Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

jajulda
12. dub 2013

@cuci25 já jsem cvičila první level a odjeli jsme na hory, takže jsem dva dny necvičila a pak jsem pokračovala. Je sice fakt, že na horák jsem byla v pohybu, ale necvičila jsem. Ale musím se přiznat, že ikdyž jsem byla trošku nachlazená, tak jsem cvičila. Ale raději odpočívej ať můžeš ve cvičení pokračovat.

cuci25
12. dub 2013

No já už cvičím 4.měsíc, Shred už mám dávno za sebou 🙂 Teď už jedu v 50minutových programech od Jillian 🙂 Já právě nejsem nachlazená, to jsem v zimě s rýmou taky cvičila, ale sotva udělám pár kroků a je mi na omdlení, přitom žádná teplota nic, tak snad zítra už to bude ok 😉

jajulda
13. dub 2013

@cuci25 No já se musím přiznat, že sice cvičím teprve 2.level, ale z toho jak se jde dolů a nahoru, mám pěkného motáka hlavy. Je fakt, že mám nízký tlak, ale někdy si musím na pět vteřin sednout. 😒

romesak
13. dub 2013

ja si asi pul hodky pred cvicem davam kafco takze v pohode :D

myspule1
13. dub 2013

@romesak Jde to stahovat i zdarma.

janicka1983
14. dub 2013

Tak nevím. U mě je asi něco špatně. Po shlédnutí užasných výsledků po cvičení jsem se rozhodla, že do toho taky půjdu. Pomalu budu končit level 3 a u mě jsou kila pořád stejná. A cm taky. Ba naopak přes stehna mám o 1 cm víc. Úplně mě to demotivovalo.

jika10
15. dub 2013

Tak jsem se dneska taky pustila do Jillian, mam za sebou prvni pulhodinku a musim rict, ze u cardia jsem obcas pekne umirala, ale posilovani jsem zvladla v pohode. Vubec nechapu, kam zmizela moje kondicka, kterou jsem mela ze zumby jak delanou .... Asi si pujdu podat inzerat, ze hledam moji kondici 😀

mikkisek
15. dub 2013

@jika10 Ahoooj, já taky přesně dnes cvičila první den Jillian, stáhla jsem si 30days shred level 1 - uvidíme, doufám, že s přibývajícími dny se mi to bude cvičil líp a líp - jo a to jsem jela bez činek, zítra naplním petky vodou 😅

jika10
15. dub 2013

@mikkisek Ja misto cinek pouzila 2 lahve Jaru 😀 😀 a taky doufam, ze to bude kazdym dnem lepsi a lepsi 😉 A muzeme se navzajem podporovat 😉

kaelan
15. dub 2013

Ahoj tak já včera docvičila level 3 shredu a mám o kilo mín a na cm to je.pas 1 cm přes pupek to je 6 cm,boky 2cm a stehna 4 cm.z těch mám největší radost.Takže budu pokračovat asi v rippedu.ale určitě nepřestanu je to super fakt je tělo pevnější. 😉

map07
15. dub 2013

Stalo se vám někomu, že se vám při cvičení zvětšilo břicho? cvičím teprve první level, ale když si obleču kalhoty, tak mám mnohem větší "převis", ale zase musím uznat, že se mi už teď o moc zlepšila celulitida na stehnech a vůbec zadek se líp tvaruje, ale to břicho je katastrofa 😠

lvicek2000
15. dub 2013

@myspule1 Ahoooj, takže po 1.levelu 6WP jsem 3 dny jela level 2, ale vzhledem k tomu, že je to hodně na zadek a jsou to samé výpady, jedno koleno jsem odrovnala a druhé pobolívalo, musela jsem dát pauzu a vzdávám to, přecijen kolena ještě budu potřebovat. Začala jsem teda Ripped in 30, proti 6WP mi to přijde ta 1 celkem lehčí, bavila mě a dala jsem si ještě squaty. No třeba se k 6WP 2 ještě vrátím, ale mně tyhle cviky prostě oddělávají kolena...Zajímavý, že squaty mi nevadí. Co ty? Jak si lebedíš v level 1 😉

myspule1
16. dub 2013

@lvicek2000 Ahojky, díky za průběžné info 🙂, no ty výpady mi taky nedělají dobře (obvzlášť při mé váze je to fakt blbý), takže to mi teda nedělá radost, že tam jsou a že ti to tak ublížilo ☹. Já končím ve čtvrtek ty 3 týdny Level 1, tak to pak asi zkusím 1 den třeba a uvidím, co to se mnou udělá ☹. Jinak se mi daří ubývat jak na váze, tak na cm, jde to sice pomalu, ale jde to což mám radost 🙂. Zatím ahojky 🙂.

mikkisek
16. dub 2013

@jika10 Ahoj, tak nějak jsem to chtěla navrhnout - přece jen ve dvou je to o něčem jiném, i když na dálku a když jsem viděla, žes začala ten samý den 🙂 Petky mám plný, jar jsem našla jen jeden, ale taky dobrý nápad 😉 sklidím nádobí a jdu na to.

jika10
16. dub 2013

@mikkisek Ja uz mam dneska odcviceno a jar zase pomohl 😉 Tak vzhuru do toho a pul je hotovo 😉 Jen jsem rikala, ze fakt potrebuju zpevnit, protoze jsem si prsama malem vyrazila zuby a zadkem jsem placala o podlahu 😀 😀 😀 Jsem jak ze sulcu po tom tehotenstvi a po porodu 😝

mikkisek
16. dub 2013

@jika10 tak škrtám další den v kalendáři - odcvičeno! Musím říct, že ta zátěž na ruce je znát. Ale jo, mi to dneska utíkalo trošku rychleji, snadněji bohužel ne 😝 Tvůj popis je vtipný, já si vždycky všechno hned představím a teď se tlemím na počítač, ale určitě to hooodně přeháníš, máš 2 měsíce po porodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty máš na to nárok, já ne, já už jsem po něm 2 ROKY acho jo......

jika10
16. dub 2013

@mikkisek Tak super 😉 😉 Taky mi to cviceni dneska docela utikalo, ale pri skakani jsem si stejne musela dat oddech. Nechapu, ze ani jedna z tech tri se nezapoti, nezadejcha 😝 Ja se po cvicu musim osprchovat, abych si zase pripadala jako clovek a ne jako zlita 😅

marcelkap
16. dub 2013

Ahoj všem. Přemýšlela jsem o cvičení s Jill, ale jdu k vám pro radu. Mám teď 100kg, už jsem 10kg zhubla. Je lepší ještě něco zhubnout a cvičit až s nižší váhou nebo můžu i teď? Hubnu zatim úpravou jídelníčku a doma orbitrek a jednou týdně spinning.
Děkuju za vaše názory

lvicek2000
16. dub 2013

@myspule1 Závidím výsledky, moje váha nic, neměřím se, ale žádné velké výsledky nepozoruju, určité zpevnění asi začíná být znát, ale napohled teda nic moc, hlavně to bříško. To zpevnění jde asi pomaleji, nebo nevim, ale nevzdávám to, cvičím teprve měsíc a půl. Ale když vidím tady některé výsledky po 10 dnech, tak si říkám že to snad není možný...

luciebx
16. dub 2013

@marcelkap kdyz uz si zvladla zhnubnout tolik jen upravou jidelnicku a jednou tydne spinningu a orbitrekem.. urcite bych se nebala jit do Jill.. na cviceni si uz asi trosku zvykla.. s chuti do toho.. 😵

luciebx
16. dub 2013

@mikkisek ja mam skoro 3 roky po porodu.. a ti co me neznaji jim rikam ze sem mela miminko.. si asi prectavi nkdy pred pul rokem nebo tak 😅 😀

jajulda
16. dub 2013

Holky tak já zítra začínám 3 level. Na kila jsem nezhubla nic, ale tělo je pevnější, a trošku i menší. Co by jsem chtěly po pár dnech cvičení. Fyzička je ale mnohem a mnohem lepší a to je mi 38. Myslím že je to super. Chce to vydržet. 😅 😅

myspule1
17. dub 2013

@lvicek2000 Lvíčku, ale ty jsi na tom přece úplně jinak než já, jsi štíhlá, tak zřejmě je to víc o tvém subjektivním pocitu - jak píšeš, zpevnění sama pozoruješ a to je přece super!!!!! Ty nemáš špeky jako já 🙂.

jika10
17. dub 2013

@mikkisek Tak ja mam dnesni cvico uz za sebou a musim rict, na to ze to byl dneska treti den, tak uz mi to slo docela snadno. Tak ze by ta fyzicka sla takhle rychle nahoru 😉

cadeau
17. dub 2013

@jika10 to je dobry, ja pouzivam slane prikrmi od Hami 😀 😀 😀 a kdyz s nima zrovna necvicim, hrajou si s nima deti 😀

jinak mam za sebou 14 dni cviceni (zacala jsem nakonec odznova po ty tydenni pauze) a jako parada - na konci prvniho levelu jsem uz udelala v kuse 14 kliku (na zacatku ani jeden) a ted sice u ty dvojky jsem zpocena jak vrata od chliva, ale vysledky jsou fakt videt - pas mam viditelne stihlejsi, ruce svalnatejsi a zacina byt videt, kde konci zadek a zacinaji stehna 😀

lvicek2000
17. dub 2013

@myspule1 No hele on by se nějakej špek taky našel, nech bejt. I štíhlý mají špeky, bacha na to 😀

jika10
17. dub 2013

@cadeau No jsme to holky prakticke, dokazeme si poradit za vsech okolnosti 😉 Jen mi pomalu ale jiste dochazi u drezu jar, budu muset koupit dalsi lahev, abych ty ruce mela vyrovnane 😉 Ja jsem u cvica taky zpocena jak vrata od chliva, ale da se to a mam takovej pocit, ze to cvico je pro me i takova ocistna kura 😉

cadeau
17. dub 2013

@jika10 presne, uplne mam z toho vzdycky radost, kdyz docvicim 🙂 manzel me predevcirem objal a rikal, no ty jsi nejaka zebernata 😀 uz je to asi pod tim tukem cejtit! 😀

jika10
17. dub 2013

@cadeau Tak to je fajn, u me jeste nic neni cejtit, teda krome toho propoceneho trika 😀

jajulda
17. dub 2013

Taky má super pocit, když docvičím. Přiznám se, že se mi mnohdy nechce, ale prostě si řeknu že musím a je to skvělé.
Já jsem cvičila s krabicema od mléka, ale špatně se mi to drželo, tak jsem si pořídila kilové činky.
Holky co budete cvičit až skončíte 30 day shared?