Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

sisus
6. led 2013

ahoj holky, taky bych se ráda přidala, pokud možno rovnou do soukromé diskuze 🙂 zítra začínám s cvičením, stáhla jsem si 1. level, uvidíme jak to půjde, snad mi to nadšení vydrží, tato diskuze mě pěkně nakopla a hlavně vaše srovnávací fotky, jsou prostě úžasné 😉

janca_dobi
6. led 2013

Ahoj holky, zdravím, já mám dnes za sebou 2. den a už to bylo o něco lepší. Včera jsem udělala jen jeden holčičí klik, dnes už 3. 😀 Všechno mě teda bolí, ze schodů jsem šla jak připosr..á a občas se mi při chůzi podlamují nohy, ale zítra si to dám znovu! 🙂
Moc prosím o přidání do soukr. diskuze. Děkuji a přeji pěkný večer! 😉

pajoslava
6. led 2013

Holky, kdybych nahodou nekoho prehledla, hlaste se prosim 🙂

oktarina
6. led 2013

@pajoslava ahoj holky, rada bych se pridala, kojim, takže polehoucku, ale do velikonoc chci aby se za mnou chlapi venku otaceli a aby to nebylo kvůli kočÁrku 😉

madormi
6. led 2013

@pajoslava já taky prosíím, potřebujji nějakou mtoivaci, u mě je největší zlo slabá vůle a láska k sladkému 🙂

nasekuratko
6. led 2013

@pajoslava ja taky prosim 🙂

@madormi tak to jsme na tom stejne 🙂

madormi
6. led 2013

@nasekuratko no to jsem ráda, že nejsem sama. ale jsem ze sebe opravdu zhnusená, 16 měs po porodu a furt vypadám jak prasnice 😀

piskle89
6. led 2013

@lliijjoonn šly až později, ale šly 🙂 na to je super pak 6weeks packs přímo na břicho 🙂

sunysara
6. led 2013

holky me nejde shodit vůbec nic jsem hrozný prase fakt jako se nemůžu ani podívat do zrcadla.

zdezli
6. led 2013

@pajoslava prosim take o pridani do soukrome

novi
6. led 2013

@pajoslava ahoj , také prosím o přesunutí.

dneska cvičím 7 den, kotník v háji, co mám dělat ,nějaké poskakování ted bolí jako čert, ale nechci skončit a zase odflákávat to mi přijde hloupé....

zdezli
6. led 2013

@novi ja ma za sebou druhy den a zas me boli koleno, ale zitra jdu do toho znova, jen mozna budu trochu min poskakovat...

andelka
6. led 2013

@pajoslava prosím ještě já 🙂 o víkendu jsem tu moc nebyla, nebyli jsme doma. Nafocená a naměřená jsem, zítra budu mít 5den cvičení (dneska jsem nestihla).

lliijjoonn
6. led 2013

@piskle89 díky za radu 🙂 teď si dám tu 30ti denní, ale postupně všechny lvl po pořádném zvládnutí a pak určitě přejdu i na další věci, moc mě to baví a budu mít ze sebe i lepší pocit 🙂

loafeer
6. led 2013

@sunysara ty jsi můj člověk, já jsem úplně to samé, ale jak jsi to napsala, tak jsem se fakt hodně zasmála 😀

sunysara
6. led 2013

@loafeer jejda co jsem napsala ??? 😀

loafeer
6. led 2013

@sunysara no jak ti nejde nic shodit...bylo to, jako bych to napsala já :o)

sunysara
6. led 2013

@loafeer no nejde jako kila a průšvihy se mě drží jak hrom 😀

madormi
6. led 2013

dnes jsem si v lidlu koupila činky a podložku 🙂 tak to musím dát když mě to stálo přes 300kč :D

miskadovci
6. led 2013

@pajoslava taky bych chtela do soukrome, diky

miskadovci
6. led 2013

@madormi v lidlu maji cinky? jak tezke a za kolik?

loafeer
6. led 2013

@sunysara vzdyt ja vim, ze myslis kila....ja zacla cvicit a min jist a stejne jsem jeste pribrala a nedopnu pomalu gatě, to je fakt na palicu...vim, ze asi ( doufam ) rostou svaly, ale aj tak, bych cekala, ze to na me zacne plandat, a ne ze budu muset koupit vetsi veliost 😀

novi
6. led 2013

kokám že se všichni fotí tak to já to zítra tedy taky zkusím, ale určitě se mi z těch fotek udělá zle .....a to zase se mnou doma nebude k vydržení

sunysara
6. led 2013

@loafeer mě to taky štve na všechny všechno funguje a já jsem vyjímka, i s tou jil zatím mám dneska 9 den a jako kondička lepší ale břicho stejný neměřím nevážím a bych se nenaštvala 😀 a pojedu dál.

sunysara
6. led 2013

@novi já se nefotím. by praskla čočka na objektivu

novi
6. led 2013

@miskadovci je to nějaký balíček cca za 250kč

verunkah
6. led 2013

@pajoslava já chci taky k Vám 🙂, od zítřka bych chtěla taky začít cvičit 😉, dneska jsem si stáhla level 1 a snad to půjde 😅

novi
6. led 2013

@sunysara ty třeba je to jen tvůj pocit, zkus si obléci něco co jsi třeba nedopnula

miskadovci
6. led 2013

holky mozna vyfotim, ale zatim urco neukazu, leda po nejakem zazracnem vysledku 🙂

loafeer
6. led 2013

@sunysara no ja se, blbec, zvážila a pěkně jsem se nasrala. cvičím ctvry den, ale jako večer jsem mela 67,7kg a ráno na lačno to samé, nechapu