Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

effka84
2. kvě 2016

@crawler v botech, určitě doporučuji. Bolely mě koleny i paty. Vydržela jsem to týden a pak si vzala boty a byl to neskutečný rozdíl😉

crawler
2. kvě 2016

@effka84 díky! tož to si musím koupit nějaké nové, čisté 😝 no ale to přežiju 😀

pettule
4. kvě 2016

Holky prosím, kde jste si stáhly 30 day shred level 3? Nemohu nikde najít. Tedy mohu, ale jen za korunky, nemáte někdo nějaký tip? díky všem

pettule
5. kvě 2016

@medrin Moc děkuji. Musím se přiznat, že jsem právě myslela někde, kde se nemusím přihlašovat atd. Level 1 a level 2 najdu na youtube a jen najdu zapnu a cvičím 🙂. Tak jsem myslela něco podobného 🙂. Ale i tak díky.

pettule
5. kvě 2016

@nessik to je přesně ono. Velikáááááááááánské díky. Moc, moc děkuji.

nessik
5. kvě 2016

@pettule není zač. Cvičení zdar 🙂

medrin
6. kvě 2016

@pettule aha.. promiň já se nepřihlašuji, já si to stáhla do pc a na flasku a dám si to do televize...

lhlhlh
15. kvě 2016

Ahoj holky, cvičim Jill už měsíc, no dneska jsem zjistila že levly se mají měnit po tydnu a ne po 30dnech, sem telica co už , ale proč píšu už 14 dni me pobolivaji obě kolena tak jsem tak znechucena že jsem chtěla přestat. A ted tu ctu ze stačí obou boty. No snad to pomoze, zítra sem chtela jít uz k doktorovi či je to normální

alik25
15. kvě 2016

Je to makačka, už jsem párkrát začala, ale nevydržela jsem dýl jak 14 dní ☹

effka84
16. kvě 2016

@lhlhlh záleží co cvicis, jestli je to 30 day shared tak to se cvičí každý level 10 dní😉 má to tři levely a dohromady to dá tech 30 dní🙂
Jojo určitě boty, ty pomuzou.

lhlhlh
16. kvě 2016

No cvičim 30 day shared, 😀 no a jelikoz an moc neholduji jela jsem ji odzacatku bez zvuku, ale rekla bych že to až tak nevadí včera jsem si dala poprvé levl 2 a měla sem co dělat,tak si myslím že hned po těch 10 dnech bych ho nedala. Dnes skusim s botama, sem zvědavá jestli to bude lepší 😉

broskvicka6791
15. čer 2016

Tak jsem se taky konečně dokopala ke cvičení, zatím 4 dny. Hrozně me tedy bolí stehna a lýtka. Co mě tedy rozhodilo je váha. Mám + 1 kg nahoře, hergot, štve mě to☹((. Ale na druhou stranu už jsem udělala 18 kliků(první den jen 12) a přestává mi vadit pupek🙂. Ze by ty svaly rostly tak rychle???

krejci1510
15. čer 2016

@broskvicka6791 přírůstek na váze může být nárůst svalové hmoty 😉 důležité jsou centimetry

broskvicka6791
15. čer 2016

No to jsem se právě nezměřila, ale napravím to🙂

wevik
30. črc 2016

Čauky, já jillian cvičím, dneska je to už 4.den a super. Do toho 3x týdně běhám, zároveň mám i běžecký tréninkový plán ;)
A to mám12ti hodinové směny, kraltký/dlouhý týden. Takže se to zvládnout dá .

silviasilva
23. zář 2016

Ahoj chcela by som sa spýtať cvičím 30 day shred a už budem končiť (ostávajú mi ešte 2dni), čím by som mala teraz pokračovať od jillian viete poradiť a ako to treba cvičiť? ďakujem

kesurka
7. říj 2016

@silviasilva já mám postahované tyto: 6 weeks 6 pack, kickbox, shed and shred, yoga meltdown a další /teď si nevzpomenu/. Pěkně popsané to má slečna tady http://kulturistika.ronnie.cz/c-17952-radikalni... na konci je výpis těch dvdček a k čemu jsou dobré

silviasilva
7. říj 2016

@kesurka ďakujem konečne niečo ako to cvičiť postupne. Ja som prešla na Ripped in 30 a zatiaľ dobré 🙂

hanka_123
21. říj 2016

Ahoj holky, doporučila byste mi některá, čím je dobrý začít čtyři měsíce po porodu? 🙂 děkuju

silviasilva
22. říj 2016

Ahoj toto som našla. Ja osobne som začala s 30 day shred ale kľudne aj Ripped in 30 je to veľmi podobné 🙂

kdendik
1. lis 2016

Tak ja dneska poprve a myslela sem ze to po 10 minutach vzdam 😀 nakonec sem se prekonala fakt makacka .... doufam ze uvidim vysledky

nysinkaa15
1. pro 2016

Ahoj holky hledam partacku na 6 week 6 packs pridá se nekdo? Ať se navzajem podporujem diki 😝

nessik
1. pro 2016

@nysinkaa15 ahoj, já bych se přidala, ale jsem teď nachrchlaná, tak bych mohla ža tak za týden až se z toho zhrabu.

irin67
1. pro 2016

Já jí cvičila dva měsíce a super. V pase jsem zhubla 6 cm. Člověk si musí pořídit nějaký pomůcky, ale moc mě to bavilo.

hanka_123
7. pro 2016

@nysinkaa15
@nessik Ahoj holky, já bych se k vám taky ráda přidala, potřebuju nějakýho kopátora, abych se přemluvila :D

nessik
7. pro 2016

@hanka_123 ahoj, já jedu třetí den Six weeks, ale klidně začnu s tebou odznovu.

hanka_123
7. pro 2016

@nessik Ahojky a jak ti to jde? Je to hodně náročný? 🙂)

nessik
7. pro 2016

No, já už mám několikrát odcvičeno 30 day shred, střídala jsem to s no more trouble zones, taky chodím běhat, takže náročný to pro mě není. Ten six weeks je na břicho, nikdy jsem to nedotáhla do konce, teď to chci dát opravdu poctivě. Jestlizačínáš, doporučila bych asi začít 30 day shred od levelu 1, první dny jsou krušné, ale výsledky jsou vidět brzo. A cvičit v botách, mně děsně bolely achilovky.