Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

myspule1
29. bře 2013

Ahoj pěkné zasněžené ráno 🙄 😀 , včera jsem docvičila 30 Day Shred a jdu zveřejnit výsledky 🙂, takže mám -5kg a v obvodech -37cm, 🙂 to znamená... přes prsa - 8cm, pod prsama - 10cm, pas -10cm, boky - 5cm a stehno -4cm.
Dneska začnu 6W6P tak to bude asi zajímavý 😀 😀 😀

misanydrl
29. bře 2013

@myspule1 To je naprosto skvělý, gratuluju!🙂

myspule1
29. bře 2013

@misanydrl Díky moc, mám ještě cíl hodně daleko, ale snad TO PUDE 🙂 😀

misanydrl
29. bře 2013

@myspule1 Máš dobře našlápnuto🙂
Já dnes dala s vypětím všech sil 3. den 1. levelu, ze včerejška mě všechno bolí, tak to bylo fakt hodně náročný...nejhorší jsou kliky v kombinaci s tím podřepem se zvyháním rukou a pak to přenášení váhy z nohy na nohu, to prostě nedávám, vždycky musím aspoň chvíli vydechnout, ruce to fakt nestíhaj:(...

myspule1
29. bře 2013

@misanydrl Já jsem ze začátku tak první 4 dny nemohla pořádně chodit.. Se mi podlamovaly nohy 🙂. A ty kliky.. těch dám pár a konec.. Takže pak jen tak péruju na rukách, co to jde 🙂. Taky ti držím pěsti 🙂.

bbn
29. bře 2013

@misanydrl tak třetí čtvrtý den je nejhorší, teď už se to bude jen zlepšovat 🙂

lvicek2000
29. bře 2013

@myspule1 No tak to je nádherný!!!! Gratuluju, fakt super. Krásná motivace viď? Já neměla co zveřejnit, jen mám pevnější tělo, neměřím, takže nevim, ale 10cm bych rozhodně poznala...Na kila stále jsem plus minus na stejném. Nezveřejňuju to moc, protože nechci sloužit jako demotivace 😉

hpaja
29. bře 2013

Ahoj holky, jsem v půlce 30 DS - začala jsem už potřetí (pže nejdřív jsem si loni po 1 levelu natáhla sval na lýtku - ještě jsem k tomu běhala, v únoru jsem si pro změnu po 12 dnech cvičení ukopla a nalomila malíček u nohy 😝 ), snad se mi konečně poštěstí a docvičím to dokonce 🙂
Potřebovala bych k tomu ještě něco přidat, cviky na břicho a zadek... myslíte, že je dobrá volba Ripped in 30?

@misanydrl 3. a 4. den mi taky přišel nejhorší, hlavně kliky mi dávaly hodně zabrat... ale 5. den už je to lepší, i ty kliky už jsou víc v pohodě 🙂

myspule1
29. bře 2013

@lvicek2000 Ahoj, takže jsem dala to 6W6P.. jako dobrý, mě to bavilo víc než to 30DS.. A už přesně vím, o jakém cviku jsi psala 🙂, jako maso tohle 🙂, jsem se udržela asi tak 3 sekundy a šmitec 🙂

lvicek2000
29. bře 2013

@myspule1 Přesně, já pořádně nezaujala ani startovní polohu, natož pak zvednout nohu. Dneska jsem cvičila potřetí a bylo to už o fous lepší. Hlavně si musím tu nohu, o kterou jsem opřená, zapřít o skříň. Cvičím na koberci a šíleně mi to klouže, takže bych to jinak nedala. Ostatní cvičitelky 6WP, vy jste tnhle cvik dávaly?(v poloze na boku, zvedlá, opřená o dlaň a jednu nohu, druhá-ta vnitřní se zvedá, jestli to jde pochopit) Jinak zbytek celkem ok, ale tohle...Popírá to gravitaci...

asus
29. bře 2013

@bbn to sem testla je fakt že to boli ale jde to zvladnout 😉

asus
29. bře 2013

jinak ženy odcvičeno -Jillian-Michaels---No-More-Trouble-Zones dalši den zamnou a stale boli vše 😀 a hodina tlačeni do kopcu golfky a nakupu domu mam dalši odcvičeno 😉

memollka
29. bře 2013

@lvicek2000
@asus
@myspule1 Teda ženy vy jedete 😕 já dneska odcvičila 5. den 1. levelu 30 DS. Večer bych to nestihla, tak jsem si přivstala ráno a vůbec to nebylo dobrý..tělo asi nebylo zahřátý.

@hpaja já začínám už po čtvrtý, ještě jsem se nedostala přes 1. level...loni v červnu jsem po osmi dnech dostala anginu, v prosinci jsem to po šéstém vzdala na úkor vánočních příprav a v lednu jsem se po třech dnech rozhodla, že se na to můžu vy.. 😀... na střídačku jsem teda ale chodila plavat, zumbit nebo na spinning..alespoň jednou týdně..někdy se zadařilo dvakrát
Teď jsem ale rozhodnutá dotáhnout do konce. Výsledky vás tady mě fakt motivujou..a předevšim pohled do zrcadla 😒

myspule1
29. bře 2013

@lvicek2000 podezřívám je, že jsou na nějakým lanku zavěšený nebo co 😀 😀 😀 , mají tu jednu nohu jakoby trochu víc vpřed, takže na chviličku mi to šlo, ale je to strašný vypětí i na ty ruce, no tohle asi budu vynechávat.. a nebo se taky zkusím o něco zapřít, ale nevím nevím teda 😀

bbn
29. bře 2013

@memollka měla jsem to podobné, přesně vím, jak se cítíš. Zzačala jsem v srpnu s 30DS, po 8 dnech jsem si díky cvičení bez bot odrovnala na měsíc a půl koleno, když jsem začala po druhé, tak po týdnu přišlo nachlazení a 14 dní jsem nebyla ok, pak jsem začala potřetí a po týdnu opět nemoc. Pak byly Vánoce a lehli jsme celá rodina. Když jsem opět v lednu chtěla začít, už jsem měla 30DShredu dost, počtvrté mě už začínat nebavilo. Tak jsem začala s Body Revolution a to cvičím dodnes, nejedu to přesně podle rozpisu, protože mě trvá déle jednotlivé cviky zvládnout a pokud chci, aby se tělo zformovalo, tak musím cviky provádět správně a ne je odfláknout.

Osobně můžu říct, že mě pro začátečníka 30DS přijde o dost náročnější, Jill to tam taky říká: je to nejrychlejší cesta na zformování postavy. Ale! když chci mít hezkou postavu za 30 dní, tak náročnost cvičení tomu jaksi odpovídá, že. Podle mé zkušenosti je pro začátečníka mnohem lepší Body Revolution, protože se začíná opravdu pozvolna a postupně se přidává náročnost.

bbn
29. bře 2013

@lvicek2000 tenhle cvik nedávám vůbec, nezvednu se vůbec kvůli kolenům, šíleně to bolí a kdybych to zkoušela, tak si je odrovnám. Já místo toho cvičím tak, že spodní ruka na lokti, tu spodní nohu na boku skrčím na 90° , horní noha natažená stejně jako u Jill, horní ruka natažená nahoru a jakoby nadzvedávám bok nahoru, taky dobrá zabíračka na břicho a zadek, znám z místního cvičení v tělocvičně.

asus
29. bře 2013
memollka
29. bře 2013

@bbn no to mi připomíná, že jsem vlastně prosinec taky promarodila, pořád rýmička, kašílek...statečně jsem to přecházela a Vánoce proležela v horečkách 😠
Cvičim teda s botama, problémy s kloubama mam samo o sobě, tak je nechci dráždit ještě timhle..toho skákání je tam až až 🙂 A jak nemam ráda posilování, ale radši dynamičtější cvičení, tak u 30DS jsem vždycky ráda, když se můžu svalit na zem a posilovat břicho 😀
Na Body Revolution se mrknu, zatim jsem tu o něm jen četla..děkuju za doporučení 🙂 Musim se sebou fakt něco nutně udělat... k mojí spokojenosti. Dva roky dozpátku jsem měla sice asi jen o tři kg míň, ale na centimetrech to dalo někde i 10cm..a to je na pováženou 🙄

memollka
29. bře 2013

@asus se divim, že ji ta tyč udržela..

asus
29. bře 2013

@memollka no to sem pravě taky řikala 😀 😀

memollka
29. bře 2013

@asus nechápu, co je to za povahu, že s takovymhle představením vleze do televize..jakou reakci čekala?! jestli údiv, tak se dočkala..protože já jsem teda fakt udivená 😀 😀

misanydrl
29. bře 2013

@memollka no ale na tu postavu je celkem pružná, já bych takovej provaz nedala😀

memollka
29. bře 2013

@misanydrl to jako jo, no..já bych to taky nedala ...udělala jsem třeba most, hvězdu, stojku..ale nepamatuju si, že bych se někdy při předklonu dotkla dlaněma podlahy

romesak
29. bře 2013

no nene ta ma teda odvahu 😅 JInak co se tyca kardia tak ho odskacu na mici jelikos moje leve koleno taky nezvlada 😒

myspule1
29. bře 2013

@asus no tvlllllllllllllllllllllllllllllllllllllll 😕 , postavu mám asi jako ona,a le to bych v životě nedala a navíc bych na to ani neměla odvahu jako 😅

misanydrl
30. bře 2013

Čtvrtý den za mnou...dneska mnohem lepší, i když druhou sérii kliků prostě nedávám a to přenášení z nohy na nohu taky ne... ale snad i to se zlepší...každopádně bolesti celého těla pomalu ustupují, jupí!!!🙂

ratatooy
30. bře 2013

@asus tak ty ja tleskám za odvahu a za to že konečně někdo ukáže že i tlusty holky neco dokážou

lvicek2000
30. bře 2013

Holky, aby nás to nedemotivovalo, když i s takovým tělem se dá uspět, zaujmout a dokonce být takhle pružná. Jsem si říkala, proč teda cvičím? 🙂
@bbn Díky za tip na úpravu toho hard core cviku, zkusím to 😉

myspule1
30. bře 2013

@lvicek2000 Já místo toho cviku dělám sedy lehy - jsem to dneska vzdala a bude to tak 🙂 😀