Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

asus
5. dub 2013

@ander1 no ja v te lehke nejela jela sem ty druhý profi 😉

lvicek2000
5. dub 2013

@gable Ze začátku jsem taky nejvíc trpěla na lýtka. Každý skákací kardio bylo pro mě utrpení, ale ke konci 1.levelu už to bylo v poho, ve 2.levelu jsem o nich ani nevěděla. Vydrž, zvyknou si 🙂

lvicek2000
5. dub 2013

Sotva jsem se rozcvičila s Jill už tu frčí zase jiný cvíko, nesíthám 😉 To jsem zvědavá. Dají se vidět výsledky i někde jinde než v soukromce? A když je to tak náročnější, asi je lepší nahnat trochu kondičku s Jill a pak třeba skočit na tohle ne?
@asus Ty už jsi přeci jen hoodně pokročilá, co myslíš?

asus
5. dub 2013

@lvicek2000 nemyslim si to 😉

asus
5. dub 2013

@lvicek2000 stači se nebát a šup do toho 😀

lvicek2000
5. dub 2013

@asus Dojedu si 6WP a pak se do něčeho dám. Zatím se rozhlížím, je toho tolik!!!

gable
5. dub 2013

@lvicek2000 tak tak, dnešní kardio bylo opravdu na infarkt 😀 snad se to zlepší a za pár dní už to nebude taková bolest 😉 Ikdyž po tom cvičení je to taková příjemná bolest,ale při něm se mi ježí vlasy na hlavě 😀

lvicek2000
5. dub 2013

@gable Ten pocit ze sebe je pak k nezaplacení co? Tak tak

selingerova
5. dub 2013

@gable
@jajulin

Supr, taky dneska jedu 4den, jsem ráda, ze nejsem sama 🙂 lýtka mi uz polevují, ale 1. tři dny 😝 😀 😀 😀 noo nemusim asi ani psát, kadzý ví 🙂

gable
5. dub 2013

@selingerova mě ta lýtka bolí teprve od včerejška, předtím jsem měla problém spíš se stehny 😀 no pomalu se to stěhuje směrem dolů,tak snad mě zabolí ještě palec na noze a bude to lepší 😉

misanydrl
5. dub 2013

Dnes jsem ukončila první level, zítra jdu na ples, takže si dám jeden den pauzu a od neděle pěkně druhý level. Teď jsem to zkoukla, abych věděla, co mě čeká a dost mě to děsí. Dámy, uklidněte mě, že to neni tak hrozný, jak to vypadá😀...

ander1
5. dub 2013

@misanydrl to zmákneš! napiš tady pak dojmy z prvního dne cvičení 😀...já jsem myslela, že to neudýchám a hekala jsem doma jak stará baba 😀

memollka
5. dub 2013

@misanydrl Neni 😉 je to ještě horší 😀 neee, právě jsem docvičila 1. den 2. levelu, leje ze mě jak z vola a nevim čemu vděčim za to, že jsem se nepropadla k sousedům 😀 už jsem byla zvyklá, že tu jedničku dávám celkem v klidu, tak je teď tohle zase celkem šok..ale líbí se mi to..Jen mam teda fakt pocit, že se to nebude líbit sousedum pod námi, mam pocit, že u toho strašně dupu..ale třeba se to tréningem zlepší a budu ladnější 😀 a taky teda na to je třeba víc prostoru a v našem malém obýváčku je to dost fest 🙂
@ander1 já nehekala, ale nadávala jak dlaždič 😕

jajulin
5. dub 2013

@gable
@indriela
@lucie650
@selingerova
jé, super, kolik nás začátecnic je 🙂. Bolest svalů se po 3. cvičení fakt zmenšila. Ale přemýšlím, jestli nedělám něco blbě, když všechny bolí lýtka a mě stehna 🙂.
Jsem si při tom cvičení uvědomila, jak jsem na tom s kondičkou blbě. Ani teď po 4 lekcích to nedávám všechno. Občas to na půlminutky stopnu, abych popadla dech a nabrala síly. Dámské kliky jsem napoprvé nedala vůbec, teď se trošičku něco rýsuje, ale pořád mám při tom zadek hrozně nahoře. Asi každý level budu cvičit 15x místo 10x, abych měla pocit, že to opravdu zvládám.
Jinak musím říct, že mi tyto diskuze a různé fotky hozně moc pomáhají. Když mě honí mlsná, mrknu na net, a hned mě to přejde. 🙂
Tak zdar a sílu 🙂

alzbeta.hod
5. dub 2013

holky kde se dá sehnat cvičení které tu uvádíte?

indriela
5. dub 2013

Ahoj spolubojovnice, tak mam 5. den 1.levelu za sebou a muzu vas uklidnit, bolest uz je skoro neznatelna, takze vydrzet 🙂 Dneska se mi teda fakt nechtelo, ale nakonec jsem to dala a po odcivceni jsem se poplacala po zadech, jaka jsem dobra, ze jsem tu lenoru ucvicila 😀
@alzbeta.hod Ja cvicim podle youtube, nektere holky to maji stazene. Par stranek zpatky jsou nejake odkazy 🙂
Preju vsem hezky vikend 😵

alzbeta.hod
5. dub 2013

@indriela děkuji mockrát, taky jsme už něco našla na you tube a musím uznat, vypadá to snadně ale jsem KO

marketa97
5. dub 2013

ahoj všem 🙂 taky se hlásím do klubu začátečníků, mám za sebou teprve třetí den prvního levelu a musím říct že mě to teda chytlo 🙂 nejvíc mě bolí stehna, chůze dolů ze schodů je v mým podání dost komická :D

jajulin
5. dub 2013

@marketa97 jj, po schodech dolů to vypadá hodně komicky 🙂

selingerova
5. dub 2013

@jajulin
@gable
@indriela
@lucie650

Také jsem ráda, ze nás je víc...clověk v tom není sám. Já mám dnes za sebou 4.den 1.levelu a konečně mohu rict,ze ta priserna bolest lytek je pryc. 😀 Uvidíme rano, jestli se nevrátí. 😀

@alzbeta.hod
Je na stazeni pres torrenty nebo na youtube.com :

https://www.youtube.com/watch?v=KR7BK7jpu3M

😀

indriela
5. dub 2013

@jajulin Nic nedelas blbe, neboj, me bolela lytka i stehna, takze keine stress 😉

indriela
5. dub 2013

@selingerova Nevrati, bolest - ta uz odesla do vecnych lovist 🙂

selingerova
5. dub 2013

@indriela Kdyz jsem viděla co mě ceka v dalsim levelu myslim, ze se zase vrati, ale nekam jinam 😉

indriela
5. dub 2013

@selingerova Na nas si neprijde, to dáme 🙂

indriela
5. dub 2013

Jinak jsem, holky, zalozila soukromou skupinu, kdyz se nas tu seslo tolik zacatecnic. Do tech dvou puvodnich uz nepribiraji, tak ta nova se jmenuje velmi vystizne: Postavicka Jill - to je nas cil! Kdo chce, muze se pridat, staci pisnout...

selingerova
5. dub 2013

@indriela Jasně,ze DÁME ...Jak se dostanu do té skupinky co jste zaloila? 😕

indriela
5. dub 2013

@selingerova Uz jsem Te tam pridala, tak vitej 🙂

gable
5. dub 2013

@indriela prosim taky do soukromi 🙂

indriela
5. dub 2013

@gable Tve prani bylo vyslyseno, uz jsi tam! Vitej a hned se nelekni 😀

jajulda
6. dub 2013

@jajulin mě nebolely moc stehna, ale hlavně lýtka . A to bylo fakt krutý. Ale po čtvrtý den už dobrý. 😀 😀 Dnesk začínám první den druhého levelu, tak sem zvědavá. 😠