Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

romesak
8. dub 2013

ahojky tak dneska odcvicen 1 den 3 levelu no lilo ze me silene 😀 az to docvicim tak ktomu pridam cardio.tak uvidime

jesca
8. dub 2013

Ahoj vsechny🙂 Mam na vas zkusene dotaz. Cvicila jsem uz pred par mesici 30DS, pak jsem byla nemocna a minuly tyden jsem zase zacala s Level 1 30DS. Ale treti den jsem si rekla, ze zkusim jine cviceni, takze jeden den jsem jela Killer Buns and Thighs, dalsi den 6week 6pack, pak zas Buns and Thighs a 30DS. Ma to smysl takto stridat? Mym cilem je cvicit 2x denne vzdy jedno obecne a jedno cviceni na bricho/zadek, ale nechci se ze zacatku zase uplne znicit. Co myslite?

cuci25
8. dub 2013

@jesca já taky takhle cvičím, myslím jako každý den něco jinýho. Mám za sebou celej shred a ripped in 30. Ale teda 2x denně cvičit je podle mě blbost. Teď jsem si oblíbila No more trouble zones, je to sice 50min, ale uplně na všechno, od posilování rukou, břicha, zadku, nohou 🙂 a hlavně je to hrozně zábavný a rychle to uteče...

jesca
8. dub 2013

@cuci25 Kdyz me prijde tech 20min z 30DS malo🙂 Ale mozna se precenuju. Ted se u toho tak prijemne zapotim, ale nejsem nijak znicena, tak jsem si rikala, ze si k tomu neco pridam. No More trouble zones nemam, juknu na to, to uz kazdopadne stacit bude😀😀 A mas v tom stridani cviceni nejaky system? nebo si to poustis podle nalady? Ja takto nevim, kdy prejit na dalsi level (napr. u 30DS), kdyz nebudu mit odcvicene ty dny... ale mozna nad tim zbytecne moc premyslim 😉

cuci25
8. dub 2013

@jesca taky si myslim, že asi zbytečně moc přemýšlíš 🙂 ale já to taky řešila...Když jsem v tom cvičení měla jasno, jakože jsem cvičila týden to a týden to, tak jsem byla klidnější 😀 Teď prostě cvičím spíš to na co mám čas a chuť. V jedný studii vyšlo že 30 min pohybu denně uplně stačí, dokonce je to účinnější než hodina denně. Já jsem si k shredu občas dávala 12ti minutovku od Boba Harpera na břicho...

misha2310
8. dub 2013

Doporučili byste mi nějaké dvd??? Nějaké obsáhlé???Kde je nějak tak od všeho něco????Co s jakým programem začít??? A jak to střídat???Potřebuju hlavně břicho,zadek,boky ... Děkuji

indriela
8. dub 2013

Tak vaha se konecne umoudrila a rucicka jde spravnym smerem 🙂 Sice pomalu, ale jiste! Nejaky cm uz taky mizej - je to fakt dobra motivace!
@faflina Ahoj, tak holky Ti uz, koukam, odpovedely, "mam zajem" znamena, ze chces do soukromky?
@memollka Jee, diky za odkaz na FB, hned se tam jdu cumnout 🙂

faflina
9. dub 2013

@indriela ano ráda 🙂

myspule1
9. dub 2013

@pajusa Chci se zeptat, jak je to s tím bazálním metabolismem, pokud tomu rozumíte... Zapisuju si jídlo i aktivity na kaloricketabulky.cz .. Tam mi to vypočítalo - odhadem - 8tis KJ, ale když mám režim hubnutí, tak cca 5500 KJ. Tp znamená, že sjem to pochopila tak, že bych měla do sebe těch 5500KJ dostat a i vydat pryč aktivitou, nebo by mi mělo ještě navíc zůstat něco - ta hodnota bazálního metabolismu? Díky za odpověď 🙂

kaelan
9. dub 2013

Ahoj holky
já mám za sebou 5 den levelu 3 a ten se mi zdá v pohodě.Akorát mě po cvičení vždycky rozbolí hlava měl to taky někdo?

lvicek2000
9. dub 2013

@myspule1 Ahoj, jak jsi na tom s 6WP? Začínaly jsme nějak stejně skoro ne? Mě už ten level 1 nebaví a ani mi už nic moc nedává, řekla bych, takže zítra jdu na level 2, snad přežiju 🙂

lvicek2000
9. dub 2013

@cuci25 A to no more trouble zones není na levely, nebo jak se to cvičí? Pořád to samý?

cuci25
9. dub 2013

@lvicek2000 neni to na levely, je to prostě jen 50minutový cvičený zaměřený na celý tělo. Teď jsem to docvičila a jsem uplně mokrá 🙂 Na levely je ještě třeba Killer buns&thighs, ale u toho jsem začla jen ten první, je docela těžkej a fak jen na nohy a zadek, já potřebuju spíš hlavně břicho a boky...

lvicek2000
9. dub 2013

@cuci25 Díky, a cvičíš jen to nebo to s něčim střídáš?

cuci25
9. dub 2013

@lvicek2000 střídám to zatím se 6W6P 1. level, ale asi zkusím ten druhej. Navíc teď přemýšlím, jestli nezkusím s holkama to insanity, přece jenom ta Jillian už mě tak netáhne 😀

lvicek2000
9. dub 2013

@cuci25 Já chci ještě zkusit nějaký další cvičení od Jill, zatím mám za sebou jen Shred a 6WP level 1, zítra jdu na 2. Ještě zůstanu věrná Jill, když to byla ona, kdo mě vyhecoval k nějaký aktivitě. ČAsem se k vám třeba taky přidám 😉

cuci25
9. dub 2013

@lvicek2000 tak to potom doporučuju Ripped in 30, cvičí se 4 levely po 7 dnech, můžeš si dát v tom týdnu 1-2 dny pauzu, to je taky docela masakr 🙂

lvicek2000
9. dub 2013

@cuci25 No to už mám stažený a mám v plánu na to asi po 6WP skočit. Díky za rady 😉

myspule1
9. dub 2013

@lvicek2000 Ahojky Lvíčku 🙂, já jedu furt a zatím mi to jako stačííí 🙂, mám začít ten Level 2 myslím př. pátek až, takže já vydržím fakt ty 3 týdny tohle a pak ten Level 2 (ještě jsem se na to raději ani nekoukala 🙂 ) , přidala jsem si k tomu "tany tany" od Tiffany (se mi to i rýmuje že 😀) , takže to si dávám jako 2. aktivitu a myslím, že mi to zatím fakt vyhovuje. Takže ty mě předběhneš jo 😕 , tak mi dej info, jestli to je vražda nebo se to dá 😀 .

lvicek2000
9. dub 2013

@myspule1 No na tu 2 jsem dneska koukala a jako síla. Většina je ve stoje, lehneš si asi jen dvakrát. Já jsem v těhle cvičeních ráda, kdykoli se svalim na zem, i když následuje další maso, ale ležím. Tohle je maso ve stoje 😀 Já jsem ještě přidala squaty, tany tany mi nedělalo dobře na záda. Nedávno jsem chodila na rehabilitace, takže to jsem vzdala

myspule1
9. dub 2013

@lvicek2000 No to mi ani neříkej tohle, to mi neříkeeeeej 😲 , taky jsem radši na zemi, než furt poskakovat 😀, i když v mém případě je pro mě asi platná rovnice, čím víc kardio, tím víc mi půjdou špeky dolů - což ty nemusíš teda 😅 . No tak to se mám na co těšit. O tom bolení zad po tany tany jsem četla, ale mě fakt naštěstí nebolí, tak ťuky ťuk. Takže jdeš na ten Level 2 jo, budu držet palec 😵

lvicek2000
9. dub 2013

@myspule1 No ono to není kardio, ale spíš takový ty cviky co se dělají v 1 před tím než jdeš na zem, akorát drsnější, ale některý už byly v 1 nebo ve shredu-samozřejmě ty, který jsem nensnášela-jak jsi opřená o ruce a jakoby běžíš apod...

myspule1
9. dub 2013

@lvicek2000 háá no tak já si to snad raději pak nejdřív pustím a uvážím, jestli na to mám 😀

pajusa
9. dub 2013

@myspule1 no tak jak to bylo vysvětleno mně, tak pod tu hodnotu bazálního metabolismu nesmíte za žádnou cenu jít NIKDY - samozřejmě i v režimu hubnutí. protože na to, aby tělo hublo, potřebuje energii, jinak to nebude mít ten efekt, ono se říká, že k tomu vlastně musíte "prožrat" protože dost lidí, kteří jsou třeba zvyklí na diety, tak třeba jí míň než by ve skutečnosti měli, a to je špatně.

ten bazál nejlíp doporučuju spočítat tady : http://www.mte.cz/bmr.php
a článek k tomu co jsem napsala: http://mojetelo.blogspot.cz/2013/03/serial-prob...

myspule1
9. dub 2013

@pajusa Díky moc, tak jsem si to tam hodila a vyšlo mi :

Váš BMR je 2000 kcal (8368 kJ)
Váš BMRp je 3201 kcal (13393 kJ)
Chcete-li začít hubnout, Váš denní energetický příjem by neměl přesahovat 2723 kcal (11393 kJ)

Ten článek jsem četla, děuji moc, mám ten blog v oblíbených 🙂. Takže OK, když vydám třeba 2500 kJ cvičením, tak o to musím mít vyšší příjem za ten den,aby mi teda zbylo těch 8368 kJ ???

pajusa
9. dub 2013

@myspule1 ano přesně tak!!

myspule1
9. dub 2013

@pajusa No, tak to je teda něco... Dnešní příjem mám např. přes 6tis kJ, ale výdej už na 4tis kJ. Tak to dělám špatně.

pajusa
9. dub 2013

@myspule1 no ono je to právě docela těžký...já mám svůj bazál 7500KJ takže taky někdy mám problém sníst to co musím---
jinak ten výdej je nejlepší měřit pulsmetrem nevím nakolik je přesné to co je zadané v kalorických tabulkách. je to orientační, každý spaluje jinak.

myspule1
9. dub 2013

@pajusa Aha, tak ten zatím nemám ten pulsmetr 🙂, díky za radu i podporu 😵

indriela
9. dub 2013

@faflina Tak pridano, vitej a hodne uspechu 🙂