Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

liss_durman
7. bře 2013

Holky, mám před sebou poslední dva dny 3. levelu ze Shredu. Dneska jsem se dokopala s největším sebezapřením. To počáteční nadšení nějak opadlo, třetí level mi prostě nesedí vůbec... Dělám snad všechny cviky v té lehčí verzi a přijde mi, že to nemá žádný efekt. Ale tu těžší verzi nedávám 😀 Taky mi přijde, že už zase kynu, to jsem po 1. a 2. levelu neměla, naopak jsem viděla výsledky. Teď se tedy raději neměřím a děsím se okamžiku, až to v sobotu naposledy docvičím a v neděli se budu měřit a vážit 😀 Já vím, že velkou roli hraje jídelníček a to je můj problém - nejsem vůbec na diety... A ani nevím, čím se řídit, každý tvrdí něco jiného. Nemáte někdo nějaký tip na nedrastickou dietu bez toho, abych musela počítat kalorie? Nebo nevíte někdo, kde se dá sehnat ten jídelníček od Jillian?

klaire22
7. bře 2013

@liss_durman tohle mám taky 🙂 drastické diety nemají efekt, prostě dělej jen pár základních věcí🙂
1) hodně tekutin (nejlépe voda)
2, hodně ovoce a zeleniny
3) omez sladké (u mě asi největší problém)
4) po 18 hodině nejím
5) pohyb - ten už máš díky Jill 🙂

A nemáš to třeba dostat? já mám pocity nakynutí vždy, když to mám dostat a to raději na váhu nelezu, šíleně mě to demotivuje. Já dnes jedu 7 den 2. levelu a taky mi přijde, že nikde nic nevidím 😠 😠 😠 😠 😠

liss_durman
7. bře 2013

@klaire22 Díky za odpověď 🙂 Ty tekutiny dodržuji už dlouho. Asi před rokem a půl mi to pomohlo shodit asi 8 kg, to ale bylo hodně tragické 🙂 Teď už bych potřebovala shodit jen trochu a spíš zpevnit a ono to pak holt není tolik vidět 🙂 Sladké... No to je mor! 😀 Bohužel odvykám od kouření a sladké mi dost "pomáhá" zvládat stresy, ale snažím se co to jde to omezovat. Ty nejíš sladké vůbec?
Jinak dostat to mám až za týden, tak to asi tím nebude. Ikdyž kdo ví 😀

klaire22
7. bře 2013

@liss_durman já s pitím neměla nikdy problém, ale co mám malou, tak se pořád musím hlídat abych byla, nějak není čas ☹ ☹ ☹ ☹
Právě že jím ☹ ale musím to omezit, pak se nemůžu divit, že to nejde moc dolů 🙂 Ale je fakt, že vidět to sice není, ale cítit to tedy je......pod sádlem cítím svaly, mám najednou kondičku, vše zvládám, nejsem ufuněná a na dotek jsem taková pevnější 🙂

liss_durman
7. bře 2013

@klaire22 Tak to držím palce s tím sladkým 😉 Jinak s tou kondičkou to je pravda, to taky vidím výsledky, pořád koukám, jak se mi začínají aspoň NĚJAK tvarovat ruce 😀 A v pondělí jsem byla po dlouhé době na jumpingu a vydržela jsem skoro celou lekci hopsat bez problému, až ke konci jsem nemohla. Tak to mě příjemně překvapilo... Ale ty moje problémové partie pořád nic moc... Po 2. levelu jsem sice měla nějaké úbytky v cm, ale teď se bojím, že se to zase smazalo...

kurimka
7. bře 2013

Holky nevíte, ajk se zbavit nejak rychle tech madle lasky? pac mne prijde, ze ty mi zustavaji porad stejny... a nelekejte se, kdyz se nekde cviceni zasekne.. je to normalni. jini lidi cvicej mesice a nemaj skoro zadnej vyseledek.. jinak pridavam fotku po letech lenoseni versus dnes po dokonceni shredu a prvni lekci body revolution ( vecer me teda jeste ceka cardio )

iconka
7. bře 2013

@kurimka wau, ty si sa za mesiac pekne popravila 🙂

kurimka
7. bře 2013

@iconka no na oplatku vic vylezla celulitida no :o/ holt neco za neco.. ale furt me trapi ty madla lasky ze zadu na zadech.. ty jsou furt stejne veliky.. bych je nejradsi odtrhla a bylo by ;o))

hypo
7. bře 2013

@kurimka parada.... tady neni o cem mluvit, fotky mluvi za vse 🙂 krasny ubytek.....

hypo
7. bře 2013

holky ja se porad nemuzu dokopat k tomu vacu shape.... (mam ho v mem planu - pravda je tam i plno dalsich veci ktere jsem jeste nestihla, jako treba vyloucit sladke!!!!) mam ho primo v dome ale nez manza prijde z prace tak jsem tak orvana ze me ani nehne nekam jit..... a misto toho vecer u tv davam nejaky ty posilovace bricha... myslite ze ten vacu shape k necemu je dobry??

asus
7. bře 2013

@kurimka supeeeeeeeeeeeer gratulka 😵 jde ti to dobře

hypo
7. bře 2013

taaaaak a prave jsem doslova sezrala kotel testovin ☹ dneska si posledni jidlo, max jogurt a vodu.....

mina_
7. bře 2013

@klaire22 ahoj, já už cvičím 2. týden, končím ho v sobotu, ripped in 30, je to tak, že cvičíš 6 dní a 7. den máš volno, což mi vyhovuje a cvičí se mi to líp 🙂

mina_
7. bře 2013

@kurimka já mám pocit, že po tom ripped mi to trošku leze dolů... ty batohy na zádech mě taky dost a dost štvou 😢 😢

kurimka
7. bře 2013

@mina_ ja uvidim co udela mesic toho body revolution a kdyztak bych pak udelala ten ripped.. po dnesku jsem z toho bodyrevolution nadsena, pac to bylo vylozene zabavny... i jak jich tam cvici vic a hlavne se to docela strida ty programy, takze se nikdy dva dny za sebou necvici nic stejnyho, takze to jen tak neprestane bavit - snad ;o)) ale ten ripped jsem koukala, ze je hodne na bricho a zada.. ten si nechavam v zaloze ;o)

klaire22
7. bře 2013

@mina_ to zní hodně dobře.........já přemýšlela, jestli si mám dát ještě jednou 30shared a nebo zkusit tohle 🙂 ale mít volnou neděli, to by mi vyhovovalo - jeden den voraz 😀 😀 😀 😀

mina_
7. bře 2013

@klaire22 ono je to takový psychologický, u shredu jsem třeba den vynechala a o to se mi to prodloužilo.. i když jsem 30 dní odcvičila v 33 dnech, což si myslím není taková trága 🙂 ale teď nemám tak velkou tendenci se na to ten den vyprdnout, bo vím, že neděle je volná 🙂

klaire22
7. bře 2013

@mina_ to je v poho 🙂 já začala cvičit 1.level, ale 2x jsem prostě nemohla, něco jsem měla, pak jsem vynechala třetí a tak jsem si šla zacvičit na orbitrek, ale tam jsem tak kravila, že jsem si odrovnala kolena a já tu Jill prostě nemohla cvičit, šíleně to bolelo...no tak jsem týden pauzírovala a dávala kolena do pořádku a začala znovu od začátku. A teď jsem u 7 dne 2. levelu 🙂 kdybych nebyla blbá, taky jsem to už mohla mít za sebou celé 😀 😀 😀 😀 ale vazy kolem kolen se krásně stáhly, jsou pevné a kolena už nebolí 😉 a celkově se cítím o dost líp, je to paráda, fakt 🙂
ten ripped in je asi větší makačka, ne? a jak dlouho se cvičí? tak těch 25 minut, nebo déle?

mina_
7. bře 2013

@klaire22 celé to má cca 34 min a je tam o něco delší zahřátí i protažení,což je jen dobře, jinak mi to zatím celkem dobře odsejpá

kinguse
8. bře 2013

@pajoslava ahoj,muzu take poprosit o presun do soukromí, pokud to je mozny???...diky

dagina
9. bře 2013

@kurimka za měsíc takový rozdíl 😕 ?? úžasné....

Holky, chci se vás zeptat, abych nemusela nikde pátrat...., jak se začíná s Jill??? Myslím jak dlouho se cvičí 1 Level atd, kolikrát týnně, či každý den?! Moc díky za info. Chtěla bych se sebou trochu zatočit.

klaire22
9. bře 2013

@dagina 10 dní každý level a jsou 3

abigail1
9. bře 2013

ahoj holky, můžu poprosit o přístup do soukromé diskuze? 🙂 díky.

abigail1
9. bře 2013

@kurimka ten rozdíl před a po cvičení je úžasnej!!!!! chybí tu tleskací smajlík!

mrabbit
9. bře 2013

Ahoj holky, mě dneska čeká 10. den ze 3. levelu, ale tím nebudu končit, chci ho cvičit do konce března, abych pořádně zvládla kliky a ty děsný výskoky s výpadama, ty zatím neufuním 🙂). Jinak jsem měla v únoru učící pauzu díky zkouškovému období, takže jsem v podstatě měsíc nic nedělala, ale před tím jsem po těch dvou levelech měla cca všude o 2-3 cm méně (a to jsem to necvičila každý den), takže doufám, že teď po tom 3. levelu budou výsledky ještě lepší, kor když ho budu cvičit měsíc v kuse 🙂. No je to boj, ale motivace je velká (svatba, miminko,... 🙂 ). Takže cvičení zdar! 🙂

@trexx25 - Prosím pěkně, kdybyste ještě měly volno v soukromé diskuzi, mohla bys mě přidat? 🙂 Děkuju.

trexx25
9. bře 2013

@mrabbit ahoj, přidána 🙂

trexx25
9. bře 2013

@abigail1 taky přidána 🙂

samanka_alice
9. bře 2013

Cvičila jsem podle ní měsíc, ale vadilo mi, že v 30 day shred ta hudba jde trošku mimo. Jakoby opožděná. Dost mě to vyhazovalo z rytmu. Zkusím jiné její cvičení.

samanka_alice
9. bře 2013

@kurimka úžasné výsledky!!