem nepřišlo. Ale nevadí, od ní si dám něco "spalovacího". Hlavně břicho potřebuji "změnit". V pátek se změřím, tak uvidím jestli bude po 10ti dnech 30 day shred nějaká změna 🙂 . Děkuji za odpovědi.

rowan
8. led 2013

@framboise pojď k nám do soukromé diskuze 🙂 jetli chceš tak přidává @pajoslava 🙂 Já jsem teda zatím cvičila jenom 30 DS - 3x ale teď chci cvičit až to dojedu ripped in ale nevěřím že to dám 😅

alisas
8. led 2013

@pajoslava i ja prosim do soukrome diskuze

Ahoj, vcera jsem zacala na popud kamaradky, ktera v tom taky jede 🙂 A moc se mi to libilo, mam kondicku z jinych cviceni, ale tim,ze mam porad 8 kg navic po porodu... tak to opravdu potrebuju dat pryc. I manzel se vcera vecer pridal, funel u toho jak lokomotiva, ale dneska opet pokracujeme.

kilonka
8. led 2013

@badik
Až ted jsem se dostala k počítači. Chce to jen trochu pevné vůle. Na jídla 5x denně a správné porce a typ jidla si velmi rychle tělo zvykne. K tomu trochu pohybu a je to. Jo dívala jsem se na to cvičení, A musím říci, že je to jen zajímavé. To co cvičím já je mnohem účinější a náročnější. Navíc se mi nelíbí to jak to jak to ona dáma komentuje. prohlédla jsem těch videí s ní hodně a nenabízí nic extra. Doporučuji ti zajít si za nějakým dobrým trenérem či trenérkou a předvést jim jak cvičíš a co cvičíš. Oni pokud jsou dobří ti určitě poradí podle tvé postavy co by bylo dobré. Ale rozhodně tobě i dalším doporučuji si přečíst něco o způsobu hubnutí, o obezitě a všem kolem toho. Ne knížky z dietami a recepty, ty jsou na nic. Já tu knížku co jsem koupila a psal o ni nedám z ruky a sousedka si ji valila koupit také.

framboise
8. led 2013

@rowan Jé tak to bych byla ráda, kdyby jste mě vzaly mezi sebe 🙂 . Protože 1. nevím jestli se tu dočkám odpovědí a motivace když jsou všechny tam a 2. nechci tu třeba vystavovat své fotky apod.
Tak kdybych mohla @pajoslava ...

xdasa1
8. led 2013

cvicim s Jillian treti mesic a jen si rikam proc jsem ji nenasla driv..ted cvicim Ripped in 30 treti level ale treba vcera jsem si po nem dala jeste shred & shred - desne me to bavi, jsem rada ze vidim nejaky vysledky a nejen ja 😀

@pajoslava jestli jste vsichni v soukrome tak me pls pridej. diky

rowan
8. led 2013

@framboise proto to píšu, tam už máme fotky a spíš prndáme tam 😉
@xdasa1 mě to stačí jednou denně teda 😅

ivcadr
8. led 2013

Ahojky Maminky.Ještě jsem nepřečetla celou diskuzi.Ale držím vám pěstičky. Já dnes poprvé , přímo před chvilkou odcvičila celých dvacet minut. Nechci se chválit. Ale u mě je to úspěch. Doufám že zítra dám taky dvacet. 🙂 Cvičení zdar

kilonka
8. led 2013

@framboise
Holky s tím cvičením je to poměrně jednoduchý. Pokud jsi začátečnice, päk je potřebase nejdříve dostat trochu do formy a neskočit do toho po hlavě. Až získáš trochu tý kondičky pak je potřeba postupovat podle svalových partií. Já osobně mám kondičku dobrou a tak cvičím každý trénink vždy svalovou skupinu. Nejdříve si protáhnu tělo abych nabudila svaly , pak cca 30 minut cvičím v aerobním pásmu, pak cvičím s činkami (silové cvičení) a nakonec opět cvičím v aerobním pásmu napříkad na rotopedu nebo elipťáku. Pokud je venku přijatelno pak si jdu s manželem zaběhat. Forma jde nahoru a kila dolů.

bledulka
8. led 2013

ahoj všem 🙂

od září se snažím hubnout, už mám něco dole (jde to ale fakt pomalu,až mě to demotivuje 😉 )
Už pár dní se pokouším o JM 3O, ráda bych u Vás načerpala rady, tipy a nakopnutí a motivaci 😉 (nevím komu,ale děkuji za odkaz na www.mojetělo...- je to fakt prima blog 🙂 )
nchci svůj tisící pokus zase neúsúěšně vzdávat..
@pajoslava mohu poprosit o přidání do skupiny, veřejně se taky nechci moc ukazovat 😕

vendulka
8. led 2013

Ahojky holky, náhodou jsem narazila na toto téma...
vím o co jde,resp. co je to a cvičení a jednou jsem to zkoušela,ale nějak jsem zjistila, že to není nic pro mě..bylo to na mě náročné a tak jsem to vzdala a našla si jinou formu cvičení a hubnutí a od srpna mám dole 18kg a na obvod celkem 46cm 😵 a stále jdou kila a centimetry dolů, i když pomalu teď,ne tak rychle jako na začátku,ale i tak mě to motivuje...mám dole už 3 konfekční velikosti a konečně v obchodě na sebe něco seženu, co je pěkné a do čeho se vlezu 😀 😀
Tak nám všem držím palečky a já se jdu balit a jdu cvičit 😵
@pajoslava jestli by to bylo možné, také bych ráda do soukromé diskuze 🙂 hledám někoho kdo by mě dále motivoval k hubnutí 😵

loafeer
8. led 2013

@vendulka ahoj, co to bylo za cvičení?

vendulka
8. led 2013

@loafeer no já ze začátku nijak necvičila, jen jsem se tak nějak inspirovala jídelníčkem Petra Havlíčka a hlavně jsem začala snídat a pravidelně jíst a vynechala jsem sladké a nezdravé potraviny a ono to šlo samo bez nějaké velké snahy, jediné co, tak jsem začala více chodit na vycházky s kočárkem a na delší trasy,pak jsem zařadila plavání 2x týdně z toho jsem přešla na aquaaerobic 2x, pak v zimě jsem přestala a začalo to jít pomaleji dolů, tak jsem si tady u nás koupila cvičení na vacu shape a zatím chodím na to,ale tak během února/března si chci zase koupit permici na aquaaerobic a chodit na to, celkem mi to vyhovovala a hlavně po cvičení můžu zůstat v bazénu a zaplavat si...no a jinak teda se snažím denně na nějakou tu vycházku s kočárkem aspoň na hodinku ve svižné chůzi, dostala jsem pulsmetr a tak si hlídám tepovku amělo by jít prej lépe hubnutí...že člověk spaluje správně... 😉

darjanka
8. led 2013

Ahojky,
chci taky zkusit Jilian, skoro půl roku cvičím s Maruškou na Rutině.cz. Je tu někdo, kdo taky cvičí Marušku?
A co je teda lepší podle vás ?

loafeer
8. led 2013

@vendulka to je dobré. ja Havlíčka zkousela taky, ale víc jak týden nevydržím, prislo mi to takové drahé, půlku věcí z toho ani nemůžu...ale ted jak se týden snažím, tak se tím hodně inspiruju...ted samozrejme nic jeste není znát, ale snad se to brzo aspon trochu zmeni...jo a cvicim s tou jillian

vendulka
8. led 2013

@loafeer já nejím přesně podle toho co má na ten den napsané co se má jíst, z každého dne si vyberu něco a je to...a teď už podle toho ani moc nejím, už sem si za ty měsíce tak nějak zapamatovala co a jak, tak tam kouknu jen když nemám inspiraci 😀
já sem dle doporučení mojí dr dala na aerobní cvičení, které je pro mě více vhodnější než posilování a vyšlo mi to tak i na body statu, že než posilovat potřebuji shazovat, čili to aerobní cvičení....mám doma i rotoped,ale na něm teď nejezdím co chodím na vacu shape