Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

ivetinka
5. led 2013

@petaloudi Já mám dvě kojenecký vody 1,5 LITRU 😀 😀 😀 😀

mili01
5. led 2013

Ahoj holky, právě jsem vylezla ze sprchy, dnes jsem si dala cvičení po prvé a tedy musím přiznat, nezvládala jsem ☹ někde v 15 minutě jsem vynechala jednou kardio 😔 pak jsem koukla na PC jestli mám už alespoň půlku za sebou a jelikož jo, tak jsem se přinutila to docvičit.. ale téměř u všeho jsem poslední 3 opakování už nedávala.. a to závěrečné protahování mně(mě? nevím, jsem Slovenka tak promiňte) šokovalo, já se neohnu!! kdysi jsem položila lakty na zem a teď po těhotenství (úctyhodných 102 kg na konci) a téměř 2 letech nicnedělání jsem hrozná! Doufám, že se přinutím odcvičit si to i zítra, schválně jsem chtěla začít o víkendu, aby přítel pomohl s malou, kdyby mně to vyhodilo z provozu 😀 jinak ale moje vůle do cvičení je slabá, musím se hodně hodně motivovat.. asi se jdu odměřit, aby bylo co porovnávat.. držím Vám všem palce, a sobě tedy taky! snad se ještě někdy ozvu a budu mít co říct 😀

ivetinka
5. led 2013

@mili01 já jsem dvakrát odcvičila jen půlku..trochu se rozhýbala a až napotřetí jsem to začala cvičit celé...začala jsem počítat dny až když jsem dala celých 27 min.🙂))ať se daří!!! 😉

mili01
5. led 2013

@ivetinka tak nejsem jediná, kdo to nedal hned ze začátku? tak snad to bude zítra lepší, pokud se tedy hnu...udělala jsem si fotky, a tedy hnus velebnosti, hnus je to... to by mohla být dobrá motivace snad.... 😀

ivetinka
5. led 2013

@mili01 určitě nejsi...kamarádka teď volala,že dala půlku a už nezvládá 😀 ..no taky jsem se nad fotkami zhrozila je to fakt něco 😀 😀

petaloudi
5. led 2013

@badik super, hned jsem si půjčila písek od malý z pískoviště a vyrobila si kilovky 🙂 A asi zítra ještě trošku přisypu, když vidím, že všechny jedete s 1,5 kg 😀

pajinka85
5. led 2013

Ahoj holky,taky se přidávám. dneska jdu cvičit po páté. První den byl horor. Celá jsme se klepala a nemohla se udržet na nohách. Druhý den to bylo lepší, ale úplně všechno mě bolelo. Dneska mě bolí lýtka. při cvičení nezvládám všechny kliky a ruce s činkama dopředu při posledním cviku na nohy. Tak to činky odkládám. 😒
Já teda ještě kojím, tak mě občas někdo varoval, že bych to cvičit neměla. Ale nemohu se na sebe dívat. A jsem dobrá kojná-tak snad i tohle mlíčko nezažene.
A nastolila jsem zdravou stravu. Jedla jsem špatně., celé dopoledne nic, kolem oběda jogurt, pak nějaké pečivo a pak večere s rodinou a taky mlsání.pro sebe jsem nevařila.....teď sice strávím hoooodně času v kuchyni. (koupila jsem si knížku Krabičková dieta a jedu podle receptů) Tolik co jím ted jsem asi nejedela.
Potřebuju dát dolů 12 kg -těhotenských ☹

a taky mám fotku, ale tu ukážu jedině až bude ještě jedna a hezčí 🙂

pajinka85
5. led 2013

Zkoukla jsem ten fotoblog a teda holky...mazec 🙂 Už po těch 30 dnech byla její postava super. 🙂
Nakonci už je možná až moc hubená, ale asi se jí to tak líbí. 🙂 Klobouk dolů..... fotoblog ukládám pro inspiraci do záložek. 🙂

ruda
5. led 2013

@fachy vydrž, ono se to podaří, já na něj čekala tři roky, nakoce se nepodařilo jen tak,ale přes IVF,ale podařilo..... 🙂 teď je ho všude kolem plno, budou mu tři a do toho služby na plný úvazek...cvičit začnu, až začne v září školka....vám všem držím moc palce a pevnou vůli přeji....

johnatanka
5. led 2013

@rowan díky moc za radu, už jsem dnes najela na 1.den, je to na mně tak akorát, jen v puli jsem myslela, že to cardio už nedám, ale nakonec jsem ten zadek rozhejbala 😵 , je to právě tak na mně 😵

johnatanka
5. led 2013

@mili01 to dááááš, jen nepolevit, pomalu, ale jistě, výsledky budou, každým dnem se to bude lepšit, nevadí, když nezvládáš, chodila jsem a chodím na pilates, tam to taky nejde hned vše od začátku, hlavní je dělat aspoň něco pravidelně, jinak se nic nezmění, hodně síly a vůle!!!!! 🙂

kamilakop
5. led 2013

Tak jsm to zkoukla, stáhla a chtěla bych to zkusit, ale nevim nevim zda se dokopu denně... 😝 Pokud ne, tak to asi nemá smysl, že? Nikdy jsem totiž necvičila, kromě tělocviku ve škole. 😅

Koukám, že KONÍKOVKY budou všechny štíhlé. 😀 Tak všem hodně zdaru!!!! 😎

tajemna30
5. led 2013

Ahoj holky, byl by prosím někdo tak hodný, a mně neznalé poradil - klidně do IP - když chci začít cvičit, kde si stáhnu video na cvičení, a kde se dozvím kolik dnů co cvičit a čím pokračovat? Budu moc vděčná za odpověd. Děkuji

jasekd
5. led 2013

Nedocitam, jen chci napsat, jak jsem na tom ja. Mam odcviceno 30 dni, o Vanocich pauza, ted si davam znova od level 1, snazim se vice cviku delat jako pokrocila. Ta vanocni pauza je sakra znat, mela jsem pocit, ze zacinam od nuly 😝
Co se postavy tyka, nevidim skoro zadny rozdil, teda manzel chvali a citim se lip, daleko zpevnenejsi, ale nejaky ubytky v cm nic moc, pocitam max -2 pres bricho a jinde tak -1cm, coz spis uz povazuju za chybu mereni 😀
Musim dodat, ze jim normalne, a o Vanocich jsem se sladkymu vubec nevyhybala, a celkove je sladke moje nerest. Doma jime spis zdrave, zadne prasarny, ale s tim sladkym hresim a to bych chtela ted omezit, ale zatim se nedari.
Nejvetsi pokrok vidim v te kondici, nebo mozna spis sile. Driv jsem hodne sportovala, zejmena sporty na kondicku (kolo, bezky, plavani), s detma to nejde, nemame hlidani. Nedavno jsem zas mela moznost zajet si na bezkach a kondice jakz takz, na to, ze ted skoro nic nedelam. ALE co se tyka sily 🙂 Pred Jillian, a to i v dobe, kdy jsem kazdy vikend sportovala plus v prac. tydnu chodila plavat, jsem neudelala jedinej chlapskej klik! Nechapu, ale neudelala, klouby me bolely, dost na ne trpim, a ruce jsem mela fakt slaby 😝 Po nejakych celkem 35 dnech cviceni jsem dnes dala 10 panskych kliku, coz je muj rekord, jinak ted bezne dam tak 6-7 🙂 Takze na mne to neni az tak videt, ale tohle me potesilo hodne 🙂 Myslim, ze kdybych zvladla lip to jidlo, pujde to dolu rychleji. Ja nejsem nijak tlusta, spis me stve to povoleny bricho a vetsi zadek. A jine holky, s kteryma si pisu, maji ubytky o dost vetsi nez ja 🙂

kamilakop
5. led 2013

Holky a není to jen na zpevnění? Potřebovala bych aj hubnout... 🙂

jasekd
5. led 2013

@tajemna30 ahoj, ja cvicim podle Youtube, zadas si 30 days shred level 1, to cvicis 10 dnu a pak prejdes na level 2, zas 10 dnu a pak 3, taky 10 dnu. Co dal zatim nevim, davam si jeste jednou 30 days s tim, ze jsem pokrocilejsi, zarazuju i panske kliky a cviky pro pokrocile, neco ale porad delam jako zacatecnik, proste tak, abych odcvicila v kuse celych 27 minut bez nejakeho odpocivani a vynechavani.

jasekd
5. led 2013

@kamilakop u me to tak zatim je, ze jsem daleko zpevnenejsi a mam vetsi silu, ale jine holky i hubnou. Ale jak jsem psala, neomezila jsem se v jidle.

tajemna30
5. led 2013

@jasekd moc Ti děkuji za vysvětlení, pořád vidím na hlavní straně koníka tutu diskusi, a vůbec jsem nevěděla co to je, a hledala nějaké cvičení na doma, a pokud je to jen 27 minut, tak i časově je to velmi dobře zvládnutelné. Ještě jednou díky.

jasekd
5. led 2013

Jinak fakt doporucuju zainvestovat nejaky 2 stovky a koupit si cinky, dneska se mnou cvicil manzel, ten mel jen PETky a nadaval, ze se to hur drzi, plus to splouchani, to by mi lezlo na nervy 😀 Ty cinky se o moc lip drzi, myslim, ze pak ani klouby tolik neboli, protoze z drzeni petky bych mela asi slusnou krec v ruce.

tulikiss
5. led 2013

Tak holky, dneska je za mnou cviceni cislo 3 a super, na cviceni jsem se tesila a slo mi to lip nez dny pred tim. Pred cvicenim me dost bolel zaludek tak jsem si rekla bud me to odrovna nebo pomuze a ono to pomohlo, asi me boli vsechno ostatni tak ten zaludek uz necitim 😀 😀

maksim
5. led 2013

Ahoj holky, tak se taky přidávám, cvičila jsem dnes podruhé. Co mi osobně na tom přijde nejhorší, jsou ty kliky. To mi nikdy nešlo a tady jich je hned tolik! A to dělám jen ty na kolenou. Vy zvládáte ty normální? A všechny?

jasekd
5. led 2013

@maksim Ani nahodu! Ze zacatku jen ty zensky, to teda celkem v pohode. V dalsich levelech je jich jeste vic, hlavne v level 3 😝 Ted to jedu znovu a uz delam i chlapsky, rekord mam 10, ale bezne dam tak 6-7, pak prejdu zas na zensky, viz muj dlouhy prispevek vyse 😉 Podle me je dulezite cvicit to v kuse, bez nejakeho odpocivani, ale klidne vsechny cviky v zacatecnicke verzi 🙂 Nebo kdyz je pro me jejich tempo rychle, jedu si pomaleji, ale snazim se, abych ty cviky delala poradne. Pripadne kdyz uz jsem jo nemohla, tak jsem proste u nekterych cviku po chvilce cinky odlozila. To se mi na tom prave libi, ze si to clovek muze prizpusobit svym moznostem 🙂

pajinka85
5. led 2013

@maksim já jen pár a to ty lehčí-ženské. Ale první den jen jeden a dneska už 6 🙂

maksim
5. led 2013

@jasekd Toho se právě bojím, že v těch dalších úrovních to bude ještě horší, když už v první je nasazena taková laťka. Asi si to protáhnu na déle než těch deset dní, ať se ve dvojce aspoň trochu chytám.
@pajinka85 Díky za uklidnění. 🙂 Já se o mužské kliky ani nesnažím, můj cíl je udělat aspoň všechny ty ženské...

tital
5. led 2013

Hoj holky,

pridam se. Ale ja uz mam prvni kolo za sebou. Cvicila jsem to skoro 40 dni, nekolikrat jsem musela vynechat nebo mela jinou aktivitu, ale hlasim super vysledky. Jsem skoro 4 mesice po porodu a toto hodne na brisko pomohlo. Stahlo se mi o tri centaky pres takovou tu "spodni pneumatiku" a v pase mam cca o 4 cm mene. Vratila jsem se do svych nejhubenejsich dzin 😉 , to je super, ale samo to jeste neni idealni, to bricho tam porad je, a nohy a zadek jsem mela oplacany vzdycky, ale citim super kondicku a vyborny zpevneni cele postavy.
Ted po vanocich zacinam znovu, mozna budu stridat L1, L2 a L3 a porad dokola. Stravu jsem nezmenila (bohuzel, jim hodne hodne sladkosti) a presto skoro 2,5 kg dole.
A tem co vahaji, doporucuji opravdu investovat do cinek. Mam takove ty s co maji "dirku" na ruku, ze nevyklouznou a s nimi se cvici opravdu super, zkousela jsem jen kdysi s mensimi petkami a taky me to stvalo, jak to splouchalo.
Vsem hodne odhodlani a vytrvalosti 😎, pul hodinka denne se da vzdycky najit.

piskle89
5. led 2013

@kamilakop já teda díky tomuto cvičení zhubla cca 10kg, kamarádka cca 9kg, ale je pravda, že my jsme i začali jíst kvalitně
jinak já cvičila z petkami 0,5 nebo 0,75 s vodou a mě to stačilo..i tak jsem si zápěstí odrovnala a už ho nikdy nedám dokupy :D moje ségra, která je fakt trénovaná, cvičí strašně moc, leze, jezdí na vodě, tak s tímto cvičením měla problém a po chvíli 1,5kg činky vyhodila :D takže ten kdo cvičí s činkami, má můj obdiv
cvičila jsem vždy jen dámské kliky..cviky jsem hodně cvičila ty lehčí, některé těžší

devendra
5. led 2013

Ahoj děvčata, já začínala s Jillian v polovině července a pořád se držím🙂 Je pravda, že o Vánocích jsem hodně polevila, ale vracím se zase do starých kolejí. Neberte to prosím jako poučování, spíš jako postřehy za tu dobu co cvičím, třeba si z toho někdo něco vezme. Když začínáte se Shredem, tak je dobré se na začátek a na konci víc protáhnout, protože pro začátečníky je toho protažení fakt málo a pak kyselina mléčná dělá paseku. Pamatuji si, že pak jsem si nemohla ani umít vlasy 😀 Pet lahve jsou určitě fajn, ale jak už tu někdo psal, činky jsou činky. Taky jsem začínala na petkách a hrozně mě rozčilovalo to bublání 😀 Hlavně nezapomeňte cvičit v botách jinak si odrovnáte kolena, kotníky apod. Aby nebolela kolena je dobré při podřepech "vystrkovat" zadek co nejvíce dozadu a přenést váhu na nohy a ne na kolena. Co se týče stravy, tak jím normálně, vynechávám takové ty standardní prasečinky jako je čokoláda, brambůrky apod. Na čem ale při odpolední svačině ulítávám jsou tyčinky Maxi nuta. Hlavně nedržte žádné šílené diety. U tohohle cvičení tělo potřebuje energii, kterou získá jenom jídlem. Fak je dobré, alespoň ze začátku, si psát jídelníček buď na stob.cz a nebo na kaloricketabulky.cz, abyste věděly, jestli zbytečně nehladovíte. Cvičit je dobré ve stejnou dobu (je úplně jedno kdy), tělo si zvykne a začne v určitou hodinu spalovat více kalorii samo od sebe, protože očekává cvičení 😉 Jo a hlavně se nezapomeňte večer před spaním najíst 😀 Vím, že to zní šíleně, ale je to kvůli tomu, aby tělo v noci nehladovělo. Stačí třeba cottage nebo rajče, prostě něco malého 😉 Jinak jste všechny šikulky a držím vám moc palce 😉

fachy
5. led 2013

@ruda snažíme se chvilinku, ale kdybych otěhotněla trochu by se mi ulevilo kůli práci, je to tam teď nějaké napjaté. Ty jo, tři roky, to bych asi zešílela. No nebudu křičet... 🙂

ruda
5. led 2013

@fachy tak někdy je to náročné asi stejně jako to cvičení 😀 do práce jsem šla naplno v roce a půl a k tomu dělám mezi službama masáže...s kila fakt nebojuji,ale jsem tak bolavá a hrbatá a v nekondici až běda...

ruda
5. led 2013

@devendra potěšila mě věta před spaním se nezapomeňte najíst 😀 tak to dělám, 😀
zní to fakt dobře, od září to zkusím/zdá e to daleko, ale vždyť víte, jak to letí....