Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

kurimka
26. bře 2013

@simour1 ono to obcas asi chce pauzu. ja ted jedu BR a rikala jsem si, ze ten den volna vyplnim jinym cviceni, ale nema to smysl - uzasne si odpocnu a dalsi den mam vic a vic energie ;o) takze ono se vyplati nejakej den si odpocnout o to vic, kdyz je clovek nemocnej... ;o)

lvicek2000
26. bře 2013

@asus Jdu si k tobě pro radu, protože vím, že jsi po Shred pokračovala 6 weeks. Koukala jsem na to a je to fakt na břicho, posiluje se tím i třeba zadek a stehna? Přecijen bych ještě potřebovala takovej malej tukovej polštářek z břicha odstranit a zapracovat na celém těle-hlavně ale břichu a nevim, jestli nebude pro mě lepší všestranný ripped in 30, kde je víc cardia a tak. Ty už jsi na začátku 6 weeks hubnout nepotřebovala asi vid? Co myslíš?

nektarine
26. bře 2013

@jarcula díky, snad je to tak 🙂
@nnell to byl právě důvod, proč jsem začala, se vším ostatním jsem tak nějak smířená, ale to břicho prostě nechci!!

pipinka
26. bře 2013

holky mohu se optat? když cvičíte s jill, měli jste nějakou jinou menstruaci?

nektarine
26. bře 2013

@pipinka ne, jako vždy

pipinka
26. bře 2013

já právě cvičila s jill a do toho jsem přidala boba na zadek, stehna a břicho a místo menstruace přišlo špinění hnědé barvy a těhotenství to prý není, říkám si jestli to třeba není že jsem poškozená od cvičení, jinak už fakt nevím. už mám 5 dní zpoždění a jen ten výtok

bajca.klom
26. bře 2013

holky, kde jinde se to dá stáhnout? z uložto.cz to zmizelo ☹

pipinka
26. bře 2013

@bajca.klom já to stahovala z uložto před měsícem

asus
26. bře 2013

@lvicek2000 nehubeš ale posiluješ břišaky a nohy a zadek 😉 j to super cvičo jdi do toho 😉

lvicek2000
26. bře 2013

@asus Ale na pohled to vypadalo teda šíleně náročně, to shred vypadá proti tomu jak pohoda. Plánuju, že zkusím jeden den 6weeks, druhý den ripped a rozhodnu se v čem pojedu. Díky

myspule1
26. bře 2013

@lvicek2000 ahoj, to jsem zvědavá na tvoje postřehy.. Taky nevím, co pak dál 🙂, ve čtvrtek mám poslední 30DS 🙂

lvicek2000
26. bře 2013

@myspule1 Hezky jedeš, jsi mi v patách 😉 Určitě dám vědět postřehy.

bbn
26. bře 2013

@lvicek2000 já teda vaši diskuzi tady nestíhám, ale já začala s 30DS a když jsem 3x kvůli nemoci musela vždy po týdnu skončit, tak jsem se vrhla na Body Revolution a teď to kombinuju s 6 week 6 pack a musím říct, že to má skvělé výsledky. Jeden den cvičím podle BR a druhý 6W6P, takže tak posiluju všechny části, jinak mi přijde že samotný BR na břicho moc není. To jen jako tip, jak bys mohla 6W6P zařadit do programu.

myspule1
26. bře 2013

@lvicek2000 Jj, dýchám ti na záda 🙂 🙂 , ale nějak se mi sekla váha nebo co ☹ , což mě maličko demotivuje.. Dělám tu chybu, že se vážím každej den 🙂

lvicek2000
26. bře 2013

@bbn Jé díky, to body revolution tu taky dost holky cvičí. A to je taky něco jako shred? A jak je to dlouhý? Mrknu na to, to jsem ještě neviděla.
@myspule1 Jé, tím se nestresuj, určitě znáš teorii, že svaly jsou těžší, takže je naopak žádoucí, když jde klidně váha trochu nahoru.. Já se nevážím vůbec, já hlavně kažý kilo poznám na oblečení, takže u mě za 30 dní nic dole. Ale cítím, že se postava formuje do krapet lepších tvarů. 😉

marta1982
26. bře 2013

Holky tak jsem se na to už včera vrhla a supr!! dnes mě příjemně bolí tělo, nejvíc mám problém s břichem, takže k 30 days shred cvičím ještě 8 minutes abs a krásně mě bolí celé břišní svalstvo 🙂 heeciiing 🙂))) a jedeeem

lvicek2000
26. bře 2013

@bbn Nemůžu to body revolution nikde najít-hledám na youtube i na hellspy. nebo to má jiný název?

bbn
26. bře 2013

@lvicek2000 BR je myslím na 13 týdnů, ale já už ho cvičím od ledna 🙂 Mě teda chvíli trvá než jsem schopná provádět cviky správně a aniž bych u toho umřela, takže první week1 a wee2, které se mají cvičit 14 dní, jsem cvičila měsíc 🙂 w3 a w4 další měsíc,...prostě až teprve ve chvíli, kdy cítím, že jsem schopná odcvičit další "level", tak začínám cvičit další "level". A břicho mě trápí docela dost, jako já nemám ani tak šílený špek, jako totálně povolené svalstvo. Když jsem dříve stála "rovně" a nezatahovala břicho, tak jsem vypadala, jak v 7m těhotenství, takže teď se dost snažím posílit hlvně ty vnitřní vrstvy břišních svalů, které drží břišní svaly vtáhlé dovnitř, a zádové svaly.
6W6P level 1 mě nepřišel zas tak extrémně náročný, jediný cvik, který ale fakt nedávám, je boční plank, do toho se prostě nezvednu kvůli kolenům.
Mrkni na obě videa, jak BR tak na 6W6P a uvidíš, jestli tě to zaujme. Já myslím, že je hlavně důležité cvičit, prostě cvičit 🙂

bbn
26. bře 2013

@lvicek2000 něco je tady

https://www.youtube.com/watch?v=G7kZ4mLsRdk


a zkus ulozto tecka cz, mě to teď nejde načíst

lvicek2000
26. bře 2013

@bbn Z ulozto byla prý veškerá Jillian smazaná, nějak se masivně stahovala, tak to prý blokly. To na yutube jsem jediný našla, ale nic, dle čeho bych mohla cvičit. Tak nevim, neví někdo???

bbn
26. bře 2013

@lvicek2000 tak to je v háji, sakra, a já nemám dostahované ani BR ani 6W 😠

lvicek2000
26. bře 2013

@bbn Já to ani nezkoušela, jen to tu holky psaly. Jedině si založit účet na hellspy a zaplatit si kredit. Tam to zatím je, ale BR jsem tam taky nenašla

bbn
26. bře 2013

@lvicek2000 já zkusím zítra manžela, ten má účty i na rapidsheru a waru, tak snad tam něco vyhrabe, v nejhorším holt koupit.

lvicek2000
26. bře 2013

@lvicek2000 já jsem na hellspy a našla jsem tam nějaký workouty 1-12, nemohlo by to být ono? Ale s názvem vyloženě body revolution nic. Třeba někdo časem poradí, zítra jdu na 6weeks. A jak dlouhý je to BR? Taky cca 30 minut?

lvicek2000
26. bře 2013

@bbn už odpovídám sama sobě, asi čas jít spát 🙂

kamilka007
26. bře 2013

Ahoj, přiznám se, že jsem úplný amatér a o jillian jsem dneska slyšela poprvé. Moc se mi to ale líbí a na youtube jsem si už našla 30 day shred lev.1, ale potřebuju poradit: cvičí se každý den celých cca 27min.? A jak dlouho? Dík za každou radu, potřebuju se sebou už něco dělat a tohle vypadá účinně. 🙂

sarunatko
26. bře 2013

@lvicek2000 já jsem chtěla 6 weeks a taky už jsem to nestihla stáhnout, ach jo ☹

bbn
26. bře 2013

@kamilka007 tak je to video na cca 27 min a v názvu máš 30day, takže je to na 30 dní 🙂

bbn
26. bře 2013

@lvicek2000 podle obrázku to na tom hellspy vypadá na BR, jdu taky sosat, dokud to tam ještě je

nnell
26. bře 2013

@kamilka007 @bbn level 1 se cvičí jen 10 dní (těch 27 minut), pak dalších 10 dní level 2 a poté 10 dní level 3 - dohromady 30 dní 😉