Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

myspule1
14. bře 2013

@lvicek2000 No.. u mě to nebude jen tak, mám fakt vysokou nadváhu... Ale upravila jsem si i stravu, tak nějaké ty výsledky už cítím, což je hrozně fajn 🙂.

kurimka
14. bře 2013

@myspule1 to je to nejdulezitejsi, aby to cloveka bavilo! a neboj se ono jakmile je clovek tlustejsi jako treba ja, tak je to videt hodne rychle a velka zmena, ja jak jsem se dlouho nehybala, tak to slo docela dobre dolu, ted se to teda krapet zaseklo, ale verim, ze to zase rozhejbu, jelikoz i kdyz jsem trebas unavena, tak my telo vi, ze proste musi ;o))

nerreidda
14. bře 2013

a já už mám asi motivaci... 🙂 nepolevííím 🙂

lvicek2000
14. bře 2013

@kurimka Kdyz to me prave depta, ze ty vysledky nejsou videt. Ja hubnout moc nechci, ale jsem total rosol a tam to proste jde pomaleji a videt to na prvni pohled taky neni. Spis jde o pocit. Ale kdyz si na to cviceni clovek zvykne, zaradi si to do harmonogramu dne, tak je to uz automaticky. Ja jsem za ty 3 tydny jednou vynechala, kdyz jsem byla cely den pryc a uplne jsem se citila provinile a bylo mi to lito 😉

lvicek2000
14. bře 2013

@nerreidda Krasny. Co je to za obchod?

kurimka
14. bře 2013

@lvicek2000 nemusis se cejtit provinile, ba naopak i naberes sily... jako ja ted mam ten jinej program, kde je den pauza a bylo mi lito ji udelat, ale ve finale jsem rada, jelikoz jsem nabrala silu a dneska to slo mnohem lip.. ono kdyz to to telo potrebuje tak to asi chce tu pauzu.. ja jsem rosol taky ;o))) neskutecnej rosol, ale prave diky tomu dru... este ke vsemu cvicim jen ve spodnim pradle a vzdycky kdyz to vidim tak zaberu jeste vic ;o)) je to motivace ten pohled na sebe sama tresouci se ;o)

lvicek2000
14. bře 2013

@kurimka 😀 To jsi me pobavila,nevim jestli bych unesla pohled na ty vlny na mem tele. Ja mam problem s tim, aby me nekdo videl pri cviceni, nejak mi prijde, ze mi to snizuje autoritu. 🙂 Cvicila jsem nejdriv jen pred mou rocni dcerou a ta se pri tech skocich tak rehtala, ze jsem skoro nemohla ani cvicit. No to zvedne sebevedomi. A pak jsem se odvazila pred manzelem, neslo to jinak a zjistila jsem, ze me to pak vybicuje k vetsim vykonum, tendence ulivat se neexistujou, jedu na 120% a na konci mam pocit, ze mi snad vsechny svaly upadnou. Ale ten pocit pak... K nezaplaceni.

kurimka
14. bře 2013

@lvicek2000 jo presne tak ;o)) ja teda manzela dycky nejak vyzenu a mihne se tam na chvili, jelikoz respektuje, ze ho tam nechci a hlavne v baraku se ma kam jinam zasit, ale ted jsem byla u nasich a tam to jinak neslo, ze byl stejne v pokoji a presne jak rikas motivuje to nepolevit a zabrat jeste vic ;o)) jo to je presne ono proc jsem to zatim nemela chut vzdat, protoze i kdyz jsem pak znicena, tak mi je taaak dobre, ze jdu do toho znovu ;o))

nerreidda
14. bře 2013

@lvicek2000 našla jsem ji na bazárku,tak zjistím 🙂 prodává ji paní ještě s vysačkou,vel. S za 200.- 🙂

lvicek2000
14. bře 2013

@nerreidda Tak to bych nevahala a koupila,fakt moc pekny. A az bude viset ve skrini,bude jeste vetsi 😉 motivace

werunka21
15. bře 2013

Ahoj holky, snažím se do tohoto cvičení už pár dní dokopat. Vidím, že asi výsledky opravdu jsou. Dělali jste i nějakou změnu v jídelníčku? Asi je to lepší že 😅 . Musím začít něco dělat, je neuvěřitelné, jak se dokáže člověk na mateřské sprasit 😝 😀

myspule1
15. bře 2013

@kurimka No já jsem hooodně tlustá, moje váha je trojciferná... Ale budu bojovat 🙂, když jsem se dokázala tak vyžrat, tak to taky vypotím 🙂

beatta
15. bře 2013

@werunka21 Já jím co 3 hodiny menší porce a od 18 hodiny už nejím 🙂

lvicek2000
15. bře 2013

@werunka21 Já změnu jídelníčku nedělám, vím, že bych to nedodržela, ale vzhledem k tomu, že vařím jedno jídlo pro malou i pro nás, snažím se, aby to bylo jakž takž zdravé. Já měla těhotenskou cukrovku, takže jsem během těhu musela držet dietu a hlídat si sacharidy a polysacharidy, porce vážit. Sladké nejíst vůbec a ostatní v malých dávkách s dvou až tříhodinovou pauzičkou mezi jídly. Nejedla jsem ani banány a hrozno-ty mají nejvíc cukrů, jinak ovoce byly jediné volné cukry, které jsem mohla jíst. Kvůli malý jsem to poctivě držela a po porodu jsem měla méně než před otěhotněním, volné kalhoty...Takže to funguje. Ale to je už fuč. Ted už mě nikdo nenutí, tak to musím řešit pohybem.

kurimka
15. bře 2013

@myspule1 tak vitej mezi trojcifernyma ;o) )ja mam pocatecni vahu pred shredem 106 kg, po 14 dnech to bylo 107,5 ( a to uz na fotkach byla videt zmena), pak jsem se vazila ted v pondeli u nasich a bylo tam 104,5 a dneska rano, kdyz jsem odjizdela, tak mi to ukazalo 106,3.. ;o) takze na vahu, mne asi nikdo zase dlouho nedostane ;o)) ale tim spis budu drit, aby to bylo lepsi.. taky bych se rada dostala zas na dvojciferny cislo... hned by mi bylo psychicky lip .. ale holt kdyz to zatim nejde, tak to nejde...

myspule1
15. bře 2013

@kurimka Ta váha je matoucí že.. no já se i měřím.. Tak po těch 17-ti dnech mám dole skoro 4 kila, v obvodech cca -4cm všude, ale jako můj cíl je fakt hodně dalekoooooo 🤐 , ty první kila jdou rychle a pak je to horší - jak to já znám z dřívějšího hubnutí.. Bojuju pomalu celej život, ale nikdy jsem tak necvičila, jako teď poctivě. Holky, to dáme 🙂

evelp
15. bře 2013

tak při včerejším cvičení si vedle mě hrál malej a hrozně ho bavilo, co to dělám za vtipný pohyby a cvičil se mnou 😀 (je mu 9m 😀 )

kurimka
15. bře 2013

@myspule1 fiha tak to zavidim, ze ti jde dolu i vaha.. mne nic a nic a zase nic :o/ prijde mi, ze mi rostou lejtka.. jsem dlouho nemela obuty kozacky, tak abych se pak nedivila ;o)) ale co, aspon se hejbu, to je hlavni!! ze nelezim, nesedim a necekam na zazrak ;o)

myspule1
15. bře 2013

@kurimka :D no ale já vážím víc než ty ☹, takže spíš závidím já tobě 🙂, ale to jsem se prostě po ukončení kojení před 1,5rokem takhle sama vyžrala, no mazec... Ale cítím, že se trošičku ta kondice zlepšuje den za dnem.. To pude 🙂 . Mimochodem - cvičíš v botách? Já skáču doma jen tak po koberci, boty jsem zavrhla kvůli sousedům, abych nedělala moc kravál, ale při té váze si myslím, že by to bylo lepší což?

myspule1
15. bře 2013

@evelp Moje dcera taky cvičí :D, je to sranda 🙂

kurimka
15. bře 2013

@myspule1 heled ja celej shred odcvicila bez bot na dlazbe - mame RD, taze tady dupu jen sama sobe, ale jakmile jsem zacla body revolution, tak me silene zacaly bolet holene zepredu tak me to donutilo si boty kupit. doma jsem mela salovky, ale ty jsem po jedny zkousce zavrhla, pac jsou neuveritelne tezky a pak jsem odjela k nasim do panelaku a cvicila jedno cviceni bez bot a dupala jsem jak.. no a vecer jsem si koupila bezeky reeboky za 690 a parada.. jsou lehoucky a pohodlny, holene neboli a hlavne v tom panelaku nebylo vubec slyset, ze skacu!! takze od ted doporucuju jedine v botech, jinak si ddelas nohy, to mi ver!

myspule1
15. bře 2013

@kurimka No neke, takže bys řekla, že to je v botách nakonec slyšet v paneláku míň než bez nich jo.. Tak to od zítřka botky taky obuju a pak se optám paní pod náma 🙂, co slyší nebo neslyší 🙂 , právě si taky říkám, že se bosa spíš huntuju že... Díky za odpověď 🙂

kurimka
15. bře 2013

@myspule1 ja taky nechapala, ale potvrdil mi to i bracha, ze jak jsou delany,, aby tlumily narazy, tak to neni tolik slyset.. ja si rikala jak to dam vsecko naboso no a ejhle pak ze dne na den neskutecna bolest po cviceni.. a pritom pred tim hodne lidi varovalo at se necvici naboso, ale dokud mne nic nebolelo, tak jsem taky skakala naboso..

myspule1
15. bře 2013

@kurimka Koukla jsem teď k tobě do fotek a spadla mi čelist, ta proměna je úžasná! Moc gratuluju!!! A od zítřka jedu s botama, vo tom teď už žádná 🙂, klouby trpí, to cítím taky právě ☹, i ty holeně... Sice nemám spešl boty, ale lepší něco než nic 🙂, navíc mi snad ani tak nebudou ujíždět nohy jako doteď 🙂 🙂 🙂

kurimka
15. bře 2013

@myspule1 jo to t´je dalsi plus v tech botech to tolik neklouze ;o) diky moc.. ja bych rada mela aspon to, oc pred 5 lety.. to ybch byla spokojena ( jak je tam ta fotka v tech plavkach ;o) uvidis oprem se do toho a do plavek budem kocky... 😎

myspule1
15. bře 2013

@kurimka Ta fotka v plavkách nemá chybu... Já bych potřebovala dát dolů moc moc kilo.. Abych se mohla takhle pěkně vyvalit 🙂 . No a tak ty máš za sebou už těch 30 DS jedeš teď Body revolution? Je to srovnatelný, nebo náročnější?

myspule1
15. bře 2013

@kurimka Jo a činky máš prosím? Já zatím jedu s PETkama :D, koukám na net na nabídku http://www.zbozi.cz/?q=činka+1+kg&typ=nabidky&s... , co já vím, jestli lepší s držátkem nebo bez 🙂

kurimka
15. bře 2013

@myspule1 je to dle mne jednodussi v tom, ze to neni 27 minutova drina jako je ten shred, jelikoz obcas jsou tam cviky, kdy si proste odpocnes a ona i dava vetsi cas na vydechnuti.. proto me to i bavi a strida se to, to co se cvici, cili necvicis nikdy dva dny za sebou to samy... no na ty fotce jsem mela neco kolem 80 kilo

kurimka
15. bře 2013

@myspule1 odkaz mi bohuzel nenajel, ale lepsi jsou podle mne s drzatkem, jelikoz nehrozi, ze ti sjedou z ruky.. ja nemam vylozene cinky, ale zavazi na zapesti...

werunka21
15. bře 2013

@lvicek2000 Těhu cukrovka...mi povídej...jsem ji měla taky, před každým jídlem 10jednotek inzulínu. V těhu jsem nepřibrala nic. Po porodu jsem vypadala jako snad nikdy...Ale to všechno odnes čas že 😒 . Pěkně jsem se vyžrala od té doby 😝. Taky jsem počítala, že ještě otěhotním a třeba to dopadne stejně 😅 ...no ale zatím nic.
Takže si myslím, že když se vynechá sladké, jí se pravidelně....tak se to musí projevit. No ale tenkrát ten přebytek si "bral" prcek že 😅 . Teď nechápu, jak jsem to mohla tak poctivě dodržovat 😅