Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

cuci25
30. led 2013

@hanickaa.d pak jsou další programy od Jillian. Třeba se pak doporučuje pokračovat s 6 week Pack Abs nebo Ripped In 30, kterým budu pokračovat já. Jsou tam 4 levely, každý se cvičí týden (6 dní cvičíš, den odpočinek) 🙂
Mrkni sem
http://mojetelo.blogspot.cz/search/label/jillia...

hanickaa.d
30. led 2013

@cuci25 dík jsi zlatá 🙂 😎

rolnicka66
30. led 2013

cvičím už měsíc a super, jen upravit jídelníček jsem líná 😝

nikollita
30. led 2013

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Dneska je to přesně týden co cvičím a musím říct, že fakt super. Každý večer se mi tááák nechce, ale vždycky jdu 🙂 Akorát mě pořád bolí stehna 😀 Ale zdá se mi, že vypadám líp 😀
Každopádně pro Radimka je to největší zábava ( mě pozorovat jak cvičím), hlavně když skáču 😀 z toho chudák nemůže 😀

pavlinaoo
30. led 2013

@rolnicka66 a můžu se zeptat, jaký máš po měsíci výsledky? ja jdu zítra na 2. level...tak už se těším.

rolnicka66
30. led 2013

@pavlinaoo pevnější tělo - menší překypující špek z džínů 😀 😎

pavlinaoo
30. led 2013

@rolnicka66 no tak fajn! 🙂 já taky potřebuji dát dolů ten špek, co teče přes džíny. Žádnou dietu nedržím, kojím a ani bych to nevydržela. Jen jsem omezila sladký a víc piju...tak doufám, že změnu po měsíci taky uvidím 😉 pokračuješ se cvičením?

rolnicka66
30. led 2013

@pavlinaoo jasně, jen přemejšlím, jestli si to dát znovu nebo zkusit něco jinýho...

worn
31. led 2013

@pajoslava Můžu poprosit taktéž do soukromé?
Jill cvičím od začátku roku, už podruhé. Poprvé jsem začala v říjnu, bohužel jsem nedotáhla celých 30dní, po 20 dnech jsem odjela na stáž do USA, ale chodila jsem tam 3x - 4x týdně do fitka. Jenže v USA se snad nedá zdravě jíst a jelikož byly Vánoce, začala jsem znovu. Dnes 1.den 3.levelu. Bála jsem se změřit, asi aby na mě neskočily nějaký závratný čísla, ovšem výsledky na sobě pociťuju. Mám lepši kondici, citím se líp, pásek na kalhotech jsem utáhla o dvě dírky a dokonce i pásek přes lýtko na kozačkách o jednu 🙂 Mám tu nejlepší motivaci, na konci léta se vdávám a chci být krásná nevěsta 😎

bride_lucie
31. led 2013

Myslela jsem, že se vydržím přezkoumat první výsledky alespoň po konci prvního levelu (ten skončím teď v neděli), ale nevydržela jsem a dneska před cvičením jsem vytáhla a metr a schválně! 😀 Už mám přes stehna -2cm!! To je super po teprve šesti dnech cvičení. Ale přes zadek zatím ani milimetr ☹ Každopádně ty stehnový 2cm mě strašně nabudily, že mám makat dál, protože jestli mám byť minivýsledky už takhle brzo, tak jak pak teprve po těch 30 dnech!! Navíc fyzička lepší, méně mě pobolívají záda v kříži a těch endorfinů v těle - hned mám lepší náladu.

@pajoslava - Jůůů, tady existuje i nějaká soukromá skupina? 🙂 A mohla bych se tam taky přidat? 🙂

fachy
31. led 2013

@pajoslava mohla bych take pozadat o pridani do soukrome?

pavlinaoo
1. únor 2013

@pajoslava ahoj, vím, že máte soukromou už zaběhnou, ale berete ještě další? už jsem cvičila v létě, přerušila kvůli dovolené a teď mám za sebou 1.level...

badik
autor
1. únor 2013

@pajoslava co se stalo se soukromou diskusí,nemůžu se do ní dostat?v tabulce jsem zapsaná byla tak neví kde je chyba ☹

pajoslava
1. únor 2013

@badik Uz je to v poradku, omlouvam se 🙂

A ostatnim - je mi moc lito holky, ale ve skupine jsme se domluvily, ze jiz dalsi pribirat nebudeme. Je nas tam 55 a uz jsme tam mely i holky, ktere jen nakukovaly, aby mohly urazet ostatni, protoze jsme sve miry napsaly do jiste tabulky.

Takze se omlouvam, ale urcite muzete zalozit dalsi soukromou 😉

motol
2. únor 2013

Ahoj Holky,můžu se zeptat zda ste u toho změnily i stravu a nebo jíte pořád stejně a jen do toho cvičíte Jill. Já zítra končím level 1.

bride_lucie
2. únor 2013

@motol Myslím, že je určitě i trochu potřeba zapracovat na jídelníčku - já to řeším tak, že jím sice cokoli na co mám chuť, ale dávám si dětský porce (resp. poloviční) a určitě radikálně omezit sladké. Před dvěma lety mi tohle samo o sobě pomohlo ke schození deseti kilo bez cvičení. Já jsem na jídlo hroznej lajdák, někdy jím normálně, někdy sním za celej den dvě jídla, takže by mě nikdo na žádný diety neutáhl. Ale já třeba osobně jsem s váhou teď v podstatě spokojená, kdyby se nějaký ztratilo, nevadilo by mi to, ale já se snažím hlavně z tý hmoty na svým těle vytvořit svaly, protože jsem jedno velký želé 😀 A mám moc velkej zadek 😀

motol
2. únor 2013

@bride_lucie nj sladký je můj velký nešvar,ale je pravda,jak sem začala cvičit sladký sem dost omezila i trochu změnila jídelníček.Tak uvidim za měsíc po měření,zda to má efekt

pavlinaoo
4. únor 2013

ahoj holky, tak kdo teď cvičí 30days shred? Jak vám to jde? Já mám za sebou 13 dní a jsme nějaká "zklamaná" , jsem spíš naivní a myslela jsem si, že už budu modelka 😅 😀 Ba ne, je znát, jak se zpevňuje postava, kg dolu nejdou a cm veeeeliiice pomalounku...ale co bych chtěla za 14 dní, když jsem se rok kopala do zadku 🙂 Jak jste na tom ostatní?

mina_
4. únor 2013

@pavlinaoo no, řekla bych, že jsem na tom stejně.... kg dolů nic, cm tak ne, ale pocit mám lepší... s pohybem problém nemám, jen je mojí vášní čokoláda... když jsem se měřila po 10 dnech, tak změna žádná.... ale chci to vydržet a to cvičím víc než jill. Před cvičením si dávám ještě 10 min na orbitreku abych svaly pořádně rozehřála a pak ještě cca 10-15 min (podle nálady) kroutím obručí. Je fakt, že cvičení je dobrej lék na odreagování 🙂
všem držím palce, aby to dotáhly!

ficekova
4. únor 2013

@pavlinaoo Ja mam dnes den 8 30DS. Na vaze jsem 2 kg pribrala!!! Co se tyce centimetru, tak ruce -1, stehna -1 a na zadku jsem centimetr pribrala. To vubec nechapu. Jinak vse stejne. Mam ale doma chytrou vahu a za 8 dnu jsem podle vahy zhubla 1,5 kg tuku a nabrala 0,65 kg svalu.
Ale copkolada je pro mne strasny mor. Cely den jen chodim a premyslim co bych si dala. Dopoledne se i slusne drzim, ale odpoledne zacnu uzdibovat a nakonec sezeru na co prijdu. Samozrejme si vecer vsechno strasne vycitam s tim, ze zitra se nedam zlomit. Porad dokola. Tak se za to aspon mstim na vslastnim tele. 15 minut na cross trenazeru, zatez 4(z8) rychlost 20km/h, pak Jill, 10 minut cross trenazer, boba na bricho a pilates na pretazeni. Vychazi to tak na hodku, kdyz mne decka nechaji. Dnes bude Bob az vecer.

pavlinaoo
4. únor 2013

@mima_ @ficekova Ty jo, tak vy cvičíte ještě navíc? To já nějak nedávám. Chodila bych běhat, ale nemám hlídání a ten orbitrek mě nějak nebaví (mám ten hlučný, tak u toho ani nemůžu koukat na tv...) Ten Bob na břicho, to je kdo? 😕 Já jsem se od sladkého docela úspěšně odpoutala. Mám hřešící neděle a to si dám něco sladkého, jinak ani ne. 🙂 Snažím se pít hodně vody, jíst pravidelně, ale dietně si nevařím...samo bramburky atd nejím...doufám že se mi povede nějak dát tak nějak do kupy za 3 měsíce. "Držím se" od 2. týdne ledna.
@ficekova tak si právě nějaké to sladké dej dopol, ať má čas se přes den odbourat...

ajjulle
4. únor 2013

Ahoj 🙂 dneska jsem se k vam pridala 🙂 uz to mam za sebou, dala jsem si pred tim jeste 10 minut na rotopedu a zatim musim rict, ze to nebylo tak strasne, jak jsem ocekavala... ale uvidime zitra, jestli se pohnu :D jinak vsem preji silnou vuli a viditelne uspechy za tu drinu 😉

ficekova
4. únor 2013

Ahoj holky. Hledam maminku pro denni kontakt. Bylo by bezva kdybychom se mohli navzajem podrzet a inspirovat. Kontakt prez soukromou diskuzi

bajamaty
5. únor 2013

@ficekova Ahoj, já se rozhodla cvičit s Jill, mám za sebou první dva dny.

treperenda
5. únor 2013

@ficekova na takovou tu "mlsnou" (jako neustálá chuť na sladké) zabírá chrom v tabletách. Také mám ráda čokoládu a jiné sladkosti, ale tak nějak v normě, ale asi před týdnem se mi extrémně chuť zvedla, tak jsem pátrala po přičině a hlavně řešení a nasadila ten chrom a je to o doooost lepší.

mina_
6. únor 2013

@treperenda chrom fungueje celkem dobře, to je fakt, jen nevím, jestli se smí při kojení....
@ficekova pro mě je to čokoláda a především nuttela, to je fakt mor a závislost.... takže to řeším tak , že to prostě nekoupím... ale je fakt, že čokoška na vaření je doma skoro pořád a taky čokoláda s vysokým podílem kakaa... ale je lepší si dát kostičku fakt hořké čokošky než přeslazený blemc....
@ajjulle mě první den taky přišel v pohodě.... krize byl pro mě třetí... je to hodně o sebekázni - vždycky se dokopat k cvičení.... když je doma někdo na mateřské a v okolí nikdo, kdo by sdílel trampoty a držel bič, tak je to fak těžký...

pavlinaoo
6. únor 2013

@mina_ přesně jak říkáš, je to o sebekázni a hlavně to člověku musí přepnout v hlavě. Buď se budu pořád na něco vymlouvat a za něco schovávat, nebo to svoje tělo prostě změním a jak koukám na tu Jill a už tedy jsem našla i Boba...jde to prostě i doma. Vymlouvačka na hlídání tedy padá 🙂

Mám za sebou 15.den...změny na cm bohužel moc nepozoruju,dole mam asi 0,5Kg...ale beru to statečně 😀 Radši pomalu ale jistě!! 😅

Nemáte někdo zkušenost si prodloužit ten 2.level? Prý je nejúčinnější...ale nevím, zda to někdo protahoval. Nebo to dojet a jít cvičit něco jiného...

mina_
6. únor 2013

@pavlinaoo tak mě pouč, co je Bob? 🙂 já jedu druhej level, ale vůbec mě nebaví, přijde mi že se zapomíná na břicho a na moje klouby v háji je tam moc poskoků a po tomhle cvičku vydržím víc dalšího cvičení... dělám to tak, že nejdřív 10-15 min orbitrek na zahřátí (je to dost hlučný), pak Jill a pak 10-15 min vrtím zadkem s obručí a občas si dám ještě 5 min orbitrek - podle nálady a poku me mimísek nechá... řekla bych, že cvičení s jill má hodně slabé protahování, takže chci najít něco lepšího, možná to polates by šlo, nikdy jsem to nezkoušela... a včera jsem přidala 2 cviky na břiho z level 1. Dnes mám 13 den, měla bych už 15, ale 2 dny (ne po sobě) mě přepadla lenora neskutečná.
jsem ráda, že je tu někdo, kdo zázračně nehubne.... cítím se po cvíčku líp a proto to chci dokončit, i když moje klouby teď bolí... kolena a kyčel po porodu...

ficekova
6. únor 2013

@mina_ supr video na pilates je http://fithall.cz/rest/cviceni/kategorie/226-Pi... na cele video se musis prihlasit