Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

myspule1
17. dub 2013

@lvicek2000 Ále nelakuj ty lakýrnice 🙂, nějakej tuk tam musí taky zůstat, abys měla nějkou termoregulaci těla 😀

cadeau
17. dub 2013

@jajulda nekdo mi tu radil cvicit bud 6 weeks 6 pack a nebo ripped in 30. Tak uvidim, co stahnu... spis jsem asi pro to ripped in 30 🙂

jika10
17. dub 2013

@jajulda Ja budu cvicit ripped

mikkisek
17. dub 2013

@jika10 tak to je super, gratuluju, každý pokrok je další motivací a je to super, na konci level 1 už to bude pro tebe brnkačka 😉 Ale přesně jak píšeš, je to taková očista. Já se vždycky těším hlavně na to docvičení, ten pocit spláchnout ten pot (a že ho není málo) ze sebe a představuju si, jak odplouvaj i špeky 🙂 Jdu se kouknout na ripped, "trošku" předbíhám, ale 😀

luciebx
17. dub 2013

tak sem si prave zase zacvicila.. krapet ze me leje. 😅 ale asi sem to cvicila dobre.. dost me teda bralo koleno.. ale ke konci uz dobry.. uff uff.. no takze jeste zitra patek a vikend.. a od dalsiho tydne zkusim druhej level.. no su zvedava

myspule1
18. dub 2013

Tak ženy, dneska poslední cvíčo z 6W6P Level 1 za mnou 🙂, zítra naběhnu na ten Level 2 a to bude teda asi pořádnej záhul... Podám hlášení 😀.

romesak
18. dub 2013

Ja dneska zacala po shreku ripped in 30 no pekne sem se zapotila 🙂

mikkisek
18. dub 2013

Já dnes také odcvičeno, sice jen čtvrtý den level 1. Jen nechápu, jak ty gazely za ní cvičí tak lehce a ještě hážou takový úsměvy, mě někdo vidět, ještě že děti po obědě spí 😀

luciebx
18. dub 2013

@mikkisek ja jdu taky cvicit 1 level.. dneska to bude asi po 4ty nebo 5ty.. ted presne nevim.. neco mi obcas pripadne lehke.. kliky nedavam.. z toho me vse boli.. ale jinak uz to zvladam v pohode..

mikkisek
18. dub 2013

@luciebx máš pravdu, docela to jde, i to rychleji utíká než první den. Jsem zvědavá na level2.

Holky, můžu se zeptat - cvičíte Jill kvůli zhubnutí anebo už jste zhubly a teď zpevňujete? Já totiž potřebuju dát kila dolů, chodím na nordic walking, hlídám tepovku při které bych měla hubnout a tak si říkám, jestli se to cvíčo nějak netříská. Asi už blbnu ☹

luciebx
18. dub 2013

@mikkisek me je v celku jedno kolik kg vazim.. na vahu mi nikdo nevidi ze jo.. ja se chci zpevnit.. ale i zhubnout.. ale to neni prioritni.. zpevnit boky zadek bricho.. ale ten spek na brichu fakt zhodit..

simour1
18. dub 2013

Ahoj holky,nevím jaký máte s Jill výsledky.Já ji cvičila přes 2 měsíce a poprvé v životě mě začalo cvičení bavit a vydržela jsem u toho.Postupně si tělo zvykalo na zátěž.Ale výsledky nebyly pořád tak jak bych si představovala.Pokud je mezi vámi někdo kdo má problémy s úbytkem cm i po Jill,přejděte na Insanity.Je to teda pěknej záhul,ale výsledky super!Za 14 dnů!!! mám dole přes prsa 8 cm,pas - 5 cm,boky a stehna -4 cm!Vřele doporučuji.Kdo by měl zájem,přijďte do naší soukromé diskuse přes @asus. 😉

lvicek2000
18. dub 2013

@myspule1 Myslíme na tebe, držíme palce a věříme, že přežiješ, ale připrav si zadek 😀

marcelkap
18. dub 2013

@mikkisek Ahoj. Já s Jill začínám, dneska druhý den 1.levlu. Taky by mě zajímalo, jestli ji můžu cvičit i když jsem vyloženě fakt tlustá a potřebuju zhubnout nebo jestli je to jenom pro ty, co potřebují dát dolů třeba 5kg a zpevnit a zformovat tělo.

terka_85
19. dub 2013

Ahoj holky. Potřebuji spíše zpevnit tělo a to hlavně stehna. Včera jsem docvičila 2. level 30 day shred. Měřila jsem se a váhu mám pořád stejnou a obvod stehen také. Zdá se mi ale, že kalhoty jsou mi trochu volné. Je to možné, když váha ani obvod se nezměnili? Díky 🙂

myspule1
19. dub 2013

@lvicek2000 Děkuji za podporu 😀, očekávám to nejhoršííííí 😀, zatím jsem se na to ani radši nepodívala 😀, jinak po sedmi týdnech cvíča teda prozatimní výsledky jsou: váha -7,6kilo, prsa -8cm, hrudník -13cm, pas -14cm, boky -9cm a stehno -7cm. Tak snad vydržím i dáááál 🙂.

myspule1
19. dub 2013

@marcelkap Ahoj, já mám obezitu a dala jsem se na tohle cvičení, jde to pomalu dolů, tak si myslím, že je to fajn i pro ty, co potřebují fakt shodit kila, jen pozor na to skákání a výpady - kvůli kloubům no... Ale dělám to taky...

luciemeli
19. dub 2013

holky přidávám se k Vám a začínám cvičit s Jillian Michaels tak jsem zvědavá zda se mi spevní tělo 🙂

marcelkap
19. dub 2013

@myspule1 Tyjo, ty jsi fakt dobrá, takový úbytky, to je paráda.
Mě taky kamarádka varovala, že to je blbý na kolena. No tak snad to nebude tak hrozný.

marcelkap
19. dub 2013

@pajoslava Ahoj, dočetla jsem se tu někde v počátku diskuze, že jsi založila soukromou skupinu. Mohla bych se přidat? Cvičím dneska 3.den s Jill.
Děkuju

myspule1
19. dub 2013

@lvicek2000 Takže podávám hlášeníčko.... Právě jsem docvičila a málem jsem u toho zdechla 😀, maličko náročnější to teda je 😲 😲 😲 , ale vydržím.. snad.... Co ty? Jedeš v tom taky nebo jsi přesedlala na jinou sestavu nakonec?

lvicek2000
19. dub 2013

@myspule1 Teda ty tvoje úbytky jsou skvělý!!! Gratuluju. A nepřijde ti, že je ta 2 spíš na zadek a stehna? Já jsem najela na Ripped in 30 a dokončuju week 1 a baví mě to, to je hodně podobné shredu. A k tomu si dělám před protažením squaty. Nejedu podle tý tabulky, ale vždy jich dám minimálně 100, občas nějakej navíc. Dneska jsem po delší době vytáhla džíny, které mi byly upnuté a přes zadek a stehna jsou mi volnější. Takže něco málo se asi děje 😉 K tomu Levelu 2 6WP se možná vrátim po ripped, už jsem totiž přišla na to, jak dělat ty výpady, aby kolena nebolela. A pak uvažuju i nad tím inisanity...Uvidím

luciebx
19. dub 2013

@myspule1 wow to mas krasny ubytek.. ja se nemerila pred zacatkem.. no mam za sebou teprve tyden.. takze asi ani ubytek zadny neni.. ale ja to poznam na kalhotach... tak snad se do nich brzy dostanu.. 😵 😵

dneska se mi teda vuubec nechtelo.. sem ko z prace.. ale nakonec sem to dala.. 😵 😵

jajulda
20. dub 2013

@myspule1 Teda to jsou krásné úbytky. Já se musím přiznat, že jedu dneska 4 dne 3.levelu a zatím nic moc. Upravil se mi vrch, ale spodek moc ne. A na kila úbytek snad žádný.

pellullinka
20. dub 2013

Ahoj holky, musím něco taky vyzkoušet, má vůle je tedy dost slabá, abych pravdu řekla....
Ale, koukala jsem tedy na odkazy na youtube, které jsou na začátku a čím začít - tím 30 day shred: level 1, jak dlouho level 1 cvičit? děkuju 🙂

marcelkap
20. dub 2013

@pellullinka Ahoj, každý level se cvičí 10 dní, takže celkem tě to vyjde na 30 dní.

pellullinka
20. dub 2013

@marcelkap aha 🙂 dekuju

marcelkap
20. dub 2013

@pellullinka Já měla taky vůli nic moc, ale Jillian mě taaak mooooc nakopla. Najednou nemám vůbec chutě na sladký, nechce se mi hřešit. Mám prostě pocit, že když cvičim, že si tu dřinu přece nepokazim něčim nezdravým 🙂

pellullinka
20. dub 2013

@marcelkap ja potřebuju jen trochu redukovat a zpevnit,žádný velky hubnutí,ale sem lajdak :(

jajulda
20. dub 2013

Tak já hlásím, že mám 3 kila nahoru 😝 😝 😝 ☹ ☹ . Sice nějaký ten cenŤáček dolů, ale ty kila mě rozčiluje. 🙄 🙄