Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

cadeau
25. bře 2013

@kaelan taky me inspirovaly fotky holek tady.. na level 2 se netes, ja mam zitra posledni den a uz se nemuzu dockat trojky, ta dvojka me uz pekne stve!!! 😠 😀

jajulda
26. bře 2013

Holky můžu se zepat jestli se musí cvičit 30DS každý den nebo stačí jen 5-6 za týden. Včera jsem začala a nevím jak to zvládnu o víkendu cvičit s dětma. Díky. J.

ined77
26. bře 2013

@jajulda ..ahoj, já myslím, že stačí, ale třeba se ti to podaří skloubit i s dětmi 😉 .
co jim třeba pustit pohádku na tu půlhodinku 😉 ?

jajulda
26. bře 2013

No mám 7 a 3 kluky a když jsou doma je to celkem mazec. Kromě toho si cvičení pouštím na DVD a cvičím v pokojíčku. Tak je to takové ....

nektarine
26. bře 2013

Ahoj, přidám se 🙂 Já jsem začala už víc jak před měsícem, a rozhodně necvičím každej den, dneska jdu poprvé na level3 z 30DS. Flákám to, někdy to opravdu nestihnu, jindy se mi nechce. Ale myslím, že lepší je aspoň trochu, než vůbec. Pokaždé jsem zpocená nehorázně, takže musím rovnou do sprchy a musím i umýt vlasy. Zvládám to kolem oběda, když malá spí, večer bych se nedonutila vůbec. Docela na sobě pozoruju menší stehna a trochu asi zadek, ale břicho mi příjde čímdál větší!!! Máte to někdo taky tak? Břicho mě trápí ze všeho nejvíc, toho se potřebuju zbavit (kvůli tomu jsem začala), ale příjde mi fakt, že na to tohle cvičení nepomáhá 😠 Máte někdo radu??

cadeau
26. bře 2013

proc mi nikdo nerekl, ze level 3 je takova makacka!!! 😠 😝 ja si chtela pred odletem doprat neco lepsiho nez dvojku, tak to jsem si dala... jsem zpocena uplne totalne a nohy me boli, ze do sprchy snad nedojdu... jak to zvladate cicit??!!

lvicek2000
26. bře 2013

@cadeau Mně třeba ta 2 přišla horší. 3 mě bavila a zvládala jsem ji líp. Neříkám, že v pohodě, ale lépe, byla jsem zpocená o trochu méně. A asi i proto mě i bavila. Ale makčka to je, o tom žádná...Taky bych někam letěla, kam vyrážíte? Ohřát se?

ined77
26. bře 2013

@jajulda ...já mám děti 2 a 4 roky, mi povídej co dokážou, o rozumu ani nemluvím 😀 .
ale zase...ono to vždycky nějak vymyslet jde 😉 . já taky často cvičím až večer, bohužel, ale když jsou doma oba, je to těžké. jak je malý ve školce, tak malá mi celkem u pohádky vydrží,nebo se pinoží kolem...což teda nemám ráda, ale nedá se 😅 .
a starší by menšího na chvilku nezabavil?

@nektarine ...a jídelníček si ke cvičení hlídáš? ale možná je to s tím větším bříškem jen zdánlivé 😉 . nefotila jsi se na začátku, že by ses odfotila teď pro porovnání?..ono se to nezdá, ale dělá to hodně 😉

nektarine
26. bře 2013

@ined77 nefotila, ale měřila, někam jsem to založila a teď to nemůžu najít 😕
upřímně, jídlo si nijak moc nehlídám, snažím se nejíst po 20.00, ale dám si třeba večer skleničku, což vím, že není moc dobrý - víno=cukr. Jinak se hlavně nepřejídám a snažím si udržet pravidelnost v jídle. Omezuju sladký (i když to je taky boj, nikdy jsem buchty atd. nemusela, ale po porodu s malou, to jsou šílený chutě!!!)

nektarine
26. bře 2013

tak, malá spí, jdu na to 🙂

asus
26. bře 2013

ja už mam odcvičeno a končim Jillian.Michaels.6.Weeks.Six.Pack.Level.2 a budu ruzně cvičit každej den něco jineho fotky v albu 😉

simour1
26. bře 2013

Ahojte,přečetla jsem první 2 stránky,dál nestíhám.Já o tomto cvičení vím asi rok.A opravdu jsem se těšila,kdy se po čtvrtém porodu dám trochu do kupy a začnu.Bohužel jsem se nezměřila ani nezvážila.Ale výsledky určitě byly znát.Cvičila jsem poctivě denně 30-ti denní.A cítila jsem se jak na novém světě.Je třeba překonat prvotní bolest svalů,a pak se člověk po pár dnech začne vyloženě na cvičko těšit.Momentálně necvičím 14 dnů,protože jsem s mimčem byla v nemocnici a teď bojujeme s další vlnou chřipek.Rozhodně ale budu dál pokračovat.Pevnou vůli nemám,ale tentokrát jsem se zdravě nas*ala a musím prostě makat na sobě!Takže holky,vydržte!A díky za téma,budu si za váma chodit dobíjet baterky. 🙂 😉

jarcula
26. bře 2013

@nektarine já zatím necvičim ale chystám se, před těhu jsem cvičila hodně. To břicho se ti zdá větší protože si posílila břišní svaly, ty jsou pevné a tuk to vytlačili na povrch. Takže když budeš cvičit dál, tak se ti bude zmenšovat tuková vrstva a tím i bříško. Případně pak upravit jídelníček. Ale nepřestávat🙂

lvicek2000
26. bře 2013

@asus Šikulka, já dneska končím 30 days shred... 🙂

nnell
26. bře 2013

@nektarine Taky jsem po cvičení měla pocit, že je břicho větší, ale podle fotek se ukázalo že ne 😉 spíš, jak zpevňuješ břicho, tak se jakoby ty špeky nahrnou víc dopředu 😉 takže nezoufej!

memollka
26. bře 2013

Holky, hlásím se k vám do cvičební party..nejsem sice ještě mamina, ale potřebuju se sebou něco udělat..průběžně chodím plavat a zumbit, občas na spinning....s Jill jsem začínala už asi třikrát ale nikdy jsem se nedostala přes první level..krom pevné vůle mi v tom bránil taky fakt, že žijeme v 1kk a musela jsem cvičit za přítomnosti manžela, což někdy vadí mně a někdy jemu...teď už je ale fakt na čase dotáhnout to do konce a doufám, že zdárného...nad výsledky některých z vás tady nestačím žasnout 🙂

cadeau
26. bře 2013

@lvicek2000 ja jsem byla u dvojky dost zpocena, tak jsem prave chtela zkusit tu trojku, ze treba bude lepsi. Ale to je desna makacka na nohy, ty vyskoky a zas polodrepy.. a pak i na ruce a ramena, ja mela zpoceny snad vsechno! 😀 ale jako ted uz se zas citim dobre 🙂
letime na Mallorku, mame tam kamaradku a jeji holcicka ma krtiny, tak jsme zvany 🙂 tesim se na slunicko a 20 stupnu, pry je tam paradne... jen ta cesta tam, dvojcata prvne v letadle 😕

asus
26. bře 2013

@cadeau ty jo se mate Malorka tepličko si to tam uživej 😵

cadeau
26. bře 2013

@asus provedu 😀 pokud me nezdepta zitrejsi vstavani v pul druhy rano a dvouapulhodinovy let s rozespalyma detma 🙂 snad se tam za ten tyden zregenerujem... 😵

lvicek2000
26. bře 2013

@cadeau jj, ty výskoky jsou mazec, stehna mi vždycky úplně hoří 😀
Z letu bych asi s mrňousama měla taky vítr, ale určitě to zvládnete, let je kratičký. No sluníčko a teplo závidíííím. Tak ať se vše vydaří 😉

asus
26. bře 2013

@cadeau určitě neboj bude to fajn 😵

cadeau
26. bře 2013

@asus @lvicek2000 dik holky! ozvu se po navratu 🙂

lvicek2000
26. bře 2013

@cadeau Hlavně tam zkus přemluvit sluníčko, ať vykoukne taky u nás.

simour1
26. bře 2013

@kurimka Já před Tebou pokorně smekám...to je naprostá bomba,co jsi za měsíc dokázala! Tvoje fotky by se měly aktualizovat na každé stránce,abychom všechny měly neustále před očima,že to opravdu jde! Můžu se zeptat na Tvůj věk,alespoň +- ? Myslím,že to hraje taky velkou roli.Mně bude za pár dnů 38 let a je vidět,že před 10-ti lety tělo úplně jinak reagovalo na pár dnů cvička.teď už se člověk musí opravdu hodně snažit a nenechat se odradit.

jajulda
26. bře 2013

@simour1 Simour mě je 38 a říkám si že nikdy není pozdě začít. Dneska jsem cvičila podruhé a můžu říct, že cítím snad všechno v těle. Ale co, když nic nezhubnu (což si nemyslím), tak aspoň něco pro své tělo udélám. 😠 😅

kurimka
26. bře 2013

@simour1 diky moc.. mne je 25 a teda ztloustla jsem nejvic po operaci vajecniku.. to bylo za par mesicu 30 kilo nahore apak jsem uz jen lezela a podporovala to.. takze kdyz se clovek zvedne doslova z gauce, tak jsou vysledky videt rychle ;o) pro mne je nejvetsi uspech, ze cvcicim 7 tyden a ejste me ani jednou nenapadlo skoncit, jelikoz ani jednou nebyl duvod proc vlastne ;o) dlouho jsem si rikala jak zacnu se sebou neco dleat a planovala to a ono nic, pak jsem jednoho dne narazila na cviceni s jillian a proste zacla.. napustila petky vodou a dala se do toho.. takze nejlepsi je asi nepremejslet, neplanovat a zacit ;o)

motol
26. bře 2013

Holky,já mám 2děti,cvičim každé ráno.Moje pracující kamarádka vždy večer a dá se to. Mě se kolikrát taky nechce,ale jak docvičim mám skvělej pocit.Je to opravdu o vůli.Někdo ji má silnou a někdo ne. NEVZDÁVEJ TE TO,každej začátek je těžkej.

motol
26. bře 2013

Moje změna po 2měsícich 5kg dole,tělo nemám jeden velkej rosol a krásně se tělo tvaruje.Teď mám ze 42velikosti 40. Kdo sleduje v pondělí Druhá šance na život.Neuvěřitelně inspirativní.

simour1
26. bře 2013

@kurimka Naprostej souhlas.Já taky dlouho jen kňučela a nic pro to nedělala.Cvičení s Jill mě prostě úplně uchvátilo a makám.jen teda tahle neš´tastná výluka skrz nemocnici a nemoc.Myslela jsem,že ještě pár dnů si dám pohov,ať se z té chřipajzny dostanu a budu pokračovat v Ripped,ale vy jste mě tak nakoply,že jsem začala už teď. 🙂 Mám to za sebou a jdu do sprchy,dokud prďolka spinká.
@jajulda Zhubneš určitě.Kdo chce,ten to dokáže!!! Jen prostě to spalování jde hůř než před lety.To mi stačilo upravit jídelníček,vyjet na kole a nějaký kilčo bylo dole.teď už to chce aspoň u mě fakt zamakat.Ale věřím,že to dokážu...jinak bych to nedělala.někdy moje okolí-např. tchýně si ráda rýpne až to člověka zamrzí.Ono taky po čtyřech dětech nemůžu chtít zázraky.Ale mít ten dobrej pocit,že jsem neusnula na vavřínech,to psychice hodně pomáhá.A fakt se i cítím líp,odpočatá,plná energie po cvičku.

motol
26. bře 2013

@simour1 souhlasim,někdo se musí víc nadřít než jinej,ale myslim si,že si to víc váží co dokázal.