Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

sunysara
6. led 2013

@novi tak je to stejné. takže nic proste uprava stravy cvičím i procházky valím docela dost pohybu oproti mýmu pomalýmu tempu žádné sladké ani pečivo světlé a nic uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

miskadovci
6. led 2013

@novi ja podlozku mam, potrebuju jen cinky, tak mrknu nekde ve meste ve sportu

sunysara
6. led 2013

@loafeer no tak ty jo tu váhu mít tak si skáču 😀 ale chápuno proto já se nevážím neměřím nic až po tech 30 dnech me by to demotivovalo takhle cvičím furt v naději.

novi
6. led 2013

@miskadovci tam jsou dve činky, a závažíčka na kotníky a na zápestí

miskadovci
6. led 2013

@novi aha, tak to pujdu omrknout

petoska
6. led 2013

ahoj holky, taky jsem začla s jillian cvičit teď od 1.1, takže zítra jdu na 6 den prvního levelu a jsem nadšená, baví mě to, a cítím se líp, nic moc mě teda nebolí, tak buď to dělám špatně, nebo( a v to doufám 🙂 ) to dělá to protažení na konci :D

miskadovci
6. led 2013

@petoska ja jsem dnes cvivila 1. den, po cviceni jsem chcipala, ale bala jsem se, ze to bude horsi, protoze svaly citim jen trosku, ale buh vi, co me ceka rano, ze...

chaala
6. led 2013

Ahoj holky, tak jsem také propadla kouzlu s Jill a dneska jsem dala 1.den 🙂 Tak jsem zvědavá.

novi
6. led 2013

@petoska je tak to ti závidím, protože já svaly cítim pořád, sice ne už tolik jako po prvním cvičení následující den ,ale stejně :(

chaala
6. led 2013

@pajoslava Mohla bych také k vám do soukromé, prosím 🙂

madormi
6. led 2013

@miskadovci jj sada, jsou v ní 2xkrát kilová činka, půl kilové návlek yna ruce a návleky na nohy asi za 250 a podložku na cvíčo asi za 150 nevím přesně, kupovala jsem tam víc věcí

petaloudi
6. led 2013

@pajoslava já taky prosím 🙂

johnatanka
6. led 2013

též chci přidat do soukromé, prosím a děkuji, jsem nad tím zrovna dneska přemýšlela 😀

johnatanka
6. led 2013

@miskadovci nebo místo činek naplň pet láhve zatím 😉

zdezli
6. led 2013

@petoska teda to se mas, ja citim svaly, o kterych se dosud jen tusila, ze je mam 😀 Hlavne prsni a stehenni

johnatanka
6. led 2013

@zdezli taky cítím, ruce, prsa a jak jsem dneska začla cvičit podruhý, tak se to vše ozvalo 😀 , ale jen dobře, jen do mně, já jim dám!!!!!!!!

nasekuratko
6. led 2013

@madormi ja mam 15 mesicu po porodu a sice jsem vsechno zhubla-mam dokonce min nez pred otehotnenim, ale vsechno se na me trepe a celulitida jak blazen ☹

madormi
6. led 2013

@nasekuratko no já jsem za cvhili vložím fota to budeš koukat co je to za hnus. fakt se stydím,kord vedle manži, který je profi sportovec a má takovou špknu doma ☹

gumidek
6. led 2013

Ahoj, dočetla jsem celou diskuzi. 30 days shred jsem cvičila v létě a výsledky byly, bohužel na podzim jsem se na cvičení vykašlala, tak začínám znovu. Výsledky v létě byly, ne teda takový jako má @devendra, ale doufám, že teď to bude pokračovat a hlavně vydržím déle cvičit a líp jíst. Jedinou útěchou pro mě je, že jsem během podzimu a Vánoc nepřibrala a i na centimetry mám stejně jako v létě 🙂
Dneska mám za sebou první den cvičení a překvapivě mě nejvíc bolely ruce, což moc nechápu, když tahám neustále desetikilové batole 😕
@pajoslava Můžu taky poprosit o přidání?

elgereta
6. led 2013

Ahojky holky, dnes mám za sebou 3. cvíčo...na pohyb moc zvykla nejsem, takže cítím všechny svaly. Můj cíl je obléknout kožený kalhoty,který jsem nosila před X lety, tak snad se mi to pomocí tohoto cvičení a omezení jídelníčku povede 🙂 Držim palce, at všichni vydržíme 🙂

mataharyy
6. led 2013

@pajoslava Ahoj, mohu se taky vetřít do soukromé, sice se mě to zatím netýká, ale ráda bych se zapojovala, aby motivace vzrůstala 😉 Díky M.

ivetinka
6. led 2013

já bych také prosila do soukromé....

elgereta
6. led 2013

@pajoslava ahoj, mohu poprosit o přidání do soukromý, děkuju 🙂

spiklenka
6. led 2013

@pajoslava mohla bych taky poprosit o přesunutí? - dneska jsem nakoukala video a zítra chci začít...

blannie
6. led 2013

@pajoslava ahoj, taky prosím o přidání, až budu mít po státnicích a po "mléčné", tak začnu cvičit, cca za týden. děkujiiii 😎

malujuamiluju
6. led 2013

Ahoj, můžete mě taky přidat do soukromé?
Já shred minulý rok cvičila 2x po 14-ti dnech - bohužel byl vždy důvod přestat 😀 (chřipka, dovolená).. a pak jsem byla líná znovu najet..
Po 10-dnech jsem v obou případech měla dole hned 2 kila, hodně mi to cvičení vyhovuje - není zdlouhavé, není nudné.
Zárověň jím čím dál víc čerstvé stravy - ovoce + zelenina a méně vařené, a zmizel mi špek z břicha a viditelně polevila celulitida.. škoda, že jsem se nezměřila v létě, ale je to jedno, vidím to na kalhotech. Nepotřebuju nijak zvlášť hubnout, tak 2-3kila a jsem asi v ideálu, spíš ta hmota aby vypadala lépe 😀
Během příštího týdne začínám znovu a snad už bez přerušení 😅 a moc se na to těším! Po cvičení je celý den svěžejší 😵

monivo
6. led 2013

Ta akce v LIDLu byla jen do dneška, takže se může stát, že zítra tam ty činky již nebudou mít. Ale záleží na prodejně, jestli to ještě budou nabízet.
Mohu taky poprosit o přidání do soukromé diskuze? @pajoslava

Včera jsem si taky Jill stáhla, docela mě překvapilo, že jsem to našla na uloz.to

mili01
6. led 2013

@pajoslava mohu taky poprosit o přidání do soukromé? člověk tady půl dne nekouká a ono se to hned takto rozjede? 🙂

ivetinka
7. led 2013

tak jsem se dnes převážila a mám o 1,2kg míň...nejdřív jsem šla o 400g nahoru a teď to pěkně poskočilo konečně směr dolů.sestavuji si jídelníček a přijde mi,že mám menší hlad než před tím..no mám radost a motivaci🙂))

kamilakop
7. led 2013

@devendra
@piskle89
Holky, jste fakt šikuly... 🙂 Super foto, já se snad také vyfotím.

Tak mám za sebou ranní cvičení- den třetí, holky, pohodaaaaa.. 🙂 Není nic s čím bych měla problém, kliky dělám holčičí a těch 10 jich dám 🙂 tak uvidíme další levely. 😀

PROSÍM I MĚ PŘIDAT DO SOUKROMÉ DISKUZE, děkuji.. 🙂