Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

hlavinka
25. únor 2013

@tichackova no jo, ja se taky merim celkem casto 😲 😅 ale po pulce urcite centaky dolu nejaky pudou 🙂 Tak se drz 😉

asus
25. únor 2013

@tichackova neboj ono to pujde a buh vi zda maš co hubnnout vubec na fotce si takova hubena

tichackova
25. únor 2013

@asus No fotka je taky před těhu🙂 Já tedy nejsem tlustá, to jako ne. Vršek mám hubenej, až od bříška jsem nespokojená. Stehna, zadek a hlavně ty šílený madla lásky...😝 😝 Ale na 172cm mám 65kg, takže žádná tragédie🙂

tichackova
25. únor 2013

@hlavinka No myslela jsem si, že vydržím s měřením až po těch 30ti dnech... Ups, nějak to nevyšlo...😀 😀

asus
25. únor 2013

@tichackova je tak to maš dobrou vahu to neni tak strašný prosim tě ja začala na 75 kg 😝 a skončila na 59 kg a už je cvičim 😉

asus
25. únor 2013

@tichackova taky furt měřim, člověku to neda 😅 😀

tichackova
25. únor 2013

@asus Jj, koukala jsem na tvý fotky v albu a je to tedy mazec!!!!! To je motivace!!!😵 😵 🙂

maja.xx
25. únor 2013

@mina_ mě přijde že zadek máš poloviční...a to prý černá zeštíhluje 😉 😀 Já se zkusím vyfotit po 15 dnech, tak si 11 dnů počkejte 😀

asus
25. únor 2013

@tichackova 😉 děkuji 😉 za chvalu ta moc těši po te dřině 🙂

hlavinka
25. únor 2013

@tichackova klíd, ja jsem na tom jeste hur. sice se nevazim KAZDEJ den, ale ob den se merim 😀 a samozrejme obden zadny vysledky 😝 😀

tichackova
25. únor 2013

@asus Ty jsi si ale hlídala i jídelníček, viď? Na to mě moc neužije😀 Max. se snažím nežrat večer😝

tichackova
25. únor 2013

@hlavinka Ob den 😀 😀 😀

hypo
25. únor 2013

ahoj, tak dnes 5-ty den 🙂uf uf uf..... jako telo me boli porad cely.... ale uz to davam lip a samozrejme taky merim a nic dole, ale citim se nejak lip, na vaze o 2kg min ale to u me nehraje roli u me vahalita sem tam sem tam takze podle toho se neridim 🙂 @amallie a konecne jsem vymenila nesmysliny 1,5kg cinky za 0,5kg (stale pekne flasky vody)

asus
25. únor 2013

@tichackova jojo jidelniček ale ted cvičim s Jill a Bobem a jidelniček tak normalně jen některe věci nejim nebo jen malo 😉

kurimka
25. únor 2013

@mina_ prosimte kdyt mas stehna mensi a zezadu je videt zmena poradna ;o) ty jsi tele... uvidis, ze kdyz vydrzis tak to bude znat jeste vic ;o) ber to tak, ze teprve zacinas. nesmime se upinat na ty zazracny fotky ;o) normalne to lidem trva pres rok nez zhubnou tak, jak by chteli, tak za mesic to nemuze bejt promena jak po liposukci preci ;o) bud moji motivaci a jed dal, at se mam po kom opicit v dalsim cviceni hm? ;o)

hypo
25. únor 2013

a nejvic me boli lytka, pripada mi ze porad poskakuju po spickach jak jsem naboso, cvicite doma v botech??? ja nemohla u dedy ani vyjit schody ☹ ted je to uz lepsi...... a dokonce se mnou zacala vicit i moje 3-leta dcera coz je mazec pac me porad vyrusuje...

kurimka
25. únor 2013

@hypo neboj telo si uz za par dnu zvykne ;o) a budes pak zmorena jen chvili po cviceni a pak uz bude pohoda.. s cinkama jsi to udelala paradne.. nema cenu se s necim rvat, kdyz na to neni clovek zvyklej, aby pak cloveka bolely klouby.. mne zacinaly bolet lokty, jelikoz sjem cvicila s flaskama a ty mi klouzaly, ale manzel mi pak koupil zavazi na zapesti (ja ho drzim jako cinky) a jak mi to neklouze tak hned prestal loket bolet ;o) takze drzim pesti at ti to vydrzi co nejdyl... ja kdyz to takhle ctu, tak me to pak vic a vic nabudi,a bych se zase zvedla a sla si to odcvicit ;o) dneska jdu na treti level, tak jsem zvedava. chtela bych k tomu pomalu zacit pridavat neco vic na bricho, ale prvne musim zkusit jak ten treti level udejcham ;o)))

ined77
25. únor 2013

@mina_ ...je tam vidět posun, to každopádně!
nevzdávej to, věřím tomu, že s úpravou jídelníčku budou výsledky znatelnější 😵

@hlavinka ...ještě to bude běh na dlouhou trať, ale nevadí 😉 .

mina_
25. únor 2013

@hypo první level jsem hopsala v protiskluzových ponožkách a další 2 v botách, to už by mi ty klouby vyskočily z těla 😉

ined77
25. únor 2013

@hypo ...tříletá má aspoň už trošku rozum, já cvičím s čerstvě dvouletou a to je občas taky něco 😀 .
doma cvičím naboso, na koberci, ale lýtka mě zkraje taky celkem bolela.
výměna činek je určitě rozumná, 1,5kg je hrozně moc pro začátek 😉 .

handm
25. únor 2013

@kristi a ty proč, jako?!😀😀😀

mina_
25. únor 2013

holky díky moc za podporu, nečekám zázraky, jen jsem doufala v něco trošičku víc 🙂 Můj problém bude i v tom, že pod tím špekem svaly jsou, spousta lidí mi říká, jak můžu mít s takovým tělem takovou fyzičku a naopak s takovou fyzičkou takové tělo... takže někde je zakopanej pes... Prcka zmohl oběd, tak si dám alespon orbitrek...

asus
25. únor 2013

@ined77 ja s činkama 1,5 cvičim od začatku a pohoda 😉 ale prvni týden mě bolely ruce to je fakt 😅

kristi
25. únor 2013

@handm zpevnit a dostat se trosku do kondice - pac v lete golf a chci si koupit kolo 😉

smisek24
25. únor 2013

tak tady přidávám svoje zkušenosti. S Jill cvičím 62 dní a výsledky po dvou měsících jsou super, nevím teda na cm neměřím se, ale velikostně o velikost a přes zadek o dvě. Takže já jsem spokojená, je pravda, že jsem upravila jídelníček, ale né nijak drasticky. Výchozí váha 68 kg a nyní 62 kg. Cíl 56 jako před prvním otěhotněním 🙂

ined77
25. únor 2013

@asus ...fakt? tak to jsi vážně dobrá, to bych měla ruce jako opice 😀 .
já to pořád zvažuju, jestli kilovky nebo 1,5kg...chci si v nejbližší době činky pořídit, zatím jsem vystačila s petkamaa, ale v té trojce už to ty činky chce. na petkách se blbě cvičí 😀 😉 .

ined77
25. únor 2013

@smisek24 ...ahoj a moc gratuluju, další motivace, super!!! 😵

asus
25. únor 2013

@ined77 mě ty petky se blbě držely v ruce a tak sem si koupila prostě činky a je to fakt lepši 😉 ale zase mě rostou svaliky na ruce manžel řika že vypadam už jak Xena 😀

medvide1
25. únor 2013

Ahoj holky mam dotaz trochu se k vam vetřu podle čeho cvičite?! nemate nějaký odkaz kde bych jill mohla stahnout nebo spiše jen pustit?Děkuji

asus
25. únor 2013

@smisek24 gratulka a kolik měřiš??