Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

ined77
24. únor 2013

@lollaj ...ahoj, já bych to neviděla tak černě, uzdravíš se a začneš zase cvičit 😉 .
jestli nějaké zpevnění proběhlo, což tutově ano, tak se tak lehce zase neztratí , neboj 😵 .

petrushka32
24. únor 2013

@mina_ no asi ná sbude víc🙂 teda závidím, že už máš za sebou 30 dní🙂A změřila jses?

@ined77 tak já si při kojení dopřála všeho nadmíru, plus hormony a bylo to🙂A jaký je 2 level?

@tichackova já taky dneska 7 den jedničky,ale s tím rozdílem, že funím pořád🙂

liss_durman
24. únor 2013

Tak holky, já začala 4.2., 1. level se trochu protáhl, ale teď cvičím dvojku od minulé soboty a skoro každý den si k tomu pak přidám ještě tu jedničku 🙂 ALE... Skolila mě viróza, čtvrtek pátek to ještě šlo, tak jsem cvičila, ale včera jsem na tu dvojku fakt neměla, takže jsem si dala "jen" jedničku a totálně mě to dorazilo. Dnes jsem ráda, že dejchám a mám klid. Tak se mi to zase trochu protáhne ☹ Nevím, jestli si mám nahradit ty dny, které zmeškám nebo prostě naskočit v úterý rovnou na trojku (když mi bude líp) podle původního plánu. Dost mě ta nemoc štve, už jsem začínala mít trochu kondici a teď se zase rozležim. Jelikož se musim sebrat do úterka, abych byla fit do práce, asi to se cvičením bude bledý...

kurimka
24. únor 2013

jee holky tak ja mam pocit, ze jsem asi jedina, co davam fakt jen ten shred a nic vic k tomu... tak koukam, ze jsem mezi vama lemra nejvetsi ;o) ja zitra zacinam treti level, tak jsem na nej zvedava a jakmile dokoncim ten shred tak ho asi zacnu znovu... a pak uvidim, jestli k tomu jeste neco pridam (jsem zvedava, jestli mi ty cviky pujdou lip nez kdyz jsem to delala poprve)

ined77
24. únor 2013

@petrushka32 ...však tak to má u kojení být 😉 .
mně se level 2 líbil, fakt. akorát jeden cvik...krok dopředu, krok dozadu - u toho mě hrozně bolely kyčle, ale jinak fajn 😉 .
no jsem zvědavá na zítřek a level 3 🙂

@kurimka ...a to si nemyslím, že jsi jediná kdo cvičí "jen" jill 😉 .
ty fakt nedopneš kozačky??..to je dobrý 😀
já chci pak najet na ripped, ale pokud bych to nedávala, tak se vrátím ke shredu 2 a 3 a pak už bych to snad mohla zvládnout 😔 😀 .

@liss_durman ...já bych to nehrotila a začala tam kde jsem skončila, však co tě honí 😉 .
přeju brzké uzdravení! 🙂

kurimka
24. únor 2013

@ined77 no fakt, sice jen o taak cca 1,5 cm ale proste mi narostly lejtka :o/ a to uz ted jsem mela problem shanet kozacky... to je z toho jak se tam strasne hopsa,.. spis bych potrebovala pridat nejaky cviky na bricho, tak uvidim co ten treti level a kdyz ani tam nic nebude, tak si pridam neco na to bricho

breberka
24. únor 2013

@kurimka ve 3. je víc cviků na břicho určitě a i stehna 🙂, při skákání docelá pálí 😀

ined77
24. únor 2013

@kurimka ...no 1,5 cm je teda dost!! 😀
pravda je, že lýtka taky zrovna moc zesílit nepotřebuju, ale tomu se jde asi těžko vyhnout 😅 .
taky jsem si říkala, že bych přidala na břicho toho boba, jenže to už bych s dětmi těžko dala ☹ . kolikrát je tak tak udržím tu půlhodinku 😒 . leda prostě jak to vyjde někdy po o, ale to by zase bylo na úkor jiné práce..nemůžu jen cvičit 😀 😀

kurimka
24. únor 2013

@ined77 ja se zas bojim, ze kdyz bych hned neco pridala, tak si to cviceni spis znechutim a to by bylo spatny .. tak pockam az co ten treti level..
@breberka no stehna bych taky potrebovala dat dolu to je pravda.. tak uvidim zitra jestli se my bricho aspon trosku vic pohne k normalnim tvarum ;o))

ined77
24. únor 2013

@kurimka ...tak to u mě zatím nehrozí, já jsem ještě stále nadšenec 😀 . i když netvrdím, že bych každodenně nemohla kvůli cvíču dospat 😀 .

pajoslava
24. únor 2013

Holky, jiz jsem to tu nekolikrat psala, je mi lito, ale soukromou jsme jiz uzavrely... Takze zalozte novou, je Vas tu jeste hodne, co mi psalo 😉

kurimka
24. únor 2013

@ined77 no prave me to zatim bavi .. jakoze ve smyslu, ze kazdej den se na to i tesim, jelikoz jsem na sebe pysna, ze jsem vydrzela.. ale jakmile by mi neco pribylo a ja byla ztrhana a bolava tak nevim nevim jestli bych se na to dalsi den tesila

trexx25
24. únor 2013

@ined77 @tichackova no aby jste si nemyslely jaká jsu frajerka, cvičím tu lehčí variantu, jde mi o to to docvičit a s dechem mám problém pořád, to hopsání je něco na moji hercnu 😀, no prostě kondička je v pr... ale ty svaly mě prostě nebolí nijak hrozně.

A mám dotaz. Je tu někdo, kdo to jede už podruhé? Jako je mi jasný, že asi cvičí tu těžší variantu, ale zajímalo by mě to kardio, jestli je pak při tom druhým kole taky brnkačka, nebo je to zas jakoby od znova... 😝

Zítra to budu muset zmáknout i s 2,5-letou dcerkou, tak snad bude hodná a nechá mě. 😅

pelenka
24. únor 2013

Ahoj vespolek, s dovolením nakukuju. Dnes jsem dokončila shred, denně k němu přidávám Boba. Je tu někdo, kdo taky právě končí a rozhoduje se, co dál? 🙂 Zatím jsem neměla čas Vás dočítat, tak jen, co vidím několik zpráv tady na konci. Cvičím v poledne, když malej spí, spí jen hodinu, takže to mám tak tak, ale už to mám jako zvyk, na který se těším. Boba beru jako přirozené pokračování shredu, bez toho to není ono🙂. Jinak u mě je to ta, že prostě malej usne, všechno pouštím a brodel nebordel jdu cvičit, protože jinak bych se k tomu nedostala nikdy🙂

trexx25
24. únor 2013

@kurimka tak to jsme na tom stejně, jako já každou noc při kojení cvičím svou posilovací půlhodinku už asi měsíc. Kojím v leže, tak u toho cvičím na nohy a pak když malou uložím, tak než zabere posiluju břicho a paže, včera jsem ji nakonec taky dala, ale kdyby ty svaly moc bolely, tak se na to vyprdnu, raději odcvičím Shred než toto. A s těma kozačkama, to jako fakt, ty mě děsíš, mám teď jedny nedávno koupený naknop, sice se dají možná ještě o jednu přasku povolit, ale asi by to už vypadalo blbě 😖

@pajoslava já jsem si to už přečetla, když jsem to psala, neměla jsem ještě dočtenou celou diskuzi. Ale dík. 🙂

trexx25
24. únor 2013

@pelenka Tak to jsi dobrá, žes to zvládla dojet a ještě cvičit Boba k tomu 😉 A jaký máš výsledky, prozradíš? Ať máme zas s holkama motivaci 😎

pelenka
24. únor 2013

@trexx25 No u druhého levelu to byl záhul, trojka mi přišla jednodušší, ale zase mě teď poslední dny děsně píchalo v kolenou. Konečně udělám klik, sice dámskej, ale je to klik, na začátku to byly jen náznaky, to považuju za svůj největší úspěch🙂. Na výsledky jsem založila album, v průběhu nic moc nebyly, minulý týden jsem to nakopla změnou stravování, tak snad, ale měřit budu až ráno🙂

kurimka
24. únor 2013

@trexx25 uvidim no, snad zas zhubnou ty speky na lejtkach a bude to oka ;o) vydesilo me to ale dobre.. ted si i dva dny prijdu cela nejaka nafoukla, jak kdybych za dva dny pribrala x kilo..tak doufam, te je to jen pocit... asi se zitra zas vyfotim abych se ujistila jestli je videt nejaka dalsi zmena nebo ne..

pelenka
24. únor 2013

@kurimka Také jsem pár dní měla problém dopnout kozačky, ale cca během týdne to oplasklo🙂

kurimka
24. únor 2013

@pelenka ooo tak to je nejlepsi zprava dne ;o))

maja.xx
24. únor 2013

ahoj ženy, nedá mi to a musím též sdílet mé pocity z Jill, mám za sebou 3 den 1. levlu, nejvíc cítím stehna, a při cvičení umírám pícháním v lýtkách 😝, ale samo že to nevzdám 😀
Jinak jsem půl roku po porodu, při kterém jsem nabrala 24kg 😔 takže rodit jsem šla s 90 kily 😲 , postupně jsem shodila na 74 kg a ty se mě jaksi nehodlají pustit, musím poznamenat, že stále kojím a ze zkušenosti s prvorozenou vím, že bych je nejspíš shodila jak dokojím, ale necítím se takto dobře a muž odjel na 3 měsíce pracovat do zahraničí a já ho chci příjemně překvapit, to je má největší motivace 🙂
Jinak jsem ráda, že jsem si trochu zvýšila kondičku ve vacushapu (jinak bych to asi nedala) na který chodím 3 týdny, ještě mi zbývá dobrat 11 lekcí - jenže výsledky z toho civčení nemám žádné!!! Takže jsem přidala Jill, a jelikož se mi zdá že mi při tom málo zabírá břicho tak přidávám toto

https://www.youtube.com/watch?v=7umoQ4xZ3_0

to dávám někdy během dne, a Jill v 8 večer jak dám spát děti. Ještě jsem se chtěla zeptat nemáte někde tabulku s vašimi výsledky ze cvičení, to mě vždycky nejvíc nakopne, když vidím úbytky, nebo ještě líp má někdo album, já mám zatím jen šílené fotky "před" na "po" si budu muset ještě počkat...zamakat 😉

kurimka
24. únor 2013

@maja.xx jee to na to bricho se mi vyborne hodi ;o) nad necim jsem premejslela a tohle se mi libi ;o) jinak ja nemam zadny miry, ale kdyztak koukni ke mne do alba mam tam fotku po 13 dnech...

petrushka32
24. únor 2013

@ined77 a už jsem měřila, vážila?jsou nějaké výsledky už vidět?

trexx25
24. únor 2013

Ahoj, tak jelikož nechci své fotky a míry šířit veřejně, založila jsem soukromou diskuzi pro ty z nás, které by se chtěly taky neveřejně pochlubit a navzájem podporovat. Časem by jsme si mohly vézt třeba tabulku s našima úbytkama, proto je počet omezený, max. 30 osob. Kdo má zájem a cvičí 30 Day Shred tak se mi hlašte...

tichackova
24. únor 2013

@trexx25 😀 No já co si pamatuju, tak jsem dvojku jela tu lehčí variantu a ještě jsem si musela dávat pauzy, páč jsem to fakt nedávala...😝

tichackova
24. únor 2013

@kurimka Taky mám pocit, že se mi nějak zvětšily lýtka😝 Bezva, fakt, už takhle jsem je měla jak fotbalista... 😠

tichackova
24. únor 2013

Tak jsem se při dnešním cvičení skoro ani nezapotila, ale nevím, co jsem dělala, ale šíleně mě bolí zadek😅 😅

maja.xx
24. únor 2013

@kurimka supér, jasný rozdíl, už se těším na ty moje výsledky 🙂 to mě žene dopředu. Jěště jsem chtěla napsat, že kvůli obřím prsům a kojení cvičím poskoky tak, že si je držím a místo kliků dělám sed-lehy , snad to není takový prohřešek 😅 I tak jsem splavená jak kůň!

trexx25
24. únor 2013

@tichackova já nemyslela dvojku level ale podruhé celej 30 day Shred 😅

tichackova
24. únor 2013

@trexx25 Jo taaaak...😀 😀