Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

loafeer
4. led 2013

@jakoubka tak doufam, ze to moje telo bude pekne natvrdle a zmatene:o)

spagatice
4. led 2013

Holky tak ať vám to nadšení vydrží 😉 , já jsem ji začala cvičit 15.8., první měsíc jsem cvičila každý den, od té doby cvičím 6x týdně a pořád mě to baví 😉

madormi
4. led 2013

ahojte já dnes začínám, 🙂 už jsem 16 měs po porodu a furt humus tak už toho mám dost, nemám čas na fitka, manžel je furt pryč, malá je závislák, tak toto je řešení, snad, jen vydržet ☹

andelka
4. led 2013

@jakoubka já myslím že je dobré zařazovat průběžně to kardio, asi aby se člověk udržel v tom pásmu spalovacím a mezitím toho využije na posílení jiných partií. Celou dobu cvičení jsem v tempu, zadýchaná, asi to tak má být. Baví mě že to není jen "hodinu skákání přes švihadlo" zjendodušeně řečeno, to by mě nebavilo. Proto třeba neběhám, ale tohle je od každého něco a baví mě to, takže vydržím, stejně se hýbat potřebuju a s děckama jinak nemám kde, chodit na cvičení nebo do posilky nemůžu,navíc je to drahé.

andelka
4. led 2013

@tulikiss já dělám holčičí kliky, takže žiju,ale též to cítím. Cítím vlastně celé tělo, ale tak rozumně.

Ještě tak umět anglicky pořádně, a vědět co mezitím povídá, doufám že mi něco důležitého neuniklo 😅

majule_j
4. led 2013

cvičila jsem Zuzku Light, Marušku (rutina.cz) a naposledy v září Jillian a musela jsem s tím seknout v prvním levelu po 14 dnech bo jsem zjistila, že jsem těhule 😀 tak že se těším až zase začnu po šestinedělí (pokud teda bude vše ok) zase cvičit 😉

Moc vám všem fandím, at se daří a pevnou vůli 😵

a jeden motivační blog, na který lezu každý den 😀 http://mojetelo.blogspot.cz/p/moje-pokroky.html

andelka
4. led 2013

@majule_j já asi už další dítko mít nebudu, aspoň ne v dohledné době, takže se sebou musím konečně začít něco dělat. Moc jsem nechtěla intenzivně cvičit, dokud jsem dost kojila, ale už myslím je to v pohodě.Přeju krásné těhu 😵
Na ten blog jsem nevěřícně koukala a je fakt, že mě to dost nakoplo.

ia.
4. led 2013

holky, prosím, jsem úplně mimo mísu, nevím o co jde, ale slyšela jsem o tomto cvičení samou chválu, takže dva dotazy:
a, kde jste si zakoupily/sehnaly DVD tohodle cvičení?
b, musely jste si nějak upravit jídelníček?
c, cvičily jste ráno, v poledne nebo večer??

díky moc za vaše odpovědi

moncicak26
4. led 2013

@ia. To se dá stáhnout a nebo najít na youtube,nemusíš to kupovat 😉

loafeer
4. led 2013

@spagatice a registruješ změny a po jaké době cvičení?

majule_j
4. led 2013

@ia. vše najdeš na youtube, stačí zadat Jillian Michaels a naskočí ti její cvičení 😉 doporučuju začít s "30 Day Shred" 1,2,3 😉 cvičila jsem kdykoli,kdy byla možnost 😀 a z jídelníčku jsem prostě vyřadila ty standartní svinstva (čokošky,limonády,bílá smrt=bílé pečivo) a jedla teda víc zeleniny,ovoce,vody... a minimálně alkohol.

andelka
4. led 2013

@ia.

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8


https://www.youtube.com/watch?v=QKdJ9jJv594


https://www.youtube.com/watch?v=QMN4g3D4ODE


jídelníček jsem zatím neupravovala, jím tak jak s dětma stíhám a popravdě občas uzobnu něco nezdravého, když nestíhám, a taky sladkým dotuju únavu...ale budu se snažit.
cvičím jak děti dovolí, většinou kolem poledne

anieanne
4. led 2013

@andelka Já kojím dá se říct plně, malá mi příkrmy moc nechce, max. pár lžiček.. Ale dneska jsem si zacvičila v pět, kojila se pak o půl sedmý a netvářila se, že by jí nechutnalo.

Mě nejvíc bolí stehna, ty teda fest, třeba zvednout se ze židle, případně dokonce z dřepu ze země je lahůdka 😀

Dneska jsem jela druhý den prvního levelu, ale nebylo to úplně naplno, moc jsem nedala klikům - namohla jsem si včera nějaký sval mezi ramenem a prsem, a tak se na těch rukou zvedat bylo dost bolestivý. Pak v půlce mi syn vypnul notebook, takže pauza, než zase naskočí, a ve finále asi pět minut před koncem, že chce kadit.. Takže takový cvičení necvičení dnes..

andelka
4. led 2013

@anieanne no jo, v 7m jsem taky ještě kojila dost, naštěstí mladej nedělá s jídlem cavyky.
Dneska jsem cvičila s oběma..takže starší se mi tam furt motal, cvičil se mnou, při cvicích na břicho si na mě sedal..a pak se tam připlazil malej a přišlápla jsem mu ručičku...takže taky jako sranda. Ještěže je to krátké.

camelinka
4. led 2013

Ahoj holky, ja zacala cvicit dle Jiill nekdy v listopadu (presne uz nevim) a stve me, ze sem se "pred" nezmerila. Poctive jsem davala kazdy vecer Shred a skvely vysledky vidim podle obleceni, po tom mesici jsem mela o konfekcni velikost mene. Ted jsem skoro na konci Ripped, pres Vanoce sem si dala pauzu, ktera teda jde poznat, ale ne tak jako kazdy rok 😀 .
Uplne sem na tom zavisla, nikdy me zadny domaci cvico nebavilo,chodim roky na aerobik, ale tohle je bomba 🙂 , nejlepsi je, ze jim(obcas zeru) stejne jako predtim a ty vysledky sou uzasny. Preju hodne stesti, at vas to taky tak chytne 😉

ia.
4. led 2013

@moncicak26
@majule_j
@andelka holky děkuju 😵

anieanne
4. led 2013

@andelka Jo, to jsem zapomněla napsat, že v jednu chvíli si na mě sednul 😀

A já mám první dilema - přijel na návštěvu švára, tak jsem donesla zbytek cukroví, a teď tu sedím a normálně musím furt polykat, jak se mi sbíhají sliny 😀 A pořád si říkám "ale jeden rohlíček, to tě nezabije", a na druhou zase "nebuť prase, půl devátý večer, to by to cvičení přišlo vniveč" 😀

ruda
4. led 2013

Ahojky holky, neznám to , popíšete o co jde? cvičí se dle DVD nebo knihy nebo jak? Nepotřebuji nijak zhubnout 173/60,ale bolí mě záda, tak potřebuji zpevnit... nestíhám, nemám čas,ale měla bych začít něco dělat, před těhu jsem sportovala, váha po porodu šla zpět bez problémů,ale kondička je v pánu..
Díky za popis, rady...

cinky
4. led 2013

Holky já jsem cvičila s Jill cca 3 měsíce (po dokončení 3 levlu jsem pak už levly střídala dle nálady a cvičila cca obden, jelikož jsem to pak střídala s rotopedem) a mělo to úplně zázračné výsledky. Samozřejmě, že jsem k tomu cvičení přidala i zdravou stravu a dodržování pitného režimu. Za 7 měsíců jsem shodila 25 kg a minimálně 30 cm v pase. (Začala jsem se měřit až po dvou měsících hubnutí.) A myslím si, že kdybych Jill našla hned na začátku cvičení, tak bych shodila ještě víc. Krásně jsem se zpevnila a zmenšila. A jelikož jsem zůstala na zdravé stravě i teď v těhu, tak nepřibirám. A to teda mezi jídly dost hřeším.
A jestli můžu doporučit, tak si ty činky kupte. Já jsem cvičila na začátku taky s petkami, ale není to to ono jako činka. Nestály ani 200,-.
A až porodím a dokojím, tak se na cvičení s Jill určo zase vrhnu.

fachy
4. led 2013

Ahoj, já cvičila celý první level. Ale ne každý den, ale ob den. Dole asi 2 kg. Přes Vánoce jsem se na to vykašlala a 4 nahoře 😠 teď chci znovu, střídám to ještě s cvičení podle rutina.cz.

anieanne
4. led 2013

@fachy Toho se bojím, že jak přestanu, půjde zase vše do háje.. A já popravdě nechci denně cvičit do konce života, na to jsem moc líná..

spagatice
4. led 2013

@loafeer První měsíc byly změny minimální. Potom se to rozjelo. Teď mám 13 kg dole, centimetry nevím přesně, protože mám rozbitý počítač, ve kterém to mám napsané, ale je to v oblasti břicha a zadku 13-15 cm a v oblasti stehen asi 7 cm dole 😉 . Cvičím, hodně piju, jím víc zeleniny a hlídám si stravu na www.stobklub.cz. Tělo mám zpevněné, v rukách mám větší sílu a celkově mám lepší kondici 😉 . Momentálně končím Killer abs a chystám se na Killer buns 😉

cinky
4. led 2013

Holky hubnutí začíná hlavně v HLAVĚ... Pokud člověk opravdu nechce, tak výsledek nebude nikdy trvalý. Mé dřívější pokusy shubnout skončily vždy jojo efektem... Dělala jsem vše úplně špatně. Ale pak jsem se jednou nasrala a obula se do toho. Cítila a cítím se stále moc dobře.

badik
autor
4. led 2013

Holky díky dost jste mě inspirovali.
@ruda o pár komentářů víš jsou odkazy na videa se cvičením.jedná se o cvičení které se má dělat denně a je to něco kolem 20minut.má to několik levlů ale teď si nejsem jistá jestli se má měnit po 10dnech nebo po týdnu

ruda
4. led 2013

badik díky, kouknu na to

andelka
4. led 2013

@ruda jako nevím jestli tohle bude pro tebe to pravé, ale můžeš mrknout, třeba tě to zaujme. Ale mylsím že tobě by stačilo něco méně náročného.

@anieanne jeden rohlíček bych si dala 🙂 a já teda cvičit chci, sice později asi ne každý den, ale určitě si zvyknu, takže to bude přirozená součást života. A popravdě, myslím si, že když je člověk štíhlejší a má kondičku, tak se mu i do jiného pohybu víc chce a víc ho to baví.

ruda
4. led 2013

asi jo, díky, navíc teda nemám čas cvičit každý den, chodím na dvanáctky a potom bych to asi nedala...ale aspoŃ jsem v obraze 😀 díky a ať se vám hubnutí daří a napořád....

anieanne
4. led 2013

@andelka No zatím pořád odolávám 😀 A s tím dlouhodobým cvičením, asi máš pravdu, tělo bude zvyklé a bude ten pohyb vyžadovat.

andelka
4. led 2013

@anieanne tak teď už je fakt pozdě 😀 teď bych si ho nedala už.
Víš jak se těším až budu štíhlejší, hlavně zpevněnější (doufám v to) a na jaře a v létě se mi bude líp hýbat, budu mít lepší kondičku, nebudu se stydět jít plavat, i do té posilky třeba už se mi bude víc chtít než teďka... 🙂

madormi
4. led 2013

mám za sebou první cvičení s jillian a přijde mi to super, přijde mi to snadné dost ( level 1) tak uvidíme jak za pár dní a co výsledky 🙂 bála sem se ale udýchat v pohodě tka uvidíme dál, vydržet musííím