Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

asus
26. únor 2013

@adisek piše mě to že stranka neexistuje 😕

tichackova
26. únor 2013

@asus @adisek Chtěla jsem se taky mrknout, ale je to soukromá diskuze, tam my se nedostaneme...

asus
26. únor 2013

@tichackova asi ne no 😢

tichackova
26. únor 2013

Ahoj holky, tak mě dneska čeká 9/1 shredu, ale kdy to zvládnu, to tedy netuším. Teď se po mně to dítě plazí a za hodinku vyrážíme na plavání, domů dorazíme tak kolem třetí. Holt budu muset cvičit večer, až přijde m domů a pohlídá Eli😒

asus
26. únor 2013

@tichackova neboj to zvladneš 😉

tichackova
26. únor 2013

@asus Jj. MUSÍM!!!🙂

verra
26. únor 2013

Hezké ráno,
@tichackova já včera cvičila až ve čtvrt na devět, taky jsem to dřív nestihla.
Tak já se chystám za chvíli na šestý den Levelu 1 a zatím mě nic nebolí, tak snad si kolena na to už v tom lednu zvykla.
@asus teda koukala jsems na ty Tvoje hubnoucí fotky a úžasné, copak jsi držela za dietku??Já chci taky takhle vypadat!!!!!!

asus
26. únor 2013

@verra diky za chvalu,ja změnila jidelniček jen 😉

ined77
26. únor 2013

@adisek ..jo takhle to máš s jupí, tak to jo, to musí držet dobře 😉 😀
a ten ripped jsi dala celý v pohodě? já se bojím, že u toho vypustím duši 😝 😅

@asus ..aha 😉 .
a jakoupak dietku máš, není-li to tajné? 🙂

pro přístup do soukromé písněte @trexx25 , přidá vás 😉

tichackova
26. únor 2013

@verra Ve čtvrt na devět? To bych asi nedala😝 Nejradši cvičím dopoledne, hezky mě to nakopne, sprcha osvěží... Dobře se mi pak funguje🙂 Večer už jsem ko😝

ined77
26. únor 2013

@tichackova ..plavčo si užijte 😉

asus
26. únor 2013

@tichackova ja cvičim rano kolem 10 h tak za chvilku jdu na to 😅

tichackova
26. únor 2013

@asus Tak ať to pěkně odsejpá😉

@ined77 Díky😉 Vyvalím tam to své povislé tělo...😝

monasek84
26. únor 2013

tak po prvnim dni me vsechno tak docela prijemne boli... ale predstava ze bych dnes mela delat kliky 😨 😀 no... maximalne si rozbiju bradu 🙂

hypo
26. únor 2013

ahoj, tak dnes sesty den 1 levelu..... ja cvicim dopo kdyz mala usne.... pravda sem tam se vzbudi a chce dudlik tak si rychle odskocim a pokracuju 🙂 nekdy to mam bez vyrusovani.... jen dnes v noci byla jako od 3 hod rano vzhuru usla az po pate hodine v sest vstaval manzel a v pul sedmi starsi dcerka takze ja prakticky od 3hod nespala... ted jsem docvicila cekam na pani co si odeme neco kupúuje pak prijede opravar na PC a pak asi zhynu nebot pujdu pro dcerku do skolkya cely den je vcudu... ale ted jsem maximalne probrana po cviceni a sprse 🙂

verra
26. únor 2013

@tichackova jo jo ve čtvrt na devět, já dojela domů až v sedm a než jsem vykoupala malou a dostala se k tomu, tak bylo tolik hodin, ale zase jsem se hezky unavila a pak padla do postele. Prostě každý den cvičit hlava nehlava.

trexx25
26. únor 2013

Ahojky, tak mám za sebou 4 den z 1. levelu, no třepavka už moc není, kardio zas o něco lepší, ale ještě jsem se u něj musela zastavovat, no ale hlavně že se to zlepšuje, to mě motivuje cvičit dál. Svaly na nohách mě teda bolí zas jakoby víc, teda u toho cvičení, přes den normálka, tak nevím čím to je. Možná tím, jak cvičím ještě v noci u toho kojení 😒

Jo a kdo by chtěl do soukromé, tak mi klidně písnite do IP, zatím je nás tam pár... 😉

ined77
26. únor 2013

@tichackova ..prosím tě, nepřeháněj 🙂

tichackova
26. únor 2013

@trexx25 Tak mě do té soukromé přidej, prosím😉

trexx25
26. únor 2013

@tichackova to máme s tím dopoledním cvičením stejně, ráno mě to nakopne a večer bych to stejnak nedala, už jen proto, že to bývá manžel někdy doma a před ním cvičit nebudu 😠 , tak bych se nedokopala.

tichackova
26. únor 2013

@trexx25 No já bych před manželem necvičila ani náhodou!! Bych se hanbou propadla😀 Ale on si s malou zaleze do ložnice a já trdluju v obýváku 🙂

monasek84
26. únor 2013

@tichackova ja jsem svymu vcera nabizela, jestli si neda jedno cviceni se mnou, moc se netvaril 😀

verra
26. únor 2013

@trexx25 můžu taky k Vám do soukromé

kacitko
26. únor 2013

Holky prosím, za jak dlouho po porodu cca můžu začít cvičit 30DS?

trexx25
26. únor 2013

Tak to máš dobrý, ale on by si i tak neodpustil blbý kecy, o to nestojím, zatím o tom ani neví, že cvičim a doufám, že to ještě chvílu vědet nebude 😝

verra
26. únor 2013

já cvičila jednou před manželem a to bylo pořád řečí, jak to cvičíš atd, tak jsem mu řekla, ať si to jde zkusit a on že nemůže, že takové cviky nemůže dělat, že nesmí zvedat ruce nad hlavu (je třetí týden po operaci s ramenem), tak počkám, až mu vyndají dráty za měsíc a až to trochu rozhýbe a řeknu mu, ať jde cvičit se mnou.

tichackova
26. únor 2013

@monasek84 Taky jsem mu to nabízela a tvářil se asi stejně jako ten tvůj😀

@trexx25 Tak on to naštěstí nekomentuje, max. že jsem dobrá, že se dokopu🙂

tichackova
26. únor 2013

@kacitko Zkoušela jsem to 4 měsíce po porodu a po 16ti dnech jsem to vzdala, přišlo mi, že mám mlíka míň a míň😒

hlavinka
26. únor 2013

@trexx25 a jakou mate soukromou skupinu, tu samou co ma Fassy? tohle? Cvičení s Jillian Michaels
pokud je to jiny, mohla bych se taky prosim pridat? Dekuju

monasek84
26. únor 2013

@trexx25 ja to taky chtela utajit... ale jaksi za mnou vcera dosel, ze kdy zacnem neco delat a tak jsem se musela priznat, ze ja uz delam 😕 🙂