Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

lenakal
29. led 2016

@kesurka jjo,je to fakt zahul😕

jija
29. led 2016

ten týden se musím přiznat že jsem necvičila ☹ zvládla jsem pondělí, ale pak celý týden honička takže už jsem se k tomu nedostala, ale o dost víc jsem chodila, včera dokonce od 8:30 kdy jsem opustila byt do 12:30 kdy jsem se vrátila 😀 tak snad to pomohlo

jija
9. únor 2016

po dvou týdnech jsem začala/pokračuju ve cvičení. a konečně se mi to trochu líbí, nebo je to možná tím, že zatím byl klidný týden a nikde jsem se nehonila, to začne až zítra 😀

rosalline
12. únor 2016

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Odcvičila jsem 30D Shred 1 level, dnes 3. den level 2....výsledky jsou ale skvělé....já tedy nevím, jestli tady je někdo takový tlusťoch jako já.....mám nyní při 162 cm /83 kg...5 kg už mám dole......a je mi 40.......ale ty výsledky...den ode dne vidím na sobě lepší kondici....a zadek se mi zdvihá a zakulacuje....a mizí celulitida.....prostě koukám na sebe do toho zrcadla...a pořád si říkám, jestli jsem se nespletla..:o)...škoda, že jsem se nevyfotila nebo nezměřila....před tím levelem 2 jsem to udělala...tak pak budu mít co porovnávat.....:o)

andela01
12. únor 2016

Ahoj holky, tak jsem po delší době zase zpátky. Jak rychle jsem s Jill začala, tak rychle jsem skončila 😀 Nedostavila se mi MS, dlouho byla zpožděná, tak v domnění, že jsem těhotná, jsem raději přestala. Ale radost vystřídala realita. Po delší době se MS dostavila - to jsou asi ty výkyvy MS a kojení 😉 Takže začínám od začátku. Všem, co úspěšně pokračují držím palečky a sobě taky, abych se do toho zase rychle dostala. PS: Ale až od pondělí 😀

crriss
12. únor 2016

@andela01 ja mela taky ted pauzu vic jak tyden, maly mel zapal plic..takze energie moje byla uuplne nekde jinde a vždy jsem vecer sla spat snim, vstávala moc brzy rano, nastesti mam i home office,t ak se to dalo,ale ještě ted sjem mega vystavena..

andela01
12. únor 2016

@crriss tak budeš začínat taky od začátku?

crriss
12. únor 2016

@andela01 aano 🙂

andela01
12. únor 2016

@crriss jupíííí - promiň, ale sobecky jsem ráda (kvůli sobě, že v tom nebudu zase sama. A vy už o kus vepředu 😀 😀)

jija
15. únor 2016

já jsem dneska začala rib in 30 week 4 a teda je to drsné, doufám že to pomůže, od začátku cvičení se mi podařilo dát 2,5 kg dolů a teď mám zase 2 nahoře ☹ ale když on manžel udělal včera k večeři domácí pizzu, kdo by odolal? 😉
nejlepší je když cvičím a přidá se dvouletá dcerka, je u toho děsně roztomilá, teda pokud cvičí a nedělá mi zátěž 😎

jija
29. únor 2016

tak jsem přešla z Jill na Shaun T a dneska za mnou první den, tak jsem zvědavá jak to půjde, má to trvat snad 3 měsíce tak uvidíme

rosalline
29. únor 2016

@jija ahoj, tak dej vědět, protože já bych na něj ráda přešla tento týden....ale nevím, co od toho čekat....:o)

jija
29. únor 2016

@rosalline zatím mám za sebou cardio a docela zajímavé, super, že se tam odečítá čas, takže člověk přesně vidí jak dlouho ho ještě cvičení nebo daný cvik bude trápit, cviky se mění po cca 30 vteřinách a to fakt stačí a zpocená jsem byla dost

lenakal
29. únor 2016

Ja jsem byla nemocna,takže jsem necvicila a zacnu zase od nova,snad do te 3 někdy dojdu☺

rosalline
29. únor 2016

@jija horší než Jill?

jija
29. únor 2016

@rosalline horší asi ne, spíš jiné, nekombinuje se tam posilování-cardio-břicho, jelo se 25 minut jenom cardio a pak by se mělo jet jiný den zase jenom břicho, chvilkama jsem musela přecházet k lehčí verzi, ale to jsem dělala i u některých cviků u Jill 🙂

@lenakal u nás byl zas nemocný malý tak jsem nakonec poslední týden v rib in 30 nedocvičila ☹

rosalline
29. únor 2016

@jija..já nyní jedu 8. den 3. level 30 day shred...takže za dva dny....to jistí šón....:o)...díky za uvedení do situace a uklidnění...:o)

nysinka15
18. bře 2016

Ahoj holky chci se zeptat kombinovala ste nektera dva programy? teda jestli se da zvladnut tito programy ripped in 30 spolu s 6 week 6 packs ? Dakuju za info🙂))

tulikiss
18. bře 2016

@nysinka15 jo zkousela po tydnu jsem dostala svalovou horecku a telo bylo na odpis.. nevim proc chcete cvicit dva programy denne, ale pokud kvuli hunuti, tak je to blbost, telo potrebuje i regeneraci a pretezovanim vic nezhubnete. a ono to plati i u formovani tela..

nysinka15
18. bře 2016

nie nie o to mi nejde skor o to ze cvicit som zacala uz davno a proste som sa prepracovala na to ze cvicim tak hodku denne doma... beh ma nebavi ... no a tych 35 minut mi je malo...

renda38
30. bře 2016

Ahoj, já také začla. Kdysi jsem sportovala,ale pak přišly 3 děti a i když se nezastavím, chtělo to změnu. Věřím, že to do sebe má a lepší něco než nic 🙂 Kdysi jsem cvičila i Cindy C. Teď vyvážená strava a hurá do dalšího levelu 😉

kacaba1994
31. bře 2016

já jsem zacla 7.3., odcvičila jsem prvni level, ale potom jsem onemocněla a porad se necitim dobre, takže zacnu jogou a uz se tesim, az se do toho zase vrhnu 🙂

nerreidda
8. dub 2016

Banish-Fat-Boost-Metabolism-Complete-Workout ... prosím,přeložte mi to 🙂 Cvičily jste to některá? Mám odcvičený 30 day shred ... zvládnu toto ???? 🙂

effka84
8. dub 2016

@nerreidda http://marrifit.blogspot.cz/p/blog-page.html?m=1 zkus se podívat sem. Tady je pěkně popsaný cvičení od Jill😉

nerreidda
8. dub 2016

@effka84 díky 🙂

verena
14. dub 2016

Holky, je tu někdo, kdo nyní začíná s Jill???? Já dnes udělala pátý den. Jste na tom podobně?

medrin
19. dub 2016

dámy... zajímalo by mě 🙂 Kdy cvičíte? Ráno, odpo, večer? Kde máte při tom dítě? Já se stále kopu, že bych už začala s Jill, pač jsem si po zimě oblékla své "jarní" kalhoty a ty boky a bříško z toho vyteklo jak voda a málem jsem se do nich neoblékla.. no fuj ☹ aj mi bylo špatně. A to cvičím každý večer, když malý usíná, mi to aj počítá 😀 ale to nestačí ☹ Nemám hlídání s malým jsem 24 h denně, tak se bojím, abych ho při tom cvičení třeba nekopla nebo aby mi nezavazel, nevím, jak to vymyslet. Byli by nějaké rady? 🙂 děkuji

effka84
19. dub 2016

@medrin cvicim dopoledne, když jeden je ve školce a druhej spí. Momentálně cvicim 6week 6 pack a je to na 35 minut, tak to jde😉

medrin
19. dub 2016

@effka84 děkuji.. u nás to právě jde jen po obědě, to jde spát. Dává si tak 40 min. což bych stihla odcvičit, ale s plným pupíkem už ne ☹ No a jíst až se probudí a po cvičení asi taky není moc dobré. Uvažuji, jestli se tedy na to zatím nevyprdnu a počkám až v září půjde do školky a zatím budu spoléhat na to, že se otepluje tak kolo a to moje lážo cvíčo doma. JInak nevím 😀

crawler
2. kvě 2016

Holky,cvičíte v botech nebo bosé? já bosá na karimatce, ale teda jumping jack - bolí mě pravé koleno😝