Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

janca_dobi
4. led 2013

Právě si cvíčo stahuju, tak snad se zítra dokopu to vyzkoušet. 😀

leniiis
4. led 2013

@madormi no počkej ráno 😀

madormi
4. led 2013

@leniiis já budu ráda, když mě něo bude bolet, mám ráda tu bolest z cvičení a vím že jsem něco dělala pak 🙂 spíš mám radost, že po takové době necvičení to uskáču 🙂

anieanne
4. led 2013

@madormi Tak to jsi dobrá, že jsi to udýchala v pohodě, já funěla jak sentinel, chvílema se nohy klepaly, no sranda 😀

madormi
4. led 2013

@anieanne no popravdě jsem se divila kde se to ve mě bere 🙂

ocelotka
4. led 2013

ženy, já mám po prvních 7 cvičeních Shredu, prvního levelu výsledky : -1kilo, -1cm v pase a -2 boky - no není to žádná sláva, ale cítím se mnohem líp! 😎

madormi
4. led 2013

@ocelotka každý cm dobrý 🙂

1terezicka
4. led 2013

Taky jedu podle Jill třetí týden, ale ještě jsem se nepřeměřovala, vydržim měsíc a pak doufám bude velký překvápko 😉

badik
autor
4. led 2013

@ocelotka není to sláva?já myslím že po 7 dnech je to dobrý ne?

lucille85
4. led 2013

ahoj holky můžu se přidat? Dneska jedu 4x den shredu 🙂...na výsledky jsem zvědavá! První den jsem při druhých jumping jack myslela že zdechnu, ale lepší se to každým dnem...

fachy
4. led 2013

@ruda mám to přesně tak, také dělám dvanáctky, denní i noční, cvičit každý den prostě nezvládám, tak se snažím alespoň 3x týdně.

janinha
4. led 2013

@jakoubka ty jo... superní, krásné výsledky 🙂

fachy
4. led 2013

Holky, kdy myslíte že je nejlepší cvičit? Myslím během dne.

janinha
4. led 2013

ahoj holky 🙂 tak já to mám taky jako některé z vás, denní, noční a denně to cvičit nestíhám 😒 ale hraji závodně volejbal a trénuji děti hip hop, tak když necvičím s Jill,tak si to snad kompenzuji tímhle. 🙂

fachy
4. led 2013

@johnatanka také podle Marušky cvičím, i když teď jsem hodně polevila. Cvičila jsem dva měsíce, hodně jsem zpevnila, ale neubrala na cm. Takže žádná motivace. Nevím co dělám špatně. Teď kombinuji s Jill, tak se uvidí.

janinha
4. led 2013

@fachy dopoledne, kdy je metabolismus více nastartovaný a spaluje. Dopoledne asi tak do 14h by se mělo i více vypít, protože pak už se zatěžují ledviny 🙂

fachy
4. led 2013

@janinha ano, to o tom pití jsem taky slyšela. Většinou se snažím cvičit před obědem.

janinha
4. led 2013

@claudiaf taky cvičím s petkama 🙂

johnatanka
5. led 2013

@fachy taky jsem si Jill stáhla, tak to budu taky kombinovat, já najela i na stravu dle "Havlíčka"

ruda
5. led 2013

@fachy máš můj obdiv 😉 , když kám ale volno, vrhne se na mě malý a cvičit mě asi nenechá....v každém případě vidím, že to funguje, což je super....

andelka
5. led 2013

@fachy prý nejlepší je to ráno. Ale to nedávám, proberu se kolem poledne, když dám staršího spát. Tak pak cvičím.

peza.1
5. led 2013

Ahoj holky,
s tím kdy cvičit říká každý něco jiného..Někde jsem četla, že zase odpoledne je tělo dobře "rozehřátý" a připravený na cvičení, pak si vyberte 🙂
Ale čemu celkem věřím a říkala to někde i sama Jill, že je ideální cvičit každý den ve zhruba stejnou dobu, jedno jestli dopoledne nebo večer, že tělo si na to zvykne a začne se i tu dobu na cvičení připravovat a "těšit" 😀

puppi
5. led 2013

Tyjo holky ja nevim teda, ale jsem v tomhle pesimista..preci kdyby to bylo tak zazracne a tak to fungovalo, tak uz by to asi cvicilo pul sveta x let, ne?... Navic sama priznava, ze je to na bazi "zmateni" organismu rychlym a nesmyslnym stridanim cviceni, to mi prijde, ze to neni dobre pro telo... Po 30 dnech zazraky a pak?...pocitam, ze nastane jojo efekt jako po kazde diete...jedine plus vidim ve cviceni a ne v muceni se hlady nebo niceni strev priblblejma jidelnickama. Myslim, ze nejlepsi cesta je zdrava strava, pohyb a pridat nejake klasicke cviceni, kila mozna nepujdou dolu za 30 dni, ale pujde to pomaleji-o to dele to pak tomu vasemu telu vydrzi nebo uz zhubnete fakt trvale....
Holky nechci vam to hanit, vubec! Drzim vam vsem palce a preju vam,aby jste kazda vypadala jak si jen prejete!!! Jen budte prosim opatrne, tyhle "rychle zazraky" nebyvaji nikdy nic dobreho....

fachy
5. led 2013

@johnatanka podle Havlíčka jsem jedla minulý rok, ale vydržela jsem dva měsíce, sice jsem zhubla, ale přišlo mi, že hlavně svalovou hmotu, pak jsme jeli na dovolenou, tam jsem jedla tak nějak normálně a během chvíle jsem vše měla zpět. Podle mě se to nedá vydržet jíst takhle pořád. Já se snažím určité věci dodržovat do teď. Malé porce, poměry toho jídla. Ale třeba on všude cpe hodně zeleniny. Já trpěla dlouho na zácpu. I teď s ní občas bojuju a jedna lékařka mi řekla, že bych vůbec syrovou zeleninu neměla jíst, že by měla být alespoň trochu upravená (v páře, na pánvi...). Tak nevím.

rowan
5. led 2013

Ahojky, jsem ráda za tuhle diskuzi !
Já začala cvičit asi před 4 měsíci 30DS prních 30 dní jsem jela bez kompromisu opravdu každý den, když jsem měla čas, tak v dobu kdy malá spí po obědě, jinak před tím, než sem šla pryč na celý den. Změřila jsem se, vyfotila a zvážila. Podle cm byly úbytky, podle fotek mi ostatní řekli že taky ale já to moc neviděla, dalších 30 dní už jsem cvičila jen když byl žas takže se to protáhlo asi na měsíc a půl a byly další cm úbytky. Teď jedu třetí sérii 30 DS a za 7dní dokončím level 3 takže se zase budu měřit,fotit.. 🙂 Váhově mám celkem zatím úbytek asi 7kg. Začínala jsem na 62,5 kg měřím 164.
Pořád přemýšlím jestli necvičit něco jinýho, ale tohle ještě necvičím všechno na tu nejtěžší variantu, tak zatím pořád opakuju. Svaly mám po těhu pořád strašně ochablý, hlavně ruce, stehna. Nic neunesu, nešly mi ani vyjít schody do busu s kočárkem 🙄 teď bych řekla že je to lepší. Ale pořád jsem tlusťoušek 😀

fachy
5. led 2013

@ruda já zatím na to mám čas, o cvrčka se pokoušíme, cvičení mi alespoň trochu pomáhá na to nemyslet a neupínat se. I když dnes jsem si dělala už asi 10tý test a samozřejmě negativní. Mohla jsem to čekat.

loafeer
5. led 2013

@rowan ty tlusťoušku 😀 , já už se těším, jestli budu mít tvou výchozí váhu 62kg při stejné výšce :o)

johnatanka
5. led 2013

@fachy já tedy právě zácpu total odbourala díky tomu jídelníčku, jj - dovolená - tam jsem taky ujížděla 😀 , já zas přestala kojit a za 3měs mi to šlo vše zpět taky nahoru, já to mám jen jako vzor, inspiraci, spíš se tím učím jíst 5xdenně, např. jsem si tam našla kolik celozrnných těstovin a masa k večeři, dnes podle něho budeme dělat staročeskýho kapra, ráno jsem dělala dle Marušky banánové lívanečky, včera ke sváče jsem si dala jogurt a knekebrot zas podle Havlíčka, když nevím, co jíst, tak se podívám, co tam má a hlavně to chce každý den pohyb, mně hrozně pomohlo Pilates a běhání nebo rychlá chůze, loni od února do června jsem byla z L na S nebo menším M, jak v jakým obchodě, ale v září dovča 14dní u moře, tam jsme jedli, pili, pak jsem odstavila a od tý doby byly děti nemocný 2x a já 5x, takže cvičení šlo do háje a 5kg nahoře (díky nekojení, stravě a nepohybu, navíc Vánoce ☹ ), i když jsem se hlídala tak nějak, tak stejně mi přijde, že s tím podzimem to tělo stejnak přechází na tu vel. L ač chci nebo ne

lamarika
5. led 2013

Tak už jste mě taky nalákaly a v pondělí jdu taky cvičit. Jen se chci zeptat vás co to už nějakou dobu cvičíte. Co po těch 30 dní? Přešly jste na jinej program nebo to cvičíte stále dokola?

tulikiss
5. led 2013

@puppi neda mi se nevyjadrit...jak pises ze kdyby to tak fungovalo, tak to vsichni cvici..vis hlavne problem je v tom, ze vetsina lidi jenom fnuka a nadava jak jsou "tlusti" a nic pro to nedela, nezacnou zdrave jist, nezacnou se hejbat. Pokud zacnou cvicit tak vetsina lidi nevydrzi vic jak 14 dni a pak si hleda vymluvy proc to dal nejde. (znam to taky jsem takova, ale tentokrat me jedna udalost nakopla tak, ze nehodlam uz k tomu zase sklouznout). No a jojo efekt, nejde prece o dietu, samo ze se predpoklada, ze az clovek zhune jak chce tak bude dal cvicit, treba ne kazdej den, ale pohyb by mel byt soucasti naseho zivota. Pokud pak clovek zase najede na svuj dosavadni zivotni styl(cokolada k veceri a jediny pohyb lezink u telky) tak je jasny ze zase pribere, protoze by to melo byt i o zmene pohledu na zivot a zarazeni pohybu do sveho zivota.