Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

bzubzalka
6. led 2013

tak zatím jstemi jenda napsala snídat a jedna nesnídat🙂

johnatanka
6. led 2013

@ivetinka jj, koupel to jistí, nejsou to horentní sumy, tak to jde 🙂

mvkoty
6. led 2013

@pajinka85
@majule_j no zatím těhu nejsem ,ale tak kdyby se zadařilo tak abych věděla zda pokračovat nebo najít jinou alternativu

littleturtle
6. led 2013

@mvkoty Pro těhulky jsou speciální jiné cviky. 🙂

majule_j
6. led 2013

@mvkoty abys nedopadla jako já 😀 já cvičila Jilian 14 dní a šup,těhule 😀

nasekuratko
6. led 2013

taky by me zajimalo, jestli Jill ma nejaky cviky pro tehotne

pajinka85
6. led 2013

@bzubzalka to je těžký, všude píší něco jiného. Přítel -taky věčný "dietář" tvrdí, že na lačno se nejlépe spaluje. Ale zase co já jsem četla, tak se má po půl hodině po probuzení nasnídat, aby tělo nehladovělo. Takže zase jsem ti moc neporadila....

bzubzalka
6. led 2013

@pajinka85 můj manžel taky říká nesnídat, ale nevím no🙂

madormi
6. led 2013

prý snídat 🙂

mvkoty
6. led 2013

@majule_j no to nevím,bylo by to super ale jelikož je manžel víc v práci jak doma tak to nehrozí ☹

pajinka85
6. led 2013

@bzubzalka http://mojetelo.blogspot.cz/2012/10/kdy-je-nejl...
tady se píše že cvičit na lačno je špatně!!!!!!!!!!!!!!!

pajoslava
6. led 2013

Holky, vite nekdo jak se zaklada ta soukroma diskuze? Celkem rada bych se presunula, ale asi jsem tupon a nikde to nevidim 😀

nasekuratko
6. led 2013

@bzubzalka ja bych taky cvicila az po snidani. Nalacno mi to prijde jako nesmysl. Co ma pak telo spalovat, kdyz bude za celou noc vyhladovely.....

littleturtle
6. led 2013

Mně teď manžel doporučoval cca 2 hodiny po jídle.......

pajoslava
6. led 2013

Tak já ji založím, kdo se chce přesunout do soukromí, hlaste se prosím 🙂

littleturtle
6. led 2013

@pajoslava Já bych prosím chtěla. 🙂

tulikiss
6. led 2013

@pajoslava ja prosim taky chci presunout, dneska jsem se fotila a kdyz sem tu fotku videla ,tak abych ji sem po 30 dnech dala na srovnani tak potrebuju fakt soukromou diskuzi a i tak si to budu dlouho rozmyslet

devendra
6. led 2013

Taky bych se chtěla připojit 😉

pajinka85
6. led 2013
pajoslava
6. led 2013

Holky, tak tady, postupne budu pridavat ty co budou chtit taky "zalezt" 🙂 https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

@tulikiss
@littleturtle

lliijjoonn
6. led 2013

Ahoj, ráda bych se přidala 🙂 děti ještě nemám, ale roky jsem jezdila na koních a měla jsem nádhernou pevnou postavu, což už bohužel nemám... tak jsem se rozhodla to zkusit 🙂 můj úžasný manžel mi řekl, že se teda jde ,,na 30min sprchovat" 😀 a nechal mě si v klidu zacvičit 🙂 no a.... bylo to super, vždycky jsem něco takového chtěla cvičit 🙂 cvičím bez činek, protože mám nemocné ruce, které nesmím namáhat, ale i tak se snažím 🙂 musím uznat, že po první kardio části jsem málem omdlela, tak jsem si musela otevřít okno... a pak už ok, ještě párkrát jsem měla namále, ale nakonec fajn 🙂 bála jsem se, jak na to bude reagovat mé astma, ale zatím kromě toho omdlévání z nedostatku vzduchu docela dobrý 🙂 už teď vím, že zítra nebudu chodit, ale nevadí mi to, jsem z tvrdých tréningů od koní zvyklá 🙂 no a teď můj dotaz - opravdu to cvičíte jako 30ti denní ,,trhačku", nebo si každou lekci dáváte tak dlouho, dokud ji perfektně nezvládáte na té těžší úrovni? 🙂 PS - jsem nadšená a zítra rozhodně pokračuju! 🙂

lliijjoonn
6. led 2013

@bzubzalka ahojky, určitě musíš před cvičením posnídat a nalít do sebe nějakou vodu... poté si dát nějakou pauzu (alespoň hodinku) a pak můžeš cvičit a skákat jak je libo 🙂

baru7
6. led 2013

ahoj holky, teď jsem nemocná, ale hned jak se vyzdravím, jdu do toho s vámi...už jsem to přes léto zkoušela a svičení je super...vyhovuje mi, že je tak rychlé a efektivní, nemám moc času, takže paráda....ale vždy jsem celkem cvičila a snažím se sportovat, jak jen to čas dovolí....všem držím pěsti a přeju hodně energie 😉

ametob
6. led 2013

@pajoslava Prosím taky do soukromé 🙂

sarinka
6. led 2013

@pajoslava jááá 🙂

baru7
6. led 2013

@pajoslava taky prosím 🙂

sunysara
6. led 2013

ahoj holky taky bych se prosím přesunula do soukromé jestli je to možné.

já se těším i na orbitrek zítra konec prvního levelu už se teším na druhý .

mvkoty
6. led 2013

@pajoslava také prosím

majule_j
6. led 2013

@pajoslava prosím taky 😉