Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

johanka33
23. bře 2013

Ahoj všem cvičenkám,

začala jsem cvičit 12/3 ...den ode dne se to zlepšuje....jeden den jsem vynechala a tak jsem si nasadila o dva dny více z 1. levelu, chytly mě děsně holeně a to skákání je děs....bolí to jako blázen, rozhodla jsem se v 1. levelu pokračovat dále....koukla jsem na tu 2 a to bych s těma bolestma asi nedala....tak nevím máte tady někdo podobné zkušenosti? Omezila jsem i jídlo, ale ne žádná drastická dietka.....zásadně se nevážím....z váhy jsem vyndala i baterie kdybych měla to nutkání....vždycky, když jsem chtěla zhubnout tak jsem na ní stála snad pořád a to tady u cvičení nejde, protože se nabírá více svalové hmoty a kdybych viděla váhu určo bych s tím sekla, ale vidím to v zrcadle....jelikož jsem se přehoupla už přes 40-cítku nejvíce se snažím makat na břicho a večer si přidám jen lehčí cvičeníčko.....rozhodla jsem se, že to nebudu hrotit, ale věřím, že když nic alespoň ta fyzička bude lepší.....člověk potřebuje nakopnout a nejlepší je to tady kde je nás hodně.....takže....vydržme .-))))))

ined77
23. bře 2013

@johanka33 ..ahoj, super! 🙂
k těm holením, zeptám se, cvičíš v botech nebo naboso? jedna holčina měla právě s tímto problémy a zásadně jí pomohlo cvičit v botech. mě trochu holeně taky bolely, ale to bylo tím, jak jsem se snažila skákat spíš po špičkách kvůli sousedům. ve chvilce kdy jsem uznala, že to určitě přežijou a začala skákat normálně, to přešlo 😉

ined77
23. bře 2013
johanka33
23. bře 2013

@ined77 ...v botech...ze začátku bez bot, ale praskla mě pata a bylo to utrpení a to chodím na pedikůru....a s tím skákáním jsem na to právě koukala na net....skáču hodně na těch špičkách....tak nevím jet dál tu 1 dokud to nebude lepší....ta 2 by mě asi zabila....1 jedu už po paměti .-)))

ined77
23. bře 2013

@johanka33 ..hmm, tak nevím co poradit, možná zvýšit přísun hořčíku, třeba by to zabralo 😉 . a zkusit skákat víc na celé noze. snad se to zlepší!!
nebo třeba den dva volna, aby si nožky odpočaly, promáznout nějakým voltarenem nebo koňskou hřejivou mastí a snad by to bylo lepší 😉

johanka33
23. bře 2013

@ined77 ...díky za radu....obojí doma mám .-)

asus
23. bře 2013

@cadeau klidně se pochlub taky sme začinaly 😉

andrisek07
23. bře 2013

@johanka33 Mě zase z dvojky hrozně bolí záda,takže to jak se na zemi opírá o ruce vůbec nedělám a dělám si třeba kliky a mám jen 0,5litrové lahve,páč s litrovkama sem si skřípla záda a dva dny se nemohla pohnout.Zkus si cviky které ti nevyhovují taky nějak přispůsobit a dělat něco co tě nebolí.

kaaaczenka7
23. bře 2013

@amallie Díky 🙂 Taky si myslím 🙂 A asi dřív, jak po šestinedělí na to ani nebudu mít pomyšlení...

amallie
24. bře 2013

holky chci se zeptat, kde najdu ten ripped in 30? na you tube jsem to nenašla a na ulozto.cz taky ne, tam pisou, ze je to smazane a na you tube jsou zas jen nejaka videa lidi, co to cvicili 😒

katy2
24. bře 2013
strapacek
24. bře 2013

@amallie všechna možná videa s Jill jsou tady http://www.hellspy.cz/search/?q=jillian+Michaels jen je potřeba mít kredit

johanka33
24. bře 2013

@andrisek07 ...já jsem dala teď pauzu nemohla jsem ani chodit.... na víkend...od pondělí začnu znovu level 1....mám odcvičeno celkem 13 dní teď s tou přestávkou, ale přesto pojedu znovu 😉

ander1
24. bře 2013

Já jsem dneska odcvičila 7 den levelu 2 - 30 shred days, už to zvládám lépe 🙂))) akorát mě z tohoto cvičení strašně bolí kolena,marné už mi bude 40,takže to bude asi tím.

ander1
24. bře 2013

@johanka33.... když jsme začala cvičit level 1, tak jsme měla naraženou kostrč, mělajsme takové bolesti, že jsem se nemohla ohnout, nemohla jsme vstát ze židle a čekali mě rehabilitace. PO několikadenním cvičení mě uplně bolest kostrče opustila, takže na rehabilitace už jsme začala chodit uplně zbytečně 😀 😀...Nevěřila bych, že takové cvičení může pomoct i zdravotně 😵

amallie
25. bře 2013

@strapacek děkuju, stáhla jsem si to, ale nejde to u zvuk, nevíš, proč? má to příponu avi

strapacek
25. bře 2013

@amallie nemáš zač 🙂 s tím zvukem, netuším, nikdy jsem u těch videí neměla problém. Možná to bude přehrávačem, v čem to pouštíš? Tak snad jen restartovat, zkus si stáhnout VLC media player, když mi někde hapruje zvuk, tak tam se to přehraje bez problémů.

motol
25. bře 2013

Ahoj Holky,
mě ten ripped na ulož to na mém pc nejde a stahovat za peníze se mi nechce,ale projela jsem googl a našla jsem.
Na ulož to toho dost vymazali.Tak snad to někomu pomůže. Jsou to všechny 4týdny za sebou.Cvičení Zdar 🙂

http://www.4shared.com/video/435qaOa3/Jillian_M...

http://www.4shared.com/video/PJPyvNsS/Jillian_M...

http://www.4shared.com/video/Tpxco-SA/Jillian_M...

http://www.4shared.com/video/ZgEx6jIv/Jillian_M...

zuzazuzanta
25. bře 2013

Ahoj všem.Tak jsem tedy taky začala.Zrovna dnes.A je to mazec.Dva a půl roku nic nedělání a ted tohle 😀 Tak snad to zvládnu a dám se zpět do formy.Jinak všem držím palce a at se dílo daří 😉

sarunatko
25. bře 2013

Tak mám za sebou osmý den, ale dnes a už ani včera mi to nedělalo žádnou radost, šíleně mě bolí lýtka, cardio jsem dneska vůbec nedala. Bolí mě i v klidu.

motol
25. bře 2013

@sarunatko kdyby si viděla mě,já myslela,že už to nikdy nerozchodim.Ale i přes to sem ráno zase cvičila a po 3dnech byl u mě klid vydrž

amallie
25. bře 2013

@strapacek ja mam macos a tam je nejaky program od applu, mozna bude zadrhel v tom, zkusim pokoumat stahnout nejakej jinej, diky

strapacek
25. bře 2013

@amallie http://www.slunecnice.cz/sw/vlc-media-player/ zkus tohle, snad to pomuze. Drzim palce a nemas zac 🙂

lvicek2000
25. bře 2013

@sarunatko A který level cvičíš? 1? Já u tý jedničky taky nemohla vydržet s lýtkama, ale pak si asi zvykly, ted končím 3 a cardio úplně v pohodě, lýtka vůbec necítím. Zvyknou si holky, ale je to boj 😉

marta1982
25. bře 2013

Ahoj ženy, přidávám se a dnes začínám 🙂 kámoška mě vyhecovala s fotkama před a po 🙂)držím vám palce

lvicek2000
25. bře 2013

@marta1982 Ahoj, vítej, já jsem taky vyhecovaná fotoblogy některých cvičenek 🙂 Tak at to jde a vydržíš 😉

kaelan
25. bře 2013

Ahoj holky já mám za sebou dnes 10 den levelu 1 a už se těším na 2. 🙂 dnes jsem se i měřila a mám úbytek nejvíc v pase a to 2,5cm a přes stehno 1,5cm a prsa taky 2 cm.Doufám že to půjde tak hezky až do konce.Můžu poprosit přidat do soukromé tady foto dávat nebudu.Hroši se ukazují jinde 😀 😀 Fotky mě inspirovaly taky a dost.Tak jsem se do toho dala.Nejhorší byly první 4 dny pak si tělo zvyklo.Bojujte 😉 😉

lvicek2000
25. bře 2013

@kaelan Jen tak dál. Co jsem vypozorovala, soukromý jsou dvě a už jsou uzavřený. Jedině založit třetí, jestli to jde. Je nás tady asi dost...

kaelan
25. bře 2013

Tak to neva je nás tady jako blech 😝

lvicek2000
25. bře 2013

@kaelan Já mám pocit, že už nikde nebudou plnoštíhlé ani nevyrýsované ženštiny, když vidím, jaká je tady mánie a cvičební šílenství 😉